اینستاگرام محبوب‌ترین نرم افزار بین ما ایرانی‌ها و کل دنیاست. از سال 2010 تا همین امروز همیشه با آپدیت‌های جدیدش ما را سوپرایز کرده! پس هیچوقت از دانلود اینستاگرام جدید غافل نشوید. شما در اینستاگرام می‌توانید عکس و ویدئوهای خود را به اشتراک بگذارید. بقیه افراد، عکس و فیلم‌های شما را می‌بینند، لایک می‌کنند و درباره آن نظر می‌دهند. به بروزرسانی اینستاگرام می‌توانید همیشه آپدیت باشید و از امکانات جدید لذت ببرید.

دانلود برنامه اینستاگرام برای اندروید، بروزرسانی اینستاگرام

 

دانلود نسخه اصلی اینستاگرام با لینک مستقیم

دانلود نسخه اصلی برای اندروید 8.0 و پردازنده arm

دانلود نسخه اصلی اینستاگرام برای اندروید 4.1 و بالاتر

دانلود نسخه آلفا برای همه پردازنده‌ها

دانلود نسخه بتا برای همه پردازنده‌ها

اینستاگرام چه امکاناتی دارد؟

قابلیت به اشتراک گذاری عکس و ویدئو

دنبال کردن افراد برای دیدن پست‌ها

لایک کردن و نظر دادن درباره پست‌های افراد

به اشتراک گذاری ویدئوهای زنده با فالوورها

قابلیتِ گذاشتن افکت و فیلترهای مختلف روی عکس و ویدئو

چت کردن با افراد به صورت خصوصی(دایرکت)

قابلیت خصوصی کردن پیج اینستاگرام

امکان داشتن چند اکانت به صورت همزمان

و…

تفاوت نسخه اصلی اینستاگرام و نسخه آلفا و بتا چیست؟

وقتی یک نرم افزار قرار است به بازار عرضه شود، از چند مرحله عبور می‌کند. مثلا مرحله اول این نسخه‌ها آزمایش می‌شود، بعد یک سری افراد نرم افزار را برای رفع باگ‌ها امتحان می‌کنند. در نهایت هم نسخه‌ای که از فیلترها و آزمایش‌ها عبور کرده وارد بازار می‌شود.

نسخه آلفا

نسخه آلفای اینستاگرام، نسخه‌ای هست که هنوز در مراحل اولیه آزمایش است. معمولا خیلی از کمپانی‌ها این نسخه‌ها را امتحان می‌کنند تا توجه مشتری‌ها را به خودشان جلب کنند.

نسخه بتا

نسخه بتا، کمی پیشرفته‌تر از آلفاست. اگر دوست دارید امکانات جدید اینستاگرام را قبل از این‌که به دست همه برسد، امتحان کنید، نسخه بتا را دانلود کنید. ولی خب احتمالا یک سری از باگ‌ها را باید تحمل کنید.

نسخه رسمی و اصلی

بعد از عبور اینستاگرام جدید از آلفا و بتا، حالا وقت رونمایی از نسخه جدید است. این نسخه معمولا بدون باگ و مشکل خاصی است. همه افراد نسخه اصلی را برای استفاده دانلود می‌کنند.

آماده‌ای استاد اینستاگرام شی؟

وقتی اینستاگرام را دانلود و نصب کردید، باید با آن از صفر تا 100 آشنا شوید. امکانات اینستاگرام هم یکی دو تا نیست که شما بتوانید به راحتی همه آن را یاد بگیرید.

ما در دیدوگرام دوره آموزشی را برای شما آماده کردیم که از پیش پا افتاده‌ترین تنظیمات و آپشن‌های اینستاگرام شروع می‌کنیم تا برسیم به پیشرفته‌ترین تنظیمات! آماده‌ای استاد اینستاگرام بشی؟ پس دوره زیر را به هیچ عنوان از دست ندهید:

وبینار رایگان آموزش ادمینی اینستاگرام کسب درآمد از خانه با موبایل فقط با ادمینی اینستاگرام!
ثبت نام رایگان

حرف آخر این‌که…

بعد از دانلود اینستاگرام و نصب آن، شما وارد یک دنیای جدید شده‌اید. دنیایی که پر از امکانات و آپشن‌های جذاب است. اینستاگرام دنیایی پر از ناشناخته‌هاست. در اینستاگرام علاوه بر این‌که می‌توانید با آدم‌های زیادی، در زمینه‌های مختلف ارتباط بگیرید، می‌توانید کسب درآمد کنید. پس فرصت یادگیری اینستاگرام را از خودتان دریغ نکنید.