در این مقاله، برای شما لینک دانلود اینستاگرام ورژن قدیمی و جدیدترین نسخه اینستاگرام را آماده کردیم. بعد از آن هم درباره روش نصب و ساختن اکانت اینستاگرام صحبت می‌کنیم. قطعاً توصیه ما این است که آخرین ورژی اینستاگرام را دانلود و نصب کنید تا هم تمامی امکانات جدید برای شما فعال باشد و هم از نظر امنیتی خیالتان راحت باشد.

دانلود اینستاگرام؛ آخرین نسخه برای اندروید

سیستم عامل‌ اندروید در بین ایرانی‌ها طرفدارهای زیادی دارد.  اگر از برندهایی مثل سامسونگ، شیائومی، هوآوی، اچ تی سی، سونی و…، که سیستم عاملشان اندروید است استفاده می‌کنید، روی لینک زیر کلیک کنید تا جدیدترین ورژن اینستاگرام را دانلود کنید.

دانلود مستقیم فایل نصبی اینستاگرام نسخه اندروید

دانلود آخرین نسخه اینستاگرام برای آیفون (iOS)

حالا نوبت سیستم عامل‌های iOS است. اگر از دستگاه‌های اپل؛ مثل آیفون یا آی‌پد استفاده می‌کنید و سیستم عامل شما iOS است، ما برای شما لینک دانلود مستقیم آخرین نسخه از اینستاگرام را در زیر قرار داده‌ایم. فقط کافی‌ است که کلیک کنید:

دانلود مستقیم فایل نصبی اینستاگرام نسخه آیفون

دانلود آخرین نسخه اینستاگرام برای ویندوز فون

اگر شما جزو افرادی هستید که از گوشی‌های مدل ویندوز فون استفاده می‌کنید، ما برای شما هم لینک مستقیم دانلود اینستاگرام را آماده کردیم:

دانلود مستقیم فایل نصبی اینستاگرام نسخه ویندوزفون

دانلود اینستاگرام ورژن قدیمی

نسخه‌ای که امروز دانلود کرده‌اید با اولین نسخه‌ای که سال 2010 رونمایی شد؛ کاملا متفاوت است. از لوگو و شکل ظاهری اینستاگرام گرفته، تا کاربرد آن. تصویر زیر را ببینید:

 

اینستاگرام ورژن قدیمی

این عکس فضای اینستاگرام در سال 2010 یا شاید هم 2011 است. با همین عکس می‌توان حدس زد که اینستاگرام از آن سال‌ها تا امروز، چقدر تغییر کرده!

به نظر شما اگر اینستاگرام، الان هم مثل روز اول بود، تا این اندازه هوادار داشت؟ من که فکر نمی‌کنم.

ما تصمیم گرفتیم لینک دانلود آخرین نسخه‌های اینستاگرام از سال 2013 تا 2022 را این‌جا بگذاریم و تغییرات مهمی که توی این سال‌ها برای اینستا اتفاق افتاده را مرور کنیم، تا ببینیم چی‌شد که به این‌جا رسید!

دانلود اینستاگرام ورژن 2019

 اینستاگرام ورژن قدیمی 2019

سال 2019 سال آپدیت اینستاگرام از نسخه 76 تا 123 بود. سال 2019 چه اتفاقاتی برای اینستاگرام افتاد؟

اگر یادتان باشد تا سال 2018 نمی‌توانستیم IGTV را مثل عکس و ویدئوهای عادی پست کنیم. با پست نشدن IGTV، تعداد زیادی از ویدئوها دیده نمی‌شد. ولی اینستاگرام در سال 2019، این مشکل را هم رفع کرد.

فروشگاه‌های اینستاگرامی که امکان اضافه کردن محصولات و تگ کردن قیمت دارد هم در همین سال به اینستاگرام اضافه شد. این گزینه، مسیر فروش را برای فروشگاه‌ها خیلی راحت‌تر کرد.

متاسفانه این ویژگی، یعنی تگ کردن محصولات، اخیرا از دسترس کاربرهای ایرانی خارج شده است.

نظرسنجی و شمارش معکوس در استوری هم از قابلیتی‌ست که سال 2019 به اینستاگرام اضافه شد.

دانلود مستقیم اینستاگرام نسخه 2019

دانلود اینستاگرام ورژن 2018؛ فراتر از ویدئوهای 60 ثانیه‌ای

اینستاگرام ورژن قدیمی 2018

اگر یادتان باشد اوایلی که اینستاگرام بود و هیچ نبود ویدئوها 15 ثانیه‌ای بودند. البته بگذریم از زمان آدم و حوا که اصلا نمی‌شد ویدئو پست کرد!!! خلاصه این‌که اینستاگرام از زمان آدم و حوا و ویدئوهای 15 ثانیه‌ای و 1 دقیقه‌ای گذشت تا در سال 2018 به IGTV رسید.

اگر یک کاربر معمولی باشید، می‌توانید تا 10 دقیقه در IGTV ویدئو آپلود کنید، ولی اگر اکانت شما جزو اکانت‌های پرطرفدار و مورد تایید اینستاگرام باشد، می‌توانید تا 1 ساعت ویدئو آپلود کنید.

خلاصه این‌که 2018 سال نسخه‌های 27 تا 75 اینستاگرام بود.

دانلود مستقیم اینستاگرام نسخه 2018

دانلود اینستاگرام ورژن 2017

 اینستاگرام ورژن قدیمی2017

یکی از ویژگی‌هایی که سال 2017 به اینستاگرام اضافه شد؛ هایلایت کردن استوری و آرشیو کردن پست‌ها بود. به روزرسانی‌های اینستاگرام در این سال مربوط به نسخه‌های 10 تا 26 است.

ساختن فروشگاه برای کسب و کارها و برچسب گذاری روی هر محصول هم از ویژگی‌هایی بود که سال 2017 اضافه شد.

قبل از سال 2017 اگر کسی می‌خواست چند عکس را با هم پست کند، احتمالا همه آن‌ها را در یک عکس کنار هم می‌گذاشت. اما  سال 2017، اینستاگرام، گزینه‌ای اضافه کرد تا کاربران بتوانند چند تا عکس و فیلم را در یک پست، پشت سر هم آپلود کنند.

دانلود مستقیم اینستاگرام نسخه 2017

دانلود اینستاگرام ورژن 2016؛ سالی که همه چیز تغییر کرد

همه ویژگی‌هایی که ما امروز از اینستاگرام می‌شناسیم در سال 2016 یعنی در نسخه‌های 7 تا 10 به اینستاگرام اضافه شد.

اینستاگرام ورژن قدیمی 2016

قبل از سال 2016، باید از سیر تا پیاز حرف‌هایمان را در یک ویدئو 15 ثانیه‌ای جمع می‌کردیم! ولی سال 2016 زمان ویدئوها 1 دقیقه‌ای شد و یک نفس راحت کشیدیم!

استوری، مهم‌ترین گزینه‌ای بود که سال 2016 به اینستاگرام اضافه شد. پست‌هایی که فالوورها آن‌ها را می‌بینند یا اگر هم نخواستند از آن رد می‌شوند، 24 ساعت بعد هم خبری از آن نیست.

امکانات دیگری هم مثل لایو، ذخیره پست‌ها، اضافه شدن استیکر به استوری، اضافه شدن امکانات جدیدی به ابزار آنالیز insights؛ موقعیت جغرافیایی کاربران و impressions در همین سال اضافه شد.

تغییر ظاهر و لوگوی اینستاگرام به لوگوی مینیمالی رنگین‌کمانی هم سال 2016 اتفاق افتاد.

دانلود مستقیم اینستاگرام نسخه 2016

دانلود اینستاگرام ورژن 2015

 اینستاگرام ورژن قدیمی 2015

سال 2015 اینستاگرام امکانات تبلیغاتی خودش را افزایش داد. در این سال که نسخه‌های 6 و 7 به روزرسانی شد؛ ویدئوهای 30 ثانیه‌ای، برای تبلیغ در دسترس تبلیغ‌کنندگان قرار گرفت. سال 2015 اینستاگرام رسما خودش را به عنوان اپلیکشینی معرفی کرد که در زمینه تبلیغات هم حرفی برای گفتن دارد.

ابزاری مثل بومرنگ(Boomerang) برای ساختن عکس‌های چند ثانیه‌ای هم، همین سال به اینستاگرام اضافه شد.

دانلود مستقیم اینستاگرام نسخه 2015

دانلود اینستاگرام ورژن 2014

اینستاگرام ورژن قدیمی 2014

سال 2014، سالِ نسخه‌های 5 و 6 اینستاگرام بود. در این سال، اینستاگرام ابزارهای جدید ویرایشِ عکس را به نرم افزار خود اضافه کرد. این ابزارها باعث شد تا کاربران روشنایی، برجستگی‌ها و کنتراست عکس‌های خودشان را به هر شکلی که دوست دارند تغییر دهند.

جالب است بدانید که ابزارهای تجاری اینستاگرام (business tools) هم در همین سال به اینستاگرام اضافه شد. ابزارهای آنالیز مثل insights که واقعا انقلابی در کسب و کارهای اینستاگرامی بود.

در سال 2014 تعداد کاربرهای اینستاگرام به 300 میلیون نفر رسید.

دانلود مستقیم اینستاگرام نسخه 2014

دانلود اینستاگرام ورژن 2013؛ ورودِ دایرکت به اینستاگرام

ورژن قدیمی اینستاگرام 2013

فکر نکنم کسی بتواند اینستاگرام را بدون دایرکت تصور کند! تعداد کسب و کارها و کاربرهای اینستاگرام، هر روز بیشتر از دیروز می‌شد. این افراد احتیاج داشتند که با هم ارتباط بیشتری داشته باشند. یعنی یک فضایی مثل چت‌روم! سال 2013 دایرکت عزیز به اینستاگرام اضافه شد و همه کاربرها را سوپرایز و البته خوشحال کرد.

سال 2013 ورژن‌های 3 و 4 اینستاگرام به روزرسانی شد.

اگر یادتان باشد بالاتر از زمان آدم و حوا حرف زدیم؛ یعنی موقعی که هنوز نمی‌توانستیم در اینستاگرام ویدئو پست کنیم. سال 2013 امکان به اشتراک گذاری ویدئوهای 15 ثانیه‌ای هم به اینستاگرام اضافه شد.

یکی دیگر از قابلیت‌های اینستاگرام، که سال 2013 به آن اضافه شد؛ امکان تگ کردن افراد روی هر عکس بود

دانلود مستقیم اینستاگرام نسخه 2013

نصب اینستاگرام و ساخت اکانت در آن

نصب اینستاگرام و ساخت اکانت

برای ساختن اکانت باید نرم افزار را دانلود و نصب کنید. روی نرم افزار که کلیک کردید اولین کار شما ساختن اکانت است. در اولین مرحله باید یک نام کاربری(username) انتخاب کنید. دقت کنید که همه کاربران شما را با همین اسم می‌بینند.

به دو روش زیر می‌توانید در اینستاگرام ثبت‌نام کنید:

روش ثبت نام با ایمیل یا شماره تلفن

روشی که بیشتر افراد برای ساختن اکانت اینستاگرام انتخاب می‌کنند؛ استفاده از ایمیل یا شماره تلفن است.

بعد از وارد کردن نام کاربری (username) وارد صفحه زیر می‌شوید:

ساخت اکانت اینستاگرام

یکی از گزینه‌های ایمیل یا شماره تلفن را انتخاب کنید. در مرحله بعد، کدی برای شما پیامک یا به ایمیلتان ارسال می‌شود(بسته به گزینه‌ای که برای ثبت‌نام انتخاب کرده‌اید). کد را در محل مشخص شده وارد کنید.

بعد از آن با نام کاربری و رمزعبور وارد صفحه اینستاگرام خود شوید.

ساخت اکانت با فیس بوک

یکی دیگر از روش‌های ثبت نام در اینستاگرام، از طریق فیس بوک است. البته ساده‌ترین راه برای نصب و دانلود اینستاگرام، استفاده از همان لینک‌های گوگل پلی استور و اپ استوری است که در ابتدای مقاله برای شما قرار داده‌ایم.با این وجود،  اگر حساب کاربری فعال در فیسبوک دارید و می‌خواهید آن را به حساب کاربری اینستاگرام تان هم متصل کنید، گزینه Log Into Your Facebook Account To Connect To Instagram را انتخاب کنید.

در مرحله بعد باید نام کاربری و رمز فیس بوکتان را وارد کنید.

دقت کنید که فیس بوک فیلتر است. پس برای شروع، فیلترشکن را روشن کنید.

بعد از این، اینستاگرام با پرسیدن چند سوال، حساب اینستاگرام شما را به اکانت فیس بوک وصل می‌کند.

در این قسمت، سعی کردیم به طور خلاصه، نکاتی درباره ساخت اکانت اینستاگرام به شما بگوییم. اما برای این‌که در ساخت اکانت اینستاگرام، گام به گام با شما باشیم؛ مقاله آموزش کامل ساخت اکانت در اینستاگرام را مطالعه کنید.

سخن آخر

اگر درمورد دانلود و نصب اینستاگرام به مشکل خوردید، از طریق بخش نظراتِ همین مقاله یا تماس با تیم دیدوگرام، مشکلتان را با ما مطرح کنید. ما در سریع‌ترین زمان به شما پاسخ می‌دهیم. همچنین دیدیم که اینستاگرام از سال 2010 تغییرات خیلی زیادی داشته؛ پس قابل پیش‌بینی‌ست که در آینده هم تغییرات خیلی زیادی داشته باشد!

به نظر شما اینستاگرام در آینده چه گزینه‌های دیگری را اضافه می‌کند؟؟ اصلا شما دوست دارید که اینستاگرام چه امکانات دیگری داشته باشد؟ خواسته‌ها و پیش‌بینی‌هایتان از آینده اینستاگرام را زیر همین مقاله با ما به اشتراک بگذارید!

 

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر