تلگرام دوست داشتنی را همه ما می‌شناسیم. سال‌هاست که تلگرام و اینستاگرام محبوب‌ترین اپلیکیشن بین همه ایرانی‌هاست. جالب است بدانید که حدود 70 درصد از مردم از این برنامه استفاده می‌کنند. در این مقاله لینک دانلود چندتا تلگرام فارسی را برای شما آماده کرده‌ایم.

راستی اینستاگرام هم رازها و رمزها و قابلیت‌هایی دارد که حتما تاحالا به گوشتان نخوره، اگر خواستید همه چیز را درباره اینستاگرام یاد بگیرید پیشنهاد می‌کنم حتما دوره آموزشی الف تا میم اینستاگرام را ببینید.

معرفی بهترین تلگرام فارسی برای اندروید

تلگرام را همه ما می‌شناسیم. روزانه از این طریق با دوستانمان ارتباط برقرار می‌کنیم. در کانال‌های تلگرامی هزاران مطالب با ارزش و سرگرم‌کننده می‌خوانیم. آماده‌اید تا این‌جا بهترین نرم افزار تلگرام‌های فارسی را به شما معرفی کنیم؟

تلگرام پلاس مسنجر (Plus Messanger) برای اندروید

پلاس مسنجر

این تلگرام بی شک یکی از بهترین تلگرام‌های موجود است. با این‌که نسخه غیررسمی تلگرام است، اما نه تنها چیزی از آن کم ندارد که اضافه هم دارد!

امکانات پلاس مسنجر:

  • امکان تغییر تم محیط برنامه
  • جداسازی پیام‌های خصوصی با گروه، کانال و…

دانلود Plus Messanger از گوگل پلی

دانلود تلگرام طلایی برای اندروید

تلگرام طلایی

احتمالا اسم تلگرام طلایی را همه شما شنیدید. این تلگرام فارسی رایگان، فیلتر نیست و همه امکانات تلگرام اصلی را هم دارد.

دانلود تلگرام طلایی از گوگل پلی

دانلود ویدوگرام (Vidogram Messenger) برای اندروید

ویدوگرام

با این‌که این نرم افزار یک نسخه غیر رسمی از تلگرام است، ولی امن و مطمئن است. این نرم افزار نه تنها چیزی از تلگرام ندارد، بلکه امکانات و آپشن‌های اضافه‌تر از تلگرام هم در آن وجود دارد.

امکانات برنامه:

  • امکان تماس صوتی و تصویری رایگان
  • امکان فوروارد نامحدود
  • امکان تبدیل گفتار به متن
  • امکان مخفی کردن چت‌ها
  • قابلیت تغییر تم و فونت برنامه

دانلود Vidogram از گوگل پلی

دانلود تلگرام فارسی (Farsi Telegram) برای اندروید

تلگرام فارسی

تلگرام فارسی، یک تلگرام مخصوص فارسی زبان‌هاست. این تلگرام مستقیما به تلگرام اصلی وصل می‌شود و از لحاظ امن بودن، امنیت کامل دارد.

امکانات برنامه:

  • امکان ساختن گروه با ظرفیت 200 نفر
  • محیط برنامه کاملا به زبان فارسی

دانلود تلگرام فارسی با لینک مستقیم

دانلود مانی گرام، تلگرام بدون فیلتر

مانی گرام

مانی گرام یک تلگرام غیررسمی است که فیلتر نیست. سرعت این برنامه بالاست و به پروکسی اختصاصی خودش وصل است. پس اگر دنبال یک تلگرام پیشرفته با سرعت بالا و بدون نیاز به فیلترشکن هستید، مانی گرام گزینه خوبی است.

دانلود مانی گرام از گوگل پلی

نرم افزار‌های جایگزین تلگرام

بعد از فیلتر شدن تلگرام، نرم افزارهای زیادی نوشته شد تا بتوانند جای پیامرسال تلگرام را بگیرند. بعضی از پیامرسان‌ها را ممکن است بشناسید و بعضی نه! اگر دوست دارید با این نرم‌افزارهای جایگزین آشنا شوید تا جای خالی تلگرام را برایتان پر کند، پیشنهاد می‌کنم حتما مقاله اپلیکیشن‌های جایگزین تلگرام را بخوانید.

سخن آخر

در این مقاله به معرفی تلگرام‌های غیررسمی پرداختیم. این برنامه‌ها صرفا جایگزینی برای تلگرام اصلی هستند و ارتباطی با خود تلگرام ندارند. محیط این نرم افزارها به زبان فارسی هستند و برای استفاده نیازی به فیلترشکن نیست. هر سوال یا مشکلی که داشتید را در بخش کامنت همین مقاله با ما مطرح کنید.

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر