اسنپ چت، یکی از محبوب‌ترین پیام رسان‌های اجتماعی در دنیا است. این برنامه کلی فیلتر جذاب دارد که حسابی بین افراد پرطرفدار است. شما می‌توانید روی فیلم‌ها و عکس‌های خود، فیلتر دل‌خواهی بگذارید و آن را ذخیره کنید. با این که همه افراد، اسنپ چت را به فیلترهای متنوعش می‌شناسند، اما این اپلیکیشن در واقع یک پیامرسان اجتماعی است؛ مثل همه پیامرسان‌ها شما می‌توانید با دوستانتان در ارتباط باشید.در این مقاله می‌خواهیم مرحله به مرحله نصب و فعالسازی اسنپ چت را با هم یاد بگیریم.

دانلود و نصب اسنپ چت در اندروید و ios

قبل از هر چیز شما باید برنامه را دانلود و روی گوشی خود نصب کنید. بهترین جا برای دانلود اسنپ‌چت برای اندرویدی‌ها، گوگل پلی و برای آیفنی‌ها اپل استور است که در زیر لینک‌هایشان را قرار ادیم تا دانلود کنید. چون این برنامه در ایران ف.ی.ل.ت.ر شده است، اگر در دانلود به مشکل خوردید، قندشکن:) خود را روشن کنید. از سایت‌های ایرانی هم می‌توانید دانلود کنید.

لینک دانلود اسنپ چت برای اندورید

لینک دانلود اسنپ چت برای ios

مراحل نصب اسنپ چت

با توجه به این که نحوه نصب اسنپ چت بر روی اندروید و آیفون، یکسان است، برای نصب مراحل زیر را قدم به قدم انجام دهید؛ بدون کوچک‌ترین مشکل، این نرم افزار، فعال می‌شود.

  • پس از این که اسنپ چت را بر روی تلفن همراه خود نصب کردید، قندشکن خود را روشن کنید و وارد نرم افزار اسنپ چت شوید. علت استفاده از قندشکن، این است که این نرم افزار توسط کشور مبدا، برای ایرانیان، از دسترس خارج شده است.
  • اکنون گزینه «Sign up» را لمس نمایید تا مراحل فعالسازی و ثبت نام، ادامه یابد.

نصب اسنپ چت، مرحله اول

  • در صفحه جدید، «Continue» را بزنید. سپس باید دسترسی‌های مورد نیاز مثل دسترسی به مخاطبین، دسترسی به موقعیت مکانی و … را به نرم افزار بدهید. برای این کار، در صورتی که زبان گوشی شما فارسی است، پس از ظاهر شدن این پیغام، روی «اجازه دادن» و در صورتی که انگلیسی است، روی «Allow»، کلیک کنید.

نصب اسنپ چت، مرحله دوم

  • در این جا، شما باید نام خود را در کادر«FIRST NAME» و نام خانوادگی خود را در کادر «LAST NAME» وارد کنید. این نکته را در نظر بگیرید که بهتر است نام و نام خانوادگی اصلی خود را در این کادرها وارد نکنید. در نهایت، گزینه «Sign Up & Accept» را لمس کنید تا مراحل ثبت نام در اسنپ چت، ادامه یابد.نصب اسنپ چت، مرحله سوم
  • در این مرحله، شما باید تاریخ تولد خود را وارد کنید. فراموش نکنید که اسنپ چت کاربران خود را به دو دسته زیر 13 سال و بالای 13 سال تقسیم بندی کرده است. در صورتی که سن شما زیر 13 سال است، برخی از محتواها، برای شما محدود شده و نمایش داده نمی‌شود. به همین خاطر، باید سن خود را به درستی وارد کنید تا در هنگام دیدن محتواهای اسنپ چت، با مشکلی مواجه نشوید.

 

نصب اسنپ چت، مرحله 4

  • حالا باید نام کاربری خود را در اسنپ چت، تعیین کنید. این قسمت به طور خودکار توسط نرم افزار پر می‌شود، اما اگر از نام کاربری پیشنهادی توسط اسنپ چت، خوشتان نمی‌آید، با کلیک بر روی «Change my username»، می‌توانید آن را عوض کنید. البته پیشنهاد ما این است که تغییری انجام ندهید و با زدن «Continue»، به مرحله بعد بروید.

نصب اسنپ چت، مرحله 5

  • خب حالا نوبت محکم‌کاری است؛ در این مرحله، شما باید یک رمز قوی که حداقل از 8 کاراکتر تشکیل شده باشد، برای حساب کاربری خود تنظیم کنید. پس از این کار، بر روی «Continue» کلیک کنید تا مراحل فعالسازی ادامه یابد.

نصب اسنپ چت، مرحله 6

  • در این قسمت، شما باید برای تایید هویت، شماره موبایل یا ایمیل خود را وارد کنید. با توجه به این که این نرم افزار در ایران مسدود شده است، در صورت استفاده از شماره تلفن همراه، ممکن است پس از مدتی، حساب کاربری شما مسدود شود. پس بهترین راه، استفاده از ایمیل در این مرحله است؛ اما باز هم انتخاب با شما است و ما هر دو روش را به شما آموزش می‌دهیم:

1) در صورتی که می‌خواهید با شماره موبایل خود، این مرحله را ادامه دهید، در کادر «Mobile number»، شماره خود را وارد کنید و بر روی «Continue» کلیک کنید.

نصب اسنپ چت، مرحله 7

2) در صورتی که می‌خواهید با ایمیلتان ثبت‌نام کنید، بر روی «Sign up with email instead» کلیک کنید و ایمیل خود را وارد کنید. در نهایت، با زدن «Continue»، به کار خود ادامه دهید.

نصب اسنپ چت، مرحله 8

  • در این مرحله، شما می‌توانید از لیست مخاطبینتان افرادی که اسنپ چت دارند را پیدا کنید. در صورتی که به این کار تمایلی ندارید، از گوشه بالا سمت راست، بر روی skip کلیک کنید. اما اگر می‌خواهید که لیست این افراد را داشته باشید، بر روی «Continue» کلیک کنید.

قدم آخر:

بسیار عالی! شما توانستید اسنپ چت را به راحتی نصب و فعال کنید. در این مرحله ممکن است که نرم افزار، اجازه دسترسی به حافظه را از شما بخواهد که بتواند عکس‌های شما را در گالری موبایلتان، ذخیره کند. برای این کار، روی اجازه دادن یا TURN ON یا Allow کلیک کنید تا این اجازه، صادر شود. از گشت و گذار در دنیای اسنپ چت، لذت ببرید.

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر