کافی است در مورد راه‌های افزایش فالوور در اینستاگرام جستجو کنید تا با عبارت ربات اینستاگرام روبرو شوید. یک ربات که ظاهراً کمکتان می‌کند تا به سرعت فالوئرهای اینستاگرام خود را افزایش بدهید، فالوئرهای واقعی و ایرانی که از قضا به صفحه شما هم علاقه دارند.

ربات اینستاگرام کم‌هزینه‌ترین و بهترین راه برای افزایش فالوئرها در اینستاگرام است. اما این ربات دقیقاً چیست و چه کاری انجام می‌دهد؟ در این مقاله قرار است پاسخ هر ۲ سوال را به شما بدهیم.

آیا به دنبال افزایش فالوور اینستاگرام هستید؟ ما یک پیشنهاد عالی برای جذب فالوور هدفمند در اینستاگرام برایتان داریم.
اطلاعات بیشتر همین الان کلیک کنید.

ربات اینستاگرام چیست؟

قبل از آنکه ربات اینستاگرام را به شما توضیح بدهم، لازم است در مورد یک روش متداول افزایش فالوور صحبت کنیم.

یکی از بهترین راه‌های جذب کردن فالوئرهای جدید برای یک پیج، تعامل با پیج‌های دیگر است. یعنی اینکه شما شروع به لایک کردن، کامنت گذاشتن یا فالو کردن آدمهایی بکنید که فکر میکنید به پیج شما علاقهمند هستند تا آنها هم به سراغ پیج شما بیایند. هیچ بعید نیست خود شما قبلاً این روش را امتحان کرده باشید و بازدهی بالای آن را دیده باشید، یا حتی کسانی برای افزایش فالوئر با همین تکنیک شما را فالو کرده‌ باشند.

فهمیدن دلیلِ موثر بودن این روش چندان سخت نیست. کاملاً طبیعی است که وقتی کسی به پیج شما لایک، کامنت یا فالو بدهد، شما هم متقابلا کنجکاو می‌شوید تا صفحه او را بررسی کنید و اگر این صفحه را دوست داشتید، آن را دنبال کنید. اصلاً ما در روانشناسی یک اصل به نام عمل متقابل داریم که به خوبی دلیل این رفتار ما آدم‌ها را توضیح می‌دهد. اگر دوست داشته باشید بیشتر بدانید می‌توانید مطلب تاثیر عمل متقابل را در وبلاگ نوین بخوانید.

حالا بگذارید دوباره به ربات اینستاگرام خودمان برگردیم. کارکرد یک ربات افزایش دنبال کننده اینستاگرام، دقیقاً همان چیزی است که در بالا توضیح داده شد. یعنی ربات اینستاگرام یک برنامه یا نرم افزار است که در نقش پیج شما، به سراغ آدم‌هایی می‌رود که احتمالاً به پیج شما علاقه‌مند هستند و با آنها تعامل ایجاد می‌کند (همان لایک، کامنت، فالو و …).

تنها فرق این برنامه این است که دیگر همه‌چیز به صورت خودکار انجام می‌شود و شما فقط باید تنظیمات اولیه‌ای به این ربات بدهید. در ادامه دقیقاً طرز کار این ربات و قابلیت‌هایی که اکثر ربات‌های خوب اینستاگرام (ازجمله ربات خود ما) دارند را به شما توضیح خواهم داد.

ربات اینستاگرام چیست و چگونه کار می کند؟

ربات اینستاگرام چگونه کار می‌کند؟

حالا که فهمیدیم ربات اینستاگرام چیست، وقت آن است که به سراغ نحوه فعالیت آن برویم. یک ربات خوب جذب فالوور اینستاگرام، هم می‌تواند در افزایش فالوورهای واقعی (و صد البته، ایرانی) شما بسیار تاثیرگذار باشد، هم دقیقاً کسانی را به صفحه شما جذب می‌کند که به آن علاقه‌مند هستند. اما این موضوع چگونه انجام می‌شود؟

شما در هنگام تنظیم ربات، ۲ مساله کلی را باید مشخص کنید که در ادامه آنها را توضیح می‌دهیم. البته توضیحات من در مورد ربات اینستاگرام دیدوگرام است اما این هر ربات خوبی باید از همین ویژگی‌ها برخوردار باشد.

مساله ۱: چگونه می‌خواهید تعامل داشته باشید؟

همانطور که گفتیم، شما با استفاده از ربات اینستاگرام می‌توانید به روش‌های مختلفی با کاربر تعامل داشته باشید:

 1. ربات شما می‌تواند به صورت اتوماتیک پست‌های دیگران را لایک کند.
 2. ربات شما می‌تواند کامنت‌های خودکار بر روی پست‌های دیگران بگذارد.
 3. ربات شما می‌تواند به صورت خودکار پیج‌های مرتبط را فالو کند و اگر دلتان بخواهد پس از مدتی آنها را آنفالو کند.

هنگامی که شما یک ربات اینستاگرام را خریداری می‌کنید، می‌توانید مشخص کنید که این ربات از کدام روش‌های ذکر شده برای جذب فالوور استفاده کند. به علاوه، می‌توانید سرعت انجام هر یک از این فعالیت‌ها را مشخص کنید. مثلاً ربات را به نحوی تنظیم کنید که هر ساعت، ۱۰ پیج هدف را فالو کند.

و اینگونه است که ماهیانه شما می‌توانید هزاران فالوئر (که البته اشتباها می‌نویسند فالوور)  جدید برای پیج خود پیدا کنید. آدم‌هایی که واقعی هستند. اما ما گفتیم این آدم‌ها به پیج شما علاقه‌مند هم هستند. چگونه یک ربات از پس چنین چیزی بر می‌آید؟

این مربوط به مساله دوم ما می‌شود.

افزایش فالوئر با ربات اینستاگرام ساده می شود

مساله ۲: با چه کسانی می‌خواهید تعامل داشته باشید؟

مطمئناً چندان به سود شما نیست که یک پیج انگلیسی را فالو کنید. چون در بهترین حالت، قرار است یک فالوئر خارجی به دست آورید. فایده هم ندارد اگر پست کسی را لایک کنید که کوچکترین علاقه‌ای به پیج شما ندارد. در نهایت چنین آدمی قرار نیست به دنبال کننده شما تبدیل شود.

چیزی که شما می‌خواهید مشخص است: فالوورهای واقعی و ایرانی (شاید هم فقط خارجی). و برای اینکار، ربات های اینستاگرام یک قابلیت فوق‌العاده را به شما ارائه می‌دهند: مشخص کردن و هدفگیری کسانی که مخاطبان اصلی شما هستند. آن هم به ۳ روش مختلف.

در ادامه تک تک روش های هدفگیری مخاطبان توسط ربات افزایش فالوئر اینستاگرام را به شما توضیح خواهم داد:

کاربردهای ربات اینستاگرام در زیادکردن فالوور

 1. افزایش فالوئر و لایک با ربات اینستاگرام

اکثر کاربران اینستاگرام از هشتگ برای مشخص کردن موضوع پست‌های خود استفاده می‌کنند و ربات های اینستاگرام یک فرصت استثنایی به شما می‌دهند تا از این موضوع استفاده کنید.

کافی است مشخص کنید که چه هشتگ‌هایی به کار شما مرتبط هستند. مثلاً اگر کار شما در زمینه لباس است، می‌توانید کسانی را هدف فعالیت‌های ربات خود قرار دهید که از هشتگ #لباس و #مد در پست‌های خود استفاده کرده‌اند.

 1. یک مکان جغرافیایی را هدف بگیرید

مواقعی هم هست که شما فقط به دنبال کاربرانی هستید که در یک مکان مشخص هستند. مثلاً می‌خواهید فالوئرهای شما از یک شهر مشخص مثل تهران یا مشهد باشند. آن وقت کافی است برای ربات اینستاگرام خود این مکان را تعیین کنید تا به سراغ کاربرانی برود که پست‌هایی در مکان (Location) مد نظر شما منتشر کرده‌اند.

البته، لازم نیست هدفگیری جغرافیایی شما به بزرگی یک شهر باشد. گاهی می‌خواهید فقط یک منطقه را هدف قرار دهید. مثلاً کسانی که در تجریش هستند. و چنین چیزی هم توسط ربات اینستاگرام ما ممکن خواهد بود.

 1. یک پیج (رقیب را) هدفگیری کنید

وقتی کسی به پیج‌های مشابه شما علاقه‌مند باشد، به احتمال زیاد از پیج شما هم خوشش خواهد آمد. پس هدفگیری چنین آدم‌هایی قطعاً به سود شما خواهد بود. و خوشبختانه ربات اینستاگرام دیدوگرام، چنین امکانی را نیز در اختیار شما قرار می‌دهد. یعنی با استفاده از آن می‌توانید با فالوئرهای یک پیج دیگر هم تعامل داشته باشید.

شما می‌توانید هدفگیری‌های پیچیده‌تری هم داشته باشید

البته این پایان کار یک ربات نیست. راه‌های پیچیده‌تری هم برای تنظیم یک ربات وجود دارد که متناسب با نیازتان می‌توانید از آنها استفاده کنید.

برای مثال، فرض کنیم که فعالیت صفحه شما در زمینۀ فروش لباس است. پس می‌بایست کسانی را هدف قرار دهید که به مد و لباس‌های جذاب علاقه‌مند هستند. برای این منظور، چند هشتگ مختلف از جمله #مد و #خرید_لباس را برای ربات اینستاگرام خود مشخص می‌کنید.

اما مساله اینجاست که وقتی کسی از یک هشتگ مثل خرید لباس در پست‌های خود استفاده می‌کند، به احتمال زیاد، خودش یک فروشنده لباس است و رقیب شما محسوب می‌شود. پس تعامل با او فایده‌ای ندارد. اما کسانی که با او تعامل دارند برای شما مهم هستند. مثلاً کسی که برای پست او کامنت گذاشته است. در نتیجه اگر این افراد را دنبال کنید، قطعاً به سود شما خواهد بود. همانطور که حدس زدید، تنظیمات پیشرفته ربات اینستاگرام ما به شما اجازه چنین کاری را هم می‌دهد.

اقزایش فالوئر و لایک با ربات اینستاگرام

رشد درخت اینستاگرام با استفاده از ربات افزایش فالوور

ربات اینستاگرام در جذب فالوئرهای جدید چقدر تاثیر دارد؟

خب، تمام این‌ها در حرف قشنگ است. اما سوال بزرگ اینجاست که استفاده از یک ربات اینستاگرام، واقعاً چقدر در جذب فالوئرهای جدید تاثیر خواهد داشت. در جواب باید بگویم که طبق تجربه، متوجه شده‌ام که به طور متوسط، یک پیج در ماه می‌تواند ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ فالوئر جدید بدست آورد.

اما نباید فراموش کنید که گرفتن فالوئرهای جدید کاملاً بستگی به کیفیت پیج شما دارد. اگر صفحه جذابی داشته باشید، گرفتن ۵۰۰۰ فالوئر جدید در یک ماه هم دور از ذهن نیست. اما اگر صفحه شما جذاب نباشد، بازدهی ربات افزایش فالوئر شما هم کمتر خواهد بود.

این یعنی استفاده از ربات اینستاگرام، علاوه بر بالا بردن تعداد فالوئرهای شما، یک مزیت دیگر هم خواهد داشت. اینکه بتوانید پیج خود را از نظر جذابیت بسنجید و کیفیت آن را به مرور زمان بهتر کنید. این حرف به این معناست که اگر ربات شما ماهانه کمتر از ۱۰۰۰ فالوئر را جذب کرده است، شما صفحه‌ی چندان جذابی ندارید و باید در صفحه‌ی خود تجدید نظر کنید.

تنظیمات ربات اینستاگرام

چه گزارش‌هایی که از یک ربات اینستاگرام خواهید گرفت؟

آخرین مساله‌ای که می‌خواهم در مورد آن صحبت کنم، گزارش‌هایی است که از یک ربات دریافت می‌کنید. هر چه نباشد، شما باید بدانید که ربات شما مشغول چه کاری است و چقدر در رسیدن به هدف خود یعنی افزایش فالوئر شما موثر عمل کرده است.

ربات‌ ما و سایر ربات‌های خود اینستاگرام، گزارش‌های مختلفی را در لحظه در اختیار شما می‌گذارند. از جمله اینکه تا به حال چه تعداد لایک و کامنت گذاشته‌اند و چند نفر را فالو یا آنفالو کرده‌اند.

یک گزارش جالب دیگر ربات‌ها، میزان افزایش فالوئر است. یعنی به شما می‌گویند که از زمان فعال شدن ربات، چه تعداد فالوئر جدید به دست آورده‌اید. این گزارش همچنین شامل یک درصد جذب هم می‌شود که به شما می‌گوید چه درصدی از مخاطبانی که ربات هدف قرار داده است، جذب پیج شما شده‌اند.

در نهایت، دوست دارم یک گزارش جالب دیگر که ربات دیدوگرام به شما ارائه می‌دهد را هم معرفی کنم، یعنی متوسط درصد جذب تمام ربات‌هایی که در دیدوگرام فعال هستند. این گزارش به شما کمک می‌کند تا کیفیت پیج اینستاگرام خود را نسبت به سایرین بسنجید و تا جای ممکن آن را بهبود ببخشید.

آیا ایدۀ استفاده از ربات اینستاگرام برای شما جذاب شد؟

تا به اینجا، مطمئن هستم که با ربات اینستاگرام به خوبی آشنا شده‌اید و از قابلیت‌های آن سر در آورده‌اید. اما هیچ بعید نیست که حالا دوست داشته باشید بیشتر در رابطه با این نرم‌افزار اینترنتی اطلاعات کسب کنید و شاید حتی یک ربات اینستاگرام برای خودتان فعال کنید.

اگر حدس من درست است، پس از شما دعوت می‌کنم به صفحه خرید ربات اینستاگرام ما مراجعه کنید و بیشتر در رابطه با ربات دیدوگرام اطلاعات کسب کنید. همچنین اگر سوالی در رابطه با ربات افزایش فالوئر اینستاگرام دارید، می‌توانید در بخش نظرات ما، این سوال را مطرح کنید یا با برای دریافت مشاوره رایگان از متخصصان دیدوگرام، با شماره تلفن ۱۱۱ ۹۷ ۴۱۸ (۰۲۱) تماس بگیرید.

 


در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

آیا این مطلب را دوست داشتید؟به اشتراک بگذارید

الینا الله بیگی

الینا الله بیگی هستم و معتقدم اگر ز گهواره تا گور محتوای خلاقانه تر تولید کنیم، زندگی مجازی باحال‌تری خواهیم داشت.

لینکدین

16 نظر


 • علیرضا

  سلام سوالی دارم !
  من برای اینستا خودم یه رباط دارم بعد از اتمام اکانتم حتما از دیدوگرام سرویس میگیرم .
  خواهشا به این سوالم پاسخ بدین . آیا رباط روی عملکرد هشتگ پست ها تاثیر میگذارد ؟
  من در صفحه ای که براش رباط دارم هستگ میذارم ، کار نمی کنن. یعنی هشتگ رو سرچ میکنم پست های من نیست . ولی برای صفحه دیگه اینستا که رباط نداره هشتگ عمل میکنه . میخام بدونم علتش تاثیرات رباطه ؟؟؟

  • آیلار رزاقی

   سلام دوست عزیز. خیر ما توی دیدوگرام تا حالا همچین موردی رو ندیدیم و ارتباطی نداره. ولی شاید رباتتون مشکل داشته باشه

 • بهنام

  خیلی عالیه

  • آیلار رزاقی

   ممنون از شما

 • بهداد

  توضیحات خوبی بود من کلا از این مبحث خبر نداشتم ولی در کل قابل اعتماد نیست

 • علی

  سلام. من یک سایت خارجی مطالعه کردم که گفته بود اگر از هر گونه ربات برای لایک و فالو استفاده بشه، اینستاگرام اون کاربر رو در لیست shadowban قرار میده و اجازه نمایش پیجش رو نمیده

  • آیلار رزاقی

   اگر فعالیت ربات غیرطبیعی باشه بله همین اتفاق میفته

 • امیر عماد

  میخواستم بدونم این فالورا ک میگیریم اگه لایو هم بزاریم ویوش لایومونم بالا میره یا نه

  • آیلار رزاقی

   خیر

 • جعفر غمیلوی

  بی کیفیت ترین ربات اینستاگرامی که وجود داره ربات inbo هست اش امیدوارم هیچ وقت این بلا سرتون نیاد که یه اکانت بخرید ازشون.
  من الان ۹ روزه که اکانت یکساله اینبو رو به مبلغ ۳۵۰ هزار تومن خریدم و واقعا پشیمون هستم از خریدم به طور خلاصه توضیح میدم ایراداتی که داره رو اگه کسی توضیح دقیق تر خواست به همراه مستندات میتونم بفرستم براش.
  ۱- اتصال پیج اینستا به ربات مشکل داره من بعد از ۳۰ بار تلاش نتونستم پیج ام رو به ربات وصل کنم با پشتیبانی هم تماس گرفتم اونا هم نتونستن وصل کنن گفتن باید پیج رو دیسیبل کنید به مدت چند ساعت به هرحال با دردسر زیاد بعد چند روز تازه تونستم پیج رو وصل کنم، البته یکی از پیج ها هنوز هم وصل نشده گفتن باید یک هفته بمونه در حالی که من همین پیج رو به راحتی امروز به یک ربات دیگه وصل کردم اولین بار هم وصل شد بدون دردسر.
  ۲- جذب بسیار بسیار پایین ربات یعنی میانگین روزی ۱۰ نفر هم جذب انجام نشده برای پیج ما بعد از اینکه به پشتیبانی اطلاع دادم گفتن خودشون مدیریت میکنن بعد از مدیریت خودشون یه بازه ۲۴ ساعته جذب رو اندازه گیری کردم برای یکی از پیج ها ۱۸ نفر برای یکی ۴۵ نفر جذب شده در حالی که ربات های دیگه ای که الان تست کردم برای یک روز به راحتی ۱۰۰ نفر رو جذب میکنن با تنظیمات خوب.
  ۳- فالو و لایک و کامنت گفته شده تو سرعت بالا ۳۵ لایک و ۳۵ فالوو و ۱۰ کامنت در ساعت انجام میده ربات ولی این فقط تو حرفه تو عمل من اندازه گرفتم کمتر از ۱۰ الی ۲۰ درصد عدد های گفته شده انجام میشه.
  ۴- بخش گزارش دهی ربات: باید بگم بخشی به این منظور نداره این ربات یه صفحه طراحی کردن ولی مشکل داره هیچ گزارشی رو نشون نمیده حتی به شما نمیتونه بگه چند نفر جذب انجام شده در حالی که ربات هایی دیگه گزارش های بسیار پیشرفته و کاربردی رو ارائه میدن.
  ۵- بخش پشتیبانی هم گه تماس بگیرید بگید مشکل داره حتی اگه مستند هم اعلام کنید به هیچ وجه زیر بار نمیرن و میگن نه هیچ مشکلی نداره ربات.
  در نهایت من کمترین انتظاری که داشتم از تیم اینبو این بود که هزینه مدتی رو که استفاده شده کم کنن و مانده مبلغ رو به حساب من برگردونن.
  جواب شون این بوده که برگشت وجه نداریم به هیچ وجه.
  اگه شما جزو افرادی هستید که در حال حاضر دارید از ربات اینبو استفاده میکنید توصیه میکنم حداقل یکی از ربات های دیگه رو تست کنید این ربات ها اکثرا مهلت ۳ روزه تست دارن و شما چیزی از دست نمیدید. مطمئن باشید دیگه امکانات و سرعت بقیه ربات ها رو ببینید دیگه سراغ ربات اینبو برنمی گردید.
  اگر به تازگی تصمیم گرفتید برای رشد کسب کارتون از ربات اینستاگرام استفاده کنید به هیچ وجه سراغ این ربات نرید چیزی جز دردسر نخواهد داشت براتون اگه لازم بود پیام بدید اطلاع به صورت مستند ارسال میکنم براتون.
  با تشکر

  • aylar

   خیلی ممنونم از اطلاعاتی که در اختیار خوانندگان دیدوگرام قرار دادید. پیشنهاد میکنم ربات اینستاگرام دیدوگرام رو تست کنید.

  • امیر عماد

   من پیجم ورزشیه میخوام ربات بگیرم براش میخواستم بدونم شما ک خیلی ربات استفاده کردین کدوم از همه بهتر به نظرتون

 • سئو

  سلام و خسته نباشید چند مدتیه توی سایتتون مطالبتون رو میخونم خیلی به دردم خورده و کمک کرده بهم تنکس از لطف شما.

 • مهدی جمالی

  خیلی بده رباتش پولیه😏😏😡😡😡

  • aylar

   اما ارزشش رو داره 🙂

 • پویا

  سلام
  مطلب شایسته ای بود
  لذت بردیم
  سپاس

به دنبال تبلیغات در موبایل و اینستاگرام هستید؟

همین الان، با تیم ما تماس بگیرید.

02141897111