به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید

021-41897111

پیام در تلگرام

یک‌بار برای همیشه، راه اندازی کسب و کار در اینستاگرام، رشد و توسعه مالی رو تخصصی یاد بگیر!
یک‌بار برای همیشه، راه اندازی کسب و کار در اینستاگرام رو تخصصی یاد بگیر!
فرصتی ویژه برای صاحبان کسب و کار

بزرگترین مسابقه اینستاگرام در ایران

سامانه دیدوگرام با تکیه بر تجربه و تخصص خود قصد دارد بزرگترین مسابقه اینستاگرامی تا به امروز را اجرا نماید. در این مسابقه، تعداد زیادی از افراد مطرح و تاثیرگذار حضور خواهند داشت و بیش از 400 میلیون جایزه به مخاطبان اهدا می‌شود. این فرصتی برای شماست تا با هزینه‌ای مناسب، صدها هزار دنبال‌کننده جدید پیدا کنید.

مشاوره رایگان

021-41897111

شرایط شرکت‌ در مسابقه

مسابقه چگونه اجرا خواهد شد؟

برای شرکت در مسابقه، شرکت‌کننده می‌بایست تمام اسپانسرهای مسابقه را دنبال کند. برای راحت‌تر کردن مسیر، از مخاطب درخواست می‌شود که وارد صفحه دیدوگرام شود و تمام کسانی که دیدوگرام دنبال می‌کند (یعنی اسپانسرها) را دنبال نماید.

برای معرفی مسابقه از تمام پتانسیل اینستاگرام استفاده خواهد شد. ستاره‌های سینمایی، چهره‌های تاثیرگذار اینستاگرام در دسته‌بندی‌های مختلف و بسیاری از صفحات پر مخاطب اینستاگرام به معرفی این رویداد می‌پردازند.

حامیان کمپین

چه کسانی در کنار ما خواهند بود؟

بیش از 100 سلبریتی، اینفلوئنسر، بلاگر و صفحات بزرگ اینستاگرامی، این کمپین را پوشش تبلیغاتی خواهند داد تا بتوان به واسطه این پتانسیل، بالاترین سطح اطلاع رسانی را در بین عموم افراد اجرایی نمود.

علی صبوری
saburi_ali@
بهاره کیان افشار
baharekianafshar@
میلاد کی مرام
miladkeymaram@
شیلا خداداد
shilakhodadad@
حسن ریوندی
hassan_reyvandi@
عرفان علیرضایی
erfanalirezai@
نفیسه روشن
nafisehroshan@
محمد کریم‌پور
karimpor@
کامیار
kamyar696@
پوریا پورسرخ
pouriapoursorkh@
لیندا کیانی
lindakiani4@
میلاد خواه
milad_khahhh@
جوایز مسابقه

بیش از 400 میلیون جایزه برای شرکت کنندگان مسابقه

سوالی داريد؟ با ما تماس بگيريد.
021-41897111
بیشتر بدانید

سوالات متدوال

بعد از شرکت در این رویداد چه بازخوردی را کسب خواهید کرد؟

طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، در طول دوره مسابقه حجم بالایی از تبلیغات در صفحات سلبریتی‌ها، اینفلوئنسرها و پیج‌های بزرگ اینستاگرامی اجرا خواهد شد. به ازای این عملکرد پیشبینی می‌شود ترافیک سنگینی از مخاطبان ایرانی اینستاگرام روانه این رویداد شده که این حجم می‌تواند بطوری حدودی 100 هزار فالوور را به پیج اسپانسرهای مسابقه اضافه نماید.

دیدوگرام چه تضمینی را بر روی تعداد فالوور‌های جذب شده ارائه می‌دهد؟

تیم دیدوگرام قرار نیست فالوور به شما بفروشد! صرفاً با توجه به پتانسیل‌های خود در حال برگزاری یک رویداد بزرگ اینستاگرامی هست که می‌تواند برای اسپانسرها فالوور فعال ایرانی جذب نماید. اما با توجه به تجربه دیدوگرام در طراحی و اجرای کمپین‌های تبلیغاتی در طول چند سال اخیر، این تضمین ارائه می‌شود که حداقل 50 هزار فالوور تا قبل از لحظه قرعه‌کشی، به صفحه اینستاگرام اسپانسرها اضافه گردد.

آیا بعد از مسابقه امکان ریزش فالوور وجود دارد؟

بله. ریزش افراد در هر تبلیغاتی کاملاً طبیعی هست از طرفی در نظر داشته باشید افراد برای کسب جایزه‌های مسابقه وارد این رویداد شده‌اند، اما دیدوگرام تمهیداتی را در نظر گرفته که تا جای ممکن میزان ریزش را کاهش دهد. جدا از این موضوع، ترافیک سنگینی در این ایام روانه رسانه اسپانسر خواهد شد که می‌توان با هوشمندی و ارائه محتوای مناسب، تاثیرگذاری مطلوبی را روی مخاطبان ایجاد کرد.

هزینه اسپانسرینگ این مسابقه چقدر می‌باشد؟

اسپانسر نیاز هست به ازای هر رسانه خود، مبلغ 27 میلیون تومان برای شرکت در این رویداد پرداخت نماید. در نظر داشته باشید که اگر صفحه اینستاگرام اسپانسر به تنهایی وارد تبلیغات گسترده در بین سلبریتی‌ها، اینفلوئنسرها و پیج‌های بزرگ اینستاگرامی شود، نیازمند پرداخت هزینه‌های بسیار بالایی می‎‌باشد. اما با شرکت در این رویداد، یک سینرژی جمعی بین اسپانسرها اتفاق افتاده و هزینه‌های کلان تبلیغاتی تقسیم خواهد شد.

×

همکاران ما پاسخگو خواهند بود

نیاز به مشاوره دارید؟

021-41897111
با دیدوگرام در ارتباط باشید

تماس با ما

ارسال