کسب درآمد از کانال تلگرام

با دیدوگرام می‌توانید درآمد خوبی از کانال تلگرام خود داشته باشید

دیدوگرام نقش یک واسط در تبلیغات شبکه های اجتماعی را بازی می‌کند. این یعنی اگر شما یک کانال تلگرامی دارید، می‌توانید از ما تبلیغاتی برای کانال خود دریافت کنید و از این طریق کسب درآمد داشته باشید. البته فقط به شرط آنکه کانال شما با کیفیت و اعضای آن واقعی باشند.

شما در همکاری با دیدوگرام، همواره در حال رشد و افزایش درآمد خود هستید. ما 3 روش مختلف برای تبلیغات در تلگرام داریم. اولین روش تبلیغات کلیکی است که برای کسب درآمد از آن، داشتن حداقل 3000 عضو کافی است. اما هر چقدر تعداد اعضای کانال شما بیشتر شود، روش های همکاری دیدوگرام با شما نیز بیشتر خواهد شد.

تماس و مشاوره

021-41897111

کسب درآمد از تبلیغات کلیکی تلگرام

از هر کلیک کاربران بر روی یک تبلیغ سود کنید

حداقل 3000 عضو

شما کانال خود را در دیدوگرام ثبت می‌کنید و دسترسی کانال را به ربات دیدوگرام می‌دهید. پس از آن می‌توانید از طریق پنل همکاری خود، تبلیغات برندهای کوچک و بزرگ را در کانالتان منتشر کنید. تبلیغات کلیکی دیدوگرام، یک روش مطمئن برای کسب درآمد ثابت است. چرا که ما همیشه تبلیغاتی برای انتشار داریم.

175 تومان حداقل سود هر کلیک
سیستم اتوماتیک برای انتشار مداوم تبلیغ
تسویه حساب سه شنبه هر هفته
امکان انتخاب از بین ده ها تبلیغ

کسب درآمد از تبلیغات بازدیدی تلگرام

بر حسب بازدید یک تبلیغ، سود خود را دریافت کنید

حداقل 25000 عضو

در صورتی که پست های کانال شما زیاد دیده می‌شوند، ما می‌توانیم در تبلیغات بازدیدی با هم همکاری داشته باشیم. در این روش، ما تبلیغ را برای انتشار در اختیار شما می‌گذاریم و بسته به تعداد بازدیدی که برای آن بدست آورید، به شما هزینه پرداخت می‌کنیم.

2 تومان حداقل سود هر بازدید
تسویه حساب سه شنبه هر هفته

کسب درآمد از تبلیغات ساعتی

سود شما بر اساس مدت زمانی است که تبلیغ در کانال شماست

حداقل 50000 عضو

آخرین و بزرگترین روش همکاری ما با کانال های تلگرامی، تبلیغات ساعتی است. در این روش، تبلیغات برای مدت زمان مشخصی در کانال شما قرار می‌گیرد و بسته به کیفیت، تعداد اعضا و زمان انتشار، یک هزینه مشخص به شما تعلق خواهد گرفت.

کسب بیشترین سود ممکن
تسویه حساب سه شنبه هر هفته
کسب درآمد از دیدوگرام
برای شروع کسب درآمد از تلگرام، در پنل دیدوگرام ثبت نام کنید.

و کانال تلگرام خود را در سیستم ما ثبت نمایید.

سوالات متداول

پاسخ برخی از پرسش های شما درباره افزایش ممبر تلگرام

 • آیا با دیدوگرام می‌توانم درآمد خوب و ثابتی از کانال خود کسب کنم؟

  جواب این سوال، کاملاً بستگی به خود شما دارد. ما همیشه تبلیغاتی برای انتشار در کانال شما خواهیم داشت. تبلیغات برندهای کوچک و بزرگ بسیاری که از ما انتظار بازدهی دارند. بنابراین هر چقدر کیفیت کانال شما بیشتر باشد و اعتماد ما بیشتر به شما جلب شود، تبلیغات بیشتری در کانال شما منتشر خواهیم کرد. این موضوع می‌تواند تا جایی پیش برود که حتی ما کانال شما را مستقیماً به مشتریان خود پیشنهاد بدهیم. این نکته را نیز فراموش نکنید که هر چقدر بیشتر روی کانال خود کار کنید، رشد آن نیز بیشتر خواهد بود و می‌توانید به روش‌های بیشتری از دیدوگرام کسب درآمد کنید.

 • به عنوان یک همکار، انتظار دیدوگرام از من چیست؟

  ما دوست داریم روابطی بر پایۀ منفعت سه جانبه (تبلیغ دهنده، تبلیغ گیرنده و دیدوگرام) شکل دهیم. بنابراین از شما انتظار داریم در عین شفافیت و صداقت با ما همکاری داشته باشید و به حفظ کیفیت سیستم دیدوگرام به عنوان منبع درآمد خودتان اهمیّت بدهید. طبیعتاً چنین رویکردی باعث رضایت بیشتر مشتری، افزایش کیفیت خدمات دیدوگرام و مهمتر از همه‌چیز، سود بیشتر شما می‌شود. پس ما آن را به شدت تشویق می‌کنیم و همکاری خود را با شما افزایش خواهیم داد. تا جایی که کانال شما را مستقیماً به مشتریان خود پیشنهاد بدهیم.

 • شرایط دریافت تبلیغات تلگرام و کسب درآمد از دیدوگرام چیست؟

  مهمترین مساله برای ما، کیفیت تبلیغات است. بنابراین اولین شرط ما برای همکاری، با کیفیت بودن کانال تلگرام شماست. یعنی ممبرهای کانال تلگرام شما واقعی و فعال باشند و محتوایی که در کانال شما منتشر می‌شود، با کیفیت، مفید و جذاب محسوب شود. مساله دیگر، عدم تخلف است. تخلف می‌تواند شکل های مختلف داشته باشد. برای مثال بگذارید به تبلیغات کلیکی نگاهی بیندازیم. ممکن است صاحب یک کانال برای افزایش درآمد خود از این روش، محتوای تبلیغات را تغییر دهد و آن را در کانال های غیر اخلاقی باز نشر دهد. یا از مخاطبان خود بخواهد در ازای یک مبلغ، بر روی تبلیغ کلیک نمایند. ساده اگر بخواهیم بگوییم، هر گونه تلاش برای افزایش درآمد کانال با دور زدن سیستم دیدوگرام و بدون ایجاد سودآوری بیشتر برای تبلیغ دهنده، یک تخلف محسوب می‌شود. فراموش نکنید که تبلیغ دهنده برای حضور در کانال شما هزینه کرده است و شما در قبال سودی که دریافت می‌کنید، مسئولیتی نسبت به او دارید.

 • دیدوگرام چگونه همکاران خوب و قابل اعتماد خود را تشویق می‌کند؟

  ما در روش های تبلیغاتی مختلف خود، همواره سعی در آن داریم که کانال های با کیفیت و افراد قابل اعتماد را شناسایی کنیم و برای کسب درآمد بیشتر با آنها همراه شویم. برای مثال، در تبلیغات ساعتی، اگر کانال شما از کیفیت خوبی برخوردار باشد و بتوانیم یک تعامل خوب را با شما شکل بدهیم، کانالتان را به عنوان پیشنهاد دیدوگرام مطرح خواهیم کرد.

 • چه جریمه ای برای کانال های متخلف در نظر گرفته شده است؟

  ما برای حفظ کیفیت سیستم خود، با هر گونه تخلف به شدت برخورد خواهیم کرد. با مشاهده اولین تخلف، هزینه تبلیغ به تبلیغ دهنده بازگشت و به کانال متخلف هشداری داده می‌شود. ما امیدواریم که این هشدار باعث تغییر رویکرد صاحب کانال مذکور شود. با اینحال اگر قرار بر تکرار مجدد تخلف باشد، کانال مورد نظر را به طور کامل مسدود خواهیم کرد.

 • چگونه می‌توانم کسب درآمد از تبلیغات تلگرام را آغاز کنم؟

  برای شروع، تنها کاری که باید انجام دهید، ثبت نام در پنل دیدوگرام و ثبت کانال تلگرام خود به همراه روش مورد نظرتان برای همکاری است. سپس باید منتظر بمانید تا کارشناسان ما کانال شما را بررسی و آن را تائید کنند. پس از آن می‌توانید اقدام به انتشار تبلیغات مشتریان دیدوگرام در کانال تلگرام خود و کسب درآمد از این طریق بکنید.

 • چگونه می‌توانم کسب درآمد از تبلیغات تلگرام را آغاز کنم؟

  برای شروع، تنها کاری که باید انجام دهید، ثبت نام در پنل دیدوگرام و ثبت کانال تلگرام خود به همراه روش مورد نظرتان برای همکاری است. سپس باید منتظر بمانید تا کارشناسان ما کانال شما را بررسی و آن را تائید کنند. پس از آن می‌توانید اقدام به انتشار تبلیغات مشتریان دیدوگرام در کانال تلگرام خود و کسب درآمد از این طریق بکنید.

 • طریقه گرفتن تبلیغ برای کانال تلگرام به چه صورت است؟

  نحوه گرفتن تبلیغ از دیدوگرام، در روش های مختلف فرق می‌کند. در تبلیغات کلیکی، کافی است وارد پنل شوید تا به تبلیغات فعلی دسترسی داشته باشید و از بین آنها هر تبلیغی که می‌خواهید را انتخاب کنید. حتی می‌توانید سیستم را به نحوی تنظیم کنید که گرفتن تبلیغ اتوماتیک انجام شود و هر روز در ساعت های مشخص، تبلیغات در کانال شما منتشر شود. در تبلیغات بازدیدی، کارشناسان دیدوگرام به صورت مستقیم با شما در ارتباط هستند و تبلیغات را برای انتشار در اختیار شما قرار خواهند داد. یعنی هماهنگی ها به صورت دستی انجام می‌شود. در تبلیغات ساعتی نیز، این تبلیغ دهنده است که باید کانال شما را انتخاب بکند و به محض اینکه کسی درخواست تبلیغ دادن در کانال شما را داشت، از این موضوع مطلع خواهید شد.

پاسخ پرسش خود را پیدا نکردید؟

همین الان با تیم ما تماس بگیرید

02141897111

آیا به مشاوره احتیاج دارید ؟
تماس بگیرید 021-41897111 ارسال پیام در تلگرام