تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام ، راحت‌تر از همیشه

اینستاگرام هم اکنون، محبوب‌ترین شبکه اجتماعی در بین ایرانیان است. راهکارهای بازاریابی ما می‌توانند به برندسازی، افزایش فالوور و درآمدزایی شما در این شبکه اجتماعی محبوب کمک کند.

تبلیغات در صفحات پربازدید اینستاگرام

یکی از روش‌های مرسوم تبلیغات در اینستاگرام، معرفی سایت یا صفحه اینستاگرام شما در صفحات محبوب و پربازدید است. به این ترتیب شما می توانید علاوه بر معرفی خود، فالوورهای زیادی را نیز به دست آورید. دیدوگرام، رابطی میان شما و صفحات محبوب اینستاگرامی خواهد بود.

اطلاعات بیشتر

ربات اینستاگرام

ربات اینستاگرام دیدوگرام، رباتی آنلاین است که به شما در توسعه و تبلیغ صفحه اینستاگرم‌تان کمک می کند. با کمک ربات اینستاگرام دیدوگرام می توانید بر اساس هشتگ ها کاربران و صفحات مورد نظر خود را بیابید، آنها را فالو یا آنفالو کنید و حتی برای پست‌هایشان لایک و کامنت بگذارید. همۀ این مراحل به صورت خودکار و با چند کلیک انجام می‌شود.

اطلاعات بیشتر

افزایش فالوور اینستاگرام

مسلماً افزایش فالوور اینستاگرام علاوه بر افزایش درآمد، به دیده شدن برند تجاری‌تان نیز کمک می‌کند، اما افزایش فالوور چگونه صورت می‌گیرد؟ دیدوگرام می‌تواند با استفاده از راهکارهای تبلیغاتی پیشرفته و نمایش گسترده شما در تبلیغات در اینستاگرام، فالوورهایی فعال و علاقمند به حوزه فعالیت‌تان را به سمت شما روانه کند.

اطلاعات بیشتر

پاسخ پرسش خود را پیدا نکردید؟

همین الان، با تیم ما تماس بگیرید.

تبلیغات در کانال تلگرام افراد مشهور و تاثیرگذار

دوست دارید تبلیغ شرکت، محصول یا وب‌سایت خود را در صفحات اینستاگرام افراد مشهور ببینید؟ آیا دوست دارید یک شَبه، رَه صد ساله را طی کنید؟ دیدوگرام می تواند پل ارتباطی بین شما و شخصیت‌های محبوبتان باشد. شاید بتوان گفت این روش، بهترین نوع تبلیغات در اینستاگرام است.

اطلاعات بیشتر
آیا می‌خواهید شروع کنید؟ ثبت نام
آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
021-41897111(مشاوره رایگان)

ارسال پیام در تلگرام
مشاوره تلفنی رایگان 41897111-021