ربات افزایش فالوور اینستاگرام

فالوورهایی واقعی، ایرانی و فعال برای پیج اینستاگرام خود بدست آورید

به دنبال رشد سریع تعداد فالوورهای خود هستید؟ پس قطعاً ربات اینستاگرام ما را دوست خواهید داشت. یک راه کم هزینه و سریع برای آنکه بتوانید صفحه اینستاگرام خود را بزرگ و بزرگ‌تر کنید.

اما ربات افزایش فالوئر اینستاگرام دقیقاً چیست و چگونه کار می‌کند؟ ربات اینستاگرام یک برنامه است که در نقش شما وارد اینستاگرام می‌شود و شروع به ایجاد تعامل با کاربرهای مورد هدف شما می‌کند. مثلاً شروع به فالو کردن کسانی می‌کند که پیج رقبای شما را دنبال می‌کنند. و این کاربران در جواب به پیج شما سر می‌زنند و اگر آن را دوست داشتند، شما را فالو می‌کنند.

در حال حاضر، ربات‌های افزایش فالوئر مختلفی در بازار ایران وجود دارند. اما با قاطعیت می‌گوییم که هیچ یک راحتی، امنیت و امکانات ربات اینستاگرام ساخته شده توسط برنامه نویسان دیدوگرام را ندارند.

تماس و مشاوره

021-41897111

مزایای ربات اینستاگرام

چرا استفاده از ربات افزایش فالوور اینستاگرام را به شما پیشنهاد می‌دهیم؟

رشد سریع دنبال کنندگان

تعداد فالوور دارندگان ربات اینستاگرام، هر ماه به طور متوسط 1500 نفر افزایش پیدا می‌کند.

فعالیت مستقل و خودکار

نه فایلی باید دانلود کنید، نه به اینترنت نیاز دارید. ربات شما خودش کارها را انجام می‌دهد.

کنترل کامل + گزارش گیری

شما بر روی ربات اینستاگرام خود کنترل دارید و گزارش فعالیت‌هایش را دریافت می‌کنید.

تسلط کامل شما بر روی ربات اینستاگرام

بر روی کوچیکترین تغییرات حساب کاربری اینستاگرام خود مسلط باشید.

ربات افزایش فالوور دیدوگرام به نحوی نوشته شده است که به شما کنترل کامل همه‌چیز را بدهد، حتی کوچک‌ترین چیزها را. فقط کافی است تنظیمات مورد نظر خودتان (یا تنظیمات پیشنهادی ما) را به این ربات بدهید تا کارش را شروع کند. در ضمن، شما هر زمان بخواهید به گزارش‌های دقیق این ربات دسترسی خواهید داشت و می‌توانید تنظیمات آن را تغییر دهید.

هدف گیری

چرا استفاده از ربات افزایش فالوور اینستاگرام را به شما پیشنهاد می‌دهیم؟

رقبای خود را هدف قرار دهید

فالوورهای پیج های رقیب خود را هدف قرار بدهید. یعنی کسانی که مطمئناً به کار شما علاقه خواهند داشت.

یک هشتگ را هدف قرار دهید

به دنبال فالوئرهایی بروید که به موضوعات مورد نظر شما علاقه‌مند هستند و پیرامون آنها فعالیت دارند.

یک مکان را هدف قرار دهید

فقط کسانی را مخاطب ربات خود کنید که در محدوده مورد نظر شما هستد. یک استان، شهر یا حتی محله.

نوع تعامل

برخی از مزایای ساخت ربات اینستاگرام توسط تیم دیدوگرام عبارتند از

لایک کردن

پست‌های اینستاگرام کسانی که هدفتان هستند را لایک کنید.

کامنت گذاشتن

یک نظر روی پست‌های اینستاگرام مخاطبان خود بگذارید.

فالو کردن

از ربات خود بخواهید که افراد مورد نظرتان را دنبال کند.

آنفالو کردن

درخواست آنفالو کردن فالوئرها را به ربات خود بدهید.

امکانات و ویژگی ها

برخی از مزایای ساخت ربات اینستاگرام توسط تیم دیدوگرام عبارتند از

به سادگی یک بازی

کار با ربات افزایش فالوئر ما واقعاً ساده و لذت بخش است. انگار که یک بازی جذاب می‌کنید که نتیجه آن، افزایش محبوبیت شما در شبکه اجتماعی اینستاگرام است. البته، ربات دیدوگرام در کنار سادگی، امکانات واقعاً کاملی در اختیار شما می‌گذارد.

اعمال لحظه ای تنظیمات

شما پیش از شروع کار با ربات، تنظیماتی را برای آن مشخص خواهد کرد. توجه داشته باشید که تنظیمات ربات را هر زمان که بخواهید می‌توانید تغییر بدهید و تنظیمات جدید شما بلافاصله بر روی ربات اینستاگرامتان اعمال می‌شوند.

تنظیم سرعت فعالیت

شما می‌توانید به صورت دستی مشخص کنید که ربات شما در هر ساعت چند لایک، کامنت و فالو را انجام دهد یا آنکه از سیستم خودکار ما استفاده کنید که از سرعت کم شروع به کار می‌کند و خودش به مرور زمان سرعت را افزایش می‌دهد.

تنظیم دقیق رفتار ربات

اگر لازم باشد، می‌توانید رفتار ربات خود را با دقت زیادی مشخص کنید. برای مثال از این ربات بخواهید که وقتی به دنبال یک هشتگ می‌رود، فقط برای افراد کامنت بگذارد. و وقتی به دنبال یک لوکیشین (برای مثال مشهد) می‌رود، مخاطبان خود را دنبال کند.

هدف‌گیری پیشرفته فالو

هدفگیری با ربات دیدوگرام می‌توانید خیلی دقیق باشد. مثلاً وقتی یک هشتگ را هدف می‌گیرید، می‌توانید به ربات خود بگویید کسانی را فالو کند که برای پستی با این هشتگ، کامنت گذاشته‌اند. یا کسانی که این پست را لایک کرده‌اند.

تعامل طبیعی با کاربران

ربات دیدوگرام به نحوی طراحی شده است که فعالیت‌های آن کاملاً باورپذیر باشد و مخاطب احساس کند که یک انسان واقعی با او تعامل کرده است. این موضوع باعث شده است که بازدهی ربات دیدوگرام نسبت به سایر ربات ها بیشتر باشد.

امنیت بسیار بالا

بعضی ربات‌ها باعث جریمه شدن صفحه شما می‌شوند. اما ربات دیدوگرام بسیار با دقت نوشته شده و ما خودمان ساعت‌ها آن را مورد آزمایش قرار داده‌ایم. این ربات از روش‌های بسیار پیشرفته‌ای برای حفظ امنیت شما استفاده می‌کند.

گزارش لحظه‌ای فعالیت

اطلاعات ربات شما مدام در حال به روز شدن است و بنابراین همیشه می‌دانید که وضعیت ربات چیست و چند لایک، کامنت، فالو و آنفالو توسط آن انجام شده است. همچنین، این آمار به صورت نمودار روزانه نیز قابل دسترسی است.

گزارش درصد جذب

شما در قسمت گزارش‌ها می‌توانید تعداد فالوورهای فعلی و میزان افزایش آن را ببینید. همچنین یک گزارش جالب به نام درصد جذب دارید که به شما می‌گویند از کسانی که ربات با آنها تعامل داشته است، چند درصد به فالوئر شما تبدیل شده‌اند.

درصد جذب میانگین

شما علاوه بر درصد جذب پیج خود، می‌توانید میانگینی از درصد جذب تمامی ربات های اینستاگرام فعال در دیدوگرام را ببینید. این آمار به شما کمک می‌کند کیفیت پیج خود را به خوبی بسنجید و تا جای ممکن آن را بهتر کنید.

مشخص کردن دقیق کامنت‌ها

می‌خواهید چه نظری بر روی پست‌های دیگران بگذارید؟ ربات دیدوگرام به شما اجازه می‌دهد که دقیقاً نظرات مورد نظر خود را مشخص کنید. توجه داشته باشید که هیچ محدودیتی در تعداد نظرات داده شده به ربات وجود ندارد.

عدم تعامل با پیج پرایوت یا بدون عکس

شما می‌توانید از ربات خود بخواهید با صفحاتی که خصوصی (پرایوت) هستند یا عکسی برای خود مشخص نکرده‌اند، تعاملی نکند. چرا؟ چون معمولاً شانس گرفتن فیدبک از این افراد پایین است و بنابراین، بهتر است وقتی صرف آنها نشود.

عدم تعامل با پیج های تجاری (Business) – به زودی

وقتی که یک پیج تجاری باشد، احتمال اینکه رقیب شما باشد بیشتر است تا آنکه مشتری شما باشد. بنابراین در ربات اینستاگرام ما این امکان وجود دارد که ربات را به نحوی تنظیم نمایید که با پیج های تجاری هیچ گونه تعاملی نداشته باشد.

لیست سیاه مخاطبان

اگر نمی‌خواهید کسی مورد هدف ربات شما باشد، فقط کافی است نام کاربری اینستاگرام او را در قسمت لیست سیاه ربات خودتان وارد کنید. به این ترتیب، ربات اینستاگرام شما هیچ گونه تعاملی با کاربر ذکر شده نخواهد داشت.

پشتیبانی و مشاوره حرفه‌ای

اگر قصد داشتید بازدهی ربات خود را افزایش دهید، یا آنکه با مشکلی روبرو شده بودید که برای رفع آن به کمک نیاز داشتید، کافی است با تیم پشتیبانی دیدوگرام تماس بگیرید. ما در تمام روزهای هفته (حتی روزهای تعطیل) پاسخگوی شما هستیم.

تعرفه ربات اینستاگرام

در تمام پلن ها، به امکانات کامل ربات اینستاگرام ما دسترسی خواهید داشت

1 ماهه

99هزار تومان

 • لایک کردن
 • کامنت گذاشتن
 • فالو کردن کاربران
 • آنفالو کردن کاربران
3 ماهه

266هزار تومان

 • لایک کردن
 • کامنت گذاشتن
 • فالو کردن کاربران
 • آنفالو کردن کاربران
6 ماهه

530هزار تومان

 • لایک کردن
 • کامنت گذاشتن
 • فالو کردن کاربران
 • آنفالو کردن کاربران
1 ساله

1.04میلیون تومان

 • لایک کردن
 • کامنت گذاشتن
 • فالو کردن کاربران
 • آنفالو کردن کاربران

تعرفه خرید ربات اینستاگرام

شما برای ساخت ربات اینستاگرام چهار پلن در اختیار دارید که از نظر امکانات هیچ تفاوتی با هم ندارند، تنها در صورتی که برنامه طولانی مدت جهت فعالیت ربات در نظر دارید، پلن های آخر انتخاب مناسب تری خواهند بود.

هم اکنون ربات اینستاگرام خود را فعال کنید

در پنل دیدوگرام ثبت نام کنید و ربات خود را راه اندازی کنید تا افزایش فالوور اینستاگرام شما شروع شود.

سایر روش های تبلیغ در اینستاگرام

ما روش های دیگری برای تبلیغ در اینستاگرام داریم

تبلیغات در پیج های بزرگ اینستاگرام

تبلیغات اسپانسری اینستاگرام

ربات افزایش فالوور اینستاگرام

تبلیغات بازدیدی اینستاگرام

سوالات متداول

پاسخ پرسش های احتمالی شما دربارۀ ربات افزایش فالوئر اینستاگرام

 • ربات اینستاگرام اصلاً چیست و به چه دردی می‌خورد؟

  ربات اینستاگرام یک برنامه اینترنتی است که به صورت خودکار وارد حساب اینستاگرام شما می‌شود، به دنبال کاربران مورد نظر شما می‌رود و با آنها تعامل می‌کند. یعنی همان کاری که خیلی از مدیران صفحات اینستاگرام به صورت دستی انجام می‌دهند را برای شما تبدیل به یک سیستم اتوماتیک خواهد کرد. شاید شما هم چنین کاری را قبلاً کرده باشید. همین که مثلاً به سراغ یک پیج رقیب بروید و ببینید چه کسانی آن را دنبال می‌کنند. صفحات این افراد را باز کنید و عکس‌های آنها را لایک کنید تا جذب پیج شما بشوند. اگر اینطور باشد، حتماً از تاثیر بالای این روش آگاه هستید. این دقیقاً همان کاری است که ربات دیدوگرام انجام می‌دهد. منتها با سرعت، دقت و تاثیر بسیار بیشتر.

 • چگونه باید از ربات اینستاگرام دیدوگرام استفاده کنم؟

  کافی است یک حساب کاربری در دیدوگرام ایجاد کنید، وارد بخش ربات اینستاگرام شوید و یک ربات جدید بسازید. شما برای ساخت ربات باید اطلاعاتی از جمله نام کاربری و رمز عبور اینستاگرام خود را در اختیار ما قرار دهید و تنظیمات مورد نظر خود را هم به ما بگویید. پس از آن، فقط کافی است هزینه ربات خود را پرداخت کنید تا این ربات فعال شود.

 • آیا اطلاعات کاربری اینستاگرام من امن خواهد بود؟

  ما هیچوقت نمی‌خواهیم کاربران ما احساس نا امنی بکنند. بنابراین نه تنها کارهای بسیاری برای کسب اطمینان از امنیت سیستم خود انجام داده‌ایم، بلکه ترتیبی اتخاذ کرده‌ایم که حتی خود اعضای تیم دیدوگرام هم به اطلاعات شما دسترسی نداشته باشند. به علاوه، خود اینستاگرام نیز به شما امکاناتی برای مقابله با سوء استفاده احتمالی می‌دهد. یعنی حتی اگر قرار بود کسی به اطلاعات اینستاگرام شما دسترسی پیدا کند و مثلاً رمز عبور شما را تغییر دهد، به راحتی می‌توانید با استفاده از قابلیت‌های اینستاگرام، اکانت خود را پس بگیرید. پس به هیچ وجه لازم نیست بابت اطلاعات حساب کاربری اینستاگرام خود نگران باشید.

 • تفاوت پلن‌های مختلف ربات اینستاگرام شما چیست؟

  از نظر امکانات، پلن های مختلف ما هیچ تفاوتی ندارند و قیمت ربات فقط بر اساس مدت اشتراک شما مشخص می‌شود. یعنی اگر بخواهید به مدت یک ماه از ربات استفاده کنید و آن را تست نمایید، باید به سراغ پلن اول ما بروید و زمانی که مطمئن بودید که می‌خواهید استفاده طولانی مدت تری از ربات داشته باشید، از پلن های بعدی ما با هزینه های به صرفه تر استفاده کنید.

 • ربات اینستاگرام دیدوگرام نسبت به سایر ربات ها چه مزایایی دارد؟

  حتماً می‌دانید که ربات های افزایش فالوور مختلف در ایران وجود دارند که هر کدام تفاوت‌هایی جزئی با دیگر ربات ها دارند. اما چیزی که ربات دیدوگرام را از تمام این ربات ها متمایز می‌کند، فقط امکانات بیشتر یا قیمت بهتر نیست. مهمترین ویژگی ربات اینستاگرام ما که در هیچ یک از ربات‌های رقیب دیده نمی‌شود، نحوه کارکرد آن است. ما ماه ها این ربات افزایش فالوور را تست کرده‌ایم تا از عملکرد عالی آن مطمئن شویم. اما منظور از عملکرد عالی چیست؟ اولین موضوع امنیت این ربات است. حتماً می‌دانید که اینستاگرام چندان دل خوشی از ربات‌ها ندارد، چون باعث می‌شوند درآمد این شبکه اجتماعی کم شود. پس کمی نسبت به آنها سخت گیر است. اما ما روش‌های بسیار حرفه‌ای و به روزی را به کار بسته‌ایم تا مطمئن شویم هیچوقت اینستاگرام، ربات شما را متوقف نخواهد کرد. (ما به دلایل رقابتی نمی‌توانیم دقیقاً در مورد راهکارهای خودمان صحبت کنیم.) دومین مساله، میزان تاثیر ربات است. ما ربات اینستاگرام خودمان را به نحوی نوشتیم که به کاربر مورد هدف شما این حس را بدهد که این ربات یک آدم واقعی است که واقعاً به صفحه او علاقه دارد. بنابراین طبیعی است که این کاربر مورد هدف، واکنش بهتری نسبت به پیج شما داشته باشد. (راهکارهای افزایش عملکرد ما نیز جنبه رقابتی دارند و امکان مشخص کردن دقیق آنها وجود ندارد.) علاوه بر این دو مورد، امکانات و تنظیمات بسیار متنوع، ارائه گزارش‌های دقیق به همراه نمودار و ... نیز از مزایای ربات دیدوگرام هستند. آخرین مساله‌ای هم که خود ما به آن افتخار می‌کنیم، ارائه گزارش درصد جذب شما و مقایسه این درصد جذب با میانگین درصد جذب تمام ربات هایی است که در سیستم ما فعال هستند. این یعنی شما می‌توانید بفهمید که صفحه اینستاگرام شما نسبت به سایرین، تا چه حد جذاب است و چقدر توانایی جذب کاربران را دارد.

 • استفاده از ربات اینستاگرام، چقدر بر روی تعداد فالوورهای من تاثیر می‌گذارد؟

  تجربه ما با دیگر مشتریان به ما نشان داده که به طور متوسط، ماهیانه 1500 آدم جدید از طریق ربات به پیج شما اضافه خوهند شد. این تعداد در مقابل هزینه بسیار پایین، ربات اینستاگرام را تبدیل به یک گزینه فوق‌العاده برای بازاریابی در اینستاگرام می‌کند. البته، فراموش نکنید که تعداد فالوورهای افزایش یافته در ماه، تا حد زیادی به کیفیت صفحه شما هم بستگی دارد. یک پیج جذاب و با کیفیت می‌تواند با استفاده از ربات، در ماه به 5000 کاربر جدید هم برسد. اما یک پیج ضعیف شاید فقط 500 مخاطب را جذب کند.

 • ربات شما چه فعالیت‌هایی را می‌تواند در اینستاگرام انجام دهد؟

  تمام فعالیت‌های اصلی که در اینستاگرام ممکن است، توسط ربات دیدوگرام هم ممکن خواهد بود. این یعنی شما می‌توانید با این ربات به لایک، کامنت، فالو و آن فالو کردن بپردازید.

 • بر چه اساس می‌توانم مخاطبان ربات خودم را مشخص کنم؟

  شما سه روش برای هدفگیری مخاطبان خود دارید. 1. بر اساس مکان افراد را هدف بگیرید. یعنی کسانی را هدف قرار دهید که عکس‌های آنها با یک استان، شهر، محله یا حتی مکان به خصوصی مثل یک رستوران مرتبط است. 2. بر اساس هشتگ افراد را هدف بگیرید. در این حالت، ربات شما با کسانی تعامل خواهد کرد که در پست‌های خودشان از یک هشتگ به خصوص استفاده کرده‌اند. 3. بر اساس صفحه افراد را هدف بگیرید. این یعنی شما یک صفحه را مشخص می‌کنید تا ربات شما با فالوورهای آن صفحه تعامل کند. این صفحه می‌تواند برای رقبای شما باشد. البته، توجه داشته باشید که این 3 هدفگیری به صورت جداگانه کار خواهند کرد و معیارهای آنها با هم ترکیب نخواهد شد.

 • آیا محدودیتی در روش های هدفگیری ربات وجود دارد؟

  خیر. شما می‌توانید از هر سه روش هدفگیری ربات دیدوگرام به صورت همزمان استفاده کنید و در هر روش، بی‌نهایت هدف مختلف را تعیین کنید. البته پیشنهاد می‌کنیم عجله نداشته باشید و به مرور زمان هدفگیری های ربات خود را توسعه دهید.

 • چرا استفاده از ربات اینستاگرام از خرید فالوور اینستاگرام بهتر است؟

  استفاده از ربات به شما این امکان را میدهد که کاملاً هدفمند مخاطبان خود را با یک روال طبیعی جذب نمایید.

 • آیا با وجود خطر بلاک شدن، باز هم استفاده از ربات اینستاگرام را پیشنهاد می‌دهید؟

  درست است که ربات های غیر مطمئن می‌توانند صفحه شما را در خطر بسته شدن قرار دهند، اما در صورت استفاده از یک ربات مطمئن و حرفه‌ای، احتمال بسته شدن صفحه شما تقریباً به 0 می‌رسد. البته برای آنکه خیالتان کاملاً راحت باشد، پیشنهاد می‌کنم هیچوقت سرعت ربات خود را بیش از حد افزایش ندهید. هیچ ابزاری به اندازه ربات اینستاگرام، در جذب فالوورهای جدید موثر نیست. به علاوه، هزینه آن نیز بسیار کم است. پس حتی اگر خطر کمی داشته باشد، بدون شک ارزش دارد. نکته نهایی اینکه در صورت بسته شدن یک اکانت اینستاگرام، می‌توان با ارسال یک ایمیل به اینستاگرام، این صفحه را مجدداً باز کرد. پس جای نگرانی چندانی برای شما وجود نخواهد داشت.

 • چگونه می‌توانم مطمئن شوم که ربات اینستاگرام من بهترین بازدهی ممکن را دارد؟

  تیم پشتیبانی ما همیشه همراه شماست و به شما برای افزایش بازدهی ربات اینستاگرامتان کمک خواهد کرد. برای این منظور کافی است با ما تماس بگیرید تا با هم گپی بزنیم.

پاسخ پرسش خود را پیدا نکردید؟

همین الان با تیم ما تماس بگیرید

02141897111

آیا به مشاوره احتیاج دارید ؟
تماس بگیرید 021-41897111
logo-samandehi