تبلیغات در تلگرام

تبلیغات در تلگرام ، راحت‌تر از همیشه

با دیدوگرام می‌توانید آنگونه که دوست دارید در کانال‌های تلگرام دیده شوید. روش‌های متنوع تبلیغاتی دیدوگرام علاوه بر کاهش هزینه‌، به بهتر دیده شدن شما در بین مخاطبان کمک می‌کند.

تبلیغات کلیکی در تلگرام

در این روش از تبلیغات در تلگرام، شما بر اساس بودجۀ تعیینی خودتان تبلیغ می‌کنید. یعنی تعداد کلیک‌های انجام شده بر روی لینک تبلیغ تلگرام‌تان محاسبه شده و هزینۀ آن از حساب کاربری‌تان کم می‌شود.

اطلاعات بیشتر

تبلیغات بازدیدی و موضوعی تلگرام

با تبلیغات بازدیدی و موضوعی دیدوگرام، می‌توانید تبلیغات تلگرام خود را با هزینه‌ای معقول تنها در کانال‌هایی به نمایش بگذارید که از لحاظ موضوعی با فعالیت شما مرتبط هستند.

اطلاعات بیشتر

تبلیغات تلگرام در کانال‌های پربازدید

کانال‌های پربازدید تلگرام، محلی عالی جهت برندسازی و به دست آوردن مشتریان جدید هستند. دیدوگرام به شما کمک می‌کند تا تبلیغات خود را با تعرفه‌ای مناسب در پربازدیدترین کانال‌های تلگرام به نمایش بگذارید.

اطلاعات بیشتر

افزایش ممبر کانال تلگرام

دیدوگرام با استفاده از جدیدترین روش‌های بازاریابی شبکه‎های اجتماعی می‌تواند در مدت کوتاهی تعداد اعضای کانال تلگرام‌تان را به رقم دلخواهتان افزایش دهید.

اطلاعات بیشتر

ساخت ربات تلگرام

یک ربات تلگرام تقریباً امکاناتی مشابه یک اپلیکیشن یا وب‌سایت را در اختیار کسب‌کارها قرار می‌دهد. اگر قصد ساخت ربات تلگرام برای کسب‌و‌کار خود را دارید، ربات ساز دیدوگرام بهترین انتخاب شماست.

اطلاعات بیشتر

پاسخ پرسش خود را پیدا نکردید؟

همین الان، با تیم ما تماس بگیرید.

تبلیغات در کانال تلگرام افراد مشهور و تاثیرگذار

یکی از روش‌های تبلیغات موثر، ارائه تبلیغ در کانال تلگرام افراد مشهور است که علی رغم هزینه زیاد، بازدهی بالایی دارد. دیدوگرام می‌تواند رابطی بین شما و افراد مشهور مورد علاقه‌تان باشد.

اطلاعات بیشتر
آیا می‌خواهید شروع کنید؟ ثبت نام
آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
021-41897111(مشاوره رایگان)

ارسال پیام در تلگرام
مشاوره تلفنی رایگان 41897111-021