بنا به دستور کارگروه مصادیق محتوای مجرمانه خدماتی در این رابطه ارائه نمی شود.

تبلیغات در کانال های بزرگ تلگرام

هیچ چیز همچون تبلیغ در معتبرترین کانال های تلگرام نیست!

می‌خواهید تبلیغات شما در تلگرام به بهترین شکل ممکن پیاده شود؟ ما تبلیغات در کانال‌های معتبر تلگرام را به شما پیشنهاد می‌کنیم. برای این پیشنهاد 3 دلیل داریم. یکی اینکه معمولاً مخاطبان این کانال ها بیشتر هستند، دومین دلیل کیفیت بالای آنهاست و دلیل نهایی، اینکه تبلیغات شما برای مدتی مشخص در این کانال های تلگرام باقی خواهد ماند.

اما از دیدوگرام چه کمکی بر می‌آید؟ ما با مجموعه‌ای بزرگ از کانال های تلگرام همکاری داریم و به شما کمک می‌کنیم بهترین آنها را انتخاب کنید و یک کمپین تبلیغاتی خوب در تلگرام راه بیندازید.

آمار کانال های دیدوگرام

ما با کانال های تلگرام بسیاری در موضوعات متنوع همکاری داریم

+ 400

کانال بزرگ تلگرامی با ما کار می‌کنند.

+ 15

موضوع مختلف را پوشش می‌دهیم.

+ 3

میلیون کاربر در دسترس شما هستند.

چرا تبلیغات در کانال های بزرگ؟

دلایلی که ما تبلیغ در کانال های معتبر تلگرام را پیشنهاد می‌دهیم

آزادی عمل بیشتر

خودتان می‌توانید کانال ها را بر اساس موضوع، کیفیت و قیمت انتخاب کنید.

اعتبار بیشتر

حضور در کانال های بزرگ تلگرام، اعتبار بیشتری برایتان به همراه دارد.

اثربخشی بیشتر

تبلیغات در کانال های بزرگ، تاثیر وسیعتری هم برای شما خواهد داشت.

روش‌های تبلیغ در کانال های بزرگ

این نوع تبلیغات بر حسب زمان محاسبه می‌شود و 4 روش مختلف دارد

ساعتی

چند ساعت در کانال های بزرگ تلگرامی حضور داشته باشید.

روزانه

تبلیغ خود را برای یک صبح تا شب در کانال های معتبر بگذارید.

شبانه

ساعات شب را در کنار کاربران کانال های بزرگ سپری کنید.

هفتگی

یک هفتۀ تمام در کانال های معتبر تلگرام دیده شوید.

تعرفه تبلیغات در کانال های بزرگ

هزینه تبلیغ در کانال های تلگرام با یکدیگر تفاوت می کند. این قیمت بر اساس کیفیت، موضوع و تعداد اعضای کانال مشخص می شود. همچنین هر کانال ممکن است پلن های تبلیغاتی مختلفی به شما ارائه دهد. برای اطلاع دقیق از تعرفه ها و پلن ها کافی است در دیدوگرام عضو شوید.

لیست کانال های بزرگ همکار ما

برای آگاهی از قیمت تبلیغ در کانال های تلگرام داخل دیدوگرام ثبت نام کنید

تبلیغات در کانال های بزرگ را شروع کنید.

همه چیز با ثبت نام در پنل تبلیغات شبکه های اجتماعی دیدوگرام شروع می‌شود.

سایر روش های تبلیغ در تلگرام

ما روش های دیگری برای تبلیغ در تلگرام داریم

تبلیغات کلیکی

تبلیغات بازدیدی

تبلیغات در کانال های بزرگ

افزایش ممبر

ساخت ربات تلگرام

سوالات متداول

پاسخ پرسش های احتمالی شما درباره تبلیغات در کانال های بزرگ تلگرام

 • تفاوت این روش تبلیغاتی تلگرام با سایر روش ها چیست؟

  تبلیغات در کانال های بزرگ چندین تفاوت عمده با تبلیغات کلیکی و بازدیدی تلگرام دارد. یکی اینکه شما فقط با معتبرترین و بزرگترین کانال های تلگرام سر و کار خواهید داشت. در حالی که دو نوع دیگر تبلیغات، عمدتاً برای حضور در کانال های متوسط و کوچک مناسب است. مساله دیگر آنکه تبلیغات شما بر حسب زمان حضور شما در کانال ها حساب می‌شود. یعنی قرار نیست بر طبق کلیک یا بازدید تبلیغ خود هزینه بپردازید. بلکه در ازای قرار داده شدن تبلیغ خود به مدت مشخصی در کانال های بزرگ پول می‌پردازید.  

 • مزایا و معایب این روش نسبت به سایر روش های تبلیغ در تلگرام چیست؟

  وقتی که شما با کانال های بزرگ سر و کار دارید، معمولاً می‌توانید انتظار بازدهی بیشتر را داشته باشید. چرا که افراد بیشتری مخاطب این کانال های تلگرام هستند و به علاوه، از آنجا که تبلیغات شما برای مدتی در کانال ثابت باقی می‌ماند، مدت زمان بیشتری وقت دارند نسبت به آن واکنش نشان دهند. نکته دیگری که مزیت این نوع تبلیغات محسوب می‌شود، آزادی عمل شماست. یعنی که می‌توانید به انتخاب خودتان، کانال های مورد نظر را انتخاب کنید. از طرف دیگر، مساله هزینه وجود دارد. در تبلیغات کلیکی و بازدیدی، شما بر اساس یک معیار مشخص پول می‌پردازید. اما در تبلیغات کانال های بزرگ، هیچ معیاری برای بازدهی تبلیغ وجود ندارد و شما فقط بابت حضور خود برای مدت زمانی مشخص در یک کانال هزینه می‌کنید. دیگر مهم نیست چند نفر تبلیغ شما را ببینند و روی آن کلیک کنند.

 • چرا باید تبلیغات تلگرام خود را به دیدوگرام بسپارم؟

  ما دو سال در زمینه تبلیغات در شبکه های اجتماعی تجربه داریم. کانال های بزرگ را می‌شناسیم. لیست کامل آنها را در اختیار شما قرار می‌دهیم و در حین انتخاب به شما مشاوره خواهیم داد. همچنین هنگام انتخاب بنر و کپشن مناسب برای تبلیغ همراه شما خواهیم بود و کمکتان می‌کنیم بازدهی بهتری از تبلیغات خود داشته باشید. نکته دیگر اینکه تمام کارهای هماهنگی را خود ما انجام خواهیم داد و دیگر لازم نیست شما وقت گرانبهای خودتان را صرف هماهنگی تبلیغات بکنید. از همه مهمتر اینکه، وقتی بتوانیم، تبلیغات یک کانال را با تخفیف ویژه در اختیارتان می‌گذاریم.

 • آیا دیدوگرام سود خود را روی تعرفه تبلیغات کانال ها می‌کشد؟

  آیا ما صرفاً نقش یک دلال را بازی می‌کنیم که روی هزینه تبلیغات سود می‌کشد؟ پاسخ منفی است. دیدوگرام نه تنها ارزش افزوده هایی شامل مشاوره، برنامه ریزی تبلیغات و هماهنگی برای اجرا برای شما خواهد داشت، بلکه در بسیاری مواقع، هزینه کمتری نسبت به خود کانال ها از شما می‌گیرد

 • سود دیدوگرام از انتشار تبلیغات در کانال های بزرگ تلگرام کجاست؟

  ما همکاری طولانی مدتی با مدیران کانال های تلگرام داشته‌ایم و در نتیجه، معمولاً تخفیف قابل توجهی برای تبلیغ از آنها دریافت می‌کنیم. بخشی از این تخفیف به شما تعلق می‌گیرد و بخشی از آن، سود شرکت ما خواهد بود.

 • بعد از ثبت تبلیغ و پرداخت هزینه، راه اندازی کمپین من چقدر زمان می‌برد؟

  تیم دیدوگرام به سرعت درخواست شما را بررسی خواهد کرد و پس از هماهنگی با شما و کسب اطمینان از کیفیت بنر تبلیغاتی و مناسب بودن کانال های انتخاب شده، یک برنامه ریزی دقیق برای زمان انتشار تبلیغ شما در هر کانال مشخص می‌کند.

 • هنگام تبلیغات در کانال های بزرگ تلگرام، باید به چه نکاتی توجه کنم؟

  جدا از کیفیت و مرتبط بودن کانال، دو مساله هنگام تبلیغ در کانال های معتبر وجود دارد که باید به آنها توجه کنید. اولین مساله زمان انتشار تبلیغ و مدتی است که در کانال باقی می‌ماند. طبق تجربه ما، پست‌های شبانه تلگرام، بازدهی بهتری برای شما خواهند داشت. نکته دیگر، جایگاه تبلیغ شماست. بهترین و موثرترین جایگاه تبلیغاتی، بدون شک قرار گرفتن به عنوان پست آخر یک کانال است. زیرا بنر شما اولین چیزی خواهد بود که مخاطب با ورود به کانال می‌بیند. البته، هزینه قرار دادن تبلیغ به عنوان پست آخر، بیشتر از سایر جایگاه های تبلیغاتی یک کانال است. میزان تاثیر تبلیغات من به چه عواملی بستگی دارد؟ میزان بازدهی یک کمپین تبلیغاتی جدا از کیفیت و تعداد اعضای یک کانال، به بسیاری موارد دیگر هم بستگی دارد. اینکه هدف شما از تبلیغ چیست، چقدر محصول یا خدمات شما محبوبیت دارد، چقدر خوب خود را معرفی می‌کنید، چقدر بنر تبلیغاتی شما جذابی است، از چه کپشنی استفاده می‌کنید، پیشنهاد شما به مخاطبان چیست و ...  

پاسخ پرسش خود را پیدا نکردید؟

همین الان با تیم ما تماس بگیرید

آیا به مشاوره احتیاج دارید ؟
تماس بگیرید
logo-samandehi