بنا به دستور کارگروه مصادیق محتوای مجرمانه خدماتی در این رابطه ارائه نمی شود.

تبلیغات کلیکی در تلگرام

کلیک به کلیک در کانال های تلگرام تبلیغ کنید

تبلیغات شما در بسیاری از کانال‌های تلگرام قرار خواهد گرفت. اما هیچ هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید، مگر آنکه کاربر به تبلیغ شما علاقه‌مند شود و بر روی آن کلیک کند.

در تبلیغات کلیکی دیدوگرام، تنها کاری که شما انجام می‌دهید، ثبت کردن تبلیغ و در صورت لزوم، مشخص کردن موضوع کانال‌های مورد هدف است. پس از آن، انتشار تبلیغات شما در کانال‌های مختلفی که با دیدوگرام کار می‌کنند، آغاز می‌شود.

مزیت بزرگ این نوع تبلیغات، دسترسی به مخاطبان بسیار زیاد با هزینه بسیار کمتر از سایر روش‌های تبلیغاتی است. همچنین لازم به ذکر است که این تبلیغات بیش از هر چیز، مناسب کسانی است که قصد تبلیغ یک وب‌سایت یا اپلیکیشن را دارند.

آمار تبلیغات کلیکی دیدوگرام

دیدوگرام، بزرگترین سیستم تبلیغات کلیکی تلگرام را در اختیار دارد

+ 1000

کانال تلگرام منتشر می‌کنند.

+ 15

دسته بندی موضوعی وجود دارد.

+ 1 میلیون

مخاطب خواهید داشت.

+ 2000

کلیک روزانه انجام می‌شود.

مزایای تبلیغات کلیکی تلگرام

چرا استفاده از پنل تبلیغات کلیکی دیدوگرام به سود شماست؟

دسته بندی موضوعی

شما می‌توانید فقط کانال هایی با یک موضوع مشخص را هدف قرار دهید.

تعیین قیمت توسط شما

هزینه هر کلیک بر روی تبلیغ توسط خود شما مشخص خواهد شد.

ارائه گزارش دقیق از تبلیغات

دقیقاً خواهید دید که تبلیغ کجا منتشر می‌شود و چقدر کلیک می‌گیرد.

امنیت بالای کلیک های شما

ما از تمام روش‌های ممکن برای اطمینان از واقعی بودن کلیک ها استفاده می‌کنیم

فقط کلیک های داخل ایران را می‌شماریم

تنها از گوشی و تبلت کلیک قبول می‌کنیم.

نسبت کلیک به تعداد اعضای کانال باید منطقی باشد.

کلیک هر کاربر فقط یک بار حساب می‌شود.

کَش دستگاه را برای کلیک تکراری چک می‌کنیم.

هر روز خودمان کلیک ها را چک می‌کنیم.

سلامت کانال ها را در طولانی‌مدت بررسی می‌کنیم.

کلیک کانال های مشکوک، دو مرحله‌ای می‌شود.

گزارش کانال های متخلف را از شما می‌گیریم.

به کانال های مورد اعتماد، اولویت بیشتری می‌دهیم.

کانال های متخلّف را تنبیه و اخراج می‌کنیم.

هر جا تخلفی بود، پول شما را بر می‌گردانیم.

تعرفه تبلیغات کلیکی

شما بابت هر کلیک باید یک مبلغ حداقلی بپردازید. با اینحال، سیستم کلیکی دیدوگرام به صورت مزایده‌ای کار می‌کند. این یعنی اگر شما هزینه هر کلیک را بالاتر ببرید، نمایش تبلیغات شما افزایش پیدا می‌کند.

شروع قیمت تبلیغات از
هر کلیک 250 تومان+50 تومان بابت تعیین موضوع

پیشنهاد می‌کنیم برای نمایش بیشتر و بازدهی بهتر، هزینه هر کلیک را افزایش دهید.

 • کلیک های کامپیوتر ، خارج کشور و تقلبی حساب نمی‌شوند.
 • از آمار کلیک های خود گزارش دقیقی خواهید داشت.
 • به هر میزان که بخواهید می‌توانید پنل خود را شارژ کنید.

حداقل شارژ برای شروع تبلیغات 250 هزار تومان می‌باشد

ثبت نام رایگان برای شروع تبلیغات

هم اکنون تبلیغات کلیکی خود را شروع کنید

در پنل دیدوگرام ثبت نام کنید و تبلیغاتی کلیکی خود را شروع کنید تا مشتری های بیشتری را جذب کسب و کار خود کنید.

تخفیف ها

%5 تخفیف
قابل پرداخت

1,000,000تومان

میزان شارژ

1,050,000تومان

%7 تخفیف
قابل پرداخت

3,000,000تومان

میزان شارژ

3,210,000تومان

%9 تخفیف
قابل پرداخت

5,000,000تومان

میزان شارژ

5,450,000تومان

%12 تخفیف
قابل پرداخت

10,000,000تومان

میزان شارژ

11,200,000تومان

نکات مهم در تبلیغات کلیکی تلگرام

قبل از آنکه بخواهید تبلیغ کلیکی در تلگرام را شروع کنید، بهتر است چند نکته مهم را به شما یادآور شویم.

 • کانال های تبلیغات کلیکی دیدوگرام حداقل 3000 عضو دارند.
 • جذابیت آگهی تبلیغاتی شما، مهمترین عامل در تاثیرگذاری تبلیغ است.
 • مشخصاً دیدوگرام مسئولیتی در قبال تاثیر تبلیغات شما در فروش ندارد.
آیا به راهنمایی بیشتر نیاز دارید؟

همین الان با تیم ما تماس بگیرید

هنوز ثبت نام نکرده اید؟

برای شروع تبلیغات باید ثبت نام کنید

سایر روش های تبلیغ در تلگرام

ما روش های دیگری برای تبلیغ در تلگرام داریم

تبلیغات کلیکی

تبلیغات بازدیدی

تبلیغات در کانال های بزرگ

افزایش ممبر

ساخت ربات تلگرام

سوالات متداول

پاسخ پرسش های احتمالی شما درباره تبلیغات کلیکی تلگرام

 • مزایای تبلیغات کلیکی تلگرام نسبت به سایر روش ها چیست؟

  تبلیغ کلیکی 2 مزیت عمده نسبت به تبلیغات بازدیدی و تبلیغات در کانال های بزرگ تلگرام دارد. اولین مساله، هزینه تبلیغات شماست. هزینه شما برای تبلیغ کلیکی به مراتب کمتر از سایر روش‌هاست. زیرا فقط زمانی هزینه پرداخت می‌کنید که یک مخاطب تبلیغ شما را دوست داشته باشد و بر روی آن کلیک کند. اما با وجود این هزینه کمتر، به تعداد بیشتری کانال دسترسی خواهید داشت. به علاوه، هزینه‌ای بابت کلیک های کامپیوتر و خارج کشور پرداخت نخواهید کرد. دومین نقطه قوت تبلیغات کلیکی هم این است که شما گزارش بهتری از وضعیت کمپین خود خواهید داشت و دقیقاً می‌توانید آمار کلیک ها را دنبال کنید.

 • معایب این روش نسبت به سایر روش های تبلیغ در تلگرام چیست؟

  در تبلیغات کلیکی، کانال های مخاطب شما دارای اعضای کمتری هستند و رنج تعداد کاربران آنها بین 3 تا 200 هزار کاربر می‌باشد. در حالی که در دو روش دیگر تبلیغات تلگرام ما، شما می‌توانید کانال‌های بزرگتر را هم هدف تبلیغات خود قرار دهید. مساله دیگر اینکه در این روش، شما کنترل کمتری روی کانال های منتشر کننده دارید (فقط می‌توانید موضوع آنها را مشخص کنید) و نمی‌توانید کانال‌های مخاطب را خودتان انتخاب کنید.

 • کیفیت کانال های منتشر کننده تبلیغات کلیکی پایین نیست؟

  شاید درست باشد اگر بگویید تعداد اعضای کانال های منتشر کننده تبلیغ کلیکی، کمتر از سایر روش ها هستند. اما این به هیچ وجه به معنی کیفیت کمتر آنها نیست. ما به طور مداوم، کانال های همکار خود را در تبلیغات کلیکی چک می‌کنیم تا از کیفیت آنها مطمئن باشیم. در این بین، کانال هایی که کیفیت بالاتری دارند، از سمت ما تشویق می‌شوند و کانال بی کیفیت و متخلف، از لیست کانال ها حذف می‌شوند. بنابراین پنل کلیکی ما مدام در حال بهبود است. توجه داشته باشید که در صورت مسدود شدن یک کانال، اگر شما کلیکی از آن کانال گرفته باشید، این کلیک به حساب شما باز می‌گردد.

 • در تبلیغات کلیکی به چه تعداد کانال دسترسی دارم؟

  در حال حاضر، بیش از 1000 کانال تلگرام مختلف با ما در بخش تبلیغات کلیکی همکاری دارند. البته این تعداد روز به روز در حال افزایش است و مطمئناً به زودی بسیار بسیار بیشتر خواهد بود.

 • تبلیغات کلیکی تلگرام مناسب چه کسانی است؟

  در تبلیغ کلیکی تلگرام، شما با هزیه بسیار کمی می‌توانید توسط افراد بسیار زیادی دیده شوید. این موضوع باعث می‌شود که برای کسب و کارهای کوچک، تبلیغات کلیکی یک روش به صرفه محسوب بشود. از طرف دیگر، تجربه ما نشان داده که تبلیغات کلیکی برای معرفی یک سایت، اپلیکیشن یا ربات تلگرام هم واقعاً تاثیرگذار است و می‌توان به عنوان یک روش عالی به آن نگاه کرد.

 • تبلیغات کلیکی دیدوگرام چگونه کار می‌کند؟

  ساده است، شما تبلیغ خود را در پنل تبلیغات کلیکی دیدوگرام قرار می‌دهید. سپس، بعد از تائید تبلیغ توسط تیم ما، منتظر می‌مانید تا کانال‌های مختلف آن را منتشر کنند. به طور معمول، منتشر شدن تبلیغ شما نهایتاً ظرف چند ساعت آغاز خواهد شد. چگونه می‌توانم کانال‌های منتشر کننده را کنترل کنم؟ راه اصلی شما برای کنترل کانال‌های منتشر کننده، محدود کردن موضوع کانال هایی است که حق انتشار تبلیغ را دارند. با اینحال، زمانی هم که تبلیغ منتشر می‌شود، شما می‌توانید یک کانال منتشر کننده را گزارش دهید تا بررسی شود و در صورت لزوم، هزینه کلیک ها به حساب شما باز گردد.

 • چگونه می‌توانم کانال‌های منتشر کننده را کنترل کنم؟

  راه اصلی شما برای کنترل کانال‌های منتشر کننده، محدود کردن موضوع کانال هایی است که حق انتشار تبلیغ را دارند. با اینحال، زمانی هم که تبلیغ منتشر می‌شود، شما می‌توانید یک کانال منتشر کننده را گزارش دهید تا بررسی شود و در صورت لزوم، هزینه کلیک ها به حساب شما باز گردد.

 • چقدر می‌توانم روی توانایی دیدوگرام در شناسایی کلیک های تقلبی حساب کنم؟

  ما تمام توان خود را به کار بسته‌ایم تا مطمئن شویم کلیک های انجام شده روی تبلیغ شما، توسط کاربران واقعی است و خود مدیر کانال، برای کسب درآمد بر روی آنها کلیک تکراری نمی‌کند. چک کردن کلیک های تقلبی، به بیش از 10 راه مختلف انجام می‌شود که یکی از آنها بررسی روزانه توسط تیم ماست. با اینحال، بهتر است صادقانه بگوییم که همیشه احتمال دارد که متوجه برخی کلیک های غیر واقعی نشویم. هر چند که احتمال این موضوع تا حد بسیار زیادی (شاید فقط چند درصد) کاهش پیدا کرده است.

 • بعد از شروع تبلیغات، چه گزارشاتی را دریافت خواهم کرد؟

  بعد از ثبت آگهی تبلیغاتی، شما می‌توانید در پنل خود، به گزارش کاملی شامل تعداد و لیست کانال های منتشر کننده، تعداد کل کلیک های دریافت شده، کلیک هایی که درست محسوب شده‌اند و برایتان هزینه داشته‌اند و همینطور کلیک‌های که نادرست و تقلبی محسوب شده‌اند و برایتان هزینه نداشته‌اند، دسترسی خواهید داشت. تمام این آمار در قالب نمودار زمانی نیز به شما عرضه می‌شود. همچنین باید بدانید که گزارشات پنل کلیکی دیدوگرام تقریباً هر 1 ساعت یک بار به روز رسانی می‌شوند و بنابراین همواره از آخرین آمار تبلیغ خود مطلع خواهید بود.

 • دیدوگرام چگونه کلیک های انجام شده روی تبلیغ تلگرام شما را می‌شمارد؟

  روش کار ما ساده است. پس از آنکه کاربر روی تبلیغ شما کلیک کرد، ما او را به صفحه‌ای مرتبط با دیدوگرام هدایت می‌کنیم. این صفحه یک واسط است که کاربر حتی یک دهم ثانیه هم در آن نمی‌ماند. اما همین زمان بسیار بسیار کوتاه کافی است تا اطلاعات کلیک او را دریافت و در سیستم خود ذخیره کنیم.

 • چرا باید تبلیغات کلیکی خود در تلگرام را به دیدوگرام بسپارم؟

  ما دو سال در زمینه تبلیغات در شبکه های اجتماعی تجربه داریم. در این مدت، کانال های بسیاری شروع به همکاری با ما در زمینه تبلیغات کلیکی کرده‌اند و توانسته‌ایم اثربخشی تبلیغات کلیکی خود را تا حد بسیار زیادی افزایش بدهیم. روز به روز نیز در کار خود بهتر می‌شویم. به علاوه، ما هنگام انتخاب بنر و کپشن مناسب برای آگهی تبلیغاتی همراه شما خواهیم بود و کمکتان می‌کنیم بازدهی بهتری از تبلیغات خود داشته باشید. حتی اگر تبلیغات کلیکی مناسب شما نباشد، صادقانه به شما خواهیم گفت.

 • سود دیدوگرام از انتشار تبلیغات کلیکی ما در کانال ها کجاست؟

  دیدوگرام، طبق عرف واسط های تبلیغاتی، 30% از مبلغ تبلیغ را به عنوان حق الزحمه دریافت می‌کند و باقی مبلغ را در اختیار کانال قرار می‌دهد. این هزینه بابت مشاوره، انتشار آگهی تبلیغاتی شما، شمارش کلیک‌ها و ارائه گزارش گرفته می‌شود.

 • میزان تاثیر تبلیغات کلیکی من به چه عواملی بستگی دارد؟

  میزان بازدهی یک کمپین تبلیغات کلیکی، به بسیاری موارد بستگی دارد. اینکه هدف شما از تبلیغ چیست، چقدر محصول یا خدمات شما محبوبیت دارد، چقدر خوب خود را معرفی می‌کنید، چقدر بنر تبلیغاتی شما جذاب است، از چه کپشنی استفاده می‌کنید، پیشنهاد شما به مخاطبان چیست و ...

پاسخ پرسش خود را پیدا نکردید؟

همین الان با تیم ما تماس بگیرید

آیا به مشاوره احتیاج دارید ؟
تماس بگیرید
logo-samandehi