قوانین و مقررات دیدوگرام

شرایط استفاده از خدمات دیدوگرام

استفاده از خدمات دیدوگرام به معنای مطلع بودن، پذیرفتن و التزام به شرایط و تعهدات مندرج در این توافقنامه از سوی کاربران، آگهی‌دهندگان و نمایش‌دهندگان تبلیغات تلگرام تلقی می‌شود. بنابراین توصیه می‌کنیم، پیش از آغاز فعالیت خود در سایت دیدوگرام، این توافقنامه را به دقت مطالعه کنید:

مقررات عمومی

کلیه اصول و روش های مورد استفاده در دیدوگرام منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کننده است و متعاقباً کاربران نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربران هستند.

دیدوگرام می تواند شرایط و مفاد موجود در این توافق نامه را به صورت کلی یا جزئی تغییر دهد و موظف است این تغییرات را از طریق وب‌سایت و کانال‌های رسمی خود به کاربران اعلام کند. تغییرات اعمال شده جز در خصوص اطلاعات مالی (صورت حساب) فوراً اعمال می گردند. همچنین، استفاده کاربران از خدمات دیدوگرام پس از تاریخ اجرای تغییرات به معنی پذیرش تمامی مفاد این توافقنامه است.

همچنین، دیدوگرام هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای موجود در تبلیغات برعهده ندارد. ضمن اینکه همکاری دیدوگرام با این کانال‌ها و صفحات، به معنی تایید محتوا، محصولات و خدمات موجود در آنها یا هر نوع ارتباط با اداره کنندگان‌شان نمی‌باشد.

دیدوگرام عدم بروز اشکال یا قطعی در صفحات اینترنتی و امکانات این وب‌سایت را تضمین نمی‌کند. آگهی دهنده و نمایش دهنده آگهی بدین وسیله موافقت می‌کنند که در صورت بروز مشکل در استفاده از خدمات وب سایت، مسئولیتی متوجه دیدوگرام نمی‌باشد.

موارد ممنوع

آگهی‌ دهنده و نمایش دهنده بدین وسیله موافقت می نمایند که دیدوگرام می‌تواند در صورتی که تشخیص دهد هر یک از شرایط و مقررات استفاده از سایت توسط کاربر نقض شده است، بدون اخطار قبلی به دسترسی آنها خاتمه دهد و حساب کاربری ایشان را مسدود نماید. در هر صورت از این حیث مسئولیتی متوجه دیدوگرام نخواهد بود.

تعهدات مربوط به ثبت تبلیغ در دیدوگرام

با درج آگهی در دیدوگرام، آگهی دهنده متعهد می شود که:

همچنین، با توجه به پایبندی دیدوگرام به قوانین مالیاتی کشور، آگهی‌دهنده می پذیرد که 9% مالیات بر ارزش افزوده به مبلغ پرداختیِ آگهی دهنده جهت شارژ کمپین تبلیغاتی تعلق می‌گیرد و برای واریز به سازمان امور مالیاتی کشور لحاظ می‌شود.

در تبلیغات کلیکی تلگرام و تبلیغات بازدیدی تلگرام، توصیه می شود در انتخاب دسته‌بندی کانال‌ها دقت کنید زیرا کانال شما در دسته‌بندی های انتخابی شما بیشتر تبلیغ می‌گیرند.

تعهدات مربوط به کسب درآمد از تبلیغات کلیکی در تلگرام

نمایش دهنده آگهی متعهد می شود از انجام هر یک از موارد زیر خودداری نماید:

پاسخ پرسش خود را پیدا نکردید؟

همین الان، با تیم ما تماس بگیرید.

آیا می‌خواهید شروع کنید؟ ثبت نام
پنل کاربری دیدوگرام
آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
021-41897111(مشاوره رایگان)

ارسال پیام در تلگرام
مشاوره تلفنی رایگان 41897111-021