دیدوگرام - قوانین و مقررات کار

با شرایط استفاده از خدمات دیدوگرام آشنا شوید

هر گونه استفاده از خدمات دیدوگرام (به عنوان تبلیغ دهنده یا تبلیغ گیرنده) به معنای مطلع بودن، پذیرفتن و پیروی از شرایط و مقررات مندرج در این صفحه است. بنابراین توصیه می‌کنیم پیش از آغاز فعالیت در وب‌سایت دیدوگرام، قوانین را به دقت مطالعه کنید.

مقررات عمومی

تمامی فعالیت‌های وب‌سایت دیدوگرام، بر پایه قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک و با رعایت حقوق مصرف‌کننده انجام می‌شود و از کاربران این وب‌سایت نیز، انتظار مشابهی می‌رود.

وب‌سایت دیدوگرام اجازه دارد در هر زمان، نسبت به ویرایش و اصلاح شروط و قوانین کار خود اقدام کند. اما در صورتی که این قوانین بر روی کاربر و تصمیمات وی تاثیر مستقیم داشته باشد، خود را موظف می‌داند شرایط جدید را حتماً به اطلاع کاربران برساند و فرصت لازم برای عکس‌العمل را به آنها بدهد.

تعهدات وب‌سایت دیدوگرام

دیدوگرام تعهدات مشخصی نسبت به کار و کاربران خود دارد که در ادامه دقیقاً مشخص شده‌اند:

وب‌سایت دیدوگرام متعهد می‌شود که اطلاعات مورد نیاز کاربر برای تصمیم‌گیری را به صورت شفاف و دقیق در اختیار او قرار دهد و در جهت رفع ابهامات کاربران تلاش کند.

وب‌سایت دیدوگرام، نسبت به اصول کاری خود متعهد است و تمامی سعی خود را می‌کند تا راهکارها و اصول درست و اساسی را در فعالیت‌های خود به کار گیرد.

وب‌سایت دیدوگرام، هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال محتویات تبلیغات و بازاریابی کاربران خود به عهده ندارد و هیچ‌گونه تعهدی نسبت به درستی آنچه گفته می‌شود، نخواهد داشت. با اینحال، پیشنهاد ما این است که همیشه شفافیت و درستی را مبنای کار خود قرار دهید.

طبیعی است که وب‌سایت دیدوگرام، هیچ کنترل و متعقباً تعهدی در مقابل قطعی احتمالی یا بروز سایر مشکلات ناگهانی را در سامانه خود ندارد و در این گونه موارد، شکیبایی شما می‌تواند کمک بزرگی به رفع مشکل در سریع‌ترین حالت ممکن کند.

پشتیبانی وب‌سایت دیدوگرام، در جهت ارائه مشاوره و رفع مشکلات کاربران ایجاد شده است. با اینحال تعهدی نسبت به پاسخگویی آنی نداشته و گاهی ممکن است به دلیل حجم بالای تماس، قادر به پاسخگویی سریع نباشد.

تعهدات عمومی کاربران

مشتریان دیدوگرام نیز، بالطبع تعهداتی نسبت به کار وب‌سایت دیدوگرام دارند که در ادامه خواهد آمد:

فعالیت کاربران دیدوگرام باید در راستای قوانین جمهوری اسلامی و البته، مطابق با اصول اخلاقی باشد. در صورت مشاهده هر گونه فعالیت مشکوک، وب‌‎سایت دیدوگرام حق دارد در مورد قطع دسترسی‌های کاربر و اطلاع به سازمان‌های مربوط تصمیم‌گیری کند.

هویت و اطلاعات تماس مشتری باید دقیقاً مشخص باشد تا در صورت بروز هر گونه مشکل، امکان تماس و پیگیری وجود داشته باشد.

تعهدات مشتریان سرویس‌های دیدوگرام

با درج آگهی یا درخواست سرویس بازاریابی در دیدوگرام، مشتری متعهد به موارد زیر خواهد بود.

تبلیغات و بازاریابی مشتری، نباید منجر به ایجاد مزاحمت برای کاربران فارسی وب شود و ترجیحاً به نحوی باشد که حیطه کاری و محصولات / خدمات کاربر را با شفافیت برای مخاطبان مشخص کند.

محتوای تبلیغات مشتری، نباید با هدف فریب مخاطب و ارائه اطلاعات غلط و غیر واقعی به او ایجاد شده باشد.

مشتری دیدوگرام نباید به نحوی تبلیغ خود را انجام دهد که باعث به خطر افتادن سلامت افراد شود.

موازین و شئونات اخلاقی و مذهبی می‌بایست در تبلیغ رعایت شده باشد.

محتوای تبلیغاتی نباید به نحوی باشد که قوانین کشور زیر پا گذاشته شود و مطالبی خلاف امنیت و استقلال ملی منتشر شود.

محتوای تبلیغاتی مشتری نباید متضمن توهین به ادیان الهی، نژاد یا قومیتی باشد.

محتوای تبلیغاتی می‌بایست به حریم خصوصی و حقوقی افراد احترام گذاشته و به آن تعدّی نکند.

تبلیغ مشتری نباید حاوی هر گونه بی احترامی و توهین به شخصیت‌های سیاسی، مذهبی، حقیقی، حقوقی و سایر کاربران باشد.

در صورت درخواست بازگشت وجه پس از ثبت سرویس و پرداخت هزینه، اگر هنوز تبلیغات یا خدمات مشتری آغاز نشده باشد، 20% از مبلغ کل کمپین تحت عنوان خسارت به دیدوگرام اختصاص می‌یابد و باقی مبلغ به کاربر عودت داده خواهد شد.

پس از انتشار تبلیغات یا شروع خدمات درخواست شده توسط مشتری، امکان بازگشت وجه فقط در صورت تائید توسط دیدوگرام وجود خواهد داشت و وظیفه‌ای از این جهت متوجه وب‌سایت دیدوگرام نیست. توجه داشته باشید که در چنین شرایطی، در صورت تائید درخواست بازگشت، مبلغ باقی‌مانده و مصرف‌نشده توسط دیدوگرام محاسبه می‌شود، 20% آن به عنوان خسارت به دیدوگرام اختصاص پیدا می‌کند و باقی به کاربر عودت داده خواهد شد.

با توجه به پایبندی دیدوگرام به قوانین مالیاتی کشور، آگهی‌دهنده می پذیرد که 9% مالیات بر ارزش افزوده به مبلغ پرداختیِ آگهی دهنده جهت شارژ کمپین تبلیغاتی تعلق می‌گیرد و برای واریز به سازمان امور مالیاتی کشور لحاظ می‌شود.

ثبت تبلیغ به معنی آن است که مشتری قوانین و ضوابط دیدوگرام برای تبلیغ دهندگان را پذیرفته و نسبت به آنها مسئول است.

تعهدات همکاران سرویس دیدوگرام

منظور از همکاران دیدوگرام، شامل افراد حقیقی و حقوقی که اقدام به انتشار تبلیغات مشتریان و کسانی است که به هر نحوی از طریق این سرویس کسب درآمد می‌کنند. همکاری با دیدوگرام به معنی پذیرفتن قوانین زیر است.

منتشرکنندگان تبلیغات،

تعهدات منتشر کنندگان تبلیغات کلیکی تلگرام

افراد حقیقی و حقوقی که اقدام به انتشار تبلیغات کلیکی دیدوگرام در کانال‌های تلگرامی می‌کنند و از این طریق درآمد کسب می‌کنند، طبعاً نسبت به مشتری تبلیغ دهنده مسئول هستند و می‌بایست تبلیغ او را با بهترین کیفیت منتشر کنند. به منظور حفظ این کیفیت، قوانین و شرایطی توسط سیستم دیدوگرام وضع شده است که دریافت تبلیغات کلیکی از این سیستم، به معنی تعهد به آنهاست.

منتشر کننده متعهد می‌شود که کلیک‌های غیر واقعی بر روی تبلیغ انجام نخواهد شد. مظاهر کلیک های غیر واقعی شامل کلیک‌هایی می‌شوند که توسط خود منتشر کننده، همکاران، آشنایان یا حتی ربات‌های طراحی شده توسط او بر روی تبلیغ انجام شود.

ممبرهای یک کانال تلگرام نباید به هیچ نحوی به کلیک کردن بر روی لینک یک تبلیغ تشویق شوند. استفاده از عباراتی مانند "برای حمایت از ما بر روی لینک زیر کلیک کنید" یا مشخص کردن جایزه برای کلیک بر روی تبلیغ یا هر روش دیگری که به دریافت کلیک،‌ بدون وجود هیچ گونه علاقه از سوی کاربر نسبت به محتوای تبلیغ منجر شود، شامل این قانون می‌شوند.

تبلیغات باید دقیقاً همانگونه که از سایت دیدوگرام دریافت شده‌اند به نمایش گذاشته شوند و هیچ‌گونه تغییری نباید در محتوای یک تبلیغ (شامل تصویر و متن تبلیغ) صورت بگیرد.

منتشرکنندگان نباید برای گرفتن کلیک‌های بیشتر، لینک یک تبلیغ را بر روی عکس یا متن دیگری قرار دهند. فراموش نکنید که این موضوع به معنی خیانت در امانت و تخطی از اصول اخلاقی است.

تبلیغات نباید برای دریافت کلیک‌های بیشتر، در هیچ کانالی غیر از کانال دریافت کنندۀ تبلیغ که در سیستم دیدوگرام مشخص شده است، قرار بگیرند.

تبلیغ مشتری یا لینک تبلیغ نباید در وب‌سایت یا اپلیکیشن‌های غیر قرار بگیرند.

در مواردی که از محتوای غیر اخلاقی و مستهجن، یا وعده‌های دروغین برای جذب کلیک‌های بیشتر استفاده شود، دیدوگرام اجازه دارد بدون هیچ‌گونه هشداری کانال مورد نظر را مسدود کند.

تمامی تبلیغات و نرخ کلیک آنها توسط سیستم بررسی شده و در مواردی که نرخ کلیک نامتعارف هست، به صورت دستی بررسی شده و متخلفّان به صلاح‌دید مسئولان دیدوگرام مشخص خواهند شد.

چنانچه نمایش‌دهنده مرتکب یکی از تخلفات مطرح شده در این توافقنامه شود یا خارج از تعهدات موجود در این توافقنامه عمل کند، دیدوگرام اجازه دارد حساب کاربری نمایش دهنده را بدون اخطار قبلی مسدود سازد. با اینحال، در شرایط عادی، معمولاً بسته شدن دسترسی کانال به تبلیغات بعد از یک بار هشدار انجام می‌شود.

توجه فرمایید که در صورت بلاک شدن یک کانال و مسدود شدن درآمد آنها، هزینه مذکور (با توجه به تعداد کلیک ها) به صورت کامل به تبلیغ دهندگان عودت داده خواهد شد و دیدوگرام هیچ منفعتی از این موضوع نخواهد برد.

در صورت مسدودشدن یک کانال در دیدوگرام، نمایش دهنده آگهی، جهت فعالسازی مجدد حساب خود باید اسناد مربوطه خود را که مبنی بر قانونی بودن فعالیت هایش و هماهنگ بودن آنها با اصول کلی وب سایت دیدوگرام می باشد را طی 10 روز ارائه کند. در صورت عدم ارائه مدارک در مدت مذکور یا چنانچه مدارک ارسالی بر قانونی بودن فعالیت‌های نمایش دهنده دلالت نکند، تمامی درآمد نمایش‌دهندۀ متخلف از حساب کاربری ایشان به نفع آگهی‌دهنده کسر می شود. نمایش دهنده می تواند پس از گذشت یک ماه نسبت به درخواست رفع مسدودیت از کانال خود اقدام نماید. در هر صورت از این حیث مسئولیتی متوجه دیدوگرام نمی‌باشد.

موارد ممنوع

تجاوز به حریم خصوصی و قانونی دیگران به روش‌های مختلف

فعالیت‌هایی که موجب ضرر و زیان سایرین می‌شود

بر هم زدن نظم و رعایت نکردن اخلاق

مصادیق مجرمانه طبق قانون مجازات اسلامی، جرائم رایانه‌ای، تجارت الکترونیک و سایر قوانین جمهوری اسلامی ایران

هر گونه فعالیت در جهت نفوذ به پایگاه داده نوین

محتوایی که مستقیم یا به صورت تلویحی، نسبت به یک نژاد، قوم، مذهب، ملیّت یا جنسیتی تبعیض قائل شود.

مطالبی با ادعای علمی، بدون ارائه منابع موثق

مطالب غیر قابل اثبات و گمراه‌کننده

مالکیت فکری

کلیه محتویات وب‌سایت دیدوگرام، متعلق به شرکت رسانه تجارت نوین بوده و مشمول قوانین مالکیت فکری داخلی و همینطور بین‌المللی می‌باشد. لذا حق پیگرد در هنگام مشاهده هر گونه استفاده از آنها برای مقاصد تجاری و غیر تجاری، بدون دریافت اجازه کتبی، برای شرکت رسانه تجارت نوین محفوظ است.

استرداد وجه

در صورتی که به هر دلیلی، وب‌سایت دیدوگرام قادر به ارائه خدمات ذکر شده در صفحه محصولات و خدمات خود نباشد، موظف است مبلغ دریافت شده از کاربر را به طور کامل به وی بازگرداند.

اما در شرایطی که کاربر تصمیم به لغو همکاری بگیرد، وب‌سایت نوین فقط در صورتی که فعالیت آغاز نشده باشد، موظف به بازگشت وجه است و در صورتی که کار آغاز شده باشد، تصمیم‌گیری در زمینه بازگشت وجه، کاملاً به عهده این وب‌سایت است و هیچ‌گونه تعهدی در این زمینه وجود ندارد.

حل اختلاف

در صورت بروز هر گونه مشکل و وجود هر گونه اختلاف در مفاد این تعهدنامه، شورای انتظامی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان نسبت به انعقاد، اعتبار، تفسیر، فسخ، نقض و اجرای آن قضاوت خواهد کرد.

فورس ماژور

در صورت بروز حوادثی که کنترل آنها از دست مسئولان وب‌سایت دیدوگرام یا کاربران خارج باشد، مسئولیتی در قبال تعهدات بیان شده در این قرارداد وجود نخواهد داشت. این حوادث شامل مواردی از قبیل آتش‌سوزی، زلزله، قطع برق، قطع شبکه، قطع خطوط ارتباطی اینترنت، سیل و ... می‌شوند.

مکاتبات

تمامی مکاتباتی که از طریق تلفن، ایمیل، تلگرام و سایر مسیرهای ارتباطی با کاربران صورت می‌گیرد، به صورت کامل بایگانی می‌شود تا در موارد خاص، بتوان به آنها ارجاع داد.

پاسخ پرسش خود را پیدا نکردید؟

همین الان با تیم ما تماس بگیرید

آیا به مشاوره احتیاج دارید ؟
تماس بگیرید
logo-samandehi