از آموزش تخصصی تا ورود مطمئن به بازار کار ادمینی

دیدوگرام اولین و بزرگترین پلتفرمی است که به صورت اختصاصی برای آموزش و اشتغال ادمین‌های اینستاگرام طراحی شده است. هدف دیدوگرام فراهم آوردن بستری است که در آن ادمین‌ها و کارفرماها بتوانند با یکدیگر ارتباط بگیرند و همکاری داشته باشند.

در این راستا، عمده فعالیت‌های دیدوگرام عبارت است از:

1- آموزش تخصصی ادمینی

دیدوگرام افرادی را که به یادگیری این مهارت پولساز و جذاب علاقه دارند، به صورت کامل و حرفه‌ای آموزش می‌دهد. پس از یادگیری تمامی مهارت‌های مورد نیاز برای ادمینی و آماده‌سازی نمونه کار، هر ادمین یک پروفایل اختصاصی خواهد داشت که در آن، نمونه کارها، راه‌های ارتباطی و توضیحات مورد نظرش را قرار می‌دهد.

2- معرفی فوری ادمین به بازار کار

پس از تایید پروفایل ادمینی توسط کارشناسان دیدوگرام، ادمین‌ها در سایت دیدوگرام با هزاران کاربر روزانه، پیج ادمینی و همچنین کانال معرفی ادمین دیدوگرام معرفی می‌شوند. علاوه بر این، ما با تبلیغات گسترده و مداوم مطمئن می‌شویم که ادمین‌ها در سریع‌ترین زمان ممکن پس از معرفی وارد بازار کار می‌شوند و به درآمد می‌رسند.

3- ثبت آگهی ادمینی

کارفرماها می‌توانند علاوه بر بررسی روزمه و نمونه کارهای ادمین‌ها، آگهی اختصاصی استخدام خودشان را هم ثبت کنند. این آگهی‌ها به صورت رایگان در اختیار ادمین‌ها قرار می‌گیرد.

در صورتی که به اطلاعات بیشتری نیاز دارید یا به دنبال مشاوره رایگان با کارشناسان دیدوگرام هستید، می‌توانید با شماره تماس 63404-021 داخلی 3 تماس بگیرید.