دیدوگرام تنها پلتفرم اختصاصی برای معرفی و کاریابی ادمین‌های اینستاگرام است. رعایت ضوابط و قوانین زیر، برای تمامی افرادی که قصد استفاده از خدمات دیدوگرام را دارند، ضروری است.

مقررات عمومی

 • تمامی فعالیت‌های وب‌سایت دیدوگرام، بر پایه قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک و با رعایت حقوق مصرف‌کننده انجام می‌شود و از کاربران این وب‌سایت نیز، انتظار مشابهی می‌رود.
 • وب‌سایت دیدوگرام اجازه دارد در هر زمان، نسبت به ویرایش و اصلاح شروط و قوانین کار خود اقدام کند. اما در صورتی که این قوانین بر روی کاربر و تصمیمات وی تاثیر مستقیم داشته باشد، خود را موظف می‌داند شرایط جدید را حتماً به اطلاع کاربران برساند و فرصت لازم برای عکس‌العمل را به آنها بدهد.

تعهدات دیدوگرام

دیدوگرام، تعهدات مشخصی نسبت به کار و کاربران خود دارد که در ادامه دقیقاً مشخص شده‌اند:

 • وب‌سایت دیدوگرام هیچ نوع مسئولیتی در قبال اظهارات ادمین‌ها نداشته و صحت موارد ذکر شده، بر عهده شخص ادمین می‌باشد. لذا پیش از انجام معامله با ادمین‌ها و هر نوع پرداخت وجه، از صحت خدمات ارائه شده در پروفایل کاربری ادمین، اطمینان حاصل نمایید. دیدوگرام صرفا پلتفرمی برای معرفی ادمین‌های اینستاگرامی است و مسئولیت معامله و عملکرد بر عهده شخص ادمین و کارفرما می‌باشد.
 • وب‌سایت دیدوگرام هیچ نوع مسئولیتی در قبال آگهی کارفرمایان نداشته و صحت موارد ذکر شده در آگهی، بر عهده فرد آگهی دهنده می‌باشد. لذا، ادمین‌هایی که در قسمت فرصت‌های شغلی به دنبال استخدام و کاریابی هستند، باید پیش از انجام هر گونه همکاری، از صحت اطلاعات ارائه شده، اطمینان حاصل نمایند. قرارداهای کاری ببین شما و کارفرما برقرار می‌شود و دیدوگرام صرفاً پلتفرمی است که ارتباط شما با کارفرماها را تسهیل می‌کند.
 • وب‌سایت دیدوگرام متعهد می‌شود که اطلاعات مورد نیاز کاربر برای تصمیم‌گیری را به صورت شفاف و دقیق در اختیار او قرار دهد و در جهت رفع ابهامات کاربران تلاش کند.
 • وب‌سایت دیدوگرام، نسبت به اصول کاری خود متعهد است و تمامی سعی خود را می‌کند تا راهکارها و اصول درست و اساسی را در فعالیت‌های خود به کار گیرد.
 • وب‌سایت دیدوگرام، هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال محتویات تبلیغات و بازاریابی کاربران خود به عهده ندارد و هیچ‌گونه تعهدی نسبت به درستی آنچه گفته می‌شود، نخواهد داشت. با اینحال، پیشنهاد ما این است که همیشه شفافیت و درستی را مبنای کار خود قرار دهید.
 • طبیعی است که وب‌سایت دیدوگرام، هیچ کنترل و متعقباً تعهدی در مقابل قطعی احتمالی یا بروز سایر مشکلات ناگهانی را در سامانه خود ندارد و در این گونه موارد، شکیبایی شما می‌تواند کمک بزرگی به رفع مشکل در سریع‌ترین حالت ممکن کند.
 • پشتیبانی وب‌سایت دیدوگرام، در جهت ارائه مشاوره و رفع مشکلات کاربران ایجاد شده است. با اینحال تعهدی نسبت به پاسخگویی آنی نداشته و گاهی ممکن است به دلیل حجم بالای تماس، قادر به پاسخگویی سریع نباشد.
 • مالکیت مادی مقاله‌ و محتوای وب‌سایت دیدوگرام، متعلق به شرکت رسانه تجارت نوین می باشد و در خصوص مالکیت معنوی چنانچه استراتژی، کلمات کلیدی و ویرایش کلی از سمت مجموعه رسانه تجارت نوین صورت گرفته باشد بدیهی است مالکیت معنوی نیز متعلق به رسانه تجارت نوین می باشد و در غیر این صورت با توجه به استعلام رسمی و مکتوب هر فرد یا سازمان از طریق ایمیل رسمی شرکت رسانه تجارت نوین (info@novin.com)، نام نویسنده مقاله به فرد یا سازمان استعلام گیرنده اعلام خواهد شد.

تعهدات کاربران

کاربران و مشتریان دیدوگرام نیز، بالطبع تعهداتی نسبت به کار وب‌سایت نوین دارند که در ادامه خواهد آمد:

 • فعالیت کاربران دیدوگرام باید در راستای قوانین جمهوری اسلامی و البته، اخلاقی باشد. در صورت مشاهده هر گونه فعالیت مشکوکی، وب‌‎سایت دیدوگرام حق دارد نسبت به قطع همکاری با کاربر، تصمیم‌گیری کند. در صورتی که در چنین شرایطی، مبلغی از کاربر دریافت شده و مقداری از آن، مصرف شده باشد، مبلغ باقی‌مانده محاسبه و به کاربر بازگشت داده می‌شود.
 • تبلیغات و بازاریابی کاربر، نباید منجر به ایجاد مزاحمت برای کاربران فارسی وب شود و ترجیحاً به نحوی باشد که حیطه کاری و محصولات / خدمات کاربر را، با شفافیت برای مخاطبان مشخص کند.
 • هویت و اطلاعات تماس کاربر باید دقیقاً مشخص باشد تا در صورت بروز هر گونه مشکل، امکان تماس و پیگیری وجود داشته باشد.

موارد ممنوع

 • تجاوز به حریم خصوصی و قانونی دیگران به روش‌های مختلف
 • فعالیت‌هایی که موجب ضرر و زیان سایرین می‌شود
 • بر هم زدن نظم و رعایت نکردن اخلاق
 • مصادیق مجرمانه طبق قانون مجازات اسلامی، جرائم رایانه‌ای، تجارت الکترونیک و سایر قوانین جمهوری اسلامی ایران
 • هر گونه فعالیت در جهت نفوذ به پایگاه داده نوین
 • محتوایی که مستقیم یا به صورت تلویحی، نسبت به یک نژاد، قوم، مذهب، ملیّت یا جنسیتی تبعیض قائل شود.
 • مطالبی با ادعای علمی، بدون ارائه منابع موثق
 • مطالب غیر قابل اثبات و گمراه‌کننده

مالکیت فکری

کلیه محتویات وب‌سایت دیدوگرام، متعلق به شرکت رسانه تجارت نوین بوده و مشمول قوانین مالکیت فکری داخلی و همینطور بین‌المللی می‌باشد. لذا حق پیگرد در هنگام مشاهده هر گونه استفاده از آنها برای مقاصد تجاری و غیر تجاری، بدون دریافت اجازه کتبی، برای شرکت رسانه تجارت نوین محفوظ است.

استرداد وجه

در صورتی که به هر دلیلی، وب‌سایت دیدوگرام قادر به ارائه خدمات ذکر شده در صفحه محصولات و خدمات خود نباشد، تا ۱۰ روز موظف است مبلغ دریافت شده از کاربر را به طور کامل به وی بازگرداند.

اما در شرایطی که کاربر تصمیم به لغو همکاری بگیرد، وب‌سایت دیدوگرام فقط در صورتی که فعالیت آغاز نشده باشد، موظف به بازگشت وجه است و در صورتی که کار آغاز شده باشد، تصمیم‌گیری در زمینه بازگشت وجه، کاملاً به عهده این وب‌سایت است و هیچ‌گونه تعهدی در این زمینه وجود ندارد.

مدت زمان تحویل

بلافاصله پس از پرداخت هزینه، خدمات و محصولات در اختیار مشتری قرار می‌گیرد.

ساعات پاسخگویی

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 الی 22

پنجشنبه و جمعه از ساعت 9 الی 17:30

نحوه پرداخت وجه

هزینه تمامی محصولات و خدمات از طریق درگاه‌های معتبر اینترنتی دریافت می‌شود.

نحوه پشتیبانی و خدمات پس از فروش

به صورت تلفنی از طرق شماره 63404 داخلی 3
و همچنین ثبت تیکت از طریق پروفایل کاربری در سایت نوین

قوانين و مقررات مربوط به رعايت حريم شخصی

رسانه تجارت نوین خود را نسبت به حفظ و عدم افشای اطلاعات مشتریان حقیقی و حقوقی متعهد دانسته و صرفا در صورت ارائه درخواست و حکم رسمی از مراجع ذی‌صلاح، دسترسی به این اطلاعات امکان‌پذیر خواهد بود.

نحوه ثبت شکایت مصرف‌کنندگان

در صورت بروز هرگونه نارضایتی از خدمات و محصولات ارائه شده توسط سایت رسانه تجارت نوین می‌توانید برای ثبت شکایات خود با شماره 02163404 داخلی 3 در ارتباط باشید.

حل اختلاف

در صورت بروز هر گونه مشکل و وجود هر گونه اختلاف در مفاد این تعهدنامه، شورای انتظامی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان نسبت به انعقاد، اعتبار، تفسیر، فسخ، نقض و اجرای آن قضاوت خواهد کرد.

فورس ماژور

در صورت بروز حوادثی که کنترل آنها از دست مسئولان وب‌سایت دیدوگرام یا کاربران خارج باشد، مسئولیتی در قبال تعهدات بیان شده در این قرارداد وجود نخواهد داشت. این حوادث شامل مواردی از قبیل آتش‌سوزی، زلزله، قطع برق، قطع شبکه، قطع خطوط ارتباطی اینترنت، سیل و … می‌شوند.

مکاتبات

تمامی مکاتباتی که از طریق تلفن، ایمیل، تلگرام و سایر مسیرهای ارتباطی با کاربران صورت می‌گیرد، به صورت کامل بایگانی می‌شود تا در موارد خاص، بتوان به آنها ارجاع داد.