سلام من آنوشه هستم ☺️

بیش از سه سال هست در حوزه ی روابط عمومی و ارتباطات کار میکنم و تجربه ی بسیار بالایی در تولید محتوا در رسانه های اجتماعی از جمله اینستاگرام دارم. دلیل اینکه تصمیم گرفتم از خارج از ایران برای ایرانی های عزیز داخل ایران کار کنم این هست که من تجربه ی تولید محتوا در زبان انگلیسی (درحد زبان مادری) دارم و میتونم برای فروش محصولاتتون خارج از ایران مجری پیج شما هم باشم و به زبان انگلیسی هم تولید محتوا کنم. راستی چون من خارج از ایران هستم مشکل دسترسی به اینستاگرام ندارم و هرروز کلی محتوای جذاب رو پیجت پست میکنم .

من با افتخار میتونم در جهت رشد و پیشرفت پیج و کسب و کار شما همراهتون باشم. لطفا قسمتی از تجربه های من رو در زمینه های زیر بخون و بهم بگو تو‌ چه حوزه ای قرار هست پیجتو بترکونیم از کلی اتفاقهای خوب و پیشرفت های خفن🎉😆. ویژگی های کاری من :
✔️ دارای روابط عمومی بالا برای ارتباط با مشتری (پاسخگویی کامنت و دایرکت)
✔️ مسلط به الگوریتم اینستاگرام
✔️ مسلط به ادیت عکس (طراحی کاور پست و استوری، و …) و تدوین ویدیو: Vllo , inshot , picsart , VN , Canva , photoshop , Davinci و..,
✔️ مسلط به کپشن نویسی و اصول هشتگ گذاری
✔️ توانمند برای مدیریت کامل پیج
✔️ مسلط به تکنیک های ریلز گذاشتن برای جذب فالوور
✔️تولید محتوا و طراحی پست و استوری
✔️ پاسخگویی کامنت و دایرکت
✔️متعهد به کار
✔️ بقیشو تو بگو چه کار حرفه ای مدنظرت هست و پیاده سازیشو تا اخرش بسپر دست من😌

هزینه هر کار با توجه به حجم و سختی کار و بر اساس توافق دو طرف محاسبه میشود.
وقت رو تلف نکن و همین الان بهم پیام بده که قرار با همکاری من و تو حسابی اتفاق های خوب بزودی تو پیجت پیش بیاد ! یادت نره گفتم من ایران نیستم! برای درخواست کار به تلگرامم ( Anousheh_p@ ) پیام بده.