×
ادمین شبکه اجتماعی میخوای؟ همین الان متخصص رو پیدا کن: مشاهده لیست متخصصین
ویکی من

ادمین تولید محتوا ی گرافیکی و ویدئو برای پیج

دورکاری
حقوق از 3,000,000 تومان

ادمین تولید محتوا مسلط به عکاسی حرفه ای

تهرانتمام وقت
حقوق از 12 تومان
🔸Arena palace

مدیریت کامل پیج و تولید محتوا

تهرانپاره وقت
حقوق توافقی
آموزش زبان انگلیسی با بی

طراح کاور پست و استوری

پاره وقت
حقوق توافقی

نیاز به ادمین باتجربه و همه کاره اینستاگرام برا...

آملپاره وقت
حقوق توافقی

کارشناس تولید محتوا

اصفهانپاره وقت
حقوق از 9 تومان

ادمین اینستاگرام

تهرانحضوری
حقوق از 12,000,000 تومان

ادمین‌ اینستاگرام

دورکاری
حقوق توافقی

ادمین و تولید محتوا اینستا

کرجتمام وقت
حقوق از 15,000,000 تومان
پرزادپَرزاد - Parzad

استخدام ادمین تولید محتوا (پاره وقت)

تهرانپاره وقت
حقوق توافقی

ادمین تولید محتوا

تهرانپاره وقت
حقوق توافقی
فرناز قورچیان

ادمین حضوری

تهرانحضوری
حقوق از 9,000,000 تومان

ادمین حضوری اینستاگرام

تهرانحضوری
حقوق از 12,000,000 تومان

ادمین اینستاگرام و تولید محتوا ، ایده پرداز و خ...

تهرانپاره وقت
حقوق توافقی
آیا از محتوای این صفحه راضی هستید؟

ادمین تولید محتوا فردی است که می‌تواند برای پست‌ها و استوری‌های یک پیج محتوای جذاب و درگیر کننده تولید کند. خوبی شغل تولید محتوا این است که تقریبا تمام پیج‌ها به تولیدکننده محتوا نیاز دارند و این باعث شده بازار کار بسیار جذاب‌تری نسبت به سایر انواع ادمینی داشته باشد.

همچنین با توجه به اینکه تولید محتوا کار تخصصی است، درآمد بالایی هم دارد. ادمین تولید محتوا باید بتواند با توجه به موضوع پیج و هدفی که دارد، محتوای پست و استوری تولید کند. این محتواها ممکن است ویدیویی یا گرافیکی باشند. بنابراین، ادمین محتوا باید ابزارهای تولید انواع محتوا را به خوبی بشناسد.

به عنوان مثال، باید کار با نرم افزار فتوشاپ را بلد باشد تا بتواند بنرهای گرافیکی بسازد. برای تولید محتوای ویدیویی هم می‌تواند با نرم افزاری مثل پریمیر کار کند. البته اپلیکیشن‌های موبایل بی‌شماری هم هستند که تمامی نیازهای یک ادمین، از ادیت ویدیو گرفته تا روتوش عکس را برطرف می‌کنند. پس ادمین تولید محتوای حرفه‌ای، نیازی به سیستم رایانه‌ای قوی ندارد و با یک موبایل میان رده هم می‌تواد محتواهای باکیفیتی تولید کند.

برای استخدام شدن به عنوان ادمین بلاگر، باید خلاقیت بالایی داشته باشید. اصول طراحی و گرافیک را بدانید و بتوانید از رنگ‌ها، فونت‌ها و سایر المان‌های گرافیکی به خوبی استفاده کنید. برخورداری از مهارت بالا در زبان انگلیسی هم می‌تواند یک امتیاز ویژه برای شما باشد. برخی از ادمین‌های تولید محتوا می‌توانند برنامه محتوایی هم ارائه دهند که در این صورت درآمد بالاتری هم خواهند داشت.

در این صفحه شما لیستی از آگهی‌های استخدام ادمین تولید محتوای پیج را به همراه شرایط کار و استخدام مشاهده می‌کنید. برای ارتباط با هر کارفرما، کافی است وارد آگهی شوید و در صورتی که شرایط اعلام شده را داشتید، می‌توانید از راه‌های ارتباطی تعیین شده وارد مذاکره با کارفرما شوید.

همچنین اگر کارفرما هستید و می‌خواهید برای استخدام ادمین تولید محتوای اینستاگرام آگهی ثبت کنید، کافی است وارد ثبت آگهی سایت شوید.

پلت فرم ادمینی دیدوگرام
ورود ثبت نام