×
ادمین شبکه اجتماعی میخوای؟ همین الان متخصص رو پیدا کن: مشاهده لیست متخصصین
برای مدیریت پیج خود می‌توانید پس از بررسی رزومه و نمونه کارها، یکی از متخصصین زیر را انتخاب نمایید.
مریم آخوندی دورکاری
5

ادمین حرفه ای اینستاگرام/تولید محتوا/مجری/بلاگر

دستمزد توافقی
یکتا علایی منش تهران , تمام وقت

یکتا دیزاینر

دستمزد توافقی
الهه گریتی تمام وقت

elaheMediia

دستمزد توافقی
فاطمه باقرزاده دورکاری

ادمین مدیریت کامل،سناریونویس و فروش

دستمزد توافقی
محمد هادی حیاتی تمام وقت

ادمین تولید محتوا،مشاوره،تبلیغات و...

دستمزد توافقی
سهیلا پورحمیدی پاره وقت

ادمین متخصص اینستاگرام

دستمزد توافقی
آتوسا دبیری دورکاری

ادمین تولید محتوا و متخصص دیجیتال مارکتینگ

دستمزد توافقی
ناهید آینده بین گیلان , تمام وقت

هم ادمینی و هم بلاگری فعالیت داشتم

دستمزد توافقی
مرضیه علیکاهی پاره وقت

متخصص تولید و مدیریت محتوا

دستمزد توافقی
فتانه صیام دورکاری

ادمین تولید محتوا و ادیت

دستمزد توافقی
ستایش جاهد پاره وقت

ادیتور عکس و فیلم

دستمزد توافقی
مونا سعادتمند هاشمی تمام وقت
نمونه کارها کامنت و دایرکت

مونا سعادتمند

دستمزد توافقی
مبینا مهیاری تمام وقت

ادمین شبکه های اجتماعی

دستمزد توافقی
نگین کریمی اصفهان , پاره وقت

سلام نگین کریمی هستم ادمین مسلط به اینستاگرام و...

دستمزد توافقی
آیا از محتوای این صفحه راضی هستید؟

تبلیغات همیشه فرایند مهم و حساسی است. در صورت مدیریت نادرست، ممکن است تمام هزینه‌های شما به هدر رود. به خصوص وقتی در ابتدای راه هستید و بودجه شما محدود است. ادمین‌ تبلیغات فردی است که با ترفندهای جذب فالوور به خوبی آشنا است و می‌تواند ایده‌های خلاقانه برای محتوای تبلیغاتی پیج شما ارائه دهد و کمپین‌های تبلیغاتی پیج شما را از ابتدا تا انتها مدیریت کند.

ادمین متخصص تبلیغات چه وظایفی دارد؟

1. ادمین متخصص تبلیغات باید بتواند ایده‌هایی برای تولید محتوای تبلیغ ارائه دهد که به شدت جذاب و موثر باشند و بتوانند بیشترین میزان کاربر را با محتوای تبلیغاتی درگیر کنند.

2. مدیریت بودجه تبلیغات بر عهده این نوع از ادمین‌ها است. ادمین تبلیغات باید بتواند با توجه به بودجه‌ای که کارفرما دارد، پیج‌های مناسب از نظر هزینه‌ای را پیدا کند

3. پیگیری پیج‌ها و اینفلونسرهایی که قرار است تبلیغات یک پیج را انجام دهند، بر عهده ادمین تبلیغات است. هر تبلیغ از لحظه‌ برقراری ارتباط با صفحه هدف تا بعد از انتشار باید پیگیری شود. در اینجا ادمین باید با پیج‌های هدف وارد مذاکره شود و بتواند با بهترین قیمت، کمپین تبلیغاتی را ببندد.

4. یکی دیگر از وظایف ادمین تبلیغات اینستاگرام، تحلیل و و آنالیز تبلیغ‌ها است. ادمین باید متوجه شود که چرا یک تبلیغ موفق شده و چرا یک تبلیغ شکست خورده و نتوانسته فالور چندانی جذب کند. این تحلیل به ادمین کمک می‌کند تا محتوای تبلیغات بعدی را بهینه‌تر کند و مطمئن شود اشتباهات گذشته تکرار نمی‌شوند. هچنین ادمین تبلیغات باید محتواهای تبلیغاتی رقبا را هم دائما رصد کند و در جریان آخرین ترفندهای تبلیغاتی قرار داشته باشد.

5. ادمین طراحی کمپین تبلیغاتی باید بتواند برای کمپین‌های تبلیغاتی برنامه‌ریزی کند. اینکه چه روزی تبلیغات شروع شود و فاصله تبلیغ در پیج‌ها به چه صورت باشد، بر عهده این ادمین است.

6. ادمین تبلیغ پیج باید از مخاطبان پیج و همچنین مخاطبان پیج‌هایی که قرار است در آن تبلیغ کند، شناخت کافی داشته باشد. تنها در این صورت است که می‌تواند تبلیغات را به هدفنمدترین شکل ممکن مدیریت کند.

در نهایت، باید توجه داشته باشید که مهم‌ترین شاخص عملکرد یک ادمین تبلیغات هزینه‌ای است که در نهایت به ازای جذب هر فالوور پرداخت می‌کند. هرچقدر ادمین بتواند با هزینه کمتری برای‌ یک پیج فالوور بیاورد، یعنی مهارت بالاتری دارد. موفقیت تبلیغات در اینستاگرام، به مهارت و تخصص بالایی نیاز دارد. بنابراین، باید ادمینی برای تبلیغات پیج خودتان انتخاب کنید که به اندازه کافی تخصص دارد.

پلت فرم ادمینی دیدوگرام
ورود ثبت نام