×
ادمین شبکه اجتماعی میخوای؟ همین الان متخصص رو پیدا کن: مشاهده لیست متخصصین
برای مدیریت پیج خود می‌توانید پس از بررسی رزومه و نمونه کارها، یکی از متخصصین زیر را انتخاب نمایید.
حلیمه هوتی دورکاری

ادمین همه فن حریف

دستمزد از 1,000,000تومان
میثم عسکری پاره وقت

ادمین،تولید محتوا،مدیریت دایرکت

دستمزد از 1,500,000تومان
فرشته رضایی شیراز , پاره وقت

مشاوره رشد کسب و کار

دستمزد از تومان
فاطمه باقرزاده دورکاری

ادمین سناریونویس استوری و برنامه ریزی محتوا،فروش

دستمزد از تومان
مائده ناصری پاره وقت

(ادمین متخصص حرفه‌ای) مدیریت بیزینس شما در اینس...

دستمزد از 3,500,000تومان
حدیث کاوندی دورکاری

ادمین

دستمزد از 1تومان
یاسین بهرامی پاره وقت

همه فن حریف و متعهد

دستمزد از 2,000,000تومان
هانیه بهادرانی دورکاری

ادمین اینستاگرام

دستمزد از 3,000,000تومان
سپیده وزیری پاره وقت

ادمین و طراح وب

دستمزد از 1,500,000تومان
انیسه حنفی دورکاری

ادمین همه فن حریف

دستمزد از 3,000,000تومان
اشکان نساجی تمام وقت

برندتو بساز 👊

دستمزد از 3,000,000تومان
فاطمه وفایی نژاد پاره وقت

ادمین توانگر

دستمزد از 2,000,000تومان
مهسا اژدری دورکاری

بیا ببین همون ادمینی هستم که میخوای؟

دستمزد از 3,000,000تومان
زهره اروانه دورکاری

با همکاری همدیگه میتونیم پیشرفت کنیم

دستمزد از 3تومان
آیا از محتوای این صفحه راضی هستید؟

تبلیغات همیشه فرایند مهم و حساسی است. در صورت مدیریت نادرست، ممکن است تمام هزینه‌های شما به هدر رود. به خصوص وقتی در ابتدای راه هستید و بودجه شما محدود است. ادمین‌ تبلیغات فردی است که با ترفندهای جذب فالوور به خوبی آشنا است و می‌تواند ایده‌های خلاقانه برای محتوای تبلیغاتی پیج شما ارائه دهد و کمپین‌های تبلیغاتی پیج شما را از ابتدا تا انتها مدیریت کند.

ادمین متخصص تبلیغات چه وظایفی دارد؟

1. ادمین متخصص تبلیغات باید بتواند ایده‌هایی برای تولید محتوای تبلیغ ارائه دهد که به شدت جذاب و موثر باشند و بتوانند بیشترین میزان کاربر را با محتوای تبلیغاتی درگیر کنند.

2. مدیریت بودجه تبلیغات بر عهده این نوع از ادمین‌ها است. ادمین تبلیغات باید بتواند با توجه به بودجه‌ای که کارفرما دارد، پیج‌های مناسب از نظر هزینه‌ای را پیدا کند

3. پیگیری پیج‌ها و اینفلونسرهایی که قرار است تبلیغات یک پیج را انجام دهند، بر عهده ادمین تبلیغات است. هر تبلیغ از لحظه‌ برقراری ارتباط با صفحه هدف تا بعد از انتشار باید پیگیری شود. در اینجا ادمین باید با پیج‌های هدف وارد مذاکره شود و بتواند با بهترین قیمت، کمپین تبلیغاتی را ببندد.

4. یکی دیگر از وظایف ادمین تبلیغات اینستاگرام، تحلیل و و آنالیز تبلیغ‌ها است. ادمین باید متوجه شود که چرا یک تبلیغ موفق شده و چرا یک تبلیغ شکست خورده و نتوانسته فالور چندانی جذب کند. این تحلیل به ادمین کمک می‌کند تا محتوای تبلیغات بعدی را بهینه‌تر کند و مطمئن شود اشتباهات گذشته تکرار نمی‌شوند. هچنین ادمین تبلیغات باید محتواهای تبلیغاتی رقبا را هم دائما رصد کند و در جریان آخرین ترفندهای تبلیغاتی قرار داشته باشد.

5. ادمین طراحی کمپین تبلیغاتی باید بتواند برای کمپین‌های تبلیغاتی برنامه‌ریزی کند. اینکه چه روزی تبلیغات شروع شود و فاصله تبلیغ در پیج‌ها به چه صورت باشد، بر عهده این ادمین است.

6. ادمین تبلیغ پیج باید از مخاطبان پیج و همچنین مخاطبان پیج‌هایی که قرار است در آن تبلیغ کند، شناخت کافی داشته باشد. تنها در این صورت است که می‌تواند تبلیغات را به هدفنمدترین شکل ممکن مدیریت کند.

در نهایت، باید توجه داشته باشید که مهم‌ترین شاخص عملکرد یک ادمین تبلیغات هزینه‌ای است که در نهایت به ازای جذب هر فالوور پرداخت می‌کند. هرچقدر ادمین بتواند با هزینه کمتری برای‌ یک پیج فالوور بیاورد، یعنی مهارت بالاتری دارد. موفقیت تبلیغات در اینستاگرام، به مهارت و تخصص بالایی نیاز دارد. بنابراین، باید ادمینی برای تبلیغات پیج خودتان انتخاب کنید که به اندازه کافی تخصص دارد.

پلت فرم ادمینی دیدوگرام
ورود ثبت نام