×
ادمین شبکه اجتماعی میخوای؟ همین الان متخصص رو پیدا کن: مشاهده لیست متخصصین
برای مدیریت پیج خود می‌توانید پس از بررسی رزومه و نمونه کارها، یکی از متخصصین زیر را انتخاب نمایید.
آیا از محتوای این صفحه راضی هستید؟

خیلی وقت‌ها دوست ندارید برای تبلیغ محصول یا ارائه محتواهای پیج‌تان به جلوی دوربین بروید. از طرفی میدانید که جلوی دوربین رفتن تاثیر بسیار زیادی در جلب نظر مخاطبان و فروش محصولات‌تان دارد. اینجاست که به یک مجری نیاز دارید. ادمین‌هایی که در اینجا معرفی شده‌اند، می‌توانند سناریوهای شما را به خوبی جلوی دوربین اجرا کنند.

مجری اینستاگرام چه وظایفی دارد؟

1. اگر می‌خواهید محصولی معرفی کنید یا ویدیویی بسازید و خودتان نمی‌خواهید جلوی دوربین بروید، ادمین مجری می‌تواند به بهترین شکل این کار را برای شما انجام می‌دهد.

2. ادمین مجری باید بتواند با مهارت‌های ارتباطی و اجرای پر انرژی و صمیمی خودش، توجه مخاطبان بیشتری را جلب کند و در نتیجه، شانس جذب فالوور و فروش هم افزایش پیدا یابد.

3. یک مجری حرفه‌ای باید قبل از اجرا، بر موضوعی که می‌خواهد صحبت کند مسلط باشد تا اجرای حرفه‌ای تری را به نمایش بگذارد.

4. ادمین مجری باید پر انرژی باشد و در مخاطبان هیجان ایجاد کند. فالوورها از ویدیوهای کسل‌کننده و یکنواخت بیزارند و نگاه نمی‌کنند.

5. مجری باید فن بیان قوی و لحن گیرا، جذاب و صمیمی داشته باشد تا مخاطب را تحت تاثیر قرار دهد.

توجه کنید که ادمین مجری با ادمین بلاگر فرق می‌کند، بلاگر نیاز دارد که خودش خلاق باشد، بتواند با ایده‌ها، داستان و اتفاقاتی که می‌افتد تولید محتوا کند و در عین حال که مخاطب را سرگرم می‌کند، اعتمادش را جلب کند.

ولی مجری فقط محتوایی که شما از قبل حاضر کردید را اجرا می‌کند و سعی می‌کند، با مهارتهایی که بیان و اجرا دارد، پیام شما را به بهترین شکل به مخاطب انتقال دهد. بنابراین، اگر به دنبال فردی هستید که به جای شما جلوی دوربین برود و ویدیو بگیرد، ادمین مجری بهترین راهکار شماست.

پلت فرم ادمینی دیدوگرام
ورود ثبت نام