×
ادمین شبکه اجتماعی میخوای؟ همین الان متخصص رو پیدا کن: مشاهده لیست متخصصین
برای مدیریت پیج خود می‌توانید پس از بررسی رزومه و نمونه کارها، یکی از متخصصین زیر را انتخاب نمایید.
ناهید جمالی دورکاری

ادمین انیستاگرام

دستمزد از 3,000,000تومان
مریم عبدلی پاره وقت
نمونه کارها کامنت و دایرکت

ادمین متعهد و متخصص و مسئولیت پذیر

دستمزد از 1,500,000تومان
مریم آخوندی دورکاری

ادمین حرفه ای اینستاگرام/تولید محتوا/مجری/بلاگر

دستمزد از 3,000,000تومان
غزال امیدی دورکاری

ادمین متخصص در هر زمینه ای

دستمزد از 2,000,000تومان
عاطفه معصومی پاره وقت

ادمین تولید محتوا، مدیریت کامل،تدوین و.....

دستمزد از 2,000,000تومان
زهرا کشازرع دورکاری

ادمین حرفه‌ای اینستاگرام

دستمزد از 3,000,000تومان
دانیال جعفری پاره وقت

daniyal jafari

دستمزد از 3,000,000تومان
مهرزاد فیروزیار پاره وقت

متخصص و ادمین پیج شما :)

دستمزد از 1,500,000تومان
ستین زنگنه دورکاری

مدریت کامل پیج و به درامد رسوندن پیج شما

دستمزد از 3,000,000تومان
مرضیه علیکاهی پاره وقت

متخصص تولید و مدیریت محتوا

دستمزد از 12,000,000تومان
سارا ایزدی دورکاری

صبور با حوصله و خوش اخلاق

دستمزد از 3,000,000تومان
شیدا نظری تهران , پاره وقت

ادمین حرفه ای و همه فن حریف اینستاگرام

دستمزد از تومان
فاطمه سادات میرشفیعی پاره وقت

فاطمه، ادمین با دقت و متعهد (اینستاگرام، تلگرام...

دستمزد از 3,000,000تومان
مرتضی محمدی دورکاری

مرتضی

دستمزد از 5,000,000تومان
آیا از محتوای این صفحه راضی هستید؟

بلاگری یکی از موثرترین روش‌ها برای تعامل با مخاطبان پیج شماست. یک ادمین بلاگر می‌تواند با تولید محتوای مستمر، اعتماد و نظر مخاطبان یک پیج را جلب کند. به خصوص پیج‌هایی که محصولاتی برای فروش دارند، می‌توانند با بلاگری اصولی فروششان را چند برابر کنند.

ادمین متخصص بلاگری چه وظایفی دارد؟

1. یک بلاگر حرفه‌ای باید بتواند مجری خوبی باشد و جلوی دوربین عملکرد جذاب و موثری داشته باشد. هرچقدر مهارت‌های اجرای یک بلاگر بالاتر باشد، توجه مخاطبان بیشتری را جلب می‌کند و در نتیجه، شانس فروش پیج هم افزایش پیدا می‌کند.

2. ادمین بلاگر پیج باید محصولات و خدماتی که می‌خواهد در موردشان بلاگری کند را به خوبی بشناسد. بنابراین اگر به دنبال بلاگری هستید که قرار است محصولات شما را معرفی کند، ابتدا باید محصولات مورد نظرتان را در اختیارش قرار دهید. ادمین بلاگر باید بتواند نکات مثبت محصولات پیج را به خوبی توضیح دهد و مطمئن شود فالوورهای پیج ویژگی‌های محصولات را به خوبی می‌شناسند.

3. ادمین بلاگیر پیج باید با انرژی، سرزنده و شاداب باشد و بتواند در مخاطبان هیجان ایجاد کند. به خصوص در شرایطی که پیج وارد کمپین‌های فروش شده است.

4. مسئله مهم دیگری که یک باید از یک بلاگر حرفه‌ای انتظار داشته باشید، تداوم در تولید محتوا است. یک بلاگر می‌تواند در ساعات مشخصی از روز و با توجه به توافقی که با کارفرما دارد، به صورت روزانه محتوا تولید کند. قطعاً استمرار در تولید محتوا تنها عاملی است که می‌تواند در بلند مدت حرفه‌ای بودن یک پیج را نشان دهد و مخاطبان بیشتری را همراه کند.

5. تولید محتوا هم یکی از مهارت‌های مهمی است که ادمین بلاگر باید بلد باشد. البته برخی از پیج‌ها و کارفرماها، فقط به مهارت‌های اجرای یک ادمین بلاگر نیاز دارند و ادیت محتوا را خودشان بر عهده می‌گیرند. گاهی هم ممکن است کارفرما از بلاگر بخواهد محتواهایی که از خودش می‌گیرد را ادیت کند. بنابراین، مهارت کار با ابزارهای ادیت عکس و ویدیو می‌تواند نقش مهمی در موفقیت کاری یک ادمین بلاگر ایفا کند.

6. یک ادمین بلاگر اینستاگرام باید بتواند با مخاطبان پیج تعامل برقرار کند و با فراخوان عمل‌های مناسب و موثر، آن‌ها را به انجام کارهای مورد نظر پیج ترغیب کند. پس مهارت ارتباطی بالا و فن بیان هم جزو مهارت‌هایی است که از یک ادمین بلاگر انتظار می‌رود.

با توجه به توضیحاتی که دادیم، متوجه شدید که بلاگری پیج اینستاگرام هم مهارت‌های بالایی می‌خواهد، هم زمان زیادی را از شما می‌گیرد. بنابراین، اگر به دنبال فردی هستید که بتواند به خوبی محتواهای پیج شما را ارائه دهد و با مخاطبان شما تعامل کند، انتخاب یک ادمین بلاگر حرفه‌ای، بهترین راهکار شماست.

پلت فرم ادمینی دیدوگرام
ورود ثبت نام