محدثه عسگری هستم طراح و مدلساز طلا و جواهر که در زمینه تولید محتوا در اینستاگرام فعالیت میکنم. تمرکز اصلی من در ایجاد محتوایی خلاقانه و الهام‌بخش است که از طریق آن بتوانم ارزش محصول و خدمات ارائه شده را به مناسب ترین روش ممکن پرزنت کنم.
علاقه بسیار من به یافتن بهترین روش‌ها و اصول در ارائه کارها سبب شده که با کیفیت بالا، محتواهای خود را به مخاطبان ارائه کنم.
این تمایل مستمر من به یادگیری، آموزش و به‌روز بودن باعث می‌شود تا محتواها همواره شامل آخرین دستاوردها و تکنیک‌های روز دنیا باشد.
با تجربه فعالیت و همکاری با پیج شرکت های مختلف، اکنون با انگیزه و آمادگی کافی قصد همکاری در زمینه تولید محتوا در اینستاگرام دارم. تجربیاتم در همکاری با شرکت‌های مختلف، من را به یک هنرمند و تولیدکننده محتوا حرفه‌ای تبدیل کرده است و اکنون آماده‌ام تا با شما در ارتقاء برند و به اشتراک گذاری داستان‌های متفاوت با مخاطبان هدف همکاری کنم. هدف من ارائه محتوایی خلاقانه، الهام‌بخش و با ارزش است که شما و شرکتتان را از دیگران متمایز کند و باعث ایجاد ارتباط نزدیک و پایدار با مخاطبانتان شود. منتظر فرصتی برای همکاری با شما هستم.