به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید

021-41897111

پیام در تلگرام

مجموعه‌ای از با کیفیت‌ترین پیج‌های اینستاگرام

تبلیغات در صفحات ایرانی اینستاگرام

آیا به دنبال دیده شدن توسط کاربران ایرانی اینستاگرام هستید؟ یک راه بسیار عالی برای شما وجود دارد: به تبلیغ در پیج‌های بزرگ اینستاگرام بپردازید. ما مجموعه‌ای بسیار کامل از پیج های اینستاگرام را در اختیار شما قرار می‌دهیم که از نظر موضوع دسته‌بندی شده‌اند و قیمت هر پیج کاملاً شفاف در سایت ما درج شده است. فقط کافی است پیج‌های مناسب تبلیغ خود را انتخاب کرده و یک بنر تبلیغاتی به ما ارائه دهید.

تماس بگیرید

021-41897111

برخی از صفحات اینستاگرامی که تبلیغ شما را منتشر خواهند کرد:

نــــ90ـــود
@90tv.official
623K
قلب آهنی
@ghalbeahani
937K
PicoPry
@picopry
2.4M
میکس پیکس
@mixx_pixx
1.3M
نیاز به مشاوره دارید؟

همکاران ما پاسخگو شما خواهند بود

درخواست مشاوره

چرا باید در پیج‌های اینستاگرامی تبلیغ کنیم؟

دیدوگرام به عنوان یک بستر امن و فعال در زمینه تبلیغات در اینستاگرام، پکیج‌های تبلیغاتی شما را با متد‌های مختلف به انتشار گذاشته که از آن میان میتوان به انتشار ساعتی، 24 ساعته و شبانه کمپین‌های شما اشاره کرد. اما دلایلی که ما برای تبلیغ در پیج‌های بزرگ پیشنهاد میدهیم شامل موارد زیر می‌باشد:

بیشتر بدانید

سوالات متدوال

تفاوت این روش تبلیغاتی اینستاگرام با سایر روش ها چیست؟

تبلیغ در صفحات اینستاگرام، یک راه عالی برای دیده شدن توسط کاربران است. این روش ساده‌ترین و متداول‌ترین روش ایرانی برای تبلیغ در اینستاگرام است. شما در تبلیغات ویدئویی اینستاگرام، حتماً به یک ویدئو برای تبلیغ نیاز خواهید داشت. اما اینجا تنها چیزی که نیاز است، یک بنر تبلیغاتی به همراه یک کپشن خوب است. در مقایسه با تبلیغات رسمی یا اسپانسری اینستاگرام هم، مزیت تبلیغ در پیج‌های اینستاگرام، یکی کمتر بودن هزینه تبلیغ است و دیگری اینکه تبلیغات اسپانسری اینستاگرام به صورت رسمی در ایران ارائه نمی‌شود. البته احتمالاً می‌دانید که ما هر دو روش دیگر را به شما ارائه می‌دهیم و هیچ اصراری بر استفاده از این روش تبلیغاتی نداریم. با این حال، از نظر ما، تبلیغ در پیج‌های اینستاگرام در جای خود می‌تواند بسیار موثر باشد.

چرا باید تبلیغ در پیج‌های اینستاگرام را با دیدوگرام انجام دهم؟

ما سه سال در زمینه تبلیغات در شبکه های اجتماعی تجربه داریم. پیج‌های بزرگ اینستاگرام را می‌شناسیم. لیست کامل آنها را در اختیار شما قرار می‌دهیم و در حین انتخاب پیج‌ها، به شما مشاوره‌های لازم را خواهیم داد. همچنین هنگام انتخاب بنر و کپشن مناسب برای تبلیغ همراه شما خواهیم بود و کمکتان می‌کنیم بازدهی بهتری از تبلیغات خود داشته باشید. به علاوه، تمام کارهای هماهنگی را خود ما انجام خواهیم داد و دیگر لازم نیست شما وقت گرانبهای خودتان را صرف هماهنگی تبلیغات بکنید. از همه مهمتر اینکه، وقتی بتوانیم، تبلیغات یک کانال را با تخفیف ویژه در اختیارتان می‌گذاریم.

بعد از ثبت تبلیغ و پرداخت هزینه، راه اندازی کمپین من چقدر زمان می‌برد؟

تیم دیدوگرام به سرعت درخواست شما را بررسی خواهد کرد و پس از هماهنگی با شما و کسب اطمینان از کیفیت بنر تبلیغاتی و مناسب بودن پیج های اینستاگرام انتخاب شده، یک برنامه ریزی دقیق برای زمان انتشار آگهی تبلیغاتی شما در هر صفحه مشخص می‌کند.

میزان تاثیر تبلیغات من به چه عواملی بستگی دارد؟

میزان بازدهی یک کمپین تبلیغاتی جدا از کیفیت و تعداد اعضای یک پیج اینستاگرام، به بسیاری موارد دیگر هم بستگی دارد. از جمله اینکه هدف شما از تبلیغ چیست، چقدر محصول یا خدمات شما محبوبیت دارد، چقدر خوب خود را معرفی می‌کنید، چقدر بنر تبلیغاتی شما جذاب است، از چه کپشنی استفاده می‌کنید، پیشنهاد شما به مخاطبان چیست و ...

بیشتر بخوانید

وبلاگ آموزشی دیدوگرام

مشاهده آرشیو مطالب

×

همکاران ما پاسخگو خواهند بود

نیاز به مشاوره دارید؟

021-41897111
با دیدوگرام در ارتباط باشید

تماس با ما

ارسال