در مجموعه ای از با کیفیت ترین پیج های ایرانی اینستاگرام تبلیغ کنید

تبلیغات در صفحات ایرانی اینستاگرام

آیا به دنبال دیده شدن توسط کاربران ایرانی اینستاگرام هستید؟ یک راه بسیار عالی برای شما وجود دارد: به تبلیغ در پیج‌های بزرگ اینستاگرام بپردازید. فقط سوال اینجاست که چگونه می‌توانید به بهترین و موثرترینِ این پیج‌ها دسترسی داشته باشید؟

دیدوگرام کار را برای شما ساده کرده است. ما مجموعه‌ای بسیار کامل از پیج های اینستاگرام را در اختیار شما قرار می‌دهیم که از نظر موضوع دسته‌بندی شده‌اند و قیمت هر پیج کاملاً شفاف در سایت ما درج شده است. پس فقط کافی است پیج‌های مناسب تبلیغ خود را انتخاب کنید و یک بنر تبلیغاتی را به ما بدهید.

صفحات منتشر کننده تبلیغات اینستاگرام را بشناسید و با ثبت نام، از هزینه هر کدام مطلع شوید

پیج های اینستاگرام ما

280 پیچ با ما کار می‌کنند

با 30 دسته بندی موضوعی

بیش از 8 میلیون مخاطب فعال

دسته بندی
سرگرمی
برای شروع ثبت نام کنید

چرا تبلیغ در پیج‌های اینستاگرام؟

دیدوگرام به عنوان یک بستر امن و فعال در زمینه تبلیغات در اینستاگرام، پکیج‌های تبلیغاتی شما را با متد‌های مختلف به انتشار گذاشته که از آن میان میتوان به انتشار ساعتی، 24 ساعته و شبانه کمپین‌های شما اشاره کرد. اما دلایلی که ما برای تبلیغ در پیج‌های بزرگ پیشنهاد میدهیم شامل موارد زیر می‌باشد.

آزادی عمل و انتخاب

خودتان می‌توانید پیج‌ها را بر حسب کیفیت، موضوع و قیمت انتخاب کنید.

اعتبار و اثر بخشی بالا

حضور در پیج‌های بزرگ اینستاگرام، اعتبار زیادی برایتان ایجاد خواهد کرد.

بیشتر بخوانید

سوالات متدوال

تفاوت این روش تبلیغاتی اینستاگرام با سایر روش ها چیست؟

تبلیغ در صفحات اینستاگرام، یک راه عالی برای دیده شدن توسط کاربران است. این روش ساده‌ترین و متداول‌ترین روش ایرانی برای تبلیغ در اینستاگرام است. شما در تبلیغات ویدئویی اینستاگرام، حتماً به یک ویدئو برای تبلیغ نیاز خواهید داشت. اما اینجا تنها چیزی که نیاز است، یک بنر تبلیغاتی به همراه یک کپشن خوب است. در مقایسه با تبلیغات رسمی یا اسپانسری اینستاگرام هم، مزیت تبلیغ در پیج‌های اینستاگرام، یکی کمتر بودن هزینه تبلیغ است و دیگری اینکه تبلیغات اسپانسری اینستاگرام به صورت رسمی در ایران ارائه نمی‌شود. البته احتمالاً می‌دانید که ما هر دو روش دیگر را به شما ارائه می‌دهیم و هیچ اصراری بر استفاده از این روش تبلیغاتی نداریم. با این حال، از نظر ما، تبلیغ در پیج‌های اینستاگرام در جای خود می‌تواند بسیار موثر باشد.

چرا باید تبلیغ در پیج‌های اینستاگرام را با دیدوگرام انجام دهم؟

ما سه سال در زمینه تبلیغات در شبکه های اجتماعی تجربه داریم. پیج‌های بزرگ اینستاگرام را می‌شناسیم. لیست کامل آنها را در اختیار شما قرار می‌دهیم و در حین انتخاب پیج‌ها، به شما مشاوره‌های لازم را خواهیم داد. همچنین هنگام انتخاب بنر و کپشن مناسب برای تبلیغ همراه شما خواهیم بود و کمکتان می‌کنیم بازدهی بهتری از تبلیغات خود داشته باشید. به علاوه، تمام کارهای هماهنگی را خود ما انجام خواهیم داد و دیگر لازم نیست شما وقت گرانبهای خودتان را صرف هماهنگی تبلیغات بکنید. از همه مهمتر اینکه، وقتی بتوانیم، تبلیغات یک کانال را با تخفیف ویژه در اختیارتان می‌گذاریم.

آیا دیدوگرام سود خود را روی تعرفه تبلیغات پیج ها می‌کشد؟

حتماً می‌خواهید بدانید که آیا ما صرفاً نقش یک دلال را بازی می‌کنیم که روی هزینه تبلیغات سود می‌کشد؟ پاسخ منفی است. دیدوگرام نه تنها ارزش افزوده هایی شامل مشاوره، برنامه ریزی تبلیغات و هماهنگی تبلیغ را برای شما خواهد داشت، بلکه در بسیاری مواقع، هزینه کمتری نسبت به خود پیج های اینستاگرام از شما می‌گیرد. سود دیدوگرام از انتشار تبلیغات ما در پیج های بزرگ کجاست؟ ما همکاری طولانی مدتی با مدیران پیج های اینستاگرام داشته‌ایم و در نتیجه، معمولاً تخفیف قابل توجهی برای تبلیغ از آنها دریافت می‌کنیم. بخشی از این تخفیف به شما تعلق می‌گیرد و بخشی از آن، سود شرکت ما خواهد بود.

بعد از ثبت تبلیغ و پرداخت هزینه، راه اندازی کمپین من چقدر زمان می‌برد؟

تیم دیدوگرام به سرعت درخواست شما را بررسی خواهد کرد و پس از هماهنگی با شما و کسب اطمینان از کیفیت بنر تبلیغاتی و مناسب بودن پیج های اینستاگرام انتخاب شده، یک برنامه ریزی دقیق برای زمان انتشار آگهی تبلیغاتی شما در هر صفحه مشخص می‌کند.

میزان تاثیر تبلیغات من به چه عواملی بستگی دارد؟

میزان بازدهی یک کمپین تبلیغاتی جدا از کیفیت و تعداد اعضای یک پیج اینستاگرام، به بسیاری موارد دیگر هم بستگی دارد. از جمله اینکه هدف شما از تبلیغ چیست، چقدر محصول یا خدمات شما محبوبیت دارد، چقدر خوب خود را معرفی می‌کنید، چقدر بنر تبلیغاتی شما جذاب است، از چه کپشنی استفاده می‌کنید، پیشنهاد شما به مخاطبان چیست و ...

آخرین آموزش‌های ما

وبلاگ

×
آیا سوالی دارید ؟
آدرس

تهران خیابان دانش‌ثانی پلاک 44

با دیدوگرام در ارتباط باشید

تماس با ما

ارسال