به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید

021-63404 (داخلی 4)

پیام در تلگرام

از افراد معروف و تاثیرگذار برای معرفی برند خود استفاده کنید

تبلیغ از طریق افراد تاثیرگذار (اینفلوئنسرها)

بازاریابی توسط افراد تاثیرگذار (Influencer Marketing) تاثیر بسیار زیادی در رشد یک برند دارد. مردم به این افراد علاقه دارند و فعالیت‌های آنها را در شبکه‌های اجتماعی به صورت جدی دنبال می‌کنند. بنابراین یک معرفی خوب از طرف یکی از آنها می‌تواند از ده‌ها میلیون تبلیغ اثربخش‌تر باشد.

اکنون شروع کنید

تبلیغات و بازاریابی از طریق افراد تاثیرگذار چه مزایایی برای برند شما دارد

چرا اینفلوئنسر مارکتینگ؟

تاثیر بیشتر

مخاطبان و دنبال کنندگان این افراد معمولاً تاثیر بسیار زیادی از آنها می‌گیرند.

آگاهی بیشتر

معرفی شما توسط افراد تاثیرگذار، به آگاهی بیشتر نسبت به برند شما می‌انجامد.

اعتبار بیشتر

این افراد شناخته شده هستند و اعتبار بیشتری برای برند شما به همراه دارند.

اینفلوئنسر‌ها

چه کسانی با ما کار میکنند؟

دیدوگرام با بانک جامع‌ای از بلاگر‌ها و اینفلوئنسر‌های مطرح اینستاگرام در ارتباط هست تا بتوان از طریق آنها کمپین تبلیغاتی شما را در بهترین حالت ممکن پیاده‌سازی و اجرا نمود.

سوگند حاج حسین
sgnd._hn@
ملینا تاج
melinataj@
نسیم بهادری
nasim_baha@
سپیده خاقانی
sepidehkhaghanii@
تینا
itstinaas@
رها هدایتی
rahahedayati@
زهرا ولدخانی
valadkhani.zahra@
مهسا ایروانیان
_mahsairavanian_@
سوالی داريد؟ با ما تماس بگيريد.
021-63404 (داخلی 4)
دریافت پروپوزال

تمام خدمات ما را یکجا مطالعه کنید.

دانلود

بیشتر بخوانید

سوالات متدوال

بازاریابی توسط افراد تاثیرگذار برای چه کسب و کارهایی مناسب است؟

این روش تبلیغات و بازاریابی، مناسب برندهای بزرگی است که به دنبال افزایش آگاهی مصرف کنندگان (Awareness) و اعتمادسازی نسبت به برند خود هستند. بازاریابی افراد تاثیرگذاری می‌تواند اثرگذاری بسیار بالایی بر روی مخاطبان چنین برندهایی داشته باشد و بنابراین در صورتی که شما هم جزو آنها هستید، به شدت استفاده از این روش را توصیه می‌کنیم.

مزایا و معایب این روش نسبت به سایر روش های تبلیغاتی چیست؟

هر چند تبلیغات توسط افراد تاثیرگذار و اینفلوئنسرها هزینه‌ای بسیار بیشتر از سایر روش‌های تبلیغات (دیجیتال) خواهد داشت، اما ویژگی‌ها و مزایایی دارد که به کل آن را از سایر روش‌های تبلیغاتی متمایز می‌کند. اولین مساله تعداد مخاطبان یک تبلیغ است. افراد تاثیرگذار معمولاً دنبال‌کنندگان بسیاری دارند و بنابراین شما فرصتی خواهید داشت تا به خوبی دیده شوید. مساله مهم‌تر اینجاست که دنبال‌کنندگان چنین افرادی معمولاً به شدت آنها را دوست دارند و این دوست داشتن باعث می‌شود راحت تحت تاثیر پست‌ها و پیشنهادات آنها قرار بگیرند. پس شما یک فرصت استثنایی برای شناخته شدن و جلب اعتماد مخاطبان خود خواهید داشت.

دیدوگرام در زمینه بازاریابی افراد تاثیرگذار چه کاری برای ما انجام می‌دهد؟

دیدوگرام از ابتدای مسیر با شما همراه خواهد بود و به شما کمک می‌کند انتخاب‌های خوب و موثری داشته باشید. ما بهترین افراد تاثیرگذار در شبکه‌های اجتماعی را به شما معرفی خواهم کرد، یک برنامه‌ریزی خوب و جامع برای تبلیغات مشخص می‌کنیم، در صورتی که نیاز به ایده‌پردازی و طراحی تبلیغ باشد، در این مسیر همراه شما خواهیم بود، هماهنگی‌های لازم را انجام می‌دهیم و در نهایت، میزان اثرگذاری تبلیغات شما را تحلیل می‌کنیم و گزارش‌های مربوطه را در اختیار شما می‌گذاریم. ساده اگر بخواهیم بگوییم: ما مجری تبلیغات شما خواهیم بود.

چرا باید از طریق دیدوگرام با افراد تاثیرگذار در ارتباط باشم و به آنها تبلیغ بدهم؟

پاسخ این سوال واقعاً ساده است. در درجه اول، مساله کیفیت کار ماست. ما به خوبی با فضای وب و شبکه‌های اجتماعی آشنا هستیم و از میزان اثرگذاری افراد مختلف خبر داریم. ما می‌دانیم چه محتوایی در شبکه‌های اجتماعی موثر خواهد بود و چگونه می‌توان بیشترین بازدهی را از این روش تبلیغاتی بدست آورد. پس خیال شما از بابت همه‌چیز راحت خواهد بود. دومین مساله هزینه است. کار کردن با دیدوگرام نه تنها هیچ گونه هزینۀ اضافی برای شما نخواهد داشت، بلکه در بسیاری مواقع، هزینه‌های شما کاهش هم خواهد یافت. این یعنی شما با هزینه برابر یا کمتر، خدماتی عالی دریافت خواهید کرد و نیازی هم نیست وقت و انرژی خود را صرف برنامه‌ریزی و پیاده‌سازی کمپین بکنید. فقط باید بر آن نظارت داشته باشید.

سود دیدوگرام در تبلیغات توسط افراد تاثیرگذار از کجاست؟

ما باور داریم که برای جلب اعتماد شما، همه‌چیز باید در کمال شفافیت انجام شود. پس پاسخ این سوال را نیز به شما خواهیم داد. سود دیدوگرام در این نوع تبلیغات، در قالب پورسانت از منتشرکنندگان تبلیغ دریافت خواهد شد و همانطور که گفتیم، شما لازم نیست هیچ هزینه‌ای اضافه بر سازمان به ما پرداخت کنید. در ضمن، همانطور که قبل از این گفتیم، در بسیاری مواقع این منتشرکنندگان تاثیرگذار، به عنوان یک آژانس بازاریابی حاضر می‌شوند تخفیفی ویژه نیز به ما ارائه دهند که این تخفیف به طور کامل در اختیار شما قرار می‌گیرد.

بیشتر بخوانید

وبلاگ آموزشی دیدوگرام

مشاهده آرشیو مطالب

×

همکاران ما پاسخگو خواهند بود

نیاز به مشاوره دارید؟

021-63404 (داخلی 4)
با دیدوگرام در ارتباط باشید

تماس با ما

ارسال