در پی رقابت‌ اینستاگرام با تیک­تاک، قابلیت ریلز اینستاگرام برای تولید ویدئوهای سرگرم‌کننده ایجاد شده است تا بتوانید کلیپ­‌های کوتاه 30 ثانیه­‌ای تولید کنید و با دوستانتان به اشتراک بگذارید. اخیرا زمان ریلزهای اینستاگرام تا 90 ثانیه افزایش پیدا کرده است. احتمالا بارها برایتان پیش آمده که دنبال راهی برای دانلود ویدیوهای ریلز بگردید. راه دوری نروید، ما در این مقاله چندین روش برای دانلود ریلز اینستاگرام را به شما معرفی خواهیم کرد.

دانلود ریلزهای (Reels) اینستاگرام

برای دانلود سریع و رایگان ریلزهای منتشر شده می‌توانید از سایت‌­ها و یا اپلیکیشن­‌های مخصوص گوشی‌­های اندروید و یا آیفون استفاده نمایید. در ادامه این مقاله چند سایت و اپلیکیشن به شما معرفی خواهیم کرد.

دانلود ریلز اینستاگرام از سایت snapinsta.app

برای دانلود رایگان ریلز از این سایت­ می‌توانید استفاده کنید که کار با آن بسیار آسان است و به راحتی می‌توانید علاوه ­بر ریلز، فیلم و عکس را هم دانلود کنید.

  • مرحله اول: اینستاگرام را باز کرده و ویدئو ریلز موردنظرتان را انتخاب کنید و در سمت راست روی سه نقطه کلیک و سپس در منو باز شده گزینه Copy Link و یا Link را انتخاب کنید.
  • مرحله دوم: سایت snapinsta.app را باز کنید و از سربرگ محتوا Reels را انتخاب کرده و در کادری که در تصویر زیر مشخص کردیم لینک کپی شده را وارد کنید و روی گزینه دانلود کلیک کنید تا ریلز شما دانلود شود.

دانلود ریلز

دانلود ریلز اینستاگرام از سایت igram.io

از سایت igram.io برای دانلود سریع ریلز می‌توانید استفاده کنید. کار با این سایت مانند snapinsta.app است و فرق چندانی ندارد.

  • مرحله اول: لینک ریلز موردنظرتان را طبق مرحله قبل که توضیح دادیم انتخاب کنید.
  • مرحله دوم: سایت igram.io را باز کنید و لینک کپی شده را داخل کادر عکس زیر وارد کنید و بعد روی گزینه Download کلیک کنید و چند لحظه بعد فایل برای دانلود آماده است.

دانلود ریلز

دانلود رایگان Reels اینستاگرام در اندروید

اپلیکیشن (Reels Saver) Reels Video Downloader for Instagram

این اپلیکیشن یکی دیگر از برنامه‌های اندرویدی است که به کمک آن می‌توانید ریلزهای اینستاگرام رو دانلود نمایید. برای دانلود این برنامه از گوگل ­پلی، از این لینک استفاده کنید.

بعد از نصب برنامه از مراحل زیر جهت دانلود ویدئو ریلز استفاده نمایید.

  • مرحله اول: ریلز موردنظرتان را باز کرده و در سمت راست روی سه نقطه کلیک کنید و در منو باز شده گزینه Copy Link و یا Link را انتخاب کنید.
  • مرحله دوم: وارد اپلیکیشن شده و گزینه اول یعنی REELS DOWNLOADER را انتخاب نمایید.

دانلود ریلز

مرحله سوم: در کادر سفید رنگ لینک کپی شده را وارد کنید و روی گزینه دانلود کلیک نمایید.

دانلود ریلز

تمامی ریلزهای دانلود شده در صفحه اول اپلیکیشن و در بخش DOWNLOADS قابل دسترسی خواهد بود.

دانلود رایگان Reels اینستاگرام در آیفون

اپلیکیشن (Repost for Instagram) InSaver

با استفاده از این برنامه به راحتی می‌توانید ویدئوهای ریلز را دانلود نمایید. برای دانلود این برنامه از پلی استور وارد این لینک شوید.

بعد از نصب برنامه از مراحل زیر جهت دانلود رایگان ریلز استفاده کنید.

  • مرحله اول: ریلز موردنظرتان را باز کرده و در سمت راست روی سه نقطه کلیک و در منو باز شده گزینه Copy Link را انتخاب کنید.
  • مرحله دوم: سپس وارد اپلیکیشن InSaver شده، لینک ریلز را بصورت خودکار تشخیص می‌دهد و بعد از نمایش بنر تبلیغاتی، پیش­‌نمایش آن را با دو گزینه Save و Repost به شما نشان میدهد.

دانلود ریلز

  • مرحله سوم: گزینه Save را انتخاب کنید و مجوزهای لازم برای دسترسی­ اپلیکیشن را فعال نمایید. ویدئو ریلز شما به راحتی در Photos قابل دسترسی است.

تنها عیب این اپلیکیشن این است که تبلیغات زیادی نمایش می‌دهد.

جمع بندی نهایی

ریلز یکی از قابلیت­‌های جذاب اینستاگرام است که اخیرا به این اپلیکیشن اضافه شده و بین کاربران بسیار طرفدار دارد. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید برخی از ریلزها را دانلود کنید. در این مقاله به شما همراهان دیدوگرام انواع روش­‌ها برای دانلود رایگان ریلز اینستاگرام را معرفی کردیم که امیدواریم برایتان مفید باشد.

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر