بازیابی پسورد و بازگرداندن اکانت هک شده اینستاگرام

بازیابی-اکانت-اینستاگرام

به قول آیلار (همکارمان را می‌گویم) «در جهان برای هر مشکلی راه حلی وجود دارد!» مشکلی که بسیاری از افراد با اکانت اینستاگرامشان دارند این است که اکانت اینستاگرامشان را غیر فعال کرده‌اند و الان نمی‌توانند وارد آن شوند یا این‌که رمز عبورشان را فراموش کرده‌اند و برای بازیابی آن با مشکل مواجه شده‌اند. خب همه مشکلات و سوالاتی که ممکن است برای شما پیش بیاید در دوره گام به گام اینستاگرام توضیح داده شده. دوره‌ آموزشی‌ای که بعد از دیدنش، یک پا استاد اینستاگرام هستید. به هیچ وجه این دوره را از دست ندهید.

اگر می‌خواهید با نحوۀ آموزش بازگرداندن اکانت اینستاگرام آشنا شوید یا به دنبال راهی برای بازگردانی اکانت هک شده اینستاگرام هستید تا پایان مقاله همراه ما باشید.
آیا بازگرداندن اکانت اینستاگرام ممکن است؟

در پاسخ به این سوال باید بگویم که بازیابی اکانت اینستاگرام بستگی به این دارد که آن را حذف دائمی کرده باشید یا نه، موقتاً اکانتتان را غیرفعال کرده باشید. در صورتی که اکانتتان را برای همیشه پاک کرده باشید، امکان بازیابی آن و حتی امکان استفاده از نام کاربری قبلی‌تان وجود ندارد. ولی اگر اکانتتان را موقتاً دی‌اکتیو یا غیرفعال کرده باشید می‌توانید دوباره وارد حسابتان شوید و اکانتتان را با همان ظاهر و اطلاعات قبلی تحویل بگیرید. برای آشنایی با دو روش حذف دائمی و موقت اکانت اینستاگرام دو مطلب زیر را می‌توانید بخوانید:

بازگرداندن اکانت غیرفعال شده اینستاگرام چگونه است؟

در صورتی که از روش حذف موقت برای دی‌اکتیو کردن اکانت اینستاگرام‌تان استفاده کرده باشید برای بازگردانی اکانتتان کافی است فقط مانند قبل با نام کاربری و رمز عبوری که داشتید وارد حساب شوید (Login کنید).

ولی اگر رمز اکانت اینستاگرامتان را فراموش کرده باشید باید مراحل زیر را برای بازیابی رمز عبور و ورود دوباره به حساب کاربری اینستاگرام طی کنید.

بازیابی رمز عبور اینستاگرام با استفاده از ایمیل

اگر رمز عبورتان را یادتان رفته ولی هنوز ایمیل و رمز ایمیلتان را یادتان است طبق مراحل زیر اکانتتان را بازیابی کنید:

 • ۱) روی آیکون زیر در گوشی موبایلتان ضربه بزنید و وارد محیط برنامۀ اینستاگرام شوید.

بازیابی-پسورد-اینستاگرام

 • ۲) حالا عبارت Get help signing in (کمک برای ورود به اینستاگرام) را لمس کنید.

بازیابی-اکانت-اینستاگرام

 • ۳) در این مرحله باید در کادر مشخص شده آدرس ایمیل یا نام کاربری (Username) خود را وارد کنید (هر کدام که راحت‌ترید).

بازیابی-اکانت-اینستاگرام

 • ۴) حالا باید گزینۀ Send an Email را لمس کنید تا اینستاگرامتان لینک بازیابی رمز عبور را به ایمیلتان ارسال کند.

برگرداندن پیج اینستاگرام

 • ۵) OK را بزنید.

بازیابی-پسورد-اینستاگرام

 • ۶) حالا وارد ایمیلتان شوید و ایمیلی که ازطرف اینستاگرام برایتان فرستاده شده باز کنید.

لینک-بازیابی-رمز-اینستاگرام

 • ۷) در این ایمیل یک لینک آبی رنگ به صورت “reset your instagram password here” وجود دارد. این لینک را لمس کنید.

توجه: اگر چنین ایمیلی را پیدا نکردید پوشه Spam ایملتان را هم چک کنید.

برگرداندن-اکانت-اینستاگرام

 • ۸) حالا دوباره وارد محیط اینستاگرام شده‌اید. در صفحه‌ای که مشاهده می‌کنید دو کادر وجود دارد. در هر دو کادر باید رمز عبور جدیدتان را وارد کنید.

بازیابی-پسورد-اینستاگرام

 • ۹) اگر رمز عبورتان در هر دو کادر یکسان وارد شده باشد، می‌توانید تیک آبی بالای صفحه یا عبارت Reset Password در پایین صفحه را لمس کنید.

برگرداندن-پیج-اینستاگرام

بعد از این مرحله وارد اکانت اینستاگرامتان می‌شوید و می‌توانید مانند گذشته با آن کار کنید.

بازیابی رمز عبور اینستاگرام با شماره تلفن

برخی مواقع دسترسی به ایمیل مشکل است و یا حتی رمز عبور ایمیلمان را فراموش کرده‌ایم. در این مواقع می‌توانیم از شماره موبایلی که هنگام ثبت نام در اینستاگرام وارد کرده بودیم، برای برگرداندن اکانتمان استفاده کنیم. برای بازیابی اکانت اینستاگرام با شماره موبایلتان مراحل زیر را انجام دهید:

 • ۱) وارد برنامۀ اینستاگرامتان شوید و گزینۀ Get help signing in (کمک برای ورود) را لمس کنید.بازیابی-اکانت-اینستاگرام
 •  ۲) در این مرحله گزینۀ Send an SMS (ارسال پیامک) را انتخاب کنید

 • ۳) شماره موبایلتان را وارد کنید. فقط فراموش نکنید که حتماً باید همان شماره تلفنی را که موقع ثبت نام در اینستاگرام تایید کرده بودید وارد کنید.

بازیابی-اکانت-اینستاگرام

 • ۴) حالا وارد پیامک‌هایتان شوید و پیامکی که از طرف اینستاگرام برایتان ارسال شده باز کنید.

 • ۵) این پیامک حاوی یک لینک است. لینک را لمس کنید.

لینک-بازیابی-رمز-اینستاگرام

 • ۶) حالا وارد صفحه‌ای می‌شوید می‌شوید که در آن دو کادر وجود دارد. داخل هر دو کادر رمز عبور دلخواهتان را وارد کنید. توجه کنید که هر دو رمز باید یکسان باشد.

بازیابی-پسورد-اینستاگرام

 • ۷) حالا گزینه Reset password را بزنید. ابن مرحلۀ آخر است و بعد از این مرحله با همان نام کاربری که داشتید و رمز عبور جدیدتان می‌توانید وارد حساب کاربری اینستاگرام شوید.

اکانت هک شده اینستاگرام را چگونه برگردانیم؟

گاهی اوقات هم ممکن است به دلیل بی‌دقتی در نگهداری از اطلاعاتتان به دام هکرها بیافتید و اکانتتان از دسترستان خارج شود. در این مواقع چه باید کرد؟ اولین کاری که باید بکنید حفظ آرامش است. با حفظ آرامش از انجام کارهای اشتباه مانند دادن اطلاعات بیشتر هکر خودداری می‌کنید.

اگر هکر هنوز ایمیل موجود در حساب کاربری اینستاگرامتان را تغییر نداده باشد می‌تواند از طریق روش بازیابی رمز عبور با ایمیل، دوباره پسوردتان را تغییر دهید. اما توجه کنید که این‌بار به محض تغییر دادن رمز عبور اینستاگرامتان رمز عبور ایمیلتان را نیز تغییر دهید و روش تایید هویت دو مرحله‌ای را اینستاگرام فعال کنید.

خب اگر این روش برایتان کارساز نبود و هکر سریعاً ایمیل شما را تغییر داده باشد. روش دیگری را طبق مراحل زیر می‌توانید امتحان کنید:

مرحلۀ اول: مراحل ۱ تا ۴ بازایابی رمز عبور اینستاگرام با ایمیل را که در ابتدای همین مقاله گفتم انجام دهید.

مرحلۀ دوم: این بار گزینۀ آبی یعنی ?Need more help را لمس کنید.

مرحلۀ سوم: حالا وارد صفحه‌ای می‌شوید که از طریق آن باید گزارش هک شدن اکانتتان را برای اینستاگرام بفرستید.

 • در کادر اول آدرس ایمیلی را که هنگام ثبت نام در اینستاگرامتان وارد کرده بودید بنویسید.
 • در کادر دوم هم برای اطمینان می‌توانید آدرس ایمیل دیگری را هم وارد کنید.
 • حالا گزینۀ Personal accounts with photos of me را بزنید؛ البته در صورتی که اکانت شما حاوی عکس‌های شخصی از خود شماست. در غیر اینصورت اگر صفحه متعلق به کمپانی یا برند خاصی است گزینۀ Company or brand account و در صورتی که صفحۀ شخصی بدون عکس‌های خودتان دارید، گزینۀ سوم یعنی Personal accounts without photos of me را بزنید.

بازیابی-اکانت-هک-شده-اینستاگرام

برگرداندن-اکانت-هک-شده-اینستاگرام

 • در انتهای این صفحه یک کادر را مشاهده می‌کنید. در این کادر می‌توانید درخواستتان را از اینستاگرام به زبان انگلیسی بنویسید. مثلاً: Hi, my instagram account got hacked and my password have been . stolen. Please help me to recovery my account. It’s very important for me. Thank you.
 • حالا کادر آبی با نوشتۀ Submit Request را لمس کنید.
 • اگر ایمیلتان را درست وارد کرده باشید، کادر به شکل زیر نمایش داده می‌شود که به شما می‌گوید درخواست شما با موفقیت برای اینستاگرام ارسال شد و در اسرع وقت نسبت به حل مشکل شما رسیدگی خواهند کرد.

برگرداندن-اکانت-هک-شده-اینستاگرام

 • حالا باید چند روزی منتظر بمانید تا ایمیلی از طرف اینستاگرام برایتان ارسال شود. محتوای این ایمیل برای همه یکسان نیست. مثلاً ممکن است از شما بخواهد تا روی لینکی که فرستاده شده کلیک کنید و وارد صفحۀ بازیابی رمز عبور شوید، یا اینکه از شما بخواهد روی تکه‌ای کاغذ کد بازیابی فرستاده شده در ایمیل را بنویسید، آن را کنار صورتتان بگیرید، عکس بگیرید و برای اینستاگرام ارسال کنید. فقط سعی کنید ایمیل را درست  ترجمه کنید و کارهای خواسته شده را به درستی انجام دهید.

جمع‌بندی

در مقالۀ امروز دیدوگرام با نحوۀ بازیابی رمز عبور اینستاگرام و بازگرداندن اکانت‌های هک شده آشنا شدید؛ اما یادتان باشد که همیشه پیشگیری بهتر از درمان است! در مقالۀ بعدی دیدوگرام قصد دارم تا شما را با راهکارهای جلوگیری از هک شدن و افزایش امنیت اینستاگرام آشنا کنم؛ پس باز هم به ما سر بزنید و از جدیدترین مطالب باخبر شوید.

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه
بازخورد و سوالات(103 دیدگاه)
 1. خیلی ممنون بابت اینکه یاد دادید واقعا داشتم نا امید میشدم ولی الان پیجم برگشه بازم ازتون بخاطر اینکه این در اختیار ما گذاشتید ممنونم

 2. سلام
  ببخشید من پیجم و دی اکتیو کردم الان میخوام برگردم رمزش یادم نیست شماره موبایلمم میزنم که لینک ارسال بشه اما نمیش

  • درود برشما. باید از قسمت فراموشی پسورد مراحل ریست کردن پسورد رو طی کنید. اگر قبلا ایمیلتون رو ثبت کردید ایمیلتون رو وارد کنید تا مراحل ریست کردن براتون ایمیل بشه.

 3. سلام خسته نباشید ببخشید مقاله خروج از ریپورت و بلاکتون کجاست من پیدا نمیکنم… چطور از ریپورت پیجمو در بیارم؟

  • درود بر شما. اگه وارد صفحه وبلاگ بشید و ازونجا کلمه ریپورت یا بلاک رو سرچ کنید مقاله مربوطه رو میبینید

 4. سلام. من با ایمیل و شماره تلفنی ک رفتم دسترسی ندارم بهشون. الان میگه کد برای ایمیل ارسال میشه. چیکار کنم بتونم وارد حسابم بشم؟

  • درود. اپگر پسوردتونو فراموش کردید؛ برای اینکه وارد اکانتتون بشید، باید حداقل به شماره یا ایمیلتون دسترسی داشته باشید

 5. سلام ببخشید من رمز و ایمیل اینستاگرام خودم رو به کسی داده بودم که پیجم رو بچرخونه مواقعی که نیستم.
  الان که دیگه خودم هستم چکار کنم تا اون شخص دیگه نتونه وارد اینستا گرام من بشه؟

  • سلام دوست عزیز. شما میتونید هم پسورد ایمیل خودتون و هم پسورد اینستاگرامون رو هر دو عوض کنید. در اینصورت دیگه نمیتونن به اکانتتون دسترسی داشته باشن

 6. من رمز اینستاگراممو یادم هست ولی جیمیلشو نه گوشی قبلیم سوخته گوشی جدید دارم میشه راهنمای کنید سپاس

 7. سلام. من یه اکانت داشتم که خیلی وقت پیش ازش اومدم بیرون جیمیلی ام که باهاش ثبت نام کردم بهش دسترسی ندارم فک کنم بلاک شده حدودی یادمه. میخواستم بدونم چجوری میتونم برگردونم پیجمو نمیشه اطلاعات ریست کردنو به یه جیمیل دیگه بفرسته انیستاگرام؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

 8. سلام
  من اکانتم رو با یک شماره باز کرده بودم ولی الان ب دلایلی اون شماره از دسترسم خارج شده بعدش هم چند باری رمز اکانتم رو اشتباهی زدم بعدش ک رمزش یادم افتاد وارد شدم ولی ی صفحه اومد که نوشته بود ورود مشکوک بع نوشته بود پیامکی حاوی رمز موقت براتون ارسال میشه ولی چون اون شماره دستم نیس الان نمیتونم اون رمز رو دریافت کنم
  با ی هکری هم حرف زدم گفت اگه با گوشی خودم رفته باشم میتونم برش گردونم ولی ۳۰۰هزار پول خواست
  کمکم کنید ک چه طوری میتونم برش گردونم

  • سلام همین مراحلو برید
   اینستاگرام یه ایمیل میزنه بهتون و میگه مدل گوشی که باهاش ثبت نام کردین چی بوده و ممکنه یک سری اطلاعات مثل عکس و کارت شناسایی هم بخواد
   بعد که فرستادید براش ممکنه اوکی کنه

 9. Hi Samramd,

  It looks like your account was suspended by mistake. I’m so sorry for the inconvenience. You should now be able to log in. If you have any issues getting back into your account, please let me know.

  Thanks,

  Blair
  Community Operations
  Facebook

  —–Original Message—-
  From: samrandtopa139@gmail.com
  To:
  Subject: Instagram Login Support Request

  IG Username: page.foroooshi30
  Account Type: PERSONAL_WITH_PHOTO
  Additional Info: My account has been hacked and the password and number Jamil Dadam but it has been hacked and changed the View menu
  Contact Email: samrandtopa139@gmail.com
  Signup Email: samrandtopa139@gmail.com
  Reason Failed to Login: ACCOUNT_HACKED

  —–End Original Message—–

  این واسم اومده ینی چی؟

 10. سلام من به طور تصادفی از اکانتم خارج شدم ولی متاسفانه پسووردش رو فراموش کردم به ایمیل توی حساب هم هم هیچگونه دسترسی ندارم اما یه کد های بازیابی حساب قبل از خارج شدن از اکانتم از اینستاگرام گرفتم چطور میتونم با اون ها اکانتم رو برگردونم؟ میشه لطفن سریع کمکم کنید اصلن افسردگی گرفتم😭

  • اون کدها رو اگر ذخیره کرده باشید میتونید فراموشی کلمه عبور رو بزنید و تو مرحله ای ازتون کد رو میخواد استفاده کنید. علاوه بر این با شماره موبایلتونم میتونید

 11. سلام خواستم بگم من ایملی ک باهاش ثبت نام کردم یادم نیست ولی ایمیل دومم درسته میشه ی راهنماای کنید.

 12. سلام.یه نفر اومده اکانت اینساتمو هک کرده.جیمیل و شماره تلفن بازیابی رو هم عوض کرده.راه حلی داره؟

  • باید به اینستاگرام ایمیل بزنید و توضیح بدید؛ بعد ازتون یه اطلاعاتی میخواد مثل اینکه اولین گوشی که روش اینستا نصب کردید چی بوده یا عکس کارت ملی و … میخواد. اگر فیک نباشه اکانتتون برمیگرده

 13. سلام
  اینیستا گرام من باز نمیشه و از طرف اینیستاگرام این پیام به من اومده،که معنیش میشه:(

  Thanks for contacting us. Before we can help, we need you to confirm that you own this account.

  Please reply to this email and attach a photo of yourself holding a hand-written copy of the code below.

  ۲۲۷۵۷

  Please make sure that the photo you send:

  – Includes the above code hand-written on a clean sheet of paper, followed by your full name and username
  – Includes both your hand that’s holding the sheet of paper and your entire face
  – Is well-lit, and is not too small, dark or blurry
  – Is attached to your reply as a JPEG file

  Keep in mind that even if this account doesn’t include any pictures of you or is used to represent someone or something else, we won’t be able to help until we receive a photo that meets these requirements.

  Thanks,
  The Instagram Team

  بابت تماس با ما متشکریم قبل از اینکه بتوانیم کمک کنیم، ما نیاز داریم تا تأیید کنیم که شما این حساب را دارید.

  لطفا به این ایمیل پاسخ دهید و یک عکس از خودتان داشته باشید که یک کپی نوشته شده از دست نوشته را در زیر داشته باشید.

  ۲۲۷۵۷

  لطفا اطمینان حاصل کنید که عکس ارسالی شما:

  – شامل کد بالا به صورت دست نوشته شده در ورق کاغذ تمیز و به دنبال آن نام کامل و نام کاربری شما است
  – شامل هر دو دست شما است که برگ کاغذ و کل چهره خود را نگه دارید
  – روشن است، و خیلی کوچک، تاریک یا تار نیست
  – به پاسخ شما به عنوان فایل JPEG متصل است

  در نظر داشته باشید که حتی اگر این حساب شامل هیچ تصویری از شما نیست یا برای نشان دادن شخص یا چیز دیگری استفاده می شود، ما نمی توانیم کمک کنیم تا عکس دریافت کنیم که این الزامات را دریافت کند.

  با تشکر،
  تیم Instagram)، من زیاد متوجه نشدم ،الان یعنی راهی نیس که بدون اینکه عکس بفرستم واسشون،بتونم به پیجم وارد بشم؟؟؟😭😭😭😭،و اینکه میخواستم بدونم چرا برا حساب اینیستاگرامم همچین مشکلی پیش اومدع،خیلی ممنون میشم جواب بدین :'(

  • سلام ، شما باید این عدد و نام و نام کاربری رو روی یه کاغذ بنویسید، بگیرید دستتون و یه عکس از خودتون که کاغذ دستتونه بگیرید و بفرستید برای اینستاگرام.
   همین، چیز سختی نیست که
   دلایل مختلفی داره. ممکنه کسی خواسته وارد حسابتون شده باشه، بدافزار نصب کرده باشید یا زیاد رمز رو اشتباه زده باشید و …

 14. سلام
  خاستم بگم دو تا اکانتامم برگشتن،از طریق ریست کردن رمزم ک چنباااااار امتحان کردم بلاخره جواب داد
  خییییلی خوشحالم
  چیزی ک یکسال ذهنمو درگیر کرده بود ،حل شد
  از شماهم ممنونم بابت جواب ها و راهنماییاتون
  انشاالله همه مشکلشون حل شه
  یا حق…

 15. یه سوال
  من انقد امتحان کردم،دیگ با خطم نمیتونم اینستا نصب کنم فک کنم ریپورت شدم
  چقدطول میکشه از ریپورت دربیام؟دیشب دیدم نمیشه ،چیزی ک متوج شدم اینه ک خطم ریپورت شد
  چقد طول میکشه درست شه؟؟

  و یه سوال دیگه اینکه واقعا چرا زیر اکانت من اصلا ارسال ایمیل و اس ام اس نداشت؟
  من هیچوقت فیسبوک نداشتم واقعا
  فقط گزینه
  log in whith faccebook داشت

 16. ن تا بحال save info نزدم
  ایمیل ندارم برا اینستام،من فقط اسم کاربری و خطمو دارم
  ک این مراحلو طی کردم نشد متاسفانه
  درحال حاضر ایمیلم همینه ک باهاش اینجا سوالامو میپرسم

 17. دوباره سلام
  سمیرا جان من چطور میتونم عکسشو به شما بفرستم ک ببینید؟من اسم ایدیمو ک میزنم ،اکانت و عکس پروفایلمو میاره
  طبق گفته شما باید زیرش بزنه ارسال اس ام اس یا ارسال ایمیل و یا فیسبوک
  ولی فقط و فقط زده :
  log in whit facebook

  ببینید من میزنم رو اینستا
  دوتا گزینه زده
  create new Account
  گزینه بعدیشم ک log in هست
  ک من log in رو میزنم
  حالا اون صفحه ای ک زده اسم یا شماره یا ایمل،و پسورد
  ک من طبق گفتتون
  get help whit signing in. رو میزنم
  یه صفحه باز میشه ک بزرگ نوشته :
  find your account
  بعد تو کادرش زده یا یوزرنیم یا ایمیل یا شماره

  ایمیل ک یادم نیس و ب احتمال خیلی زیاد با شماره نصب کرده بودم
  شمارمو میزنم ،زیرش قرمز میزنه no users found
  چون باز وارد نمیشه، ب اجبار نام کاربریمو میزنم
  بعد قبول میکنه نام کاربریمو ،ولی وقتی اسم اکانتمو عکس پروفایلمو نشون میده دیگه اصلا نمیشه پیش رفت چون هیچ گزینه ای بجز log in whit faccebook
  و need more help نداره
  دومی ک اصلا ب دردم نمیخوره
  فیسبوکم ک کلا نداشتم و ندارم

  باز اگ ایدی ای دارید ک من براتون عکسشو بفرسم بهم بگید لطفا،چون واقعا کارم ضروریه
  ببخشید طولانی شد..ممنون راهنماییم کنید

  • من فکر کنم یک بار save info رو زده باشی یا با ایمیل لاگین کرده باشی که اینجوری شده، یه بار اینستاگرامتو پاک کن، دوباره نصبش کن، همین مراحل رو برو، اگر درست نشد ایمیلتو بذار من خودم امتحان کنم

 18. سلام چرا جوابمو نمیدین
  لطفا راهنماییم کنید
  من اسم ایدیمو میزنم اکانتمو نشون میده ولی زیرش هیچ گزینه ای بجز فیسبوک نداره چرااخه

  • سلام زهرا جان،
   ببین مشکلی که میگی رو من تا تصویر نبینم نمیتونم بگم،
   ولی تو باید موقع ثبت نام شماره موبایلتو وارد و تایید کرده باشی که الان هم بتونه بهت اسمس بده، اگر شماره نزده باشی نمیتونه.

 19. ببینید من خودم نمیدونستم با خطم اینستامو نصب کردم،انقد تلاش کردم بیارمش بالا ک دیدم اون پایین شمارمو زده ک دوشماره اخرشو دیدم فهمیدم

  حالا میخام اینستامو بیارمش بالا،اسم کاربریمو زدم ینی تامرحله سوم رفتم،عکس پروفایل و اکانتمو نشون میده ولی زیرش اصلا هیچ گزینه ای نداره ک نوشته باشه ارسال پیام یا ایمیل
  فقط زده با فیسبوک
  ک منم ن قبلا ن الان اصلا فیسبوک نداشتمو ندارم

  هیچ لینکی ن ب خطم ن ب ایمیلم نمیاد
  هرکار میکنم نمیشه

  حالا میگیم ایمیلی ک قبلا داشتمو ،الان ندارم ایمیل جدید دارم
  ولی خطمو ک دارم
  بعدم اصلا هیچ گزینه ای ک نوشته باشه ارسال به ایمیل یا ارسال با اس ام اس نداره
  چرا؟؟؟

 20. سلام
  من میخاستم اینستامو برگردونم تو گوشی قبلیم بود ک سوخت،الان میخام چ باایمیل چ با شمارم برگردونم مراحلش عین چیزی ک شما توضیح دادین نیست
  مثلا ارسال اسم اس نداره
  یا وقتس اشم کاربریمو میزنم،زیرش فقط گزینه فیسبوک داره،ک منم اصلا فیسبوک نداشتم
  چیکار کنم واقعا؟

 21. سلام ببخشید پیج من خود به خود یه صفحه آورد یه ایمیل نوشته شده و یه شماره
  و نوشته که برای تایید کد را دریافت کرده و وارد کنید
  نه شماره ماله منه نه ایمیل
  حالا پیجم اونجوری مونده نمیاره بالا

  • خب شما هک شدید، ایمیل بزنید به اینستاگرام و اطلاع بدید همه این مراحل رو هم طی کنید

  • از مرورگر وارد سایت اینستاگرام بشید و لاگین رو بزنید، اگر نشد گزینه فراموشی کله عبور رو بزنید و همین مراحل رو برید
   البته اگر حذف دائم کرده باشید نمیاد

  • سلام. به احتمال زیاد ایمیلی که تو اینستا زدید با ایمیلی که باز میکنید فرق داشت.
   اگر مطمئنید که ایمیلتون همون بوده پوشه اسپم ایمیلاتونم چک کنید

 22. سلام..من یه اکانت دارم که ایمیل نداره…ولی شناسه و رمز رو بلدم..و روی حالت تاییددو مرحله ای..اما سیمکارتم گم شده..میخواستم ببینم راهی برای بازگردوندنه این اکانت هست

  • خب وقتی شناسه و رمز رو میدونی چیو میخوای برگردونی؟
   تو تایید دو مرحله ای یه سری کد بهتون میده که باید اونارو یه جایی ذخیره میکردید تا اگر دسترسی به گوشی نداشتید استفاده کنید. اگر تصویر اون کدارو نگه داشتین کارتون راحته

 23. سلام گوشی خودم را بخاطر مشکلی زیست کردم حالا میخواهم اینستاگرا م نصب کنم رمزو ندارم این راه ها رو امتحان میکنم نماید لطفا راهنمایی کنید قبلا این کارها رو انجام دادم ولی این بار نمیشه

 24. سلام خوبید
  من میخواستم بدونم چطور یه ایمیل بسازم که یه لینک داشته باشه که وقتی میزنم روی لینک صفحهی ورود اینستاگرام بیاد بالا و هروقت یوزر نیم و پسوردو زدم برای ایمیلم ارسال بشه
  شما بلدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • شما باید موقع ثبت نام یه ایمیلی رو وارد کنید، تاییدش کنید، اگر خواستید save info رو بزنید و تا آخر دیگه اون ایمیلو داشته باشید که اگر رمز یادتون رفت خیلی راحت ایمیل براتون ارسال شه و بازیابیش کنید

 25. من اینستاگرامم با شماره نساختم و همینطوری ایمیل الکی زدم الان هم بالا نمیاد،شما میتونید کمک کنید؟

 26. سلام و عرض ادب
  اول یک تشکر کنم بابت اینکه صادقانه وبدون چشم داشت دارید زحمت میکشید و اطلاعاتتون و در اختیار دیگران میذارید،من شماره تلفن و ایمیلی که روی اینیستام گذاشتم و فراموش کردم آیا راهی برای باز شدن پیجم هست؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید؟

  • سلام ممنون از لطف شما
   همین مراحلو که برید وقتی میخواد به ایمیل یا شمارتون کدی بفرسته یه تیکه ازون رو نشون میده. با دیدن اون حروف یا شماره ها ممکنه ایمیلتون یا تلفنتون یادتون بیاد . بعد همون رو چک کنید و ببینید اومده یا نه

 27. سلام من گوشی م بازگشت به کارخانه کردم و اینستاگرامم پاک شد، جیمیل یا ایمیل هم نگذاشته بودم ک برگردم دوباره باید چکار کنم ک به اکانت قبلی برگردم؟

 28. سلام من اکانتم رو حذف نکردم فقط برنانه اینستاگرام رو از گوشیم حذف کردم و دیگه نتونستم برگردونم اکانتم رو

 29. چندروزی است که اکانت من حذف شده نمدونم غیرفعال شده نمیدونم کلافه شدم خواهشن تمنا میکنم کمکم نمایید تا دوباره بیابم ممنونم

 30. با سلام وخسته نباشید
  من یه سوال دارم هر سایتی که سرزدم و مطرح کردم جواب ندادن
  امیدوارم شما جواب بدین
  من میخوام حساب اینستاگرام و حذف کنم ولی وقتی وارد حساب میشم این خطا رو میده-یامیخوام ایمیلموعوض کنم یا هرکار دیگه واقعا کلافم کرده
  http://uupload.ir/files/jd81_untitled.jpg

  • سلام آقا حامد
   کپچا یه عکسیه که باید نمایش داده بشه و شما تو کادر وارد کنید
   حالا اینکه چرا نشون نمیده دلایل مختلفی مثل کندی سرعت اینترنت یا تنظیمات مرورگرتون داشته باشه. من پیشنهادم اینه که از یک سیستم دیگه امتحان بکنید، اگر باز هم نشد ایمیل بزنید به اینستاگرام

 31. سلام من گذر واژمو فراموش کردم شماره ای ام ک باهاش وارد اینستا شدم میگه اشتباس. ینی دیگه هیچ راهی نداره برگردم به اینستا😢😢😢😢آیا فقط با نام کاربری میشه وارد اینستا بشم

 32. سلام.وقت بخیر…من یک پست ویدیو گذاشتم و صاحب اون ویدیو رو هم تگ کردم..بعد یکدفعه ای پیج من بسته شد ایدی و رمز رو میزدم میگفت میگفت که این پیج پیدا نشد.از گوشی دیگه پیج ام رو سرچ کردم اما پستها نمی اومدن .لطفا راهنماییم کنید

  • سلام، احتمالش هست که ریپورت یا بلاک شده باشید. مقاله خروج از ریپورت و بلاک رو مطالعه بفرمایید

 33. من از اکانت اینستا امدم بیرون زمانی که خواستم وارد شوم رمز عبور بلدم نبود اینستا هم میگفت رمز برای ایمیل شما ارسال شد اما من ایمیلم نمیدونم کجاست

 34. این smsک برای بازیابی میاد قبلا ی لینک بود میزدی روش میرفت برای بازیابی ولی الان لینک نمیاد چکارکنم الان؟؟؟

 35. اکانتم ایمیل نداشت و حتی خواستم با شماره تلفنم بازیابی اکانت بزنم یه اکانت دیگه رو آورد! حالا من برنامه اینستا رو به اشتباه پاک کردم و الان با وجود اینکه نه ایمیلی روی اکانت بود و نه شماره تلفنم برمیگردونه این پیجم رو… حالا میخوام بدونم راه حل چیه؟ توی بخش فراموشی رمز عبور که میرم Need More Help رو میزنم. ایمیل که نداشت اکانتم، اما شنیدم باید یه ایمیل شبیه اسم اکانتت بسازی خب من این مرحله رو هم انجام میدم و یه جیمیل شبیه‌ش ساختم.زیرشم ایمیلی زدم که جواب رو بهش ارسال کنه اینستا…. تو بخش پایین تیک رو زدم که عکس های من توی پیج هست(عکس پروفایل و پست های پیج عکس های منه)… حالا چیکار باید بکنم؟ به انگلیسی مشکل رو بنویسم؟ توی پیجم عکسای خودم هست حتی عکس پروفایل هم عکس خودمه. راه حل همین مکاتبه با اینستاست؟

 36. سلام . ببخشید من از اکانتم خارج شدم خیلی وقت پیش. الان نه پسورد یادمه نه شماره دادم. ایمیلم یچی الکی زدم. چجوری میتونم مجدد وارد شم؟ اکانتم الان سرجاشه و نه هک شده نه دیسبل شده. فقط نمیتونم وارد شم. لطفا کمکم کنید .منتظرم

  • سلام،
   برای ورود باید یا ایمیل یا شماره ثبت شده باشه که بتونید لینک ریست پسورد رو دریافت کنید. در غیر این صورت باید به پشتیبانی اینستاگرام ایمیل بدین شاید راهکاری باشه براش.

 37. سلام ببخشید من هم ایمیل رو یادم رفته و هم شماره ای ک رو اینیستام وارد کردم بدون این دو تا اکانتو برگردوند؟

 38. سلام،توضیحات تقریبا کامل بود ممنون.
  یه نکته اگه برای اولین بار ازایمیل استفاده نکرده باشیم وباشماره نوبایل نصب کرده باشیم اون قسمت که ایمیل اولیه میخواد چی بنویسیم؟یاممکنه ایمیل اولیه فراموش شده باشه..راهرحلی هست؟

 39. سلام خسته نباشید
  من نمیتونم وارد
  وقتی میزنم راهنمیایی هیچ صفحه ای باز نمیشه اگ میشه کمکم کنین ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

                               

خلاصه صوتی 365 کتاب

همین حالا شرکت کنید

دانلود خلاصه صوتی 365 کتاب برای موفقیت
×

همکاران ما پاسخگو خواهند بود

نیاز به مشاوره دارید؟

021-41897111
با دیدوگرام در ارتباط باشید

تماس با ما

ارسال