تا حالا به لوگوی اینستاگرام دقت کردید؟ لوگوی رنگین کمانی که همه ما هر روز چند دفعه آن را لمس می‌کنیم. البته این لوگو از اول به همین شکل نبود. در ادامه انواع مختلف لوگو اینستاگرام را برای دانلود آماده کرده‌ایم. البته درباره تاریخچه آن هم صحبت می‌کنیم تا ببینیم اصلا چی شد که لوگو از سال 2010 تا سال 2020 تغییر کرد و اصلا چند بار تغییر کرد.

دانلود لوگو اینستاگرام از 2010 تا 2020

انواع مختلف آرم اینستاگرام، هم قدیمی، هم جدید را می‌توانید در ادامه دانلود کنید.

لوگو اینستاگرام

دانلود لوگو اینستاگرام

لوگو اینستاگرام png

instagram logo

لوگو قدیمی اینستاگرام

لوگو

لوگوی دایره ای اینستا

لوگوی مینیمالی اینستاگرام

اینستاگرام لوگو

دانلود فونت لوگو اینستاگرام

 

تاریخچه لوگو اینستاگرام

خیلی از ما فکر می‌کنیم که اینستاگرام در طول تاریخ فقط 2 لوگو داشته! در صورتی که این‌طور نیست و اینستاگرام 3 تا لوگو داشته. ولی خب خیلی از مردم اولین لوگو را خیلی سخت به یاد می‌آورند. ما این‌جا درباره هر 3 لوگو صحبت می‌کنیم.

لوگوی ناشناخته اینستاگرام

اولین لوگو به شکل یک دوربین پلاراید با نوارهای رنگین کمانی است. این لوگو، ایده موسس اینستاگرام یعنی سیستروم است. حتما می‌دانید که ایده اینستاگرام از همین دوربین‌ها گرفته شده! حتما دلیلی هم که سیستروم تصمیم گرفته لوگوی اینستاگرام این دوربین باشد، همین بوده.

دوربین پلاراید

معروف‌ترین لوگوی اینستاگرام

در سال 2010، موسس اینستاگرام، کوین سیستروم و تیمش، متوجه شدند که ماهیت و عملکرد اینستاگرام هیچ ربطی به دوربین‌های پلاراید ندارد. بنابراین تصمیم گرفتند لوگوی آن را تغییر دهند. ایده تغییر دادن لوگو در سال 2010 مطرح شد. ولی حدود 6 ماه بعد یعنی در سال 2011 رونمایی شد.

طراح این لوگو شخصی به نام Cole Rise بود. او ایده لوگو را از یک دوربین قدیمی که مربوط به سال 1950 بود گرفت و به لوگوی جدیدی برای اینستاگرام رسید. لوگویی که به یکی از مشهورترین لوگوهای دنیا تبدیل شد.

جالب است بدانید که این طراح، حتی پشت لوگو را هم طراحی کرد!

طراحی لوگو اینستاگرام

لوگوی رنگین کمانی اینستاگرام

بعد از رونمایی از لوگوی رنگی رنگی، اینستاگرام هیچ بازخورد مثبتی از سمت کاربرها دریافت نکرد. احتمالا اوایل کسی از این لوگو خوشش نیامده بود.

اگر دقت کنید در لوگو اینستاگرام رنگ‌های مختلفی می‌بینید. حدود 9 ماه طول کشید تا جای رنگ‌ها در این طرح ثابت شود.

لوگو اینستاگرام png

حرف آخر

در این مقاله انواع لوگوهای اینستاگرام، از سال 2010 تا 2020 را برای دانلود آماده کردیم. لوگوی قدیمی، سیاه و سفید و لوگوی رنگی رنگی اینستاگرام! هر سوالی درباره اینستاگرام و کار با آن داشتید، روی تیم دیدوگرام حساب کنید.

 

 

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر