۵ دستور افزایش فالوور واقعی اینستاگرام که باید بدانید

خرید فالوور

دو نفر از دوستانم در اینستاگرام پیج فروش لوازم آرایشی راه انداخته‌اند. این دو نفر کارشان را با هم شروع کردند. اما بعد از چند ماه؛ یکی از آن‌ها ۳۰۰ هزار فالوور و دیگری حدود ۱۰هزار فالوور دارد.

بنظرتان کدام پیج فروش بیشتری دارد؟

احتمالا دارید به پیج ۳۰۰ هزارتایی فکر می‌کنید. اما این‌طور نیست! پیج ۱۰ هزارتایی فروشش بیشتر است.

بیایید فالوورهای هر دو پیج را مقایسه کنیم. دوست من برای ۳۰۰ هزارتایی شدن از سایت‌های خرید فالوور استفاده کرد. اما آن یکی، ۱۰ هزار فالوور پیجش را از راه‌های افزایش فالوور واقعی و تلاش شبانه روزی بدست آورد!

اگر از الگوریتم جدید اینستاگرام خبر داشته باشید، می‌دانید که تشخیص فالوورِ فیک برای اینستاگرام خیلی راحت‌تر از قبل شده.

با این که تعداد بالای فالوورها مهم است، اما مهم‌تر از آن، واقعی بودنِ تک تک این فالوورهاست.

اگر حتی ۱ میلیون فالوور هم بخرید، اینستاگرام بعد از مدتی، تقلبی بودن این فالوورها را تشخیص می‌دهد و باید فاتحه پیجتان را بخوانید!

 

چرا نباید به خرید فالوور فکر کنیم؟

شاید با خرید فالوور بتوانید بعضی کاربرهای اینستاگرام را فریب بدهید، اما اینستاگرام را نه!

اگر از الگوریتم جدید اینستاگرام خبر داشته باشید، می‌دانید که تشخیص فالوورِ فیک برای اینستاگرام خیلی راحت‌تر از قبل شده.

در ورژن قدیمی‌تر اینستاگرام، پیج‌ها به راحتی تا مدت‌ها با فالوور فیک ادامه می‌دادند، اما حالا اوضاع فرق کرده است. اینستاگرام بعد از مدتی کوتاه، تقلبی بودن فالوورها را تشخیص می‌دهد و آن پیج را می‌بندد.

اگر برای افزایش فالوور از خرید فالوور استفاده کردید و یک روز صبح دیدید که اینستاگرامتان بسته شده، تعجب نکنید!

پس بیایید با خودتان و اینستاگرام رو راست باشید و به جای خرید فالوور، راه‌های افزایش فالوور واقعی را در این مقاله یاد بگیرید.

۱-محتوا حرف اول را می‌زند!

چرا افراد باید روی دکمه فالو، در بالای پیجتان کلیک کنند؟ جواب؛ محتوایی‌ست که تولید می‌کنید.

فرقی ندارد شما یک پیج فروش شیرآلات صنعتی هستید یا یک بلاگر عاشق کوهنوردی! برای بالا رفتن تعداد فالوورهایتان باید محتواهایی منتشر کنید که افراد بی برو و برگشت پیجتان را فالو کنند.

این‌جا درباره استراتژی محتوا صحبت نمی‌کنیم و فقط ویژگی‌های یک محتوای خوب را بررسی می‌کنیم. اما شما باید درباره استراتژی محتوا، همه چیز را بدانید. در مقاله استراتژی محتوا برای تولید محتوا در اینستاگرام هرچیزی که درباره یک استراتژی محتوای خوب لازم است را آماده کرده‌ایم.

بالاخره چه محتوایی تولید کنیم که افراد ما را فالو کنند؟

محتوای مخصوص خودتان را تولید کنید

امیدوارم شما جزو آن افرادی نباشید که هرچه بقیه گفته‌اند را تکرار می‌کنند. این روزها کسی دنبال محتوای تکراری و کلیشه‌ای نیست. همه افراد دنبال حرف‌ها و محتواهای جدید هستند.

پس در تولید محتوا، سبک مخصوص خودتان را داشته باشید.

حالا این سبک مخصوص تولید محتوا، دقیقا چیست؟

برای داشتن تعداد فالوورهای نجومی؛ باید استایل متفاوتی برای پیج و محتواهایتان داشته باشید. حرف‌ها و کارهای متفاوت همیشه خریدار دارد.

مثلا یک کار گرافیکی و رنگ خاص در پست‌هایتان به‌کار ببرید. یک سبک شخصی برای نوشتن کپشن‌ها انتخاب کنید. عکس‌هایی پست کنید که علاوه بر داشتن مفهوم خاص، ذهن آدم‌ها را کنجکاو کند. خلاصه این‌که متفاوت بودن، به برندسازی شما هم کمک می‌کند.

با فالوورهایتان تعامل داشته باشید

افزایش فالوور اینستاگرام

از قدیم گفته‌اند:«از هر دست بدهی از همان دست هم می‌گیری!». خب حالا این ضرب‌المثل چه ربطی به افزایش فالوور اینستاگرام دارد؟ یعنی اگر به فالوورهایتان توجه کنید آن‌ها هم به شما توجه می‌کنند.

همه چیز در دنیا تغییر می‌کند، الگوریتم اینستا هم همینطور! پست‌های اینستاگرام، مثل قدیم به ترتیب زمانی نشان داده نمی‌شود. هر چه توجه فالوورها به پست شما بیشتر باشد؛ اینستاگرام هم آن پست را زودتر به بقیه نشان می‌دهد.

بالا بردن تعامل فالوورها کار سختی نیست. مثلا درباره موضوعات مختلف از آن‌ها سوال بپرسید. از آن‌ها بخواهید درباره عکس‌هایتان نظر بدهند. کاری کنید که کاربران، زیر پست شما کامنت بگذارند، به دایرکتتان پیام دهند و پست شما را برای بقیه دوستانشان هم ارسال کنند.

این‌جا چند روش، برای افزایش تعامل فالوورها را با هم مرور می‌کنیم:

محتواهای آموزشی را در قالب پست یا استوری به اشتراک بگذارید. فالوورها از محتواهای آموزشی استقبال می‌کنند و حتی این محتواها را برای دوستانشان هم ارسال می‌کنند.

کپشن های طولانی بنویسید. کپشن طولانی فالوورها را بیشتر درگیر می‌کند. مثلا در کپشنِ پست‌هایتان داستان سرایی کنید. با نوشتن داستان، فالوورها کپشن شما را تا آخر می‌خوانند. داستان برند و یا محصولتان را تعریف کنید. استفاده از ایموجی در کپشن را هم فراموش نکنید.

خرید فالوور

از کاربران خود بخواهید که کاری را انجام دهند. با یک پیشنهاد درست و حسابی، فالوورها را وادار به انجام کاری کنید. برای این‌که مخاطب به حرفتان گوش کند، محصول شما را بخرد یا حتی بر روی دکمه‌ای که می‌خواهید؛ کلیک کند، باید دلیل محکمی وجود داشته باشد. مثلا اگر کاربران به محصول شما احتیاج داشته باشند، حتما روی لینکی که گفته‌اید کلیک می‌کنند.

اما گذشته از این‌ها؛ گاهی دیده شدن محتوای شما و انتشار آن، مهم‌تر از ایده‌های خلاق برای تولید محتواست.

در انتشار محتوا از استوری غافل نشوید

استوری، بسیار بیشتر از پست‌های عادی دیده می‌شود. امکانات استوری؛ مثل سیستم نظرسنجی، رای گیری، شمارش معکوس و… را هیچ جای دیگری پیدا نمی‌کنید. از کاربران نظرسنجی کنید. سوال‌هایی مطرح کنید که فالوورها را ترغیب به جواب دادن یا ریپلای کند. استیکرهای استوری هم که دنیای خودش را دارد. با این استیکرها فضا را دوستانه‌‌تر کنید و تعامل فالوورها را بالا ببرید.

با هشتگ‌های مرتبط سریع‌تر دیده شوید

خرید فالوور

برای افزایش فالوور باید صبر و حوصله داشت، اما ما که قصد نداریم سال‌ها برای این کار وقت بگذاریم. پس هر چه سریع‌تر بهتر!

هشتگ،‌ شما را به بقیه نشان می‌دهد. اگر در کپشن‌ها و استوری‌های خودتان از هشتگ استفاده کنید، افرادی که دنبال شما هستند؛ پیج شما را سریع‌تر از حالت عادی پیدا می‌کنند.

از هشتگ‌های مرتبط استفاده کنید. فرقی ندارد در چه حوزه‌ای فعالیت می‌کنید؛ همیشه هشتگ‌هایی در حوزه کاری شما وجود دارد که بیشتر جستجو می‌شود. شما با استفاده از این هشتگ‌ها، سریع‌تر دیده و البته فالو می‌شوید. برای این‌کار از هشتگ‌های پیشنهادی اینستاگرام استفاده کنید.

هشتگ مخصوص خودتان را بسازید. وقتی هشتگ مخصوص خودتان را داشته باشید، فالوورها هم در پست‌های مرتبط با شما از این هشتگ‌ها استفاده می‌کنند. علاوه بر این‌که با این هشتگ‌ها شناخته می‌شوید، به برندسازی هم کمک می‌کند.

 

در استفاده از هشتگ زیاده روی نکنید. استفاده از تعداد زیادی هشتگ‌، کمکی به افزایش فالوور نمی‎کند. شما باید از تعداد محدودی هشتگ و مرتبط با همان محتوا استفاده کنید. چون در غیر این صورت، نتیجه عکس می‌گیرید.

۲- مسابقه‌های هیجانی برگزار کنید

با شنیدن واژه «مسابقه» آدرنالین خون همه افراد ترشح می‌شود، هیجان فالوورها باعث می‌شود برای برنده شدن؛ هرکاری از دستشان بربیاید انجام می‌دهند.

یکی از بهترین راه‌ها برای افزایش فالوور اینستاگرام، برگزاری مسابقه و جایزه دادن است. فالورها عاشق رقابت و جایزه گرفتن هستند. سرو صدای مسابقه‌های جذاب، همیشه در اینستاگرام می‌پیچد و تعداد فالورهای شما را بالا می‌برد. با راه‌اندازی مسابقه، هزینه‌های زیاد تبلیغات را هم تا حد زیادی کاهش می‌دهید.

برای برگزاری یک مسابقه در اینستاگرام باید ۳ مرحله را مدنظر داشته باشید:

برنامه‌ریزی برای مسابقه

خرید فالوور

 چه نوع مسابقه‌ای قرار است برگزار کنید؟ مخاطبان شما چه کسانی هستند و باید چه کاری انجام دهند؟

کارهایی مثل فالو کردن، لایک، کامنت، ارسال عکس و تگ کردن، از نمونه مسابقه‌‌‌‌های اینستاگرامی است.

 چه جایزه‌ای در نظر گرفته‌اید؟ جایزه‌‌ای که برای مسابقه انتخاب می‌کنید، دلیلی هست که کاربران شما را فالو کنند‌. جایزه‌ای تعیین کنید که مخاطب‌هایتان با شوق برای آن تلاش کنند. مثلا محصولات و خدمات خودتان را جایزه دهید. البته جایزه نقدی چیز دیگری‌ست!

برای مسابقه چه هشتگی درنظر گرفته‌اید؟ معمولا هر مسابقه‌ای یک هشتگ مخصوص دارد. با داشتن هشتگ، افراد سریع‌تر شما را پیدا می‌کنند. معمولا اسم هر کمپین و مسابقه، به عنوان هشتگ در نظر گرفته می‌شود.

تبلیغات و اجرای مسابقه

بعد از برنامه ریزی باید اطلاع رسانی کنید. برای با خبر شدن فالوورهای پیج خودتان، با هیجانی کردن پست‌ها و استوری‌هایتان، کاری کنید همه منتظر شروع مسابقه باشند. برای خبردار شدنِ بقیه کاربران، در پیج دیگران تبلیغ کنید. با فالوورها از نحوه برگزاری مسابقه، جوایز هیجان انگیز و خبرهای خوبی که در راه است، صحبت کنید.

نتایج مسابقه را به اشتراک بگذارید

بعد از پایان مسابقه، نتایج آن را با بقیه به اشتراک بگذارید. با برنده‌های مسابقه مصاحبه کنید و عکسشان با جایزه را منتشر کنید. ما در دیدوگرام مسابقه‌ای برگزار کردیم که حسابی از آن استقبال شد. می‌توانید این مسابقه و نحوه برگزاری آن را در لینک مسابقه اینستاگرامی دیدوگرام ببینید.

 

۳- ویدئوی لایو و IGTV برگ برنده شما

لایو اینستاگرام، یکی از بهترین روش‌ها برای بالا بردن تعامل فالوورهاست. برای جذب فالوور با استفاده از لایو؛ باید لایوهای دو نفره برگزار کنید. اگر یک بلاگر هستید یا می‌خواهید پرسونال برندینگ انجام دهید، پس با یکی از دوستانتان یا یکی از کاربرهای اینستاگرام، لایو دو نفره داشته باشید. با این کار، فالوورهای پیج مقابل شما را فالو می‌کنند. البته موضوع مورد بحث در لایو را هم باید طبق سلیقه فالوورهای هر دو طرف انتخاب کنید.

چگونه با IGTV تعداد فالوورهایتان را افزایش دهید؟

این‌جا باز هم به بحث محتوا برمی‌گردیم؛ اما محتوای ویدئویی. شکی نیست که محتواهای ویدئویی بسیار بیشتر از بقیه محتواها کاربران را درگیر می‌کند. در هر حوزه‌ای که فعالیت می‌کنید، کاربرانِ شما از ویدئو استقبال می‌کنند.

محتواها و موضوع‌های مورد علاقه فالوورهایتان را در قالب ویدئو بسازید. اگر با علاقه مخاطبانتان آشنا نیستید، تا دیر نشده بحث پرسونای مخاطب را خوب یاد بگیرید.

پیشنهاد ما برای شما ساخت محتواهای آموزشی،‌ در قالب فیلم است. فرض کنید که شما یک محتوای آموزشی ۳۰ دقیقه‌ای آماده کرده‌اید. فالوورهای خودتان را از این موضوع باخبر کنید و هر شب، قسمت‌هایی از این محتوا را با آن‌ها به اشتراک می‌گذارید. این ویدئوها، هم تعامل کاربران را افزایش می‌دهد، هم فالورهای شما IGTV را با بقیه به اشتراک می‌گذارند. این کار باعث بالا رفتن تعداد فالوورهای شما می‌شود.

۴-اکسپلور اینستاگرام؛ کلید افزایش فالوور

اگر دنبال راهی مطمئن و بدون هزینه برای افزایش فالوور هستید؛ اکسپلور را از دست ندهید.

اکسپلور اینستاگرام جایی‌ست که فالورها، محتواهای مورد علاقه‌شان را میبینند.

راه ورود به اکسپلور؛ فهمیدن علاقه مخاطبان است. با فهمیدنِ همین یک مورد، اکسپلور، شما را به دنیایی از فالوورهای مرتبط با کسب و کارتان، وصل می‌کند.

اگر دنبال اطلاعات کاملی از اکسپلور هستید؛ پیشنهاد می‌کنم مقاله چگونه در اکسپلور اینستاگرام نشان داده شویم را مطالعه کنید.

برای ورود پست‌هایتان به اکسپلور، باید جواب چند سوال را بدانید!

مخاطبان من دنبال چه چیزی هستند؟

افزایش فالوور اینستاگرام

شما که توقع ندارید هرکسی از راه رسید پیج شما را فالو کند؟ پس برای این‌که اکسپلور، محتوای شما را به افراد نشان دهد؛ باید بدانید که مشتریان شما چه کسانی هستند؟ چه پست‌هایی را لایک می‌کنند؟ چه پیج‌هایی را فالو کرده‌اند؟ چه محتواهایی برای آن‌ها جذاب تر است؟

با شناخت ویژگی مشتری‌ها و فالوورهایتان و تولید محتوا بر همین اساس؛ معجزه اکسپلور را خواهید دید.

چه هشتگ‌هایی باید استفاده کنم؟

انتخاب هشتگ خیلی مهم است. با انتخاب هشتگ مناسب، خیلی سریع در اکسپلور دیده می‌شوید. پس تحقیق کنید که مخاطبان شما بیشتر چه هشتگ‌هایی را استفاده می‌کنند. از هشتگ‌های پربازدید برای پست‌ها و استوری‌های خود استفاده کنید.

چه زمانی پست بگذاریم؟

محتوای خوب و استثنایی همیشه معجزه می‌کند. اما فراموش نکنید که زمان انتشار این محتواها هم مهم است. باید بدانید که مخاطبان شما در اینستاگرام، چه روزها و چه ساعت‌هایی بیشتر فعالند و طبق همین زمان‌ها پست‌ بگذارید. با انتشار محتوای درست در زمان درست، شانس نشان داده شدنتان در اکسپلور را بالا ببرید.

چطور می‌توانید زمان درست را بفهمید؟ با ابزار Insight اینستاگرام، به راحتی، همه اطلاعات مورد نیاز در رابطه با کاربرانتان را بفهمید. دقت کنید که بدون این ابزار نمی‌توانید کاری از پیش ببرید. اگر با Insight آشنا نیستید روی لینک مقاله تحلیل صفحات اینستاگرام با ابزار Insight کلیک کنید و همه چیز را از صفر تا ۱۰۰ یاد بگیرید.

۵- تبلیغات؛ معجزه افزایش فالوور

از هر فرصتی که پیدا کردید برای معرفی پیج اینستاگرامتان استفاده کنید. فرقی ندارد که آنلاین یا آفلاین؛ تبلیغات همیشه کارساز است. ممکن است شما یک سایت پر بازدید، یک لینکدین یا فیس بوک قوی داشته باشید. از این شبکه‌های اجتماعی استفاده کنید و پیج اینستاگرامی خودتان را تبلیغ کنید.

اما تبلیغ کردن در اپلیکیشن اینستاگرام هم روش‌های خودش را دارد که اگر هوشمندانه باشد، تعداد فالوورها را تا حد زیادی افزایش می‌دهد. این روش‌ها را با هم مرور می‌کنیم:

روش اول: تبلیغات اسپانسری اینستاگرام

حالا که قرار نیست پولی برای خرید فالوور فیک خرج کنید؛ از تبلیغات اپسانسر استفاده کنید. این نوع تبلیغ، توسط اینستاگرام انجام می‌شود و تاثیر چشم‌گیری در افزایش فالوور دارد. جالب است که در این نوع تبلیغ، می‌توانید مشخص کنید که آگهی و پست شما، برای افرادِ کدام منطقه، با چه جنسیت و سنی و با چه علاقه‌هایی نشان داده شود. طبیعتا این آپشن‌ها برگ برنده شماست. تبلیغات اسپانسری اینستاگرام رایگان نیست. در این نوع تبلیغ، با توجه به هدف‌ها و معیارهایتان هزینه تبلیغ را پرداخت می‌کنید. این معیارها موارد زیر هستند:

دسترسی(Reach): عدد ریچ مشخص می‌کند که چند نفر تبلیغ شما را مشاهده کرده‌اند.

درگیری(Engagement): چند نفر با تبلیغ شما درگیر شده‌اند و نسبت به آن واکنش نشان داده‌اند.

بازدید(View): تبلیغ شما در مجموع چند بار توسط کاربران اینستاگرام دیده شده است.

متاسفانه در ایران به دلیل تحریم‌ها همه اکانت‌ها نمی‌توانند از این تبلیغ استفاده کنند. در کشورما تنها بعضی شرکت‌ها تبلیغات اسپانسر اینستاگرام را برای شما انجام می‌دهند که شرکت ما؛ دیدوگرام هم یکی از آن‌هاست.

 

روش دوم: اینفلوئنسر مارکتینگ

اینفلوئنسر مارکتینگ یا تبلیغاتی که اینفلوئنسرها انجام می‌دهند، تاثیر زیادی در بالا بردن تعداد فالوورهای هر پیجی دارد. اما شما نباید به هرکسی که به اسم اینفلوئنسر فعالیت دارد اعتماد کنید. این روزها تعداد اینفلوئنسرها به حدی زیاد شده که آدم نمی‌داند تبلیغات پیجش را به چه کسی بسپارد!

همه مدل اینفلوئنسری در اینستاگرام وجود دارد؛ پزشک، شخصیت‌های سیاسی، طنزپردازها و حتی افرادی که با جلف بازی روی انتخاب افراد تاثیر می‌گذارند.

از بین هزاران اینفلوئنسر، باید بدانید که کدام پیج بیشترین فالوور را برای شما جذب کند.

خرید فالوور

دقت کنید که سرمایه‌تان را بیهوده خرج نکنید. درست است که استفاده از اینفلوئنسر‌مارکتینگ تاثیر فوق العاده‌ای بر افزایش فالوور اینستاگرام شما دارد، اما مسلما تبلیغ لوازم آرایش وارداتی شما، در صفحه یک اینفلوئنسر که به زیبایی طبیعی اعتقاد دارد و مخالف سرسخت آرایش کردن است؛ نمی‌تواند برای شما فالووری جذب کند. سعی کنید در این مسیر، مشاوری در کنار خود داشته باشید. اگر قصد دارید تبلیغ پیجتان را با اینفلوئنسر مارکتینگ انجام دهید و تاثیر این نوع تبلیغات شگفت انگیز را ببینید پس از طریق لینک تبلیغات از طریق افراد تاثیرگذار  با ما در ارتباط باشید.

روش سوم: تبلیغ در صفحه‌های پر طرفدار

بعضی پیج‌های اینستاگرام طرفدار‌های زیادی دارند. این پیج‌ها گاهی مربوط به سینما و فیلم، طنز یا مسائل پزشکی، یا این‌که یک پیج فروش لوازم آرایشیِ محبوب است که همه راجع به آن صحبت می‌کنند. اگر برای تبلیغ، پیج درستی را انتخاب کنید؛ فالوورهای آن پیج شما را فالو خواهند کرد.

هر کدام از این صفحه‌ها تعرفه‌های متفاوتی دارند. این تعرفه‌ها بر اساس تعداد بازدید و… تعیین شده است. برای اطلاع از تعرفه‌ها معمولا باید به دایرکت این صفحه‌ها پیام بدهید.

برای انتخاب دقیق پیج، برای جلوگیری از تلف شدن زمان و هزینه با یک مشاور خوب و با تجربه مشورت کنید. دیدوگرام  فهرستی کامل از صفحات پربازدید در اینستاگرام دارد که تعرفه آن‌ها را در اختیار شما می‌گذارد. ما در دیدوگرام با یک تحلیل دقیق از صفحه شما، تبلیغتان را به پیج‌های مناسب می‌سپاریم.

آخرِ سخن

افراد زیادی از این ۵ روش استفاده کرده‌اند و تعداد فالوورهای خود را افزایش داده‌اند. این روش‌ها تضمینی و مطمئن هستند.  این‌که شما تا آخر این مقاله با ما همراه بودید، بسیار با ارزش است. پس تیم دیدوگرام یک تضمین دیگر هم به شما می‌دهد. اگر واقعا می‌خواهید فالوورهایتان در اینستاگرام زیاد شود و تصمیم گرفته‌اید شروع کنید، در بخش کامنت همین مقاله یا تماس با تیم دیدوگرام، بگویید که در چه حوزه‌ای فعالیت می‌کنید و مایلید از کدام دستور جادویی استفاده کنید؟ مطمئن باشید که ما اطلاعات کاملی در اختیار شما می‌گذاریم.

 

 

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه
بازخورد و سوالات(142 دیدگاه)
 1. سلام مطلبتون خیلی خوب بود با بقیه سایت ها فرق داشت معلومه با علاقه اینکارو میکنید .
  من خواننده هستم و فصل انتشار آثارم شروع شده میتونین به من مشاوره بدین برای مدیریت صفحه ؟

  • سلام،
   مقالاتی که داخل سایت برای بالا بردن فالور و تعامل با کاربران قرار دادیم رو مطالعه کنید.

 2. من طراح لباس و خیاط هستم. صحبتهای خانوم شادی رو خوندم که با شوهرشون که عکاس حرفه ای هست کار رو شروع کردند ممکنه ادرس شون رو بهم بفرمایین . لطفا به پیج من هم سر بزنین

 3. سلام مطالبتون عالی بود
  من یه پیج فروش ویلا دارم تازه شروع کردم برای افزایش فالورر .برگزاری مسابقه.و دریافت ربات.ایرادت پیجم لطفا راهنماییم کنید یا مدیریت پیج انجام بدید

 4. سلام مرسی بابت مطالب مفیدی که بیان کردین من حدود دو هفتس که نمایندگی کیف و کفش ۳۹تومنی رو گرفتم قصد دارم فالورمو بیشتر کنم‌و کسب وکارمو پر رونق تر بیشتر دلم میخواد تو منطقه خودم شناخته تر شم میشه لطفا راهنمایی کنین مرسی

 5. سلام من گرافیست هستم و از کارهام پست میذارم ، تعداد فالورام تقریبا ۶۵۰ تا هست که من کار خاصی نکردم خودش اومده بالا پیجم هم بازه ، اگه میشه یه بررسی بکنید ایرادات پیجو بهم بگید ممنون

 6. سلام.من یه پیج تازه زدم محصولات ارگانیک شمالی از انواع ترشیجات و مربا و. برنج و. سبزی و زیتون و. اب نارنج وسیرترشی رو میارم تهران میفروشم.سبزیجات معطر شمالی هم دارم. تحویل درب منزل و در صورتی که خوششون نیومد پس هم میگیرم
  میشه راهنمایی کنید چی جوری فالوور بگیرم
  اینم ادرس پیجم
  organic_shomalii

 7. سلام
  من کسب و. کار جدید راه انداختم و. هیچی فالوور ندارم
  میوه ها و سبزیجات و برنج و زیتون و انواع مرباجات ارگانیک شمالی رو میارم و. تهران میفروشم.با پیک میفرستم درب خونه ها و در صورت نارضایتی پس میگیرم
  میشه کمک کنید چجوری فالوور بگیرم؟

 8. سلام. در حوزه درمان فعالیت میکنم. در واقع یک گروه درمانی که حوزه های روان، گفتار و تغذیه رو پوشش میده. متاسفانه تعداد بازدید ها و مشارکت بسیار پایین هست. شاید از ربات های افزایش فالوو استفاده کنم و یا تبلیغات زیر پیج های مرتبط

 9. سلام دوست عزیز.
  مطلب جالبی تهیه کردی در این حد بگم که خودم کمتر حوصله میکنم برای مطلبی کامنت بزارم 😛 (البته تمام کامنت های دوستان رو توی وب سایتم جواب میدم!!)
  تا چند وقت پیش من هم اعتقادی به شبکه های مجازی و اینستاگرام نداشتم ولی به دلایل فنی که رنک سایتم افت کرد و توی گوگول سخت بالا اومدبطور موقت اومدم به این سمت و واقعا قدرتشم دیدم!
  حالا بعد از تشکر از شما بابت این مطلب پر بار که میدونم گذاشتنش هم چقدررررر زحمت داره، میخواستم پیشنهاد شما رو در رابطه با پیج خودم بدونم. یه پیج فروش کاکتوس و گیاه های خاصه اگر هم نیاز باشه ادرسشم میدم خدمتتون.

 10. سلام
  مرسى از مطالب خوبتون
  من يك طراح لباس هستم و دوست دارم مردم و بيشتر با لباس و رنگ و سادگى و ژست عكاسى آشنا كنم
  كه به چه راحتى ميتونند لباسايى كه در منزل دارند و استفاده كنند و عكس بگيرند

 11. خسته نباشید بنده مربی کیک بوکس و دفاع شخصی هستم.فیلم اموزش دفاع شخصی در پیجم میزارم ولی زیاد ویو نمیخوره باید چیکارکنم؟

 12. سلام وقت بخیر . ابتدا از مطالب ارزنده شما تشکر میکنم و در ادامه خواهشمندم اگر امکان داره شماره تماسی برای ما ارسال نمایید تا گپ و گفتی داشته باشیم . متشکرم

 13. عرض ادب و احترام
  من پيج دست سازه هاي هنري و زيورآلات دارم ميخواستم راهنماييم كنيد چطور فالوورهام بيشتر بشن و تعداد لايك و كامنت و فروشم بالا ببرم!؟🙏🏻🌹
  من نياز به فروش بالاي كارم دارم
  متشكر ميشم كمكم كنيد دوست عزيز

 14. سلام وقتتون بخیر من پیچ از کارهای زیبایی ک انجام میدم تو اینستا دارم میخوام بازدید و بازده پیجم بیشتر شه ،میشه بیشتر راهنماییم کنین ممنون

 15. سلام وقت بخیر
  ما آژانس مسافرتی هستیم اگه بخوایم صفحه مارو مدیریت کنید و باعث افزایش فالوورهای صفحه ما شوید این کار رو انجام میدید و هزینش چه مقدار هستش؟

  • سلام وقت شما هم بخیر
   بله ما اینکار رو اسنجا میدیم براتون
   برای اطلاعات بیشتر میتونید با پشتیبانی تماس بگیرید: ۰۲۱-۴۱۸۹۷۱۱۱

 16. سلام من میخواستم ی پیج خریدری کنم چون میدونم زمان کافی برای ایجاد حداقل ۳۰ یا ۴۰ kرو ندارم ممنون میشم راهنمایی کنید از کجا تهیه کنم در ضمن جواب شما ر. چطوری میتونم متوجه باشم

 17. سلام ، مرسی از مطالب مفید ، من کارای هنری دست ساز انجام می دم ، مثل چرم دوزی ، روبان دوزی ، ویترای ، گل خمیری ، سفال و تمام هنرای دیگه ، می خواستم کارامو از طریق اینستا گرام بفروش برسونم تا از این طریق کسب درآمد کنم چون نمی تونم برم مغازه اجاره کنم ، میشه راهنمایی م کنید؟ چکار کنم که بتونم موفق باشم تو این راه؟

  • سلام،
   مقالاتی که داخل سایت منتشر کردیم رو مطالعه کنید. همچنین میتونید به وبسایت novin.com هم مراجعه کنید.

 18. سلام.وقتتون بخیر.ممنون ازمقاله خوبتون.من میخوام توی پیجم لباس زیر زنونه بفروشم.ولی هنوز براش کاری نکردم.خیلی استرس دارم ک نتونم فالور جمع کنم.

  • سلام،
   نگران این موضوع نباشید. میتونید از مقالاتی که تو این زمینه براتون منتشر کردیم کمک بگیرید.

 19. سلام
  وقتتون بخیر
  بنده در زمینه پوشاک مردانه فعالیت دارم ممنون میشم پیج ما را بررسی کنید و نظرتون بفرمایید

 20. سلام و تشکر دارم‌بابت‌مطالب بسیار مفیدتون.ما پیج دکوراسیون داریم درباره کابینت و تخت کمجا وفالوورها و لایک هامون خیلی کمه و یه بار توی یه پیج تبلیغ کردیم و گفتند که privat کنیم تا مردم مجبور شن فالو کنن.به نطرتون الان public یا private باشه بهتره و اینکه میخواستم به business acount تعییر بدم‌.یا همون معمولی بمونه با وجود فالورای ۱۰۰۰ تا که خیلیم کمه.

 21. عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما
  من ادمین کانال و پیج گرافیک هستم
  میخاستم اگه میشه کمکم کنین کارمو رونق بدم تا بتونم سفارش طراحی داشته باشم
  ممنون

 22. سلام. بنده به دلائلی صفحه اینستا رو از دست دادم. دوباره شروع کردم.
  کارم فروش لوازم آشپزخانه هست.اگر امکانش هست راهنمایی بفرمائید چطور با حداقل هزینه بتونم فالوئر جذب کنم و در نهایت منجر به فروش بشه.
  با تشکر از شما

  • سلام،
   باید پست‌های جذابی رو بزارید که به آشپزی مربوط میشه و از طریق اون بتونید فالوور بالا ببرید و تبدیل به مشتری کنید.

 23. خیلی خوب بود لطفا من رو بیشتر راهنمایی کنید کار من در زمینه فروش محصولات زیبایی و تجهیزات پزشکیه و مخاطبین عمده من خانمها هستند

 24. سلام
  وقتتون بخير
  من يه صفحه مخصوص كارم دارم و هدفم در امدزايي هستش
  اوايل كه اين صفحرو زدم خيلي راحت هدفم و تمام راه برام روشن بود ولي الان بدجوري سردرگم شدم و نياز به راهنمايي دارم
  منت ميذاريد اگر امكان داره يه راهنمايي بفرماييد

 25. مطالب تون عالی بود.من در زمینه مد و لباس دوست دارم فعالیت کنم.توی اینستاگرام .تعداد فالورام فقط ۳۰۰تاس😔
  همسرم عکاس حرفه ای هستش
  از دو‌روز پیش این فکر که یک بلاگر مد و لباس باشم تو سرم افتاده
  نمی دونم چیکار باید بکنم
  البته صفحه ام رو از پرایویت درآوردم
  با همسرم هم شروع کردم عکس گرفتن با استایل های مختلف
  تا دو روز پیش حال و هوای صفحه ام دوستانه و خانوادگی بوده
  نمی دونم یهویی چطوری تغییرش بدم😔

 26. من تو حوزه ی بدلیجات و لوازم تزیینی فعالیت میکنم، و دوس دارم از طریق تبلیغات گسترده فالوورهای بسیااااار زیادی جذب کنم✨

 27. سلام.پیج من شخصی بوده و هست با ۶۵۰۰ فالوور.میخوام برای تبلیغ کارم که مربوط به آرایشگری و میکاپ هست از این پیج استفاده کنم منتهی نمیدونم با چه روشی فالوورها رو افزایش بدم. Id:amir.aaraa

  • با سلام، دوست عزیز معلوم نیست صفحه شما شخصیه یا کاریه؟
   عکس از کاراتون هم بذارین، مشتریاتون و محیط کارتون

 28. وقت بخیر.
  یک پیج ۱۰kکه تقریبا دوسومش فیک هست دارم که مدت یک سال هست هیچ فعالیتی نداشته.میخوام بدونم برای شروع جدید بهتره پیج جدیدی بسازم یا با همین ۱۰kشروع کنم بهتره؟

  • سلام، به نظر من روی همین پیج فعلیتون سرمایه گذاری کنید و سعی کنید محتواهای مفید و کاربردی تهیه کنید.

  • دوست عزیز من صفحتون رو بررسی کردم و صفحتون خوبه فقط چندتا نکته:
   ۱/ عکسهاتون خیلی یک دست و یک شکل شده باید کمی تنوع بدین و عکسهای متفاوت هم بذارین
   ۲/راجع به رنگ موها توضیح بدین و مطالب آموزشی هم بذارین،ضمنا توی کپشن شما هم هیچ نکته خاصی دیده نمیشه
   ۳/هشتگ های کم و غیرفدهمند استفاده میکنین زیر عکسهاتون
   ۴/ حتما از ربات اینستاگرام استفاده کنین تا بتونین مشتریانی از شهر خودتون داشته باشین

 29. سلام خيلي ممنون مطالب خوب و مفيد بود
  من پيج تخصصي رنگ و لايت دارم خيلي دوس دارم فالوورام بيشتر از اينا بشه چيكار كنم

 30. باسلام بنده پیج مربوط به هدیه ی آرامش به اطرافیان هست به نام حق زندگی.خواستم بررسی کنید که چرا فالوورهام زیاد نمیشه.ممنونم
  اینم اسم پیجم@haghe_zendegi

 31. باسلام بنده پیج مربوط به هدیه ی آرامش به اطرافیان هست به نام حق زندگی.خواستم بررسی کنید که چرا فالوورهام زیاد نمیشه.ممنونم
  اینم اسم پیجم@haghe_zendegi

  • دوست عزیز صفحتون رو دیدم.
   ۱/ هدف پیجتون مشخص نیست، طنزه؟ روانشناسیه؟ انگیزشیه؟
   ۲/ گرافیک پیجتون خوب نیست. اون رنگ سبز خیلی توی چشم میزنه
   ۳/ شما احتمالا از فالوور فیک استفاده کردین که روی محبوبیت صفحه خیلی تاثیر منفی داره. چون اون فالوورها فعالیتی ندارن و اینستاگرام رتبه صفحه شما رو پایین میاره
   ۴/ربات اینستاگرام برای افزایش فالوور شما بسیار تاثیرگذاره

 32. با سلام و سپاس از مطالب و توضيحات بسيار خوبتون.
  .من پيج نقد و معرفي محصولات ارايشي و مراقبت پوستي دارم و خيلي دوست فالورهاي زيادي داشته باشم
  Stunning_makeupp

  • دوست عزیز من صفحتون رو دیدم
   خیلی خوب بود فعالیتی که میکنین.
   فقط باید چندتا نکته رو رعایت کنین:
   ۱٫ گرافیک صفحتون رو ارتقا بدین
   ۲٫ پستهاتون رو دسته بندی کنین و با تم مشخص بزنین که بشه تشخیص داد
   ۳٫ از پستهای ورقی میتونین استفاده کنین گاهی اوقات
   ۴٫ روی بعضی از عکسها و ویدئوها، نوشته بزنین، مثلا چرا رژ لب جدید اوریف لیم رو نخریم؟
   ۵٫ حتما از ربات اینستاگرام استفاده کنین، برای کار شما خیلی موثره
   برای اطلاعات بیشتر هم با پشتیبانی تماس بگیرین تا راهنماییتون کنیم

 33. سلام عزیزدلم واقعا مطالبت عالی بود خیلی کمک بزرگی برامون بود
  من سه روز پیج گلسروتزیینات روبانی زدم دوست دارم فالوورای واقعی زیادی داشته باشم تا کارم بگیره.اما الان چون تعدادشون کمه نمیخوام عمده اصلی کارامو بزارم کاش در این رابطه کمکم کنی چجوری مدیریت کنم

  • دوست عزیز صفحتون هدفمند نیست. معلوم نیست درمود چی میخواین صحبت کنین و موضوع صفحتون چیه؟ شخصیه؟ طنزه؟ اجتماعیه؟

 34. سلام خیلی ممنونم بابت نکات خوبتون من پیج تازه تاسیس درمورد مطالب طنز و فان درست کردم که ایدی اون هست_funto0ori_@مطالب فان و طنز میگزارم و در ابتدا ۱۸ کا فالور خریدم ولی خیلی کم به فالورام اضافه میشه در حدود انگشتان دست نمیدونم چطور میتونم افزایشش بدم چون بقیه ی پیج ها هم اینکار رو میکنن و رقیب زیادی دارم و یه سوال دگ هم دارم پیج های پرطرفدار قالب های اختصاصی واسه ی کلیم هاشون دارن من هرچی جست و جو کردم در مورد تهیه ی قالب مطلبی نتونستم پیدا کنم مرسی که راهنمایی میکنید ممنونم

 35. باسلام . بنده پیج مخصوص لاغری آسان را دارم و خدارو شکر تا الان خوب استقبال شده اما میخواهم بیشتر باشد
  makranshop

  • پیشنهاد من اینه که از ربات استفاده کنید و کمی هم مطالبتون رو دسته بندی کنید. برنامه ریزی کنید و مطالبتون رو با یک تم مشخص تفکیک کنید که مثلا فالوورهاتون بدونن برای رژیم کدوم پست ها رو باید باز کنن.

 36. خیلی ممنون از سایتتون اطلاعات مفیدی داره و اینکه الان من پیجم دکوراسیونه کودوم گزنیه رو بیشتر معرفی میکنید
  ایدی پیجم tirdaddecor

  • من ربات اینستاگرام رو توصیه میکنم و اینکه کمی مطالبتون رو دسته بندی کنید و کمی پت هاتون با کیفیت تر باشه. مثلا شما طرح های کاغذ دیواری که گذاشتین رو میتونین با وضوح عکس بگیرین ازشون و به صورت اسلایدی قرار بدین.یا مثلا مطالبی مثل اینکه برای اتاق خواب چه کاغد دیواری مناسبه و بعد این مطالب رو در صفحتون قرار بدین و محصولاتتون رو تبلیغ کنید.

 37. سلام عزیزم مرسی از مطالب عالی و سودمندتون من یه پیج توی اینستا دارم که مربوط به زیورآلات با سنگ و طلا و نقره هست و خیلی به این کار علاقه مندم دوست دارم توصیه های شما رو برای جذب فالوور بیشتر و فروش بیشتر بدونم درضمن خیلی دوست دارم به روشی که شما برای درک مطالبتون از تصویرهای کارتونی استفاده کردین منم استفاده کنم چندوقته که ایده ابراز پیامم به این طریق توی ذهنمه ولی نمیدونم چطور باید اجرا کنم مرسی از وقتی که میزارین

  • دوست عزیز پیجتون پرایوت بود من متونستم ببینم. لطفا ئیئوگرام رو اکسپت کنین تا پیجتون رو بررسی کنم

 38. خیلی ممنون از اطلاعاتتون عزیزم عالی بود . من خیلی دوس دارم با فالوور های خودم تعامل داشته باشم ولی خیلی خجالت میکشم .کار من گلدوزی نقش های سنتی هست.

  • عزیزم!
   قربونتون برم که خجالت میکشید. اصلا همچین فکری نکنید. ببینید همه دارن فعالیت میکنن. این همه دلقک رو توی اینستاگرام ببینید. اونوقت شما که یک کار مفید میکنید چرا باید خجالت بکشید؟
   به خودتون افتخار کنید. تازه میتونین اولش اصلا از خودتون هم عکس نذارید. فقط توی کپشن حرف بزنید تا یواش یواش عادت کنید. اگه صفحتون رو ببینم بهتر میتونم راهنماییتون کنم

  • سلام دوست عزیز.
   ۱) هدفتون از ساختن پیجتون رو شفاف بیان کنین. میخواین درامد داشته باشین؟ فالوورها رو جذب کنین بیان آتلیه؟ آموزش بدین؟ و…
   ۲)مخاطبتون رو مشخص کنین، کسانی که میخوان عکاسی یاد بگیرن؟ هنرمندان؟ مشتری های شما؟
   ۳)متناسب با مخاطبانتون نیاز اونها رو شناسایی کنین و براش جواب پیدا کنین. اگر صفحتون آموزشی، محتوای آموزشی تولید کنین. اگر به دنبال مشتری هستین، عکس کاراتون رو بذارین و عکس مشتری های قبلی که ازشون عکاسی کردین و…
   ۴)نمونه عکاسی های روز رو بزارین، عکاسان بزرگ دنیا، عکاسان فشن یا هر چیزی ک ه به کارتون مربوطه
   برای توضیح دقیق تر باید صفحتون رو ببینم

 39. درود بر شما و سپاس از به اشتراک گذاشتن اندیشه ها و اطلاعاتتون با دیگران🙏🌹
  بنظرتون پستهایی با مضمون اجتماعی و با هدف بالا بردن آگاهی های دیگران و استفاده از اندیشه های دیگران غیر از تعامل با اعضا و کسب اعتمادشون چگونه می توانند پیشرفت کنند و به طور کلی چطور میشه موفق شد؟

  • دوست عزیز هدفی که انتخاب کرده‌اید بسیار بجا و پسندیده هست و مطمئن باشید اگر خوب کو مداوم کار کنید حتما به نتیجه می‌رسید. در این مورد باید دقیقتر به من بگین که موضوع صفحتون چی هست؟ بالا بردن آگاهی جامعه در چه زمینه ای؟ کودکان؟ زنان؟ حمایت از حقوق حیوانات؟ کارگران؟ سواد؟ بهداشت؟ و…

 40. پیج من تو حوزه تازه های دنیای فشن هست چطور میتونم فالوورام رو افزایش،بدم و لایک هام بالا بره؟درضمن مقالتون خیلی موثر بود.
  متشکرم

  • سپاسگزار از توجه شما دوست عزیز.
   ببینید…مضوعی که روش دست گذاشتید، یک موضوع بسیار پرطرفداره و اگر کمی توی اینستاگرام بگردید، رقبای سرسخت خودتون رو پیدا میکنید. پیشنهاد من اینه که اول صفحات اونها رو بررسی کنید و ببینید دارن تو چه زمینه هایی در باره فشن تولید محتوا می‌کنن؟ بعد کم کم دستتون میاد که خودتون چکار میخواین بکنین و جای چه چیزی رو توی این حوزه خالی دیدین. بعد سعی کنید روی اون حوزه متمرکز بشین در اون زمینه تولید محتوا کنید. مثلا شاید احساس کنید که یک صفحه روی مووع خوبی دست گذاشته اما اطلاعات درست و دقیقی ارائه نمیده. شما میتونین در اون زمینه وارد بشین. و ربات اینستاگرام هم فکر میکنم گزینه خوبی باشه برای فعالیت شما

  • سلام پیجتون رو دیدم
   اول اینکه به نظر میاد که هدف صفحه شما دقیقا مشخص نیست.
   برای من که اولین بار صفحه شما رو دیدم مشخص نبود که آیا این صفحه، یک صفحه شخصیه و یا یک صفحه کاری در راستا توریسم؟
   دوم اینکه اگر مکان تاریخی رو معرفی میکنید بهتره اطلاعاتی هم دربارش توی کپشن ارائه کنید.
   ۳ اینکه در صفحه شما محتوا با موضوعات مختلف وجود داره، این مسئله برای اینکه صفحه یکنواخت نباشه خیلی خوبه، اما باید حواستون باشه در حدی متفاوت نباشه که یکپارچگی صفحه از بین بره. در کل سعی کنید تمرکزتون رو روی یک مسئله حفظ کنید.

 41. سپاس بیکران بابت مطالب خوب ومفیدتون.حرفه من جوشکاریه برق و آبگونه.ولی علاقه ام آشپزیه. دنبال معروف شدن هم نیستم.ولی تو پیجم چند نوع از کارایه خودمو گذاشتم و هر کسیکه طرز تهیه اشو خواسته بدونه از طریق کامنت واسش توضیح دادم. مجدد بابت اطلاعاتی که دادید نهایته تشکرو ازتون دارم.بهترینارو واستون آرزو دارم.تندرست و شاد باشید.یا حق

  • سپاسگزارم از شما دوست عزیز. خیلی هم هدف خوبی هست. به راهتون ادامه بدین و خسته نشین. میتونین به صورت تصویری هم مرحله به مرحله اموزش بدین. موفق باشین

 42. عالی بود.خدا قوت.من خیاطم و علاقه زیادی به گسترش دانشم تو اینستا دارم.شروع کردم.ولی مخاطب مرتبط جدب کردن سخته.بخشی از کارهایم که گفتید انجام دادم قبلا.

 43. سلام همسرم یه پیج شخصی و روزمرگی داره چطور میتونه افزایش فالوور خانم و مفید داشته باشه؟جنسیت خیلی براش مهمه که خانم باشن و فعال

  • تقریبا همچین چیزی غیر ممکنه که ایشون فقط فالوور خانم داشته باشن، مگر اینکه تک تک پروفایل ها رو چک بکنن.
   صفحات شخصی هم امکان افزایش فالوور ندارن. چون اصلا کسی نمیتونه ببینتشون که فالوو کنه
   حتما باید صفحشون عمومی بشه.
   و بعد میتونن مخاطبشون رو خانومها بذارن و مطالب مناسب اونها رو پست کنن

 44. سلام.
  مطالب‌تونُ در مورد اینستاگرام تا جایی که فرصت بود، خوندم. خدائیش همه‌رو عالی توضیح دادین. واقعا ممنونم. از اینستاگرام هیچی نمیدونستم.
  با توجه به چیزایی که اینجا یاد گرفتم، می‌خوام یه پیج بزنم به صورت بازاریابی کار کنم. در مورد فروش محلول‌هایی که باعث جلوگیری از ریزش مو، رویش مجدد مو و رفع سفیدی مو هست. ولی هر چی فکر می‌کنم، می‌بینم هیچ کاری نمیشه تو این پیج انجام داد. فقط میشه عکس یه سری افرادُ نشون داد که قبل از استفاده سرشون بدون مو بوده و بعدش موهاشون زیاد شده یا سفیدی موهاشون رفع شده و اینکه یه سری نکات و دستورات تغذیه‌ای و مراقبتی در مورد افزایش رشد مو و تقویت مو داخل پیج گذاشت!
  به نظر شما راه دیگه‌ای برای تولید محتوای جذاب در این تخصص هست؟
  داشتن مو هم برای آقایون و هم برای خانوما خیلی مهمه. بخاطر همین میتونه هم کمکشون کنه و هم سود خوبی برای فروشنده داشته باشه. ولی برای محتوای پیج نمیدونم باید چیکار کنم؟
  سوال دومم اینه که آیا با پیج تجاری میشه رفت و بقیه‌رو فالو کرد یا نه؟ برای شروع بهتره پیجم تجاری باشه یا شخصی؟
  پیشاپیش ممنون از جوابگویی شما.
  پاینده باشید.

  • سلام دوست عزیز.
   ممنون از توجه و لطف شما.
   در مورد سوال آخرتون، بله میشه با صفحه تجاری هم دیگران رو فالو کرد. پیشنهاد میکنم مقاله ما در این مورد رو بخونین https://www.didogram.com/blog/switching-to-instagram-business-account/
   و در مورد صفحه‌ای که تصمیم دارید راه اندازی کنید…
   بله…خیلی هم موضوع خوبی هست اتفاقا. همونطور که خودتون فرمودین آدمهایی بسیاری این نیاز رو دارن و محصولات شما به دردشون می‌خوره. همین دستورایی که گفتین رو اگر به زبون ساده و توی تصویر نشون بدین، جوری که آدم مجبور نباشه حتما بیاد کپشن رو بخونه، خیلی هم عالی میشه. مثلا دستورهای ساده برای مراقبت از مو بذارین. نکات ساده درباره چجوری شونه کردن، شامپو کردن و اینکه چه ماسکایی تو خونه درست کنیم بذاریم. ماسکای خونگی این روزا خیلی طرفدار دارن. صفحتون نباید خشک و خالی باشه و فقط عکس قبل و بعد بگذارین. میتونین هر ماهی دو سه بار برین توی یوتیوب ویدئوهای بامزه در این مورد دانلود کنین و بگذارین. ولی کلا سعی کنین صفحتون مفید باشه. مثلا یه بار تبلیغ ککنین و کلی تو یصفحتون اطلاعرسانی کنین که ما یه برنامه مثلا ۲۱روزه‌ی سلامت مو داریم…با این برنامه تا یه سال موهاتونو بیمه کنین و این حرفا. بعد هر روز پست بگذارین و بگین امروز مثلا این کار ساده رو انجام بدین و تاثیراتش هم اینه. در کل خیلی کارها میشه کرد…تنها راهش اینه که تعامل داشته باشین با مخاطبینتون…مثلا سوال اگه میپرسن جواب بدین و جواب رو هم بذارین همه ببینن.

 45. سلام دوست عزیز،ممنون از مطالب خوبتان
  ممنون میشم اگه تو این امر ب ما کمک کنید
  پیج من مربوط ب فروش عرقیجات کاشان میباشد، میخاستم بدونم باید چکاری برای بازده بیشتر و بهتر انجام دهم
  ممنون میشم اگه کمک کنید

  • با سلام.
   سپاسگزارم از توجه شما دوست عزیز.
   اتفاقا کسب و کار شما الان میتونه خیلی توی اینستاگرام بگیره چون مردم به محصولات طبیعی خیلی گرایش پیدا کردن.
   منتها باید دو تا چیز رو خیلی توی صفحتون رعایت کنید تا به چشم بیاین.
   اولی تولید محتوای درسته. یعنی مطالب خوب و جذاب توی صفحتون بذارید تا کاربرا بیان و شما رو فالو کنن. عکسهای با کیفیت و جذاب. اگر خودتون هم کاشان هستین که چه بهتر.و عکسهای هنری از فضای طبیعت، مراحل ساخت عرقیجات و گلها رو بذارید. مطالب جذاب و مفید بذارید. فواید عرقیجات رو بذارید و…
   دومین مساله که خیلی مهمه اینه که حتما توی صفحتون نشون بدین که این عرقیجات چطور به دست مشتریهاتون میرسه. مراحل ساده ارسال رو نشون بدین تنا مشتریهاتون ببینن که خیلی راحت میتونن این محصولات رو داشته باشن.

 46. سلام خیلی ممنون از مطلب با ارزشتون🤗
  پیج من مربوط به شغلم یعنی کاشت ناخن هست.میخوام به نظرتون چه کار کنم تا پیجم هم فالوراش بیشتر بشه هم اینکه مشتری های بیشتری رو بتونم جذب کنم از پیجم؟
  ممنون میشم کمکم کنید❤❤❤

  • سلام عزیزم، در قدم اول شما این دستورات رو رعایت کنید، بعد پیج didogramco رو تو اینستاگرام فالو کنید و آموزش‌هاش رو دنبال کنید.
   در مورد کار ناخن می‌تونید یک ربات بگیرید که بره مخاطبان خانم رو که پیج‌های آرایشی و مد فالو می‌کنن جذب کنه.
   آدرس پیجتون رو هم بذارید من یک بررسی کنم و نقاط ضعفش رو + یک سری پیشنهاد بهتون بگم 🙂

  • با سپاس از توجه شما. اگر سوالی دارید با پشتیبانی دیدوگرام تماس بگیرید.
   دوستان ما پاسخگو خواهند بود
   ۰۲۱۴۱۸۹۷۱۱۱

 47. سلام
  ممنون بابت اطلاعاتتون
  در مورد خرید و فروش زمین
  و در مورد گردشگری
  روی این دو مورد دارم کار میکنم که هر کدوم یه کانال جدا و اینستاگرام جدا دارن
  ممنون میشم بازم هم راهنمایی بیشتر کنید

  • با سلام
   در ارتباط با خرید و فروش زمین، ابتدا بگردین و رقباتون رو توی اینستاگرام پیدا کنین. ببینید اونها چه کارهایی انجام میدن. آیا قیمتها رو در صفحشون میگن یا خیر؟ عکسهاشون چطوره؟ و بعد سعی کنید از اونها یک قدم جلوتر باشید. حتما حتما عکسهای با کیفیت تولید کنید. اطلاعات درست و واقعی به مخاطبینتون بدین. یک فرمت کلی برای اطلاعاتتی که توی کپشن میدین درست کنین. مثلا این شکلی:
   موقعیت جغرافیایی:
   متراژ:
   موقعیت فروش:
   قیمت:
   دسترسی ها:
   امکانات:
   مزایا:
   و هرچیزی که نیازه مخاطبینتون بدونن. مثلا اگر قطعه ای زمین توی رامسر برای فروش دارین مزایای اون رو بگین. بگین که در مجاورتش چه رستورانهایی هست، چه امکانانتی داره، آب و هواش چطوره و کلا اون منظقه رو معرفی کنین جوری که کاربران به صفحه شما اعتماد کنن و از خوندن مطالبتون لذت ببرن.
   در ارتباط با گردشگری هم که دیگه رقبای شما توی اینستاگرام فراوون هستن. میتونید ببینید و ایده بگیرید.

 48. باسلام من در زمینه فروش بیمه به ویژه بیمه عمر فعالیت دارم به نظر شما چجوری میتونم کسب وکارم رو تو اینستا معروف کنم؟

  • با سلام.
   برای بیمه میتوانید محتوای بسیار خوبی تولید کنید.
   به ویژه اینکه رقبای شما در اینستاگرام زیاد هستند.
   ابتدا صفحات رقبا رو بررسی کنید تا یک دید کلی به دست بیارید.
   بعد یک پیج راه اندازی کنید و بیاید تا در مورد محتواش با هم صحبت کنیم.

 49. سلام، بسیار عالی و کاربردی بود … فقط من هرچی دقت کردم و خوندم ۶ دستور جادویی ارائه کردید ۸ تا نبود 🙂 دوتای دیگه اش کجاست ؟ 🙂

 50. عرض ادب
  ممنون بابت مطالب خوبتون
  بنده یک پیج با ۰ فالوور راه اندازی کردم به صورت بیزنس پروفایل برای فروش پوشاک
  البته ابتدای کار سعی کردم تخصصی وارد بشم و فقط روی محصولات اسپرت و لگ کار بکنم
  ممنون میشم من رو راهنمایی بکنید

  • سلام دوست عزیز.
   روندی که انتخاب کردین خیلی خوب هست. عکس از محصولاتتون بزارین و با کپشن مناسب و هشتگ‌های تخصصی محصولاتتون رو معرفی کنین. فقط دقت کنین که عکسها با کیفیت باشن. اگر محصولاتتون برند خاصی هستن، برید به سایت اون برند و محصولاتتون رو اونجا پیدا کنین و از عکسهای خود سایت استفاده کنین. محتوای جذاب تولید کنین به این صورت که عکس ورزشکارانی رو بذارین که از این نوع محصولات استفاده مینکنن وبگین که استفده از محصولات شما چه تاثیری روی کیفیت ورزش کردن داره. سعی کنید با تم هیجان و ورزش صفحتون رو مدیریت کنین. هرچند بار یک پست ورزشی انگیزشی هم میتونین بذارین که نمونه هاش در اینترنت فراوونه. مثلا کلیپ قهرمان های دوی سرع یا ورزشهای دیگه که از رازهای موفقیت در زندگیشون میگن و یا کلیپ و عکس انگیزشی از کسانی که کاهش وزن داشتن.
   اگر آدرس پیجتون رو به من بدین که بررسیش کنم بهتر میتونم راهنماییتون کنم.

  • عرض ادب مجدد
   با تشکر از شما خانم ایلار
   هنوز شروع نکردم به وارد کردن محصولات!
   حقیقتش نمیدونم باید روزانه چندتا پست بزنم داخل اینستا
   یا بعد از اینکه پست ها به چه تعداد رسید شروع کنم به جذب فالوور

   • سلام.
    شما باید تمام این کارها رو با هم و همزمان انجام بدین. جذب فالوور تنها با تولید محتوای مناسب اتفاق میفته. اینجوری نیست که شما بگین تا یک روز مشخص پست میگذارم و بعد شروع به جذب فالوور میکنم. اگر صفحتون خوب باشه خواه ناخواه باعث جذب فالوور خواهد شد. هرچه سریعتر شروع کنید و با برنامه زمانی ۳ پست در هفته پیش برید.

 51. عالی بود
  ب کمک بیشتری از طرف شما احتیاج هست برای کارم
  اکانت اینستاگرام من sHayan_hashemiiii
  اونجا صحبت میکنیم اگر بشه
  ( درضمن “در جستجوی زمان از دست رفته “ تو پانتومیم بود تو این عکسا هم کتابش بود )

 52. کار من فروش عسل وحشی کوهی ۱۰۰‎٪ طبیعی هست واسه بیماران و ادم های خاص چون عسل وحشی گرون قیمته باید چه کار کنم؟

  • با سلام و احترام خدمت شما
   ابتدا از شما تشکر میکنم که برای کسب و کارتون ارزش قائل شدین و به دنبال راهی برای گسترش اون در اینستاگرام هستین
   برای خودتون یک برنامه بنویسید و تمام اطلاعاتی که راجع به عسل دارید رو جمع وجور کنید. چه چیزهایی رو آدمها باید درباره عسل شما بدونن؟ چه مزیتی نسبت به بقیه عسل ها داره؟ سعی کنید به صورت جذاب مزیت عسلتون رو توی اینستاگرام بیان کنین و حتما از عکسهای با کیفیت استفاده کنین. اما به همین قانع نباشید. از ایده های جدید استفاده کنید. مثلا در صفحتون به فالوورهاتون یاد بدین که با عسل شما چه چیز هایی میشه درست کرد؟ شربت؟ ماسک صورت؟ اصلا عسل برای چه بیماریهایی مفیده؟
   ولی خواهش میکنم جوری نگید که مخاطبتون خسته بشه. مثلا یک لیست بلندبالا از مزایای عسل درست نکنید زیر عکستون. در هر عکس یک نکته کوتاه.
   و باز هم تاکید میکنم حتما از عکس با کیفیت استفاده کنید.
   با زهم اگر سوالی داشتید من در خدمتم.

  • سلام دوست عزیز
   ابتدا بزارید ازتون تشکر کنم که مقاله ما رو خوندین و یه تشکر دیگه بخاطر اینکه کسب و کارتون رو بهمون گفتین.
   حالا برای افزایش فالوور من براتون دوتا راه دارم که فعلا برای شما از همه راهها بهترن.
   اول اینکه محتوا خوب تولید کنید. یعنی بششینید یه برنامه بنویسید ببینید چی می‌خواین تو صفحتون بذارین؟
   آیا می‌خواین عکس کاراتون رو بذارین؟ می‌خواین آموزش هم بدین؟ می‌خواین عکس هنرجوهاتون رو بذارین؟ و….
   بعد شروع به کار کنین. سعی کنین عکسای با کیفیت بگیرین. برین تو صفحات رقیباتون ببینین اونا چیکار میکنن؟ چجوری عکس میگیرن؟ زیر عکساشون چی مینویسن؟
   خب…
   حالا که این کارا رو انجام دادین فقط نیاز به یه دونه ربات افزایش فالوور دارین که قیمتی هم نداره و خیلی خیلی ارزونه ولی خیلی مفیه و باعث میشه یه عالمه فالوور براتون بیاره. ما خودمون ربات افزایش فالوور میدیم به مشتریامون. ربات چیه؟ ربات یه برنامه خیلی ساده س که میره به جای شما آدما رو فالو میکنه تا شما خسته نشین. مثلا شما بهش میگین برو همه اونایی که دسر و ژله دوست دارن رو برام فالو کن. برو هرکس زیر عکسی هشتگ زده ژله رو برام فالو کن. برو فلان پیج آشپزی و هرکی عکساش رو لایک کرده برام فالو کن.
   به همین راحتی.
   لطفا من رو در جریان پیشرفت کارتون بذارین.
   موفق باشین.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

                               

دوره‌های آموزشی اینستاگرام

همین حالا شرکت کنید

دوره‌های آموزشی اینستاگرام
×

همکاران ما پاسخگو خواهند بود

نیاز به مشاوره دارید؟

021-41897111
با دیدوگرام در ارتباط باشید

تماس با ما

ارسال