برای افزایش فالوور در اینستاگرام راه های زیادی وجود دارد. همه آدم ها می‌توانند بامزه بازی دربیاورند، سلفی های پر حاشیه بگیرند و یا در صفحات زرد تبلیغ کنند. اما من این مقاله را برای همه آدم ها ننوشته ام. مخاطب من شما هستید که به دنبال راه های اصولی و درست افزایش فالوور در اینستاگرام می‌گردید. برای افزایش فالور در اینستاگرام تنها کافیست ۸ دستور جادویی من را اجرا کنید. به شما تضمین می‌دهم با استفاده از این ۸ دستور جادویی فالوورهای شما به شکل سرسام آوری افزایش پیدا کنند. پس اگر برای افزایش فالوور در اینستاگرام آماده هستید شروع می‌کنیم.

به دنبال افزایش فالوور اینستاگرام خود هستید؟ هزاران فالوور واقعی و ایرانی داشته باشید که با شما در تعامل هستند.
دریافت 100 فالوور رایگان همین الان کلیک کنید

۱٫محتوای مناسب تولید کنید

ممکن است شما یک پزشک، جهانگرد و یا وارد کننده شیرآلات باشید. در هر صورت فرقی نمی‌کند. برای افزایش فالوور در اینستاگرام باید محتوای درست و حسابی تولید کنید. یعنی چه؟ یعنی اینکه وقتی من به صفحه شما می‌آیم آنقدر از دیدن پست های شما لذت ببرم که در نهایت شما را فالو کنم. محتوای صفحه شما همان پیامی است که می‌خواهید به فالوورهایتان منتقل کنید. پس برای افزایش فالوور در اینستاگرام ابتدا باید محتوای صفحه خود را درست کنید. یک محتوای خوب ویژگی های بسیاری دارد، اما من مهم ترین آنها را به شما می‌گویم:

 • هدفمند باشد

  آیا شما خودتان حاضرید صفحه ای را در اینستاگرام فالو کنید که روی هوا حرف می‌زند و هر روز از یک دری سخن می‌گوید؟ پس یک برنامه آگاهانه داشته باشید. اول از خودتان بپرسید که دقیقا چه کار می‌کنید و اصلا هدف شما از افزایش فالوور در اینستاگرام چیست؟ آیا می‌خواهید معروف شوید؟ فروش بیشتری داشته باشید؟ یا فقط می‌خواهید با آدم های بیشتری آشنا شوید؟ وقتی هدف خود را واضح می‌گویید باعث می‌شود که مسیر خود را نیز واضحتر ببینید. حالا که متوجه شدید که چه مطالبی می‌خواهید در اینستاگرام خود بگذارید، آنها را دسته بندی کنید. حتی می‌توانید یک برنامه هفتگی برای خود بنویسید که هر روز چه نوع پستی بگذارید.

 • هر چه تخصصی تر بهتر!

  صفحه شما باید برای من مفید باشد تا آن را فالو کنم. اگر صفحه اینستاگرام شما یک صفحه کاری است باید بر اساس تخصص شما بچرخد. برای افزایش فالوور در اینستاگرام باید جوری خودتان را متخصص نشان دهید که من به صفحه شما اعتماد کنم. لازمه متخصص بودن هم این است که اطلاعات شما در زمینه تخصصتان بالا باشد پس همیشه اطلاعاتتان را به روز نگه دارید. زمانی که یک پزشک در صفحه خود مطلب مفیدی در ارتباط با بیماری روماتیسم می‌گذارد، افرادی که با این بیماری درگیر هستند به صفحه او هجوم میآورند و این باعث افزایش فالوور او می‌شود. این نکته درباره تمام کسب و کارها صدق می‌کند. تعمیرات موبایل، روانشناسی کودک و یا فشن. تنها کافی است که یک نیاز را در آدمها شناسایی کنید و پاسخ آن را در صفحه تان بگذارید. در واقع هرچه صفحه شما تخصصی تر باشد آدمها بیشتر شما را به یکدیگر معرفی می‌کنند. شاید با خود بگویید: من که نمی‌خواهم از کارم بگویم و صفحه ام تخصصی باشد! من می‌خواهم از زندگی خودم برای فالوورهایم صحبت کنم. اتفاقا شما بیشتر از همه به تخصصی کردن صفحه خود نیاز دارید. تخصص نمایش دادن زندگی! عکس غذایی که شما دیروز در رستوران سر خیابانتان خورده اید برای من چه اهمیتی دارد؟ اما اگر این عکس دارای اطلاعات مفیدی از کیفیت رستوران، محتویات غذا و …باشد من بیشتر به آن توجه می‌کنم.

 • ادامه، ادامه، ادامه دهید

شما یک پیج عالی ساخته اید و فالوورهای بسیاری جمع کرده اید. اما مشغله های زندگی باعث می‌شود کمتر به صفحه خود سر بزنید و مطلب جدید منتشر کنید. اینجا آدم ها تصمیم میگیرند که شما را آنفالو کنند و سریعا شما را از یاد می‌برند چون برایشان سودی ندارید. بین یک صفحه با ۲۰ پست و یک صفحه دیگر با ۲۰۰ پست شما کدام را انتخاب می‌کنید؟ آن پیجی که فعال تر است. چون انرژی بیشتری می‌گذارد و احتمالا مطالب بیشتری در آن صفحه پیدا می‌کنید. حالا خیلی رگباری هم پست نگذارید و سعی کنید در هفته حداقل ۳ پست جدید داشته باشید.

 • سبک شخصی داشته باشید

  صفحه شما نشاندهنده شخصیت شماست. شخصیت خود را چگونه نشان می‌دهید؟ با حرف های تکراری یا نکات جذاب؟ برای افزایش فالوور در اینستاگرام باید محتوای جذاب داشته باشید. این روزها هم محتوای جذاب در اینستاگرام فراوان است. پس در این شلوغی چگونه دیده شوید؟ سعی کنید متفاوت باشید. یک سبک شخصی برای ارائه مطالباتان پیدا کنید. سبکی که فقط و فقط متعلق به شما باشد و مشابه آن در صفحه دیگری پیدا نشود. این سبک شخصی می‌تواند استفاده از یک رنگ خاص، کلمات اختصاصی شما و یا نحوه صحبت کردن شما با فالوورهایتان باشد. این سبک شخصی در برندسازی شما نیز بسیار تاثیرگذار است و هویت صفحه شما را شکل می‌دهد. دقیقا مانند دنیای واقعی که هویت هر فرد از دیگری متفاوت است در اینستاگرام هم شما باید سعی کنید متفاوت باشید و این را به دیگران نیز نشان بدهید.

 • عکس های با کیفیت برگ برنده شماست

  خب…الان شما یک فروشنده لباس هستید که لباس های زیبا و با کیفیتی در اینستاگرام می‌فروشید. صفحه شما هم خیلی مفید است. اطلاعات خوبی راجع به مد، انواع لباس ها و نحوه سِت کردن به مخاطبانتان می‌دهید. اما بدون عکس! چه کسی از شما خرید می‌کند؟ هیچ کس! پس بدانید و آگاه باشید که اینستاگرام یعنی نگاه کردن. آدمها می‌خواهند ببینند. آنها حتی کپشن های زیر عکس ها را هم به واسطه عکس آن می‌خوانند. پس عکس های مناسب و با کیفیت را از یاد نبرید. شکل صفحه شما اولین چیزی است که مخاطبانتان می‌بینند. برای ادیت عکس، اپلیکیشن های بسیاری وجود دارند و حتما لازم نیست به عکاسی و فتوشاپ مسلط باشید.

۲٫با فالوورهایتان تعامل داشته باشید

پست های اینستاگرام دیگر به ترتیب زمان در اینستاگرام نمایش داده نمی‌شوند، بلکه بر اساس اینکه کاربران چقدر با آنها ارتباط برقرار کرده و تعامل داشته اند مرتب می‌شوند. پس دومین و جادویی ترین دستور من تعامل است. تعامل در لغت به معنی داد و ستد کردن است. اصلا خودتان بگویید، چه کسی را ترجیح می‌دهید؟ کسی که به شما توجه می‌کند یا کسی که هیچ کاری به شما ندارد؟ در اینستاگرام هم شرایط به همین شکل است. شما یک صفحه دارید و حالا می‌خواهید فالوورهای بیشتری به صفحه شما جذب شوند. برای افزایش فالوور در اینستاگرام باید داد و ستد کنید. یعنی باید یک چیز خوب به آدم ها بدهید تا آنها نیز در عوض شما را فالو کنند. آن چیز خوب توجه نام دارد. شما باید به آدمها توجه کنید و با آنها تعامل داشته باشید تا شما را فالو کنند، عکس ها و ویدوئوهایتان را لایک کنند و برایتان کامنت بگذارند. پست‌های شما در اینستاگرام فقط یک سری عکس خالی نيستند، بلكه رابطه شما و مشتريانتان را نشان می‌دهند. در حقیقت تعامل و رابطه برقرار کردن بافالوورهایتان است که باعث افزایش فالوور در اینستاگرام می‌شود. بامن همراه باشید تا به شما بگویم برای افزایش فالوور چگونه تعامل کنید.

لازم است بدانید که آدم‌ها باید بهانه‌ای برای حرف زدن داشته باشند. برای افزایش فالوور در اینستاگرام تنها کافی است شروع کننده صحبت باشید. از یک تجربۀ شخصی بگویید و یا خاطره‌ای نقل کنید، آدمها ادامه خواهند داد و تعامل به بهترین نحو شکل خواهد گرفت.

هزاران راه برای تعامل میان شما و مشتریانتان وجود دارد. اما قبل از هرکاری ابتدا در مورد کسب‌وکار خود یک تحقیق اساسی کنید تا ببینید از چه کانال‌هایی می‌توانید با مشتریان وارد تعامل شوید. می‌توانید پیج رقبای خود را نیز بررسی کنید و ببینید آنها چگونه با مشتریان خود در ارتباط هستند. ممکن است شما صاحب یک رستوران باشید، در این صورت می‌توانید در مورد سفارش‌های مختلف در اینستاگرام از مشتریان خود نظرسنجی کنید. می‌توانید از آنها بپرسید چه چیزی در منوی شما کم است و اگر اضافه می شد آنها را خوشحال می‌کرد. به آنها بگویید عکسهایی که از رستوران شما گرفته‌اند را با هشتگ مخصوص شما پست کنند تا شما آنها را در اینستاگرامتان قرار دهید.

افزایش فالوور اینستاگرام

آدمها عاشق خاطره بازی هستند. آیا تا بحال یه چهره کسی که برای شما یک خاطره تعریف می‌کند دقت کرده اید؟ اگر آن خاطره در ارتباط با عشق سابق نباشد همیشه با یک لبخند شیرین همراه است! شما می‌توانید این حس دلنشین را برای فالوورهای خودتان ایجاد کنید. از آنها بخواهید خاطره ای که از رستوران شما دارند را تعریف کنند. می‌توانید از خودتان و همکارانتان عکس بگذارید تا فالوورها بدانند با چه کسانی در ارتباطند و با شما صمیمی شوند. پست‌های آموزش و معرفی بیزینس خودتان را به هیچ عنوان از یاد نبرید. اما خب تنها به این مدل پست‌ها هم محدود نشوید. از فالوورها سوال بپرسید، نظرشان را بخواهید و از آنها بخواهید کاری انجام دهند و نتیجه آنرا با شما به اشتراک بگذارند. تنها کافی است شروع کننده ارتباط باشید.

اگر می‌خواهید خاطره بسیار جالب همکار من را درباره تعامل با صفحه زودفود بشنوید حتما مقاله هیجان انگیز او را بخوانید.

۳٫تبلیغات در اینستاگرام معجزه می‌کند!

یکی از مهمترین راههای افزایش فالوور در اینستاگرام تبلیغات است. برای تبلیغات هم هیچ محدودیتی وجود ندارد. شما می‌توانید برای افزایش فالوور همه جا تبلیغ کنید. از تبلیغات در سایت ها گرفته تا تبلیغات روی در و دیوار. اما تبلیغات در خود اینستاگرام تاثیر و بازدهی بیشتری دارد. من انواع تبلیغات در اینستاگرام را به شما معرفی می‌کنم تا برای صرفه جویی در وقت و هزینه سعی کنید بهترین نوع تبلیغ را انتخاب کنید.

روش اول: تبلیغات اسپانسری اینستاگرام

برای افزایش فالوور در اینستاگرام می‌توانید از تبلیغات اسپانسری در اینستاگرام استفاده کنید که بسیار تاثیرگذار است و زمان کمتری را نسبت به تبلیغات های دیگر از شما می‌‎گیرد. تبلیغ اسپانسری اینستاگرام (Sponser Ads) بسیار ساده می‌باشد زیرا با راهنمایی کامل تصویری در خود اینستاگرام همراه است. تبلیغات اسپانسری اینستاگرام می‌تواند در صفحه اکسپلور، استوری‌ها و یا هر دو نمایش داده شود. در این نوع تبلیغات شما همچنین می‌توانید انتخاب کنید که چه کسانی تبلیغات شما را ببینند. خانم‌ها یا آقایان؟ چند سالشان باشد؟ از کدام شهر یا کشور باشند؟ و گزینه های بسیار دیگر مانند زمان دلخواه شما برای تبلیغ. اما نکته جالب درباره تبلیغات اسپانسری اینستاگرام، نحوه پرداخت آن است. شما می‌توانید انتخاب کنید که بر اساس چه معیاری هزینه تبلیغ را پرداخت کنید.

دسترسی (Reach): عدد ریچ مشخص می‌کند که چند نفر تبلیغ شما را مشاهده کرده‌اند.

درگیری (Engagement): چند نفر با تبلیغ شما درگیر شده‌اند و نسبت به آن واکنش نشان داده‌اند.

بازدید (View): تبلیغ شما در مجموع چند بار توسط کاربران اینستاگرام دیده شده است.

تبلیغات اسپانسری اینستاگرام تاثیر وحشتناکی روی افزایش فالوور اینستاگرام شما دارد و خب طبیعتا هزینه آن هم نسبت به تبلیغات های دیگر بالاتر است. نکته مهم درباره این تبلیغات تحریم ایران توسط کمپانی اینستاگرام است و اگر شما در ایران زندگی می‌کنید نمی‌توانید به تنهایی از این سرویس استفاده کنید. شرکت های بسیاری این کار را انجام می‌دهند و کمپانی ما یعنی دیدوگرام نیز یکی از این شرکت هاست.

روش دوم: تبلیغات در صفحات پر بازدید

حتما صفحات پر فالوور را در اینستاگرام دیده اید که بین پست هایشان صفحات دیگر را هم تبلیغ می‌کنند. شما می‌توانید برای افزایش فالوور در اینستاگرام تبلیغ خود را به این صفحات بسپارید. این روش تبلیغات در اینستاگرام یکی از موثرترین راه های افزایش فالوور است چون افراد بسیاری تبلیغ شما را می‌بینند، به صفحه شما سر می‌زنند و اگر صفحه شما برایشان جالب باشد شما را فالو می‌کنند. تبلیغات در صفحات پربازدید اینستاگرام شکل های مختلفی دارد:

بازدیدی: در این حالت هزینه تبلیغ بر اساس تعداد دفعاتی که تبلیغ شما دیده شده است محاسبه می‌شود.

ساعتی: در تبلیغات ساعتی شما بر حسب مقدار زمانی که تبلیغ شما در یک صفحه پربازدید قرار داده می‌شود هزینه پرداخت می‌کنید. ممکن است یک تبلیغ دو ساعته باشد یا یک پست دائمی در یک صفحه.

استوری: در تبلیغات استوری شما می‌توانید از صفحه پربازدید بخواهید تا برای تبلیغاتتان یک نظرسنجی بگذارد و یا لینک فروشگاه یا سایت شما را بگذارد.

شما می‌توانید به این صفحات دایرکت بدهید و با تعرفه های آنها آشنا شوید. اما تعداد این صفحات خیلی زیاد است و با هم نیز تفاوت دارند. تبلیغ وسایل جشن و تم تولد قنادی شما ممکن است در صفحه‌ی پر بازدید تعمیر موبایل بی معنا باشد اما همین تبلیغ در صفحه ی نکات آشپزی فالوورهای بیشماری برای شما بیاورد. از کجا بفهمید که به کدام پیج تبلیغ بدهید تا بازدهی بیشتری داشته باشد؟ در این مرحله بهتر است برای جلوگیری از تلف شدن زمان و هزینه با یک مشاور خوب و با تجربه مشورت کنید. دیدوگرام فهرستی کامل از صفحات پربازدید در اینستاگرام دارد که همراه با تعرفه آنها در اختیار شما می‌گذارد و با یک تحلیل دقیق از صفحه شما، تبلیغاتتان را به مناسب ترین صفحه پربازدید می‌سپارد.

روش سوم: اینفلوئنسر مارکتینگ

به چه کسی اینفلوئنسر می‌گویند؟ کسی که بر دیگران تاثیر می‌گذارد. اینفلوئنسر اینستاگرام کیست؟ کسی که در اینستاگرام بر دیگران تاثیر می‌گذارد. معمولا تعداد فالوورهای آنها بسیار بالاست، عکس هایشان بسیار لایک می‌خورد و بازدید استوری هایشان وحشتناک است. اما چرا؟ مگر آنها چه کاره هستند؟ آنها بازیگران، خواننده ها، هنرمندان، سیاستمداران، زیبارویان، جهانگردان و دلقک‌ها هستند. آنها مانند رهبران اینستاگرام هستند. به دیگران می‌گویند که چه کار کنند، چه بپوشند و درباره وقایع اجتماعی چگونه واکنش نشان دهند. ممکن است بعضی از آنها حتی آدم های خوبی نباشند و برای معروف شدن خود را تباه کرده باشند، اما به هرحال آنها هستند که به مردم می‌گویند که چه کسی را فالو کنند. حتی اگر کسب و کار کوچکی هستید می‌توانید از این روش برای مطرح شدن و افزایش فالوور در اینستاگرام استفاده کنید. این روش که ترند جدیدی در دنیای دیجیتال مارکتینگ است مورد پسند کمپانی‌ها و برندهای بزرگ نیز بوده است. تحقیقات نشان می‌دهد، اینفلوئنسرها یازده برابر بازگشت سرمایه بیشتری نسبت به دیگر شبکه­‌های بازاریابی دیجیتال برای برندها به وجود می‌آورند زیرا اینفلوئنسرها محتوایی تولید می‌کنند که طرفدار دارد.

 

افزایش فالوور اینستاگرام

 

درست است که استفاده از اینفلوئنسر مارکتینگ تاثیر فوق العاده ای بر افزایش فالوور اینستاگرام شما دارد، اما مسلما تبلیغ لوازم آرایش وارداتی شما در صفحه یک اینفلوئنسر که به زیبایی طبیعی اعتقاد دارد و مخالف سرسخت آرایش کردن است پذیرفته نخواهد شد. پس قبل از تبلیغات اینفلوئنسری باید کاملا تحقیق کنید و اینفلوئنسر مناسب هدف خود را پیدا کنید تا سرمایه شما از بین نرود. دیدوگرام فهرست کاملی از اینفلوئنسرهای اینستاگرام دارد و با یک مشاوره دقیق به شما می‌گوید که تبلیغ در صفحه کدام اینفلوئنسر بازدهی بیشتری برای شما خواهد داشت. اگر درباره اینفلوئنسر مارکتینگ اینستاگرام نیاز به اطلاعات بیشتری دارید همین الان با دیدوگرام تماس بگیرید.

 

۴٫مسابقه های هیجان انگیز!

بیشتر مردم به اینستاگرام می‌آیند تا محتوای شاد و جذاب ببینند. یک فرد باهوش می‌داند که می‌تواند از این فرصت استفاده کند. برای افزایش فالوور در اینستاگرام محتوای هیجان انگیز تولید کنید. یکی از راههای ایجاد محتوای هیجان انگیز برگزاری مسابقه است. مسابقه تاثیر بسیاری در افزایش فالوور اینستاگرام دارد. چون شرکت در آن رایگان است و برنده شدن هم حس بسیار خوبی به آدم می‌دهد. آدمها دوست دارند در مسابقه شما شرکت کنند و برنده شوند، حتی اگر به محصولات و کسب و کار شما علاقه نداشته باشند. البته مسابقه شما هم باید جذاب باشد! وگرنه شرکت در آن نمیارزد. برگزاری مسابقه سه مرحله دارد که من همه آنها را برای شما توضیح می‌دهم.

افزایش فالوور اینستاگرام

 

مرحله اول : برای مسابقه برنامه ریزی کنید

قبل از هر کاری اول مشخص کنید که هدف شما از برگزاری مسابقه چیست؟ آیا می‌خواهید برند خود را مطرح کنید؟ هدف شما در نحوه انتخاب مراحل و اجرای مسابقه تاثیرگذار است. سپس مخاطبان خود را مشخص کنید. عنوان مسابقه، شرایط شرکت در مسابقه و جوایز باید مشخص بشوند. یک موضوع جذاب برای مسابقه پیدا کنید. سعی کنید تا حد امکان مسابقه شما ساده باشد تا همه توانایی شرکت در آن را داشته باشند. مثلا از آدمها نخواهید بروند محصولات گران قیمت و لوکس شما را تهیه کنند و با آنها عکس بگیرند. هدیه هایی که انتخاب می‌کنید نیز باید جذاب و به درد بخور باشند. می‌توانید از محصولات خودتان هدیه بدهید تا محصول خود را با یک حس خوب برای برنده ها ماندگار کنید. برای آشنایی بیشتر با این روش افزایش فالوور در اینستاگرام، می‌توانید مسابقه های برگزار شده در اینستاگرام را بررسی کنید و ببینید بازخورد آنها چطور بوده است. به طور کلی،مسابقه ها شامل لایک کردن عکس، فالو کردن پبج مسابقه و یا تگ کردن دو یا سه نفر هستند. این باعث می‌شود تا تعامل بسیاری در صفحه شما اتفاق بیفتد و به افزایش فالور و دست به دست شدن پست ها نیز کمک می‌کند.

مرحله دوم : تبلیغات و سپس اجرای مسابقه

حالا وقت اجرای مسابقه است! دست به کار شوید. اول برای افزایش فالوور در اینستاگرام  مسابقه ای که می‌خواهید برگزار کنید را تبلیغ کنید و سعی کنید توجه ها را به آن جلب کنید. طوری که آدمها برای شرکت در مسابقه شما هیجان زده شوند.  مثلا می‌توانید از کمی قبل در استوری های خود اعلام کنید که خبرهای خوبی برایتان داریم و حسابی آب و تاب بدهید. یا تاریخ و جوایز آن را با هیجان بگویید و روی آنها مانور بدهید. آدمها را در جریان روند مسابقه قرار دهید و خبرهای حاشیه آن را در استوری و پست ها بگذارید.

مرحله سوم : بررسی نتایج

بعد از اینکه اجرای مسابقه به پایان رسید، با بررسی دقیق و عادلانه برنده ها را انتخاب و معرفی کنید. نکته مهم درباره این مرحله این است که حتما حتما حتما خوش قول باشید و هدیه ها را دقیقا سر موقع به برنده ها تحویل دهید. هیچ چیز بدتر از بدقولیتان اعتبار صفحه شما را پایین نمی‌آورد. می‌توانید از برنده ها بخواهید با جایزه هایشان عکس بگیرند و برایتان بفرستند. یادتان باشد برای اینکه دیده شوید و افزایش فالوور در اینستاگرام برای شما اتفاق بیفتد، در تمام مراحل طراحی تا اجرای مسابقه خلاقانه عمل کنید.

۵٫دعوت کنید تا عمل کنند

در این روش جادویی شما باید فالوورهایتان را وادار کنید تا کاری برای شما انجام دهند. چطوری؟ خیلی ساده ! تا بحال عبارت های زیر را دیده اید؟

 • برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید
 • همین حالا از ما خرید کنید
 • برای دانلود در کانال عضو شوید و …

در بازاریابی به این دستورها فراخوان عمل می‌گویند.

معمولاً هدف از فراخوان عمل این است که کالای خود را بفروشید. اما شما می‌توانید از آن برای افزایش فالوور در اینستاگرام هم استفاده کنید. چگونه؟ با ارائه پیشنهادهای ویژه. مثلا بگویید فقط یک روز فرصت داری که محصول ما رو با ۷۰% تخفیف بخری و فقط پنجاه نفر اولی که لایک می‌کنن شامل این تخفیف هستن. هشدار!!! یادتان باشد که مخاطبان شما به سادگی هر کاری که شما بگویید را انجام نمی‌دهند.

افزایش فالوور اینستاگرام

شما باید یک پیشنهاد درست و حسابی داشته باشید تا آدمها را وادار به انجام کاری کنید. برای آنکه مخاطب به حرف شما گوش کند، محصول شما را بخرد یا حتی بر روی دکمه‌ای که می‌خواهید کلیک کند، باید دلیل محکمی وجود داشته باشد. به همین دلیل است که فراخوان عمل بیشتر برای فروش است. چون زمانی که فالوورهایتان به محصولات شما نیاز داشته باشند حتما روی لینکی که گفته باشید کلیک می‌کنند تا آن را بخرند. من چند مورد از فراخوان های عمل را برای شما می‌نویسم تا از آنها برای افزایش فالوور اینستاگرام استفاده کنید:

 • رنگ مورد علاقه ات رو بنویس
 • این ویدئو رو دیدی؟
 • خوش سلیقه ها ورق بزنن
 • ادامشو تو کپشن بخونین
 • آهنگ تو کانال، لینک تو بیو
 • دوستای خوشتیپتو تگ کن و …

۶٫ربات همه کاره

خب…حالا محتوای صفحه کامل شده و تعامل هم انجام می‌دهید و تبلیغ هم کرده‌اید. من به صفحه شما می‌آیم، مطالب خوب شما را می‌بینم و شما را فالو می‌کنم. فردا هم یک نفر دیگر به صفحه شما می‌آید و شما را فالو می‌کند. پس فردا هم همینطور. حالا که چه؟ شما که نمی‌توانید منتظر بنشینید تا یکی یکی به فالوورهایتان اضافه شود. این نکته را به یاد داشته باشید که صفحه شما هر چقدر هم خوب باشد به تنهایی نمی‌تواند برای شما فالوور بیاورد. پس دست به کار شوید. برای افزایش فالوور، اینستاگرام را بگردید و آدمهای مرتبط با کسب و کارتان را فالو کنید، پست هایشان را لایک کنید، برایشان کامنت بگذارید. می‌توانید این کار را از طریق هشتگ انجام دهید. مثلا اگر کسب و کار شما آشپزی است هشتگ آشپزی را جستجو کنید و همکاران خود را پیدا کنید. با این حساب بخش زیادی از زمان شما در روز باید صرف اینستاگرام شود. اما آیا تا حالا به این فکر کرده اید که ای کاش یک ربات اختراع می‌شد که همه کارهایتان را انجام می‌داد و شما روی صندلی راحتی قهوه ترک می‌نوشیدید؟ من درباره زندگی واقعی نمی دانم اما برای اینستاگرام این ربات اختراع شده است!

افزایش فالوور اینستاگرام

آخرین دستور جادویی من استفاده از ربات افزایش فالوور اینستاگرام است. ربات افزایش فالوور اینستاگرام یک برنامه ارزان و صد در صد موثر برای افزایش فالوور اینستاگرام است.شما می‌توانید تمام کارهای مربوط به فالو،آنفالو لایک و کامنت را به این ربات کوچک بسپارید و استراحت کنید. فقط کافی است یک بار ربات خود را تنظیم کنید و بگویید از چه آدمهایی خوشتان می‌آید تا ربات مطیع و فرمانبردار شما آنها را برایتان پیدا کند. ربات افزایش فالوور اینستاگرام ۹ مزیت بسیار بسیار مهم دارد. لطفا  مقاله ربات اینستاگرام ما را مطالعه کنید تا با ربات  افزایش فالوور اینستاگرام و توانایی‌های شگفت انگیزش آشنا شوید..

حرف آخر

باور کنید معروف شدن در اینستاگرام مثل آب خوردن است کافی است یک چیزی بگویید که دیگران نمی‌گویند. من ۸ دستور جادویی به شما یاد دادم و تضمین می‌کنم که با استفاده از این ۸ دستور جادویی فالوورهای شما به شکل سرسام آوری افزایش پیدا کنند. اینکه شما تا آخر مقاله ام با من همراه بودید برای من بسیار ارزشمند است. پس می‌خواهم یک تضمین دیگر هم به شما بدهم. اگر واقعا می‌خواهید فالوورهای شما در اینستاگرام زیاد شود و تصمیم گرفته اید شروع کنید، کافی است برای من کامنت بگذارید که در چه حوزه ای فعالیت می‌کنید و مایلید از کدام دستور جادویی استفاده کنید؟ مطمئن باشید که صد در صد به کامنت شما جواب خواهم داد و اطلاعات کاملی در اختیار شما خواهم گذاشت.


در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه

آیا این مطلب را دوست داشتید؟به اشتراک بگذارید


141 نظر


 • یوسف آذری

  سلام من مشاور املاک هستم لطفا راهنماییم کنید

 • سروش

  سلام مطلبتون خیلی خوب بود با بقیه سایت ها فرق داشت معلومه با علاقه اینکارو میکنید .
  من خواننده هستم و فصل انتشار آثارم شروع شده میتونین به من مشاوره بدین برای مدیریت صفحه ؟

  • عباس صادقی

   سلام، ممنون از شما، لطف دارید.
   میتونید از مقالات منتشر شده در سایت استفاده کنید.

 • zorro

  سلام من تازه ی پیج باز کردم کلیپهای طنز میزارم لطفا راهنماییم کنید فالوورام برن بالا مرسی

  • عباس صادقی

   سلام،
   مقالاتی که داخل سایت برای بالا بردن فالور و تعامل با کاربران قرار دادیم رو مطالعه کنید.

 • هنگامه

  عالی بودمرسی 🤗🤗😘

 • Shiva

  من طراح لباس و خیاط هستم. صحبتهای خانوم شادی رو خوندم که با شوهرشون که عکاس حرفه ای هست کار رو شروع کردند ممکنه ادرس شون رو بهم بفرمایین . لطفا به پیج من هم سر بزنین

 • زهره خلیلی

  سلام مطالبتون عالی بود
  من یه پیج فروش ویلا دارم تازه شروع کردم برای افزایش فالورر .برگزاری مسابقه.و دریافت ربات.ایرادت پیجم لطفا راهنماییم کنید یا مدیریت پیج انجام بدید

  • عباس صادقی

   سلام،
   از مقالات داخل سایت که براتون تهیه کردیم استفاده کنید.

 • مهدی

  برای خواننده ها چه پیشنهادی دارین

 • سمیرا پرنیان

  سلام مرسی بابت مطالب مفیدی که بیان کردین من حدود دو هفتس که نمایندگی کیف و کفش ۳۹تومنی رو گرفتم قصد دارم فالورمو بیشتر کنم‌و کسب وکارمو پر رونق تر بیشتر دلم میخواد تو منطقه خودم شناخته تر شم میشه لطفا راهنمایی کنین مرسی

  • تیم پشتیبانی

   سلام، از ربات اینستاگرام دیدوگرام میتونین استفاده کنین، لینکش داخل منو هست.

  • مريم

   سلام من يه پيج مدل نقاشي دارم و ميخوام ديده بشم و فالوورام زياد بشه تا بتونم هم سفارش نقاشي بگيرم و هم تبليغات
   ميشه لطفا راهنمايي كنين

  • عباس صادقی

   سلام، از مقالاتی که داخل سایت قرار دادیم استفاده کنید.

 • ابی

  سلام
  مطالب عالی بود
  قبل از این فکر میکردم ربات افزایش فالووور الکیه

 • شبنم

  سلام من گرافیست هستم و از کارهام پست میذارم ، تعداد فالورام تقریبا ۶۵۰ تا هست که من کار خاصی نکردم خودش اومده بالا پیجم هم بازه ، اگه میشه یه بررسی بکنید ایرادات پیجو بهم بگید ممنون

  • تیم پشتیبانی

   سلام، آدرس صفحتون رو ارسال نکردین.

 • صبا

  سلام.من یه پیج تازه زدم محصولات ارگانیک شمالی از انواع ترشیجات و مربا و. برنج و. سبزی و زیتون و. اب نارنج وسیرترشی رو میارم تهران میفروشم.سبزیجات معطر شمالی هم دارم. تحویل درب منزل و در صورتی که خوششون نیومد پس هم میگیرم
  میشه راهنمایی کنید چی جوری فالوور بگیرم
  اینم ادرس پیجم
  organic_shomalii

  • تیم پشتیبانی

   سلام، از سیستم ربات اینستاگرام دیدوگرام میتونین استفاده کنین، لینکش در منو وب سایت هست.

 • saba

  سلام
  من کسب و. کار جدید راه انداختم و. هیچی فالوور ندارم
  میوه ها و سبزیجات و برنج و زیتون و انواع مرباجات ارگانیک شمالی رو میارم و. تهران میفروشم.با پیک میفرستم درب خونه ها و در صورت نارضایتی پس میگیرم
  میشه کمک کنید چجوری فالوور بگیرم؟

  • تیم پشتیبانی

   سلام، از سرویس ربات اینستاگرام دیدوگرام میتونین استفاده کنین، لینکش در منو وب سایت هست.

 • nakisa

  سلام. در حوزه درمان فعالیت میکنم. در واقع یک گروه درمانی که حوزه های روان، گفتار و تغذیه رو پوشش میده. متاسفانه تعداد بازدید ها و مشارکت بسیار پایین هست. شاید از ربات های افزایش فالوو استفاده کنم و یا تبلیغات زیر پیج های مرتبط

 • پدرام

  سلام دوست عزیز.
  مطلب جالبی تهیه کردی در این حد بگم که خودم کمتر حوصله میکنم برای مطلبی کامنت بزارم 😛 (البته تمام کامنت های دوستان رو توی وب سایتم جواب میدم!!)
  تا چند وقت پیش من هم اعتقادی به شبکه های مجازی و اینستاگرام نداشتم ولی به دلایل فنی که رنک سایتم افت کرد و توی گوگول سخت بالا اومدبطور موقت اومدم به این سمت و واقعا قدرتشم دیدم!
  حالا بعد از تشکر از شما بابت این مطلب پر بار که میدونم گذاشتنش هم چقدررررر زحمت داره، میخواستم پیشنهاد شما رو در رابطه با پیج خودم بدونم. یه پیج فروش کاکتوس و گیاه های خاصه اگر هم نیاز باشه ادرسشم میدم خدمتتون.

 • غزاله معظمى

  سلام
  مرسى از مطالب خوبتون
  من يك طراح لباس هستم و دوست دارم مردم و بيشتر با لباس و رنگ و سادگى و ژست عكاسى آشنا كنم
  كه به چه راحتى ميتونند لباسايى كه در منزل دارند و استفاده كنند و عكس بگيرند

 • مهدی

  خسته نباشید بنده مربی کیک بوکس و دفاع شخصی هستم.فیلم اموزش دفاع شخصی در پیجم میزارم ولی زیاد ویو نمیخوره باید چیکارکنم؟

 • حسام کیهانی

  سلام وقت بخیر . ابتدا از مطالب ارزنده شما تشکر میکنم و در ادامه خواهشمندم اگر امکان داره شماره تماسی برای ما ارسال نمایید تا گپ و گفتی داشته باشیم . متشکرم

  • عباس صادقی

   سلام،
   میتونید از صفحه تماس استفاده کنید. اطلاعات تماس وجود داره.

 • نفيسه

  عرض ادب و احترام
  من پيج دست سازه هاي هنري و زيورآلات دارم ميخواستم راهنماييم كنيد چطور فالوورهام بيشتر بشن و تعداد لايك و كامنت و فروشم بالا ببرم!؟🙏🏻🌹
  من نياز به فروش بالاي كارم دارم
  متشكر ميشم كمكم كنيد دوست عزيز

  • عباس صادقی

   سلام،
   از مقالاتی که منتشر کردیم استفاده کنید.

 • atrisa

  سلام وقتتون بخیر من پیچ از کارهای زیبایی ک انجام میدم تو اینستا دارم میخوام بازدید و بازده پیجم بیشتر شه ،میشه بیشتر راهنماییم کنین ممنون

  • عباس صادقی

   سلام، از مقالاتی که داخل سایت منتشر شده استفاده کنید.

 • کیوان

  سلام وقت بخیر
  ما آژانس مسافرتی هستیم اگه بخوایم صفحه مارو مدیریت کنید و باعث افزایش فالوورهای صفحه ما شوید این کار رو انجام میدید و هزینش چه مقدار هستش؟

  • سمیرا سرباز

   سلام وقت شما هم بخیر
   بله ما اینکار رو اسنجا میدیم براتون
   برای اطلاعات بیشتر میتونید با پشتیبانی تماس بگیرید: ۰۲۱-۴۱۸۹۷۱۱۱

 • پارسا

  سلام من میخواستم ی پیج خریدری کنم چون میدونم زمان کافی برای ایجاد حداقل ۳۰ یا ۴۰ kرو ندارم ممنون میشم راهنمایی کنید از کجا تهیه کنم در ضمن جواب شما ر. چطوری میتونم متوجه باشم

 • آزاده

  سلام ، مرسی از مطالب مفید ، من کارای هنری دست ساز انجام می دم ، مثل چرم دوزی ، روبان دوزی ، ویترای ، گل خمیری ، سفال و تمام هنرای دیگه ، می خواستم کارامو از طریق اینستا گرام بفروش برسونم تا از این طریق کسب درآمد کنم چون نمی تونم برم مغازه اجاره کنم ، میشه راهنمایی م کنید؟ چکار کنم که بتونم موفق باشم تو این راه؟

  • عباس صادقی

   سلام،
   مقالاتی که داخل سایت منتشر کردیم رو مطالعه کنید. همچنین میتونید به وبسایت novin.com هم مراجعه کنید.

 • زهرا

  سلام.وقتتون بخیر.ممنون ازمقاله خوبتون.من میخوام توی پیجم لباس زیر زنونه بفروشم.ولی هنوز براش کاری نکردم.خیلی استرس دارم ک نتونم فالور جمع کنم.

  • عباس صادقی

   سلام،
   نگران این موضوع نباشید. میتونید از مقالاتی که تو این زمینه براتون منتشر کردیم کمک بگیرید.

 • رشید

  سلام
  وقتتون بخیر
  بنده در زمینه پوشاک مردانه فعالیت دارم ممنون میشم پیج ما را بررسی کنید و نظرتون بفرمایید

 • مهرناز

  پیج من و بررسی می کنین بگین چرا انقدر لایکام کمه ۱۶.۲ کا بدون هییییج عضو فیکس حتی ۱نفر

 • آریسا

  سلام و تشکر دارم‌بابت‌مطالب بسیار مفیدتون.ما پیج دکوراسیون داریم درباره کابینت و تخت کمجا وفالوورها و لایک هامون خیلی کمه و یه بار توی یه پیج تبلیغ کردیم و گفتند که privat کنیم تا مردم مجبور شن فالو کنن.به نطرتون الان public یا private باشه بهتره و اینکه میخواستم به business acount تعییر بدم‌.یا همون معمولی بمونه با وجود فالورای ۱۰۰۰ تا که خیلیم کمه.

 • حسین

  عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما
  من ادمین کانال و پیج گرافیک هستم
  میخاستم اگه میشه کمکم کنین کارمو رونق بدم تا بتونم سفارش طراحی داشته باشم
  ممنون

  • آیلار رزاقی

   سلام
   لطفا آدرس پیجتون رو بگذارید تا بررسی کنم

 • فرناز

  سلام من میخوام درزمینه لوازم آرایش در اینستاگرام فعالیت کنم نظرتون چیه؟

 • منصور اکرادی

  سلام. بنده به دلائلی صفحه اینستا رو از دست دادم. دوباره شروع کردم.
  کارم فروش لوازم آشپزخانه هست.اگر امکانش هست راهنمایی بفرمائید چطور با حداقل هزینه بتونم فالوئر جذب کنم و در نهایت منجر به فروش بشه.
  با تشکر از شما

  • عباس صادقی

   سلام،
   باید پست‌های جذابی رو بزارید که به آشپزی مربوط میشه و از طریق اون بتونید فالوور بالا ببرید و تبدیل به مشتری کنید.

 • سینا

  سلام ، پیشنهاد مطالعه مطالب شما رو به کارورزام دادم جالب و عملی به نظر میرسه . موفق باشید.

  • آیلار رزاقی

   خواهش میکنم🌹

 • meysam

  خیلی خوب بود لطفا من رو بیشتر راهنمایی کنید کار من در زمینه فروش محصولات زیبایی و تجهیزات پزشکیه و مخاطبین عمده من خانمها هستند

 • امين

  سلام
  وقتتون بخير
  من يه صفحه مخصوص كارم دارم و هدفم در امدزايي هستش
  اوايل كه اين صفحرو زدم خيلي راحت هدفم و تمام راه برام روشن بود ولي الان بدجوري سردرگم شدم و نياز به راهنمايي دارم
  منت ميذاريد اگر امكان داره يه راهنمايي بفرماييد

  • عباس صادقی

   سلام، میتونید از مقالاتی که منتشر کردیم استفاده کنید.

 • یاسین

  سلام پیج من در رابطه با فروشگاه مکمل ورزشی هست
  ممنونم بابت اینهمه مطالب مفید و بسیار عالی❤️👏🏻

 • Negin

  خیلی خو ب بود من کسب و کاری ندارم متن مینویسم چطور باید فالوور بگیرم

 • شادی

  مطالب تون عالی بود.من در زمینه مد و لباس دوست دارم فعالیت کنم.توی اینستاگرام .تعداد فالورام فقط ۳۰۰تاس😔
  همسرم عکاس حرفه ای هستش
  از دو‌روز پیش این فکر که یک بلاگر مد و لباس باشم تو سرم افتاده
  نمی دونم چیکار باید بکنم
  البته صفحه ام رو از پرایویت درآوردم
  با همسرم هم شروع کردم عکس گرفتن با استایل های مختلف
  تا دو روز پیش حال و هوای صفحه ام دوستانه و خانوادگی بوده
  نمی دونم یهویی چطوری تغییرش بدم😔

  • آیلار رزاقی

   دوست عزیز لطفا آدرس صفحتون رو برام بگذارید تا بررسی کنم و دقیق تر راهنماییتون کنم

 • فرشته

  من تو حوزه ی بدلیجات و لوازم تزیینی فعالیت میکنم، و دوس دارم از طریق تبلیغات گسترده فالوورهای بسیااااار زیادی جذب کنم✨

  • آیلار رزاقی

   اطفا آدرس صفحتون رو بگذارید تا بررسی کنم

 • Amir

  سلام.پیج من شخصی بوده و هست با ۶۵۰۰ فالوور.میخوام برای تبلیغ کارم که مربوط به آرایشگری و میکاپ هست از این پیج استفاده کنم منتهی نمیدونم با چه روشی فالوورها رو افزایش بدم. Id:amir.aaraa

  • آیلار رزاقی

   با سلام، دوست عزیز معلوم نیست صفحه شما شخصیه یا کاریه؟
   عکس از کاراتون هم بذارین، مشتریاتون و محیط کارتون

 • Bardia

  وقت بخیر.
  یک پیج ۱۰kکه تقریبا دوسومش فیک هست دارم که مدت یک سال هست هیچ فعالیتی نداشته.میخوام بدونم برای شروع جدید بهتره پیج جدیدی بسازم یا با همین ۱۰kشروع کنم بهتره؟

  • الینا الله بیگی

   سلام، به نظر من روی همین پیج فعلیتون سرمایه گذاری کنید و سعی کنید محتواهای مفید و کاربردی تهیه کنید.

 • مهتا

  سلام من یه پیج جدید زدم و واقعا میخوام دیده بشه اینم اسم پیج @tajrobehaye.man

  • آیلار رزاقی

   دوست عزیز صفحتون پیدا نشد متاسفانه

 • ريحانه

  @baran_rang_academy اينم پيجم

  • آیلار رزاقی

   دوست عزیز من صفحتون رو بررسی کردم و صفحتون خوبه فقط چندتا نکته:
   ۱/ عکسهاتون خیلی یک دست و یک شکل شده باید کمی تنوع بدین و عکسهای متفاوت هم بذارین
   ۲/راجع به رنگ موها توضیح بدین و مطالب آموزشی هم بذارین،ضمنا توی کپشن شما هم هیچ نکته خاصی دیده نمیشه
   ۳/هشتگ های کم و غیرفدهمند استفاده میکنین زیر عکسهاتون
   ۴/ حتما از ربات اینستاگرام استفاده کنین تا بتونین مشتریانی از شهر خودتون داشته باشین

 • ريحانه

  سلام خيلي ممنون مطالب خوب و مفيد بود
  من پيج تخصصي رنگ و لايت دارم خيلي دوس دارم فالوورام بيشتر از اينا بشه چيكار كنم

  • الینا الله بیگی

   با پشتیبانی ما تماس بگیرید راهنماییتون می کنن. ۰۲۱-۶۳۴۰۴

 • عللی

  باسلام بنده پیج مربوط به هدیه ی آرامش به اطرافیان هست به نام حق زندگی.خواستم بررسی کنید که چرا فالوورهام زیاد نمیشه.ممنونم
  اینم اسم پیجم@haghe_zendegi

 • علی

  باسلام بنده پیج مربوط به هدیه ی آرامش به اطرافیان هست به نام حق زندگی.خواستم بررسی کنید که چرا فالوورهام زیاد نمیشه.ممنونم
  اینم اسم پیجم@haghe_zendegi

  • آیلار رزاقی

   دوست عزیز صفحتون رو دیدم.
   ۱/ هدف پیجتون مشخص نیست، طنزه؟ روانشناسیه؟ انگیزشیه؟
   ۲/ گرافیک پیجتون خوب نیست. اون رنگ سبز خیلی توی چشم میزنه
   ۳/ شما احتمالا از فالوور فیک استفاده کردین که روی محبوبیت صفحه خیلی تاثیر منفی داره. چون اون فالوورها فعالیتی ندارن و اینستاگرام رتبه صفحه شما رو پایین میاره
   ۴/ربات اینستاگرام برای افزایش فالوور شما بسیار تاثیرگذاره

 • Nahal

  با سلام و سپاس از مطالب و توضيحات بسيار خوبتون.
  .من پيج نقد و معرفي محصولات ارايشي و مراقبت پوستي دارم و خيلي دوست فالورهاي زيادي داشته باشم
  Stunning_makeupp

  • آیلار رزاقی

   دوست عزیز من صفحتون رو دیدم
   خیلی خوب بود فعالیتی که میکنین.
   فقط باید چندتا نکته رو رعایت کنین:
   ۱٫ گرافیک صفحتون رو ارتقا بدین
   ۲٫ پستهاتون رو دسته بندی کنین و با تم مشخص بزنین که بشه تشخیص داد
   ۳٫ از پستهای ورقی میتونین استفاده کنین گاهی اوقات
   ۴٫ روی بعضی از عکسها و ویدئوها، نوشته بزنین، مثلا چرا رژ لب جدید اوریف لیم رو نخریم؟
   ۵٫ حتما از ربات اینستاگرام استفاده کنین، برای کار شما خیلی موثره
   برای اطلاعات بیشتر هم با پشتیبانی تماس بگیرین تا راهنماییتون کنیم

 • مهشید

  سلام عزیزدلم واقعا مطالبت عالی بود خیلی کمک بزرگی برامون بود
  من سه روز پیج گلسروتزیینات روبانی زدم دوست دارم فالوورای واقعی زیادی داشته باشم تا کارم بگیره.اما الان چون تعدادشون کمه نمیخوام عمده اصلی کارامو بزارم کاش در این رابطه کمکم کنی چجوری مدیریت کنم

  • آیلار رزاقی

   سلام دوست عزیز
   آدس صفحتون رو بگذارید تا بررسی کنم

 • Erfan_agheli

  سلام می ‌خوام در اینستاگرام فالوور جم کنم باید چی کار کنم پیجم همه عکس های خودمه
  اینم اسم پیجم
  http://Www.instagram.com/erfan_chokami

  • آیلار رزاقی

   دوست عزیز صفحتون هدفمند نیست. معلوم نیست درمود چی میخواین صحبت کنین و موضوع صفحتون چیه؟ شخصیه؟ طنزه؟ اجتماعیه؟

 • ستایش

  سلام، من خبرنگارم و نویسندگی انجام میدم
  همه معترفن قلمم خوبه اما فالوورام کمن، چیکار کنم
  ممنون

  • آیلار رزاقی

   سلام دوست عزیز
   باید صفحتون رو ببینم

 • مسعود

  سلام خیلی ممنونم بابت نکات خوبتون من پیج تازه تاسیس درمورد مطالب طنز و فان درست کردم که ایدی اون هست_funto0ori_@مطالب فان و طنز میگزارم و در ابتدا ۱۸ کا فالور خریدم ولی خیلی کم به فالورام اضافه میشه در حدود انگشتان دست نمیدونم چطور میتونم افزایشش بدم چون بقیه ی پیج ها هم اینکار رو میکنن و رقیب زیادی دارم و یه سوال دگ هم دارم پیج های پرطرفدار قالب های اختصاصی واسه ی کلیم هاشون دارن من هرچی جست و جو کردم در مورد تهیه ی قالب مطلبی نتونستم پیدا کنم مرسی که راهنمایی میکنید ممنونم

  • آیلار رزاقی

   سلام دوست عزیز
   با پشتیبانی تماس بگیرین تا راهنماییتون کنم

 • رامین

  باسلام . بنده پیج مخصوص لاغری آسان را دارم و خدارو شکر تا الان خوب استقبال شده اما میخواهم بیشتر باشد
  makranshop

  • آیلار رزاقی

   پیشنهاد من اینه که از ربات استفاده کنید و کمی هم مطالبتون رو دسته بندی کنید. برنامه ریزی کنید و مطالبتون رو با یک تم مشخص تفکیک کنید که مثلا فالوورهاتون بدونن برای رژیم کدوم پست ها رو باید باز کنن.

 • امیر

  خیلی ممنون از سایتتون اطلاعات مفیدی داره و اینکه الان من پیجم دکوراسیونه کودوم گزنیه رو بیشتر معرفی میکنید
  ایدی پیجم tirdaddecor

  • آیلار رزاقی

   من ربات اینستاگرام رو توصیه میکنم و اینکه کمی مطالبتون رو دسته بندی کنید و کمی پت هاتون با کیفیت تر باشه. مثلا شما طرح های کاغذ دیواری که گذاشتین رو میتونین با وضوح عکس بگیرین ازشون و به صورت اسلایدی قرار بدین.یا مثلا مطالبی مثل اینکه برای اتاق خواب چه کاغد دیواری مناسبه و بعد این مطالب رو در صفحتون قرار بدین و محصولاتتون رو تبلیغ کنید.

 • tata

  راستی فراموش کردم اسم پیجم روبگم
  goharpiray

 • تاتا

  سلام عزیزم مرسی از مطالب عالی و سودمندتون من یه پیج توی اینستا دارم که مربوط به زیورآلات با سنگ و طلا و نقره هست و خیلی به این کار علاقه مندم دوست دارم توصیه های شما رو برای جذب فالوور بیشتر و فروش بیشتر بدونم درضمن خیلی دوست دارم به روشی که شما برای درک مطالبتون از تصویرهای کارتونی استفاده کردین منم استفاده کنم چندوقته که ایده ابراز پیامم به این طریق توی ذهنمه ولی نمیدونم چطور باید اجرا کنم مرسی از وقتی که میزارین

  • آیلار رزاقی

   دوست عزیز پیجتون پرایوت بود من متونستم ببینم. لطفا ئیئوگرام رو اکسپت کنین تا پیجتون رو بررسی کنم

 • حسین

  سلام پیجم هنری هست و میخواهم فالوور های بیشتزی جذب کنم چیکار کنم و کدام گزینه راحتتر هست

  • آیلار رزاقی

   دوست عزیز باید صفحتون رو ببینم تا بتونم راهنماییتون کنم

 • طیبه

  خیلی ممنون از اطلاعاتتون عزیزم عالی بود . من خیلی دوس دارم با فالوور های خودم تعامل داشته باشم ولی خیلی خجالت میکشم .کار من گلدوزی نقش های سنتی هست.

  • آیلار رزاقی

   عزیزم!
   قربونتون برم که خجالت میکشید. اصلا همچین فکری نکنید. ببینید همه دارن فعالیت میکنن. این همه دلقک رو توی اینستاگرام ببینید. اونوقت شما که یک کار مفید میکنید چرا باید خجالت بکشید؟
   به خودتون افتخار کنید. تازه میتونین اولش اصلا از خودتون هم عکس نذارید. فقط توی کپشن حرف بزنید تا یواش یواش عادت کنید. اگه صفحتون رو ببینم بهتر میتونم راهنماییتون کنم

 • مانیا مولایی

  سلام من عکاس هستم و کارامو میذارم تو پیجم چطور فالور جذب کنم.مرسی

  • آیلار رزاقی

   سلام دوست عزیز.
   ۱) هدفتون از ساختن پیجتون رو شفاف بیان کنین. میخواین درامد داشته باشین؟ فالوورها رو جذب کنین بیان آتلیه؟ آموزش بدین؟ و…
   ۲)مخاطبتون رو مشخص کنین، کسانی که میخوان عکاسی یاد بگیرن؟ هنرمندان؟ مشتری های شما؟
   ۳)متناسب با مخاطبانتون نیاز اونها رو شناسایی کنین و براش جواب پیدا کنین. اگر صفحتون آموزشی، محتوای آموزشی تولید کنین. اگر به دنبال مشتری هستین، عکس کاراتون رو بذارین و عکس مشتری های قبلی که ازشون عکاسی کردین و…
   ۴)نمونه عکاسی های روز رو بزارین، عکاسان بزرگ دنیا، عکاسان فشن یا هر چیزی ک ه به کارتون مربوطه
   برای توضیح دقیق تر باید صفحتون رو ببینم

 • حسین نژادرستمی

  من در صنف پوشاک هستم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  • آیلار رزاقی

   اگر ادرس صفحتون رو بهم بدید که بررسی کنم، بهتر میتونم راهنماییتون کنم

 • محمد حسین قریب

  بسیار عالی

 • زهره مرادی

  درود بر شما و سپاس از به اشتراک گذاشتن اندیشه ها و اطلاعاتتون با دیگران🙏🌹
  بنظرتون پستهایی با مضمون اجتماعی و با هدف بالا بردن آگاهی های دیگران و استفاده از اندیشه های دیگران غیر از تعامل با اعضا و کسب اعتمادشون چگونه می توانند پیشرفت کنند و به طور کلی چطور میشه موفق شد؟

  • آیلار رزاقی

   دوست عزیز هدفی که انتخاب کرده‌اید بسیار بجا و پسندیده هست و مطمئن باشید اگر خوب کو مداوم کار کنید حتما به نتیجه می‌رسید. در این مورد باید دقیقتر به من بگین که موضوع صفحتون چی هست؟ بالا بردن آگاهی جامعه در چه زمینه ای؟ کودکان؟ زنان؟ حمایت از حقوق حیوانات؟ کارگران؟ سواد؟ بهداشت؟ و…

 • سپیده

  پیج من تو حوزه تازه های دنیای فشن هست چطور میتونم فالوورام رو افزایش،بدم و لایک هام بالا بره؟درضمن مقالتون خیلی موثر بود.
  متشکرم

  • آیلار رزاقی

   سپاسگزار از توجه شما دوست عزیز.
   ببینید…مضوعی که روش دست گذاشتید، یک موضوع بسیار پرطرفداره و اگر کمی توی اینستاگرام بگردید، رقبای سرسخت خودتون رو پیدا میکنید. پیشنهاد من اینه که اول صفحات اونها رو بررسی کنید و ببینید دارن تو چه زمینه هایی در باره فشن تولید محتوا می‌کنن؟ بعد کم کم دستتون میاد که خودتون چکار میخواین بکنین و جای چه چیزی رو توی این حوزه خالی دیدین. بعد سعی کنید روی اون حوزه متمرکز بشین در اون زمینه تولید محتوا کنید. مثلا شاید احساس کنید که یک صفحه روی مووع خوبی دست گذاشته اما اطلاعات درست و دقیقی ارائه نمیده. شما میتونین در اون زمینه وارد بشین. و ربات اینستاگرام هم فکر میکنم گزینه خوبی باشه برای فعالیت شما

 • Akbar

  سلام ممنونم لذت بردم
  Akbartohidii این پیج بنده در اینستا گرام هست

  • آیلار رزاقی

   سلام پیجتون رو دیدم
   اول اینکه به نظر میاد که هدف صفحه شما دقیقا مشخص نیست.
   برای من که اولین بار صفحه شما رو دیدم مشخص نبود که آیا این صفحه، یک صفحه شخصیه و یا یک صفحه کاری در راستا توریسم؟
   دوم اینکه اگر مکان تاریخی رو معرفی میکنید بهتره اطلاعاتی هم دربارش توی کپشن ارائه کنید.
   ۳ اینکه در صفحه شما محتوا با موضوعات مختلف وجود داره، این مسئله برای اینکه صفحه یکنواخت نباشه خیلی خوبه، اما باید حواستون باشه در حدی متفاوت نباشه که یکپارچگی صفحه از بین بره. در کل سعی کنید تمرکزتون رو روی یک مسئله حفظ کنید.

 • مجید اکبری

  سپاس بیکران بابت مطالب خوب ومفیدتون.حرفه من جوشکاریه برق و آبگونه.ولی علاقه ام آشپزیه. دنبال معروف شدن هم نیستم.ولی تو پیجم چند نوع از کارایه خودمو گذاشتم و هر کسیکه طرز تهیه اشو خواسته بدونه از طریق کامنت واسش توضیح دادم. مجدد بابت اطلاعاتی که دادید نهایته تشکرو ازتون دارم.بهترینارو واستون آرزو دارم.تندرست و شاد باشید.یا حق

  • آیلار رزاقی

   سپاسگزارم از شما دوست عزیز. خیلی هم هدف خوبی هست. به راهتون ادامه بدین و خسته نشین. میتونین به صورت تصویری هم مرحله به مرحله اموزش بدین. موفق باشین

 • Aden

  عالی بود.خدا قوت.من خیاطم و علاقه زیادی به گسترش دانشم تو اینستا دارم.شروع کردم.ولی مخاطب مرتبط جدب کردن سخته.بخشی از کارهایم که گفتید انجام دادم قبلا.

  • آیلار رزاقی

   دوست عزیز آدرس صفحتون رو برام بگذارید تا بررسی کنم و راهنماییتون کنم

 • ابراهیم

  سلام همسرم یه پیج شخصی و روزمرگی داره چطور میتونه افزایش فالوور خانم و مفید داشته باشه؟جنسیت خیلی براش مهمه که خانم باشن و فعال

  • آیلار رزاقی

   تقریبا همچین چیزی غیر ممکنه که ایشون فقط فالوور خانم داشته باشن، مگر اینکه تک تک پروفایل ها رو چک بکنن.
   صفحات شخصی هم امکان افزایش فالوور ندارن. چون اصلا کسی نمیتونه ببینتشون که فالوو کنه
   حتما باید صفحشون عمومی بشه.
   و بعد میتونن مخاطبشون رو خانومها بذارن و مطالب مناسب اونها رو پست کنن

 • پروانه

  مرسی از توضیحات کاملتون، من زیور آلات دست ساز میسازم خیلی دوس دارم از روش سوم استفاده کنم @butterfly_gallery_

  • آیلار رزاقی

   سلام دوست عزیزم
   با پشتیبانی دیدوگرام تماس بگیرین، اونها راهنماییتون میکنن.
   ۰۲۱۴۱۸۹۷۱۱۱

 • ریما

  سلام.
  مطالب‌تونُ در مورد اینستاگرام تا جایی که فرصت بود، خوندم. خدائیش همه‌رو عالی توضیح دادین. واقعا ممنونم. از اینستاگرام هیچی نمیدونستم.
  با توجه به چیزایی که اینجا یاد گرفتم، می‌خوام یه پیج بزنم به صورت بازاریابی کار کنم. در مورد فروش محلول‌هایی که باعث جلوگیری از ریزش مو، رویش مجدد مو و رفع سفیدی مو هست. ولی هر چی فکر می‌کنم، می‌بینم هیچ کاری نمیشه تو این پیج انجام داد. فقط میشه عکس یه سری افرادُ نشون داد که قبل از استفاده سرشون بدون مو بوده و بعدش موهاشون زیاد شده یا سفیدی موهاشون رفع شده و اینکه یه سری نکات و دستورات تغذیه‌ای و مراقبتی در مورد افزایش رشد مو و تقویت مو داخل پیج گذاشت!
  به نظر شما راه دیگه‌ای برای تولید محتوای جذاب در این تخصص هست؟
  داشتن مو هم برای آقایون و هم برای خانوما خیلی مهمه. بخاطر همین میتونه هم کمکشون کنه و هم سود خوبی برای فروشنده داشته باشه. ولی برای محتوای پیج نمیدونم باید چیکار کنم؟
  سوال دومم اینه که آیا با پیج تجاری میشه رفت و بقیه‌رو فالو کرد یا نه؟ برای شروع بهتره پیجم تجاری باشه یا شخصی؟
  پیشاپیش ممنون از جوابگویی شما.
  پاینده باشید.

  • آیلار رزاقی

   سلام دوست عزیز.
   ممنون از توجه و لطف شما.
   در مورد سوال آخرتون، بله میشه با صفحه تجاری هم دیگران رو فالو کرد. پیشنهاد میکنم مقاله ما در این مورد رو بخونین https://www.didogram.com/blog/switching-to-instagram-business-account/
   و در مورد صفحه‌ای که تصمیم دارید راه اندازی کنید…
   بله…خیلی هم موضوع خوبی هست اتفاقا. همونطور که خودتون فرمودین آدمهایی بسیاری این نیاز رو دارن و محصولات شما به دردشون می‌خوره. همین دستورایی که گفتین رو اگر به زبون ساده و توی تصویر نشون بدین، جوری که آدم مجبور نباشه حتما بیاد کپشن رو بخونه، خیلی هم عالی میشه. مثلا دستورهای ساده برای مراقبت از مو بذارین. نکات ساده درباره چجوری شونه کردن، شامپو کردن و اینکه چه ماسکایی تو خونه درست کنیم بذاریم. ماسکای خونگی این روزا خیلی طرفدار دارن. صفحتون نباید خشک و خالی باشه و فقط عکس قبل و بعد بگذارین. میتونین هر ماهی دو سه بار برین توی یوتیوب ویدئوهای بامزه در این مورد دانلود کنین و بگذارین. ولی کلا سعی کنین صفحتون مفید باشه. مثلا یه بار تبلیغ ککنین و کلی تو یصفحتون اطلاعرسانی کنین که ما یه برنامه مثلا ۲۱روزه‌ی سلامت مو داریم…با این برنامه تا یه سال موهاتونو بیمه کنین و این حرفا. بعد هر روز پست بگذارین و بگین امروز مثلا این کار ساده رو انجام بدین و تاثیراتش هم اینه. در کل خیلی کارها میشه کرد…تنها راهش اینه که تعامل داشته باشین با مخاطبینتون…مثلا سوال اگه میپرسن جواب بدین و جواب رو هم بذارین همه ببینن.

 • Mohamad

  سلام دوست عزیز،ممنون از مطالب خوبتان
  ممنون میشم اگه تو این امر ب ما کمک کنید
  پیج من مربوط ب فروش عرقیجات کاشان میباشد، میخاستم بدونم باید چکاری برای بازده بیشتر و بهتر انجام دهم
  ممنون میشم اگه کمک کنید

  • آیلار رزاقی

   با سلام.
   سپاسگزارم از توجه شما دوست عزیز.
   اتفاقا کسب و کار شما الان میتونه خیلی توی اینستاگرام بگیره چون مردم به محصولات طبیعی خیلی گرایش پیدا کردن.
   منتها باید دو تا چیز رو خیلی توی صفحتون رعایت کنید تا به چشم بیاین.
   اولی تولید محتوای درسته. یعنی مطالب خوب و جذاب توی صفحتون بذارید تا کاربرا بیان و شما رو فالو کنن. عکسهای با کیفیت و جذاب. اگر خودتون هم کاشان هستین که چه بهتر.و عکسهای هنری از فضای طبیعت، مراحل ساخت عرقیجات و گلها رو بذارید. مطالب جذاب و مفید بذارید. فواید عرقیجات رو بذارید و…
   دومین مساله که خیلی مهمه اینه که حتما توی صفحتون نشون بدین که این عرقیجات چطور به دست مشتریهاتون میرسه. مراحل ساده ارسال رو نشون بدین تنا مشتریهاتون ببینن که خیلی راحت میتونن این محصولات رو داشته باشن.

 • fatemeh

  سلام خیلی ممنون از مطلب با ارزشتون🤗
  پیج من مربوط به شغلم یعنی کاشت ناخن هست.میخوام به نظرتون چه کار کنم تا پیجم هم فالوراش بیشتر بشه هم اینکه مشتری های بیشتری رو بتونم جذب کنم از پیجم؟
  ممنون میشم کمکم کنید❤❤❤

  • سمیرا سرباز

   سلام عزیزم، در قدم اول شما این دستورات رو رعایت کنید، بعد پیج didogramco رو تو اینستاگرام فالو کنید و آموزش‌هاش رو دنبال کنید.
   در مورد کار ناخن می‌تونید یک ربات بگیرید که بره مخاطبان خانم رو که پیج‌های آرایشی و مد فالو می‌کنن جذب کنه.
   آدرس پیجتون رو هم بذارید من یک بررسی کنم و نقاط ضعفش رو + یک سری پیشنهاد بهتون بگم 🙂

 • مسلم

  سلام خانم رزاقی وقت بخیر.مطالب عالی بود. چطور میتونم مشاوره بگیرم؟

  • آیلار رزاقی

   با سپاس از توجه شما. اگر سوالی دارید با پشتیبانی دیدوگرام تماس بگیرید.
   دوستان ما پاسخگو خواهند بود
   ۰۲۱۴۱۸۹۷۱۱۱

 • مسلم

  سلام خانم رزاقی وقت بخیر.مطالب عالی بود.

  • آیلار رزاقی

   ممنون از توجه شما

 • یونس

  سلام
  ممنون بابت اطلاعاتتون
  در مورد خرید و فروش زمین
  و در مورد گردشگری
  روی این دو مورد دارم کار میکنم که هر کدوم یه کانال جدا و اینستاگرام جدا دارن
  ممنون میشم بازم هم راهنمایی بیشتر کنید

  • aylar

   با سلام
   در ارتباط با خرید و فروش زمین، ابتدا بگردین و رقباتون رو توی اینستاگرام پیدا کنین. ببینید اونها چه کارهایی انجام میدن. آیا قیمتها رو در صفحشون میگن یا خیر؟ عکسهاشون چطوره؟ و بعد سعی کنید از اونها یک قدم جلوتر باشید. حتما حتما عکسهای با کیفیت تولید کنید. اطلاعات درست و واقعی به مخاطبینتون بدین. یک فرمت کلی برای اطلاعاتتی که توی کپشن میدین درست کنین. مثلا این شکلی:
   موقعیت جغرافیایی:
   متراژ:
   موقعیت فروش:
   قیمت:
   دسترسی ها:
   امکانات:
   مزایا:
   و هرچیزی که نیازه مخاطبینتون بدونن. مثلا اگر قطعه ای زمین توی رامسر برای فروش دارین مزایای اون رو بگین. بگین که در مجاورتش چه رستورانهایی هست، چه امکانانتی داره، آب و هواش چطوره و کلا اون منظقه رو معرفی کنین جوری که کاربران به صفحه شما اعتماد کنن و از خوندن مطالبتون لذت ببرن.
   در ارتباط با گردشگری هم که دیگه رقبای شما توی اینستاگرام فراوون هستن. میتونید ببینید و ایده بگیرید.

 • مریم بختی

  باسلام من در زمینه فروش بیمه به ویژه بیمه عمر فعالیت دارم به نظر شما چجوری میتونم کسب وکارم رو تو اینستا معروف کنم؟

  • aylar

   با سلام.
   برای بیمه میتوانید محتوای بسیار خوبی تولید کنید.
   به ویژه اینکه رقبای شما در اینستاگرام زیاد هستند.
   ابتدا صفحات رقبا رو بررسی کنید تا یک دید کلی به دست بیارید.
   بعد یک پیج راه اندازی کنید و بیاید تا در مورد محتواش با هم صحبت کنیم.

 • عمو مستطیل

  سلام، بسیار عالی و کاربردی بود … فقط من هرچی دقت کردم و خوندم ۶ دستور جادویی ارائه کردید ۸ تا نبود 🙂 دوتای دیگه اش کجاست ؟ 🙂

  • aylar

   سلام.
   با تشکر از توجه شما.
   دو تاشو خب شما بگین 🙂

 • امیر

  عرض ادب
  ممنون بابت مطالب خوبتون
  بنده یک پیج با ۰ فالوور راه اندازی کردم به صورت بیزنس پروفایل برای فروش پوشاک
  البته ابتدای کار سعی کردم تخصصی وارد بشم و فقط روی محصولات اسپرت و لگ کار بکنم
  ممنون میشم من رو راهنمایی بکنید

  • aylar

   سلام دوست عزیز.
   روندی که انتخاب کردین خیلی خوب هست. عکس از محصولاتتون بزارین و با کپشن مناسب و هشتگ‌های تخصصی محصولاتتون رو معرفی کنین. فقط دقت کنین که عکسها با کیفیت باشن. اگر محصولاتتون برند خاصی هستن، برید به سایت اون برند و محصولاتتون رو اونجا پیدا کنین و از عکسهای خود سایت استفاده کنین. محتوای جذاب تولید کنین به این صورت که عکس ورزشکارانی رو بذارین که از این نوع محصولات استفاده مینکنن وبگین که استفده از محصولات شما چه تاثیری روی کیفیت ورزش کردن داره. سعی کنید با تم هیجان و ورزش صفحتون رو مدیریت کنین. هرچند بار یک پست ورزشی انگیزشی هم میتونین بذارین که نمونه هاش در اینترنت فراوونه. مثلا کلیپ قهرمان های دوی سرع یا ورزشهای دیگه که از رازهای موفقیت در زندگیشون میگن و یا کلیپ و عکس انگیزشی از کسانی که کاهش وزن داشتن.
   اگر آدرس پیجتون رو به من بدین که بررسیش کنم بهتر میتونم راهنماییتون کنم.

  • امیر

   عرض ادب مجدد
   با تشکر از شما خانم ایلار
   هنوز شروع نکردم به وارد کردن محصولات!
   حقیقتش نمیدونم باید روزانه چندتا پست بزنم داخل اینستا
   یا بعد از اینکه پست ها به چه تعداد رسید شروع کنم به جذب فالوور

  • aylar

   سلام.
   شما باید تمام این کارها رو با هم و همزمان انجام بدین. جذب فالوور تنها با تولید محتوای مناسب اتفاق میفته. اینجوری نیست که شما بگین تا یک روز مشخص پست میگذارم و بعد شروع به جذب فالوور میکنم. اگر صفحتون خوب باشه خواه ناخواه باعث جذب فالوور خواهد شد. هرچه سریعتر شروع کنید و با برنامه زمانی ۳ پست در هفته پیش برید.

 • SHayan

  عالی بود
  ب کمک بیشتری از طرف شما احتیاج هست برای کارم
  اکانت اینستاگرام من sHayan_hashemiiii
  اونجا صحبت میکنیم اگر بشه
  ( درضمن “در جستجوی زمان از دست رفته “ تو پانتومیم بود تو این عکسا هم کتابش بود )

  • aylar

   بله حتما بیشتر صحبت می‌کنیم 🙂
   کتاب در جستجوی زمان از دست رفته هم خیلی کتاب خوبیه
   حتما بخونید :))

 • sHayan

  فردا صبح میخونم
  نظرم رو میگم
  😀

  • aylar

   منتظر شنیدنش هستم ! 🙂

 • اسماعیل

  کار من فروش عسل وحشی کوهی ۱۰۰‎٪ طبیعی هست واسه بیماران و ادم های خاص چون عسل وحشی گرون قیمته باید چه کار کنم؟

  • aylar

   با سلام و احترام خدمت شما
   ابتدا از شما تشکر میکنم که برای کسب و کارتون ارزش قائل شدین و به دنبال راهی برای گسترش اون در اینستاگرام هستین
   برای خودتون یک برنامه بنویسید و تمام اطلاعاتی که راجع به عسل دارید رو جمع وجور کنید. چه چیزهایی رو آدمها باید درباره عسل شما بدونن؟ چه مزیتی نسبت به بقیه عسل ها داره؟ سعی کنید به صورت جذاب مزیت عسلتون رو توی اینستاگرام بیان کنین و حتما از عکسهای با کیفیت استفاده کنین. اما به همین قانع نباشید. از ایده های جدید استفاده کنید. مثلا در صفحتون به فالوورهاتون یاد بدین که با عسل شما چه چیز هایی میشه درست کرد؟ شربت؟ ماسک صورت؟ اصلا عسل برای چه بیماریهایی مفیده؟
   ولی خواهش میکنم جوری نگید که مخاطبتون خسته بشه. مثلا یک لیست بلندبالا از مزایای عسل درست نکنید زیر عکستون. در هر عکس یک نکته کوتاه.
   و باز هم تاکید میکنم حتما از عکس با کیفیت استفاده کنید.
   با زهم اگر سوالی داشتید من در خدمتم.

 • صغری

  پیج من مربوط به پذیرش سفارشات دسر و ژله هست.چطوری فالورامو افزایش دهم؟

  • aylar

   سلام دوست عزیز
   ابتدا بزارید ازتون تشکر کنم که مقاله ما رو خوندین و یه تشکر دیگه بخاطر اینکه کسب و کارتون رو بهمون گفتین.
   حالا برای افزایش فالوور من براتون دوتا راه دارم که فعلا برای شما از همه راهها بهترن.
   اول اینکه محتوا خوب تولید کنید. یعنی بششینید یه برنامه بنویسید ببینید چی می‌خواین تو صفحتون بذارین؟
   آیا می‌خواین عکس کاراتون رو بذارین؟ می‌خواین آموزش هم بدین؟ می‌خواین عکس هنرجوهاتون رو بذارین؟ و….
   بعد شروع به کار کنین. سعی کنین عکسای با کیفیت بگیرین. برین تو صفحات رقیباتون ببینین اونا چیکار میکنن؟ چجوری عکس میگیرن؟ زیر عکساشون چی مینویسن؟
   خب…
   حالا که این کارا رو انجام دادین فقط نیاز به یه دونه ربات افزایش فالوور دارین که قیمتی هم نداره و خیلی خیلی ارزونه ولی خیلی مفیه و باعث میشه یه عالمه فالوور براتون بیاره. ما خودمون ربات افزایش فالوور میدیم به مشتریامون. ربات چیه؟ ربات یه برنامه خیلی ساده س که میره به جای شما آدما رو فالو میکنه تا شما خسته نشین. مثلا شما بهش میگین برو همه اونایی که دسر و ژله دوست دارن رو برام فالو کن. برو هرکس زیر عکسی هشتگ زده ژله رو برام فالو کن. برو فلان پیج آشپزی و هرکی عکساش رو لایک کرده برام فالو کن.
   به همین راحتی.
   لطفا من رو در جریان پیشرفت کارتون بذارین.
   موفق باشین.

 • زهرا

  عااااالی بود

  • aylar

   با تشکر از توجه و لطف شما دوست عزیزم.