آموزش خارج شدن از بلاک در اینستاگرام

رفع کردن و خارج شدن از بلاک اینستاگرام

اگر مشغول خواندن این مطلب هستید، به احتمال زیاد اینستاگرام بلاک شده است و دیگر نمی‌توانید کارهایی مانند فالو، لایک و کامنت گذاشتن را انجام دهید. در این حالت شما با پیغام Action Blocked روبرو خواهید شد. دقت داشته باشید که بلاک شدن در ایسنتاگرام برای فعالیت‌های اینستاگرامی مثل کامنت گذاشتن است و با تعلیق کامل اکانت (Instagram suspension) تفاوت دارد.

اما چرا اینستاگرام ما را بلاک می کند و چگونه می‌توانیم از بلاک اینستاگرام خارج شویم؟ امروز در دیدوگرام قصد دارید به طور کامل در مورد این مسئله صحبت کنیم و به ۲ سوال اساسی شما پاسخ بدهیم:

 1. اینستاگرام چرا یک حساب را بلاک می‌کند؟
 2. چگونه می‌توان از بلاک اینستاگرام خارج شد؟

پس اگر مسدودی حساب اینستاگرام، مساله شما هم هست. حتماً این مقاله را تا انتها بخوانید.

جذب 100.000+ فالوور اینستاگرام شما را به بزرگترین رویداد اینستاگرامی ایران دعوت می‌کنیم.
‫شروع کنید فرصتی استثنایی

چرا اینستاگرام ما را بلاک می‌کند؟

اینستاگرام در بسیاری موارد سخت‌گیری‌ دارد. تمام آنها هم به مواردی مربوط می‌شوند که احساس کند شما مشغول اسپم کردن (یعنی تولید اطلاعات هرز و بی‌فایده، ایجاد مزاحمت برای کاربران دیگر یا حتی ساختن اکانت‌های تقلبی و فیک) هستید. وقتی اینستاگرام کوچک‌ترین نشانه‌ای از اسپم را ببیند، یک اکانت را بلاک خواهد کرد. که یعنی دسترسی شما را برای کامنت گذاشتن، لایک کردن یا فالو کردن افراد محدود می‌کند. پس به صورت کلی، پیشنهاد ما این است که از فعالیت بیش از حد برای جذب فالوورهای بیشتر یا ارسال پیام‌هایی که ممکن است برای دیگران مزاحمت ایجاد کنند، خودداری نمایید.

توجه داشته باشید که سیستم بلاک Instagram به طور اتوماتیک افراد خاطی را تشخیص می‌دهد و بنابراین گاهی پیش می‌آید که حتی در نتیجه یک اشتباه کوچک و غیر عمدی، اکانت شما مسدود شود. بدترین قسمت این سناریو آن است که هیچ نشانه ای برای اینکه بدانید چرا در اینستاگرام مسدود شده‌اید وجود ندارد. اینستاگرام حتی هشدار یا پیغامی در مورد مسدود شدن به شما نخواهد داد و دلیل آن را هم به شما نمی‌گوید.

بله! همانطور که متوجه شدید، ۱ حرکت اشتباه کافی است تا خشم خدایان اینستاگرام را احساس کنید و هیچ دلیلی هم برای این موضوع به شما داده نمی‌شود. اما لازم نیست نگران نباشید! ما در این پست دیدوگرام به شما دلایل مختلف بلاک شدن و روش خارج شدن از بلاک اینستاگرام را آموزش خواهیم داد.

بررسی دلایل مختلف بلاک شدن در اینستاگرام

ابتدا بگذارید به بررسی دلایلی بپردازیم که ممکن است اینستاگرام شما را مسدود کرده باشد. با خواندن این دلایل، شما به راحتی می‌توانید از مسدود شدن اکانت خود در اینستاگرام پیش گیری کنید و خیالتان راحت باشد که هیچوقت به مشکلی در این زمینه بر نمی‌خورید. اگر در حال حاضر، اکانت Instagram شما مسدود شده است، سعی کنید دلیل آن را از لیست زیر پیدا کنید و سپس برای رفع بلاک خود، به بخش بعدی مقاله بروید.

۱- در اینستاگرام خود پست داشته باشید

خب، ممکن است که شما به تازگی اکانت خود را ایجاد کرده باشید و اکنون امکان لایک و کامنت گذاشتن نداشته باشید. دلیل این موضوع آن است که اینستاگرام شما را به عنوان یک ربات در نظر گرفته، چون هیچ پستی در صفحه خود منتشر نکرده‌اید. پس همیشه هنگام باز کردن حساب، مطمئن باشید که چندین عکس مختلف در پروفایل خود قرار داده‌اید. شاید ۱۰ پست مختلف برای شروع معقول باشید. البته، خواهشاً همه این پست‌ها را به صورت یک باره در صفحه خود قرار ندهید و به مرور زمان آنها را منتشر کنید.

۲- اطلاعات حساب خود را تکمیل کنید

آیا پروفایل اینستاگرام خود را کامل نکرده‌اید؟ مثلاً پروفایل شما دارای عکس اصلی یا بیوگرافی کوتاهی نیست؟ پس به احتمال زیاد، اینستاگرام به دلیل ناقص بودن حساب، شما را به عنوان یک ربات (یعنی یک کاربر غیر واقعی) شناسایی کرده است و تصمیم گرفته اکانت شما را مسدود کند. پس بهتر است برای خارج شدن از بلاک اینستاگرام، هر چه زودتر اطلاعات پروفایل خود را کامل کنید.

۳- از گذاشتن پست های بی رویه خودداری کنید

آیا به صورت پشت سر هم پست می گذارید؟ پس احتمالاً دلیل بلاک شدن شما همین باشد. اینستاگرام اکانت هایی که پست‌های بیش از اندازه می‌گذارند را به عنوان اسپمر (حسابی که اسپم می‌کند) می‌شناسد و ممکن است آنها را مسدود کند. راه حل ساده است. به طور منظم پست ارسال کنید و عکس های خود را در Instagram بگذارید. اما از زیاده‌روی کردن خودداری کنید.

پست کردن تصاویری بیش از حد، به بلاک شدن شما در اینستاگرام منجر خواهد شد.

۴- بیش از حد لایک کردن باعث بلاک می‌شود

لایک بیش از حد پست‌های دیگران هم، قطعا موجب ممنوعیت و بلاک شدن شما می شود. چرا که بسیاری از افراد همه پست ها را لایک می‌کنند تا بیشتر توسط دیگران دیده شوند. طبق قوانین اینستاگرام، شما در یک ساعت حداکثر ۳۵۰ بار مجاز هستید که عکس‌ها و ویدئو‌های دیگران را لایک کنید. پیشنهاد می کنیم برای رهایی از بلاک شدن در Instagram، بیشتر از این حد مجاز لایک نکنید.

۵- فالو کردن بیش از حد هم مسدودی می‌آورد

فالو کردن بیش از حد افراد در اینستاگرام هم یک فعالیت اسپم در نظر گرفته شده است و Instagram شما را به عنوان یک ربات شناسایی می‌کند. پس اگر در چند وقت گذشته بیش از حد افراد دیگر را دنبال کرده‌اید، شاید به همین دلیل است که اکانت شما بلاک شده است. در چنین شرایطی، برای حل بلاک اینستاگرام خود، بهتر است از این به بعد، در یک ساعت بیش از ۲۰ نفر را فالو نکنید. همچنین به این نکته هم دقت داشته باشید که حداکثر تعداد فالوهای شما می‌تواند ۷۵۰۰ نفر باشد. پس لازم نیست چندان عجله‌ای برای فالو کردن غریبه ها به خرج دهید.

فالو کردن بیش از حد افراد در اینستاگرام، باعث فالو بلاک شدن شما می‌شود.

۶- تکرار بیش از حد، بلاک شدن در پی دارد!

اگر پست ها، اموجی‌ها و کامنت های شما بیش از حد تکراری باشند، به محض اینکه Instagram متوجه این تکرار شود، به سرعت شما را بلاک می‌کند و اجازه پست گذاشتن یا کامنت دادن را از شما می‌گیرد. اما تا کی؟ هیچ کس به درستی نمی‌داند.

البته طبق گفته کاربرانی که در این زمینه تجربه دارند، اگر شما پیغام Action Blocked را از اینستاگرام دریافت کرده باشید، اینستاگرام از چند ساعت تا چند هفته شما را در حالت مسدودیت نگه خواهد داشت. ما در ادامه این پست، جزئیات بیشتری در این زمینه در اختیار شما قرار خواهیم داد.

۷- از منشن کردن بیش از حد افراد دیگر پرهیز کنید!

یکی دیگر از مواردی که به بلاک شدن در اینستاگرام منجر می‌شود، منشن (mention) کردن یا خطاب قرار دادن بیش از حد دیگران است. اگر معنی منشن کردن را نمی‌دانید، منظور وقتی است که شما از علامت @ استفاده می‌کنید.

بهتر است که در پست‌ها و کامنت‌های خود، بیش از حد دیگران را mention نکنید. در واقع، اینجا هم همان بحث تکرار و زیاده‌روی وجود دارد. این مساله به خصوص زمانی حائز اهمیّت است که شما افرادی را منشن کنید که در لیست فالوورهای شما نباشند. تا جای ممکن از اینکار پرهیز کنید تا حساب کاربری شما در امنیت باقی بماند. همچنین لازم می‌دانم بگویم که این اتفاق بیشتر زمانی می افتد که عکس شما در رقابت‌های اینستاگرامی برنده شده باشد و بخواهید ازکسانی که به شما تبریک گفته اند، تشکر کنید.

بلاک شدن اینستاگرام به خاطر منشن

۸- از ربات‌های لایک و فالو اینستاگرام به دقت استفاده کنید

همانطور که احتمالاً می‌دانید، ربات‌هایی در اینستاگرام وجود دارند که از طرف شما به لایک، فالو و کامنت گذاشتن برای بقیه می‌پردازند. برای مثال، می‌تواند به ربات افزایش فالوور اینستاگرام خود ما اشاره کرد. این ربات ها هر چند در افزایش فالوورهای شما بسیار تاثیرگذارند، اما زیاده‌روی در آنها می‌تواند بسیار خطرناک باشد. چون اینستاگرام فعالیت این ربات‌ها را تائید نمی‌‌کند (چون درآمد تبلیغات خود Instagram را کاهش می‌دهند.) پس شما باید با ملاحظه از این ربات ها استفاده کنید.

برای اینکه مطمئن شوید ربات شما هیچوقت باعث مسدودی حسابتان نمی‌شود، به دو مساله دقت کنید. اول اینکه هنگام تنظیم ربات، از زیاد کردن بیش از حد فعالیت آنها خودداری کنید (برای مثال، تعداد معقول لایک، همان ۱۵ یا ۲۰ لایک است). به علاوه رباتی را انتخاب کنید که فعالیت های آن متنوع و طبیعی باشد. هر دو این موارد در ربات اینستاگرام خود دیدوگرام لحاظ شده است.

۹- به قوانین اینستاگرام دقت کنید

نادیده گرفتن قوانین اینستاگرام یکی دیگر از دلایل بلاک شدن شماست. بنابراین از شما می خواهیم اگر در مورد ماهیت فعالیت‌های خود شک دارید، حتماً یک بار قوانین اینستاگرام را مطالعه کنید.

حالا من برای خارج شدن از بلاک اینستاگرام چکار کنم؟

وقتی که اینستاگرام شما بلاک می شود معمولا ۳ ساعت، تا ۴ هفته طول می کشد (خیلی طولانی است؟ دقیقاً برای همین است که باید مواردی که در بخش قبلی ذکر شد را رعایت کنید) تا مجددا حساب کاربری شما فعال شود. اما چه کاری می توان انجام داد تا این پروسه سریعتر انجام شود؟ برای این منظور می‌توانید درخواستی به اینستاگرام بفرستید تا حساب شما را مجددا بررسی کند. چگونه؟ در ادامه، چند روش مختلف برای ارتباط با Instagram را به شما آموزش می‌دهیم.

۱- ثبت درخواست رفع بلاک هنگام مشاهده پیغام Action Blocked

همانطور که گفتیم، زمانی که شما پیغام Action Blocked را دریافت می‌کند، بدان معنی است که حساب شما بلاک شده است. زمانی که این پیغام را دریافت کردید، گزینه Tell Us را فشار دهید تا بتوانید به اینستاگرام در مورد اشتباه پیش آمده بنویسید.

پس از آنکه دکمه Tell Us را فشار دادید، ایستاگرام (به احتمال زیاد از طریق آدرس ایمیل) از شما می‌خواهد اطلاعاتی امنیتی را تکمیل کنید و سپس درخواست می‌کند که عکس خودتان را برایش ارسال کنید تا مطمئن شود شما یک آدم واقعی هستید. پس از ارسال عکس به اینستاگرام، حساب کاربری شما نهایتاً پس از چند روز دوباره فعال می شود.

رفع کامنت بلاک

۲- ثبت درخواست رفع بلاک از طریق بخش تنظیمات

از برنامه اینستاگرام به صفحه پروفایل اینستاگرام‌تان بروید و وارد گزینه تنظیمات یا Options شوید (یعنی همان آیکن چرخ دنده در گوشه سمت راست – بالای صفحه). حالا در صفحه تنظیمات پایین بروید و گزینه Report a Problem را پیدا و انتخاب کنید. در اینجا شما می‌توانید مسائل مختلف را به Instagram گزارش دهید. از بین گزینه‌ها، مورد Something isn’t Working را انتخاب کنید. حالا فرم را با درخواستی برای رفع بلاک پر کرده و دکمه ارسال را فشار دهید. یک نمونه از متنی که می‌توانید برای اینستاگرام بفرستید در زیر آمده است:

?Hi, I’ve noticed that my Instagram account has been suspended. I don’t know the reason for this blockage, but you should know that I’m a real person. Would you please recheck my suspension

روش رفع بلاک و مسدودی در instagram

۳-  پر کردن فرم وب‌سایت اینستاگرام برای رفع مسدودی

راه حل بعدی که برای شما وجود دارد، این است که به سایت اصلی اینستاگرام مراجعه کنید و فرم گزارش حساب هک شده را تکمیل کنید. در این حالت، شما به Instagram گزارش می‌دهید که حساب شما هک شده است و اکنون توسط شخص دیگری استفاده می‌شود. بنابراین اینستاگرام پس از اطمینان از اینکه شما صاحب واقعی حساب هستید، صفحه شما را از بلاک خارج می‌کند. برای ورود به این فرم، اینجا کلیک کنید.

چگونه با گزارش هک شدن، از بلاک اینستاگرام خارج شویم؟

روش های دیگر برای از بین بردن بلاک Instagram

 1. بیوگرافی یا bio اینستاگرام خود را ویرایش کنید.
 2. اینستاگرام را از روی سیستم عامل گوشی پاک کنید و مجدد نصب کنید. توجه داشته باشید که قبل از پاک کردن برنامه اینستاگرام، از اطلاعات خودتان نسخه پشتیبان تهیه کنید.
 3. و البته مطمئن‌ترین راه برای رفع بلاک Instagram: کمی صبر داشته باشید و منتظر بمانید تا اینستاگرام بعد از مدتی، خودش مسدودی شما را از بین ببرد.

سخن نهایی

ما سعی کردیم تمام موارد مختلفی که منجر به بلاک شدن اکانت Instagram می‌شوند و راه‌حل تمام آنها را طی این پست با شما در میان بگذاریم. امیدوارم این موارد به رفع بلاک شما کمک کنند. در نهایت از شما دعوت می‌کنم اگر سوال دیگری در مورد این نوشته دارید، یا حتی اگر این مطلب به رفع بلاک شما کمک کرده است، حتماً از طریق بخش نظرات، این موضوع را به ما اطلاع دهید.

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید! ارسال دیدگاه
بازخورد و سوالات(251 دیدگاه)
 1. سلام ممنون میشم راهنمایی کنید
  چند وقتی هست که کسی دایرکت بده یا استوریمو ریپلی کنه . من نمیتونم اون نظر رو در همون قسمت لایك کنم
  چکار میشه کرد، فقط قسمت لایك دایرکت رو ندارم

 2. This action was blocked.please try again later.we restrict certain content and actions to protect our community.Tell us if you think we made a mistake

  چند روزه میخوام دوستم رو فالو کنم این متن بلافاصله برام میاد…من فقط بیست شش نفر فالو کردم البته بیست هفت نفر بود دوستم منو بلاک کرد بود بعد منو از بلاکی در اورد بهم در خواست فالو داد من میخوام فالوش کنم این متن انگلیسی برام میاد الان چند روزه منتظرم …لطفا کمک کنید از این حالت خارج بشه

 3. سلام من تو اینستام منو فالو میکنن ولی تعدادی که منو فالوو میکنن رو اینستا مثلا از ۳۰ تا یکی یا دوتاشو به فالووینهام اضافه میکنه ممنون میشم بفرمایید چرا اینطور شده ؟ با تشکر.

 4. باسلام ممکنه کسی به خاطر زیاد بلاک شدن توسط اشخاص دیگه (ریپورت نه فقط بلاک)پیجش موقتایادائمی بسته بشه

 5. سلام ممنونم از مطالب خوبتون
  چند روزي هست كه اينستاگرام پيج من رو ميبنده (مينويسه instagramer) ميرم از سايت اينستاگرام رمز ميفرسته باز ميكنم پيج رو بعد از چند ساعت باز ميبنده حتي ايميل و شماره تلفن و رمز رو تغيير دادم ولي درست نشد ممكنه راهنماييم كنيد تا بدونم چه بلايي سر پيج اومده؟ ريپورت شدم بلاك شدم چي شدم ؟راهكارش چيه؟
  ممنون

 6. سلام اینستا بروز رسانی نمیتونم استفاده کنم مشکل کجاست؟دایکرت هم وارد نمیتونم بشم ممنون میشم راهنمایی کنید

  • سلام، از ابزار تغییر آی‌پی استفاده کنید یا اینکه وارد تنظیمات گوشی بشید، به قسمت برنامه‌ها مراجعه کنید. برنامه اینستاگرام رو انتخاب کنید.
   تو این مرحله به بخش حافظه برید و بعدش روی دکمه حذف حافظه پنهان یا cleare cache کلیک کنید.

  • سلام،
   از ابزار تغییر آی‌پی استفاده کنید. یا اینکه وارد تنظیمات گوشی بشید، به قسمت برنامه‌ها مراجعه کنید. برنامه اینستاگرام رو انتخاب کنید.
   تو این مرحله به بخش حافظه برید و بعدش روی دکمه حذف حافظه پنهان یا cleare cache کلیک کنید.

 7. سلام روزتون بخیر من الان دوروز ک وارد صحفه اینستا میشم بعد از ۵ ثانیه خارج میشه ممکنه بلاک شده باشم

 8. سلام اینستا کلا صفحه منو بسته هرچقدرم میخوام وارد بشم نمیشه هی لینک عوض کردن رمز میاد رمزمم عوض میکنم باز وارد نمیشه اکانت مامانمو تو گوشیم امتحان کردم حتی با اونم لوگ این نشدم تو اینستا حالا من چیکار کنم؟؟؟

 9. سلام اکانت اینستاگرام من چند روزی هست که عکس میتونم پست کنم اما فیلم که پست میکنم بدون هیچ اخطار یا هشداری خود به خود فیلم حذف میشه . خیلی سریع هم حذف میشه. هر چه مطلب خوندم متوجه نشدم علتش چیه چون اگه بلاک شده باشم عکس هم نباید بشه پست کرد. لایک کردم هم مشکلی نداره.
  کسی میدونه چه کار کنم؟؟؟

 10. درود بر شما، اینستاگرام من دیگه باز نمیشه نام کاربریم هست برای ورود به سیستم میزنم خطا میده! دوتا گزینه بیشتر نداره پایین، یکی سمت راست نوشته ورود به حساب دیگری و سمت چپ نوشته نام نویسی! چکار باید کنم اینستاگرام من هک شده! مسدود شده؟ میشه کاریش کرد؟ ممنون میشم راهنمایی کنید کلی فالو و لایک داشتم

 11. سلام .من هرچی پست میذارم اینستا بعدش حذف میکنه فقط با فیلتر شکن میتونم پست بذارم.دلیلش چی میتونه باشه

 12. من یه نفرو توو اینستاگرام بلاک کردم ولی هنوز توو پیج ایشون میزنه فالویید بای مژگان. میشه دلیلشو بگید، لطفا. خیلی برام مهمه

 13. سلام، نمیدونم بلاک شدم یا نه چون میتونم ویدیو پست کنم ولی وقتی که میخوام عکس پست کنم برای یک ثانیه پست میشه بعد از اون اینستاگرام عکس رو پاک میکنه 😐

 14. سلام تروخدا کمکم کنید من الان یه برنامه فالو آنفالو نصب کر م بعد از مدتی حذف شد مجبور شدم چندتا دیگه رو از پلی استور نصب کنم که چون مثل اولی خوب نبودن حذفش کردم شاید اون اولی زیاد فالو آنفالو کرده نمیدونم چون روی حالت خودکار میذاشتم الان دوهفتست هروقت وارد اینستا میشم یه صفحه سفید وامیشه میگه رمز ۶عددی به شماره تلفنتون ارسال میشه.اونو میزنم وارد میشه الان دیگه اونم میزنم کد نمیده وارد بشه به نظرتون چیکار کنم؟؟تروخدا جواب بدید

 15. سلام
  چند روزی است که بلاک کامنت و لایک شده ام برای خارج شدن از بلاک باید چه کاری انجام دهم؟
  فکر میکنم به دلیل فالو کردن زیاد این اتفاق افتاده است؟

 16. من شادوبن شده بودم که بعد ۱ماه حل شد.ولی هرکسی رو فالو میکنم بعد چند ساعت بهصورت خودکار آنفالو میشه.یعنی میتونم فالو کنم منتها صبح که ۱۰۰نفرو فالو میکنم شب همشون آنفالو میشن چرااا؟

  • سلام، تعداد فالو در ساعت محدوده، برای فالو و آنفالو باید از ابزار ربات اینستاگرام دیدوگرام استفاده کنین.

 17. سلام.من یکی از اکانت هامو تو قسمت اکانت های سیو شده اینستام داشتم وهمیشه ازاونجا واردش میشدم ولی الان یک هفتس هرچقدر میزنمش مینویسه an unknown network error has occurred درحالیکه نتمم وصله.متاسفانه رمزشم فراموش کردم.هرچقدرم فراموشی پسوردو میزنم واس شماره ای که باش وارد شدم لینک نمیفرسته.میشه لطفا راهنماییم کنین خیلی لازمش دارم

  • سلام، برای سیستم فالو انفالو باید از ربات اینستاگرام استفاده کنین وگرنه اکانتتون بلاک میشه.

 18. سلام
  ببخشید به من اخطار داده شده ویدیو مسدود شده و اینکه محتوا دارای حق نسخه برداری متعلق به شخص دیگری باشد .الان من دقیقا ویدیو بلاک شدم یا بلاک شدم یا هرچیزی من روزی ۶پست میزارم چیکار کنم

 19. سلام،من هشتگ واسم بلاک شده،ینی تو گزارش ویوهام دیگه هشتگ نیست…فک کنم به خاطر اینه که از هشتگ خیلی استفاده میکردم،برای رفع این مشکل الان باید چیکار کنم؟

 20. سلام خسته نباشی من از نرم افزار های افزایش فالوور استفاده میکردم اما الان دو سه روزه هر بار میخوام وارد اینستا بشم ازم کد تایید میخواد که با پیام میفرسته برام تا کد تایید رو نزنم کلا پیجم برا هیچکس بالا نمیاد کد تایید.این اتفاق برا هر بار که میخوام وارد اینستا بشم میوفته دارم دیوونه میشم یکی کمک کنه

 21. سلام. ممنون از مطلب خیلی خوبتون.
  من چند تا پیج دارم که معمولا وقتی یکیش بلاک میشه بقیه هم بلاک میشن، در صورتی که میزان استفاده ی من از این پیج ها متفاوته، بعضی زیاد، بعضی کم. الآن هم همون طوری شده.
  می تونیم نتیجه بگیریم که اینستاگرام به فعالیت های بیش از حد یک کاربر با یک آی پی خاص (و نه الزاما یک اکانت) حساسه و وقتی اون رو خاطی تشخیص بده، حساباش، تر و خشک با هم می سوزن؟

 22. سلام دایرکت اینستاگرامم پیام میفرستم میره برای شخص مقابل ولی برای خودم قابل مشاهده نیست که چی فرستادم برای چه کسی ممنون میشم راهنمایی کنید

  • سلام،
   اینستاگرام رو آپدیت کنید. همچنین حافظه پنهان گوشی رو هم پاک کنید. اگر رفع نشد یک بار از اکانت خارج بشید و مجددا وارد بشید.

 23. سلام دایرکت اینستاگرامم پیام میفرستم میره برای شخص مقابل اما برای من نشان داده نمیشود داخل دایرکت که چه چیزی فرستادم ممنون میشم که راهنمایی کنید

  • شما از سمت اینستاگرام برای مدتی مسدود شدین و نمیتونید با آدرس ایمیل و شماره تلفن فعلی ثبت نام کنید.

 24. سلام.
  من دو پروفایل داشتم یکی رو خواستم ارتقاع بدم و یه باره ا۰۰۰ نفر رو اضافه کردم …و کم کم نتونستم تبلیغ کنم یا لاک و یه بار درست میشود یه بار نه…
  ولی بعد یه هفته از من میخواست که شماره رو بنویسم و بعد یه کد میفرستاد و بعد به حدی رسید در روز ۶ الی ۷ بار از من شماره میخواست…به پروفایل دیگرم هم صرایت کرد و حالا این دو پروفایل کلا نا پدید شدن هم برای خودم و هم دوستانم …چرا و چیکار کنم؟ لطفا تا میشه از کلمه های ساده استفاده کنید که متوجه بشم…ممنون از شما و خسته نباشید…🙏🏻😊

 25. من وقتی میخوام پستها رو لایک کنم نمیتونم اما گزینه ی اکشن بلاک برام نمیاد ی دستور دیگه میاد مینویسهcant like post

 26. سلام من پیج اینستاگرامم خیلی بازدید داشت و از هشتک استفاده میکردم و یک بار با گذاشتن یک فیلم نامطلوب اینستاگرام اون پست رو پاک کرد و از اون به بعد پیج اینستام غیرفعال شده

 27. سلام . ی سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدین .
  پیغامیکه بلاک کرده منو واس موقعیکه کپشن میزارم واس پست :
  it looks like you were misusing this feature by going too fast
  در صورتیکه بیش از حد از هشتگ استفاده نکردم . همون حداکثر ۳۰ تایی ک گفتین . البته پیجو تازه ساختم . مشکل چیه؟

 28. سلام من پریشب یهو اکانت اینستام پرید وقتی ک من خودم داخل اینستا بودم این اتفاق افتاد بعدهر کاری میکردم نمیتونستم وارد شم ب چند تا از دوستام گفتم ک ایدیمو سرچ کنن براشون هیچی بالا نمیومد بعد ک خواستم ی اکانت دیگه هم درست کنم نمیشد هی ارور میداد ب یکی از دوستام گفتم برام اکانت درست کنه تونستم وارد شم بعد چند بار اسم ای دیم رو تغییر دادم منو بلاک کرد تو دایرکت هم فقط اخرین پیامایی ک برام میادو میتونم ببینم مثلا وقتی میخوام برم پیامای قبلی رو ببینم همش علامت دایره میاد ک داره میچرخه مشکلش چیه به نظرتون خسته شدم دیگه اون از اکانت خودم اینم از این اینستا کلا با من مشکل داره فک کنم

 29. حساب من دیسیبل شده من باید چیکار بکنم؟؟؟؟؟؟
  و اینکه من حتی نمیتونم یه پیج جدید درست کنم وقتی میخام پیج جدید درست کنم اخطار میاد که حساب شما مسدود است و شما نمیتوانید حساب جدید ایجاد کنید؟؟؟؟؟
  لطفا کمک کنید ممنون میشم

  • سلام،
   از ابزار تغییر آی‌پی استفاده کنید. موقع ساخت اکانت هم از شماره و آدرس ایمیل دیگه استفاده کنید.

 30. سلام سرکار خانم
  خسته نباشید و مرسی از مطالب خوبتون
  من اول چند تا فالور خریدم بعد حجم زیادی فالو و لایک کردم و حجم زیادی فالور و لایک گرفتم ک اینستام بلاک شد هر چند دقیقه یک بار پیامک میخواست . که یک بار کلیر کچ کردم کل برنامه های فالوگیر و هم حذف کردم و با فیسبوک زوری بالا اوردمش
  بعد چند روز ایدی فیک ساختم و باز فالور گرفتم الان نه یوزرنیم و میشناسه نه جیمیل نه شماره تلفن حتی با فیس بوک هم نمیشناسه آیپی گوشیم هم بن شده نه میتونم اکانت بسازم نه با اکانت دیگه کانکت میشه. البته با گوشی های دیگه هم تست کردم بالا نیومد اکانتم… با همه روش ها
  ایا راه حلی داره منو راهنمایی کنید یا اکانتم کلا پریده؟

 31. سلام من از دوتا ربات استفاده کردم برای افزایش فالوور و خودم هم اقدام به فالو دیگران کردم و تعدادش زیاد بود تقریبا ۲۰۰۰ الان اکانتم رو غیر فعال کرده و میگه از قوانبن تخلف کردی . من چبکار باید بکنم یعنی اکانتم از دست رفت

 32. سلام ببخشید من از دیروز نمیتونم پستی رو لایک کنم اما بقیه فعالیت هام مشکلی ندارن ولی وقتی میخوام لایک کنم پیام Action blockedمیاد. ممکنه منم واس چند روز یا چندهفته بلاک شم از طرف اینستا؟یا نتونم وارد پیج ام بشم بعدا برای مدتی؟کلا برای چندوقت بقیه فعالیت هامم مشکل پیدا کنه؟

 33. من شب ازازفالویربگیر انستااستفاد کردم صبحش کاملا انستاگرامم تخلیه شده بودبه حالت دوباره نام نویسی

 34. بعلت گذاشتن پستی که برخلاف قوانین اینستاگرام بود،ابتدا اینستاگرام پست منو حذف و سپس پیجم رو محدود کرد.الان وقتی پست میزارم کسی نمیبینه.یعنی انگار گذاشته نمیشه.چه باید بکنم؟

 35. سلام وقت بخیر من مشکل خیلی جدی پیدا کردم من ٣ حساب اینستاگرام در گوشی دارم که دو تای اول بیزنسی هستند و به فیسبوک متصل ولی همینطوری زدم خروج از همه امانت ها دوباره که خواستم برگردم یکی از حساب ها باز نشد و هر کاری که بگید در فراموشی رمز عبور زدم هم پیامک و هم ایمیل اون یک حساب اصلا رمزش برام باز نمیشه و اگر هم فراموشی رمز عبور میزنم برای حساب های دیگر ریست پسوورد میاد و باز اون حساب رو برام مشخص نمبکنه و نمیتونم واردش بشم لطفا بهم ایمیل کنید و کمکم کنید که متوجه جواب خوب شما بشم من به اون پیج بیزنسی احتیاج دارم و الان فقط از پیج های دیگم میتونم ببینمش مثل غریبه ها لطفا ایمیل کنید جواب رو بفهمم ممنون از لطف و محبت شما

 36. سلام من برای افزایش دنبال کننده هام حدود ۳،۴ هزار نفر فالو کردم و بعد کسایی که بک ندادن رو آنفالو کردم که حدود هزار خورده ای شد
  بعد از آنفالو دیگ نشد بیشتر ار از تا فالو کنم
  مثلا قبل میشد ۲۰۰ نفر یهو فالو کنم باز چند ساعت بعد ۲۰۰ تا دیگه
  ولی الان ۴۰ تا فالو میشه کرد، باز ۵ دقه بعد میزاره ۴۰ تا دیگه فالو کنی گاهی وقتا هم ۲۰ تا میزاره
  چرا اینجوری شده
  و چطور میشه از این محدودیت دراومد؟

  • سلام،
   این محدودیت هست و نمیشه کاریش کرد. هر چقدر هم که بیشتر این کار رو تکرار کنید، محدودیت بیشتر میشه.

 37. سلام چند وقت پیش اینستاگرامم رو حذف کردم دوباره نصب کردم بعدش اسم پیجم رو که وارد کردم اومد بالا بعد دریافت پیامک رو تایید کردم به جای اینکه پیجم رو بازکنه یه صحفه دیگه باز کرد و اسم پیج و پسورد میخواست اونا رو که وارد کردم گفت یه پیامک که یه کد ۶ رقمیه به شماره شما ارسال شده ولی هیچ پیامکی نمیاد در رابطه با کد و اون چهار شماره اخر که میگه کد بهش ارسال شده چهار شماره اخر من نیست لطفا کمکم کنید پیجم برگرده ممنونم

 38. سلام چند روزه پیش اینستاگرام که میخواستم باز کنم کلا صحفه سفید میشد واز برنامه میپرید بیرون بعد من حذف کردم ودوباره نصب کردم الان که اسم پیجمو میزنم میاد وقتی که دریافت پیامکی رو میزنم اولش شماره خودم میاد وقتی اوکیش میکنم بجایی اینکه تایید کنه میره ودباره یه صحفه دیگه باز میکنه اونجاذکه اسم پیجمو میزنم و پسوردشو وارد میکنم پیامکی که کد ۶ رقمیه به چهار شماره اخره گوشی من که میخواد بفرسته اونذچهار شماره اخر با شماره من فرق داره و پیامکی واسه من نمیاد ولی میزنه پیامک ارسال شده لطفا کمکم کنید پیجم برگرده احتمال اینکه اینستا گرام بلاکم کرده با شه هست

 39. سلام. من مدت یکی دوماه هست فالو نمیتونم بکنم. یکی دوتا فالو میکنم بقیه برگشت میخوره. از وقتی اسم پیج عوض کردم اینجوری شد.اگه راه حل جدیدی دارید کمک کنید ممنون میشم

 40. سلام ما برای رفع دسیبلی همان روش اول را انجام دادیم میخواستم بپرسم که آیا جز این روش راه دیگری وجود دارد که پیج به ما بازگردد؟اگر مقدور است شماره ای برای جهت برقراری ارتباط لطف بفرمایید

 41. سلام اکانت چیزی به عنوان که ریپورت شدید نمیاره ،ولی وقتی پست میذارم آپلود میشه ولی نه لایک خودم ثبت میشه نه پست در آرشیو چه کار باید انجام بدم ممنون میشم راهنماییم کنید

 42. سلام غفار احمدی هستم عرض حظور شما من کسانیکی بک ندادن رو آنفالو کردم حدود۴۰۰ نفر والان که میرم تو اینستا نمیتونم کسی رو فالو کنم لطفا جوابشو برام بفرستید خیلی ممنون میشم

 43. سلام من با شماره نمیتوانم اکانت بسازم همش این پیغام میده, Action blocked signup can’t creat right now. ولی با جیمیل میتونم بسازم.. اگه ایدی گوشیم را بلاک کرده اینستا چه کار میتوانم کنم. خواهش میکنم پاسخ بدهید

 44. سلام من ۵۰تا لایک درخواست کردم ۵۰تا فالو در یک روز اکانتم بلاک شد آیا امیدی هست که امانتم برگرده واقعا پشیمونم الان اینستاگرام نوشته با وارد کردن شماره خود به حفظ امنیت انجمن ما کمک کنید شمارمو وارد کردم اکانتم پاک نمیشه؟؟خیلی نگرانم دقیقا باید چیکار کنم اکانتم خیلی برام مهمه شماره رو بزنم ایا امکانش هست ک برگرده اکانتم؟؟!!

 45. سلام من قبلا پست گذاشتم توی اینستاگرامم پستم تایید شده ولی غیب شده ولی عددش مونده لطفاً رسیدگی کنید نمیدونم چیکار کنم

 46. سلام منو دوستم همدیگرو بلاک کردیم وحالا که میخواییم انبلاک کنیم همو نمیشه و پیج دوستم اصلا برای من بالا نمیاد ممنون میشم کمک کنید

 47. سلام
  من تو پیجم هر پستی که میزارم و هشتگ زیرش میزارم بعد توی هشتگ ها نشون نمیده پستم رو. بعد با یه پیج دیگه امتحان کردم میبینم هر هشتگی رو که میزنم بعد روی هشتگ میزنم و میبینم توی لیست اون هشتگ ها هست…
  ولی این پیج اصلیم اصلا هیچ هشتگی رو تو لیست نمیاره.. از هشتگ های زیادی هم استفاده نمیکنم تعداد کم میزنم ولی بازم همین مشکلو داره کلا تو این پیج هر هشتگی میزنم انگا نه انگار که از اون هشتگ استفاده کردم..
  مشکلش چیه؟
  لطفا اگه میدونید کامل توضیح بدید ممنون

  • سلام،
   دقت کنید که داخل صفحه هشتگ نمایش آخرین پست‌ها رو زده باشید. احتمالا محبوب‌ترین‌ها رو داره بهتون نمایش میده و برای همین هست که نمیتونید ببینید.

 48. با سلام.یکی از پیج های پرطرفدار اینستا پیج من را بلاک کرده و من نمیتوانم پیجشو ببینم برای رفع بلاک چکار کنم؟ممنونم اگه راهنمایی بفرمایید.

 49. عرض سلام و ادب
  بنده چند وقتیه که پست با هشتگ قرار میدم اما هشتگا رو که کلیک میکنم اصلا پست من در اون هشتگا نیست!!
  قبلا اینجور نبود و پست من در هشتگا پیدا میشد و لایک و ویو فراوانی داشت
  ممنون میشم راهنمایی کنید

 50. سلام
  شیش ماهه یک پیج ساختم فیلمهای دعوا درگیری ترسناک می زارم تا الان خوب اومده بالا نوزده هزار تا فالو ر جذب کردم ، الان دو هفته است که روی نوزده هزار تا گیر کرده روزی دو سه نفر فالوم میکنن قبلا روزی بالای صد نفر فالو م میکردن ،چند بار ریپورت پرابلم زدم جواب نداده چیکار کنم ؟

 51. سلام مشکل من افزایش روزانه فالوینگ هام هست که من فالو نمیکنم و هروز داره بیشتر میشه و من مجبورم هروز ۲۰۰نفر رو انفالو کنم.علت چیه ؟ همه ی پیج ها خارجی هستند .خسته شدم والا هروز باید انفالو کنم.چیکار کنم دیگه بی جهت و خود به خود به فالوینگ هام افزوده نشه ؟

 52. سلام من فک کنم یه عکس غیر اخلاقی گذاشتم با یه اکانت دیگم ۱۰ دقیقه بدش دیدم نوشته شما بلاک شدی همون موقع تو گوشیم از اکانتام log out شد حالا دو هفتست ن میتونم اکانت وارد کنم ن بسازم همش هم میگه sorry we have problems with your request حالا چیکار کنم هرچیم برنامه رو پاک میکنم نصب میکنم همین میشه iosهستم لطفا راهنمایی کنید

 53. به همین دلایلای دوستان من هم پیجم بلاک شده.ولی نمیتونم برم داخلش.ودایرکتشم از اون اکانتم میبینم اسم اکانتمونوشته inestager
  Ammer و میخوام بدونم این اکانتم برمیگرده یا نه؟

 54. سلام ببخشید من فقط لایک کردن مسدود شدم ایا واسه همیشه هست یا ازاد میشه بلاک بودنم مرسی لطفا جواب بدین

 55. من یکی رو ریپورت کردم و اونم منو بلاک کرده الان دنبال دایرکتمون میگردم …دایرکتمون ناپدید شده بدون اینکه من حذفش کنم

 56. سلام
  من چند پیج دارم یکی از پیج هام از طرف اینستا مسدود شده ، برای همین از هر کدوم از پیج های دیگه خارج میشم دیگه نمیتونم وارد اون پیج بشم و پیغام میده مشکلی پیش آمده. ضمنا فالوورای پیج هام داره کم میشه و خیلی کم پیجامو فالوو میکنن لطفا راهنمایی کنین ممنون

 57. سلام من به هرکسی که فالو بک میده دایرکت میدادم مثل اینکه خیلی زیاد شدن حدود ۵۰۰ تا دایرکت بعد پیام …action was blocked برام اومد چیکار کنم درست میشه اصلا؟

 58. سلام
  من یکی از فالوورامو بلاک کردم اونم منو بلاک کرد.بعد ک خواستم آزادش کنم میرم تو تنظیمات و میخوام ان بلاکش کنم صفحه خالی باز میشه.لطفا راهنماییم کنید

  • سلام، دیتا برنامه رو پاک کنید از حافظه گوشی یا اینکه از اکانت خارج بشید و دوباره وارد بشید. اگر برطرف نشد از ابزار تغییر آی‌پی استفاده کنید.

 59. وقتی اسم یک اکانت اینستا به کاربر اینستاگرام تغییر مبکنه ریپورت شده یا خودش تغییر داده ؟ برام مهمه خواهشن جوابمو بدین

 60. سلام ، چند روز پیش یک کسی وارد اکانت اینستاگرامم شد ، پسوردم را عوض کرد و تا چند روز نمی توانستم به اکانتم وارد شوم ، بعد دوباره همان پسورد خودم را گذاشت و توانستم وارد اکانتم شوم ، و فی الفور ، پسورد را عوض کردم ، چطور اینستاگرام را خبر دار کنم که کس دیگری وارد اکانتم شده؟

 61. سلام چرا گاهی کامنتی که زیر یک پست میزارم رو پیدا نمیکنم‌ و کسانی که کامنت منو ریپلای کردن و چیزی برام‌نوشتن بعد چند ساعت غیب میشه اسمشون رو میبینم‌ ولی هرچی میزنم رو کامنتشون پیداش نمیکنم هی میره روی اولین کامنت که زیر پست هست .امیدوارم سوالم رو پیچیده عنوان نکرده باشم

 62. سلام من الان سه ماهه نمیتونم وارد اکانتم بشم تا واردش میشم صفحه عوض میشه سفید میشه بالاش دوکممه انگلیسی میاد چکار کنم

 63. سلام من یک سوال از ادمین عزیز داشتم میخواستم بدونم من اکانت یک نفرو که دوستم خست میدونم و تو قسمت سرچ میزنم نمیاره بخاطر همین از یکی دیگه درخواست کردم اکانتشو بصور ارسال نمایه دایرکت بزام بفرسته چون گفتم شاید من اشتباه میزنم وقتی دایرکت میفرسته نمایشو بازم نمیاره و مینویسه کاربر یافت نشد در حالی ک از طریق اکانت یکی دیگه زدم راحت پیداش میکنه اما تو اکانت من انگار همچین اکانتی وجود نداره و میگه یافت نشد علتش جیه؟ با تشکر

  • وقتی ویدئویی رو لایک میکنید مثل لایک تصاویر نشون نمیده و به جای لایک view رو نشون میده. مشکلی نداره.

 64. سلام از دیروز یک ارور میده اینستاگرامم و اجازه وارد شدن نمیده Oops , an error eccurred
  از گوشی دیگه و مرورگر هم خواستم باز کنم نشد ممنون میشم راهنماییم کنین

 65. سلام اینستاگرام پست های منو بلاک میکن یعنی هر وقت من ی ویدیوئی میزارم اونو حذف میکن و واسم پیغام video blockedمیاره چی کار کنم که درست ش؟؟؟

 66. سلام هر چی ویدئو پست میزارم چند نفر میبینن و کامنت میزارن بعد پیام میده ویدئوی شما بلاک شده بابت مسائل کپی رایت

 67. درود بر دوست عزیز که با راهنمایی هاتون به هم نوع هاتون کمک میکنید دوست گرامی یک شخصی از بنده کلاهبرداری کرده و الان نمیدونم چکار کرده که کلا اسمش و چت هامون از توی دایرکتم غیب شده اسمش رو هم که سرچ میکنم پیدا نمیشه میشه بگین چکار کرده که اینجور شده؟ و من چطور میتونم پیداش کنم و ازش شکایت کنم؟ فقط یه شماره حساب ازش دارم که براش پول ریختم و اسمش که سرچ نمیشه با تشکر از حضرت عالی

 68. سلام ممنون بابت نوشته های مهمتون ولی من نمیتونم اکانت باز کنم signup blocked شدم و اصلا باز نمیشه تقریبا ۲ هفته ایناس اینطوری شده ممنون میشم کمکم کنید

 69. تو رو خدا بم بگو این signup blockd چیه چرا امروز کلا اینستا باز نمیشه برام 😔 من که کار بدی نکردم … حتی اینستا رو حذف کردم و دوباره نصب کردم و با اکانت دیگه میخوام پیج درست کنم نمیشه البته زیاد وارد نیستم ولی مشکل بوجود اومده .. حتما جوابم رو بده لطفا

  • سلام،
   با این اطلاعات(ایمیل یا شماره) نمیتونید ثبت نام کنید. از شماره یا ایمیل دیگه استفاده کنید.

 70. سلام من چند روز،پیش وارد اینستاگرام شذم با شماره ولی چون اسمم اونی نمیشد که میخواستم چند بار دیلیت اکانت کردم بعد سه بار بار چهارم وارد اینستا ک میشدم حتی کدو میفرسته ولی وارد نمیشه من چی کنم تا درست بشه ممنون میشم راهنمایی کنید

  • سلام،
   از یه شماره دیگه برای عضویت استفاده کنید. زیاد اکانت پاک کردین برای همین تا مدتی امکان ثبت نام با این مشخصات رو ندارید و باید از شماره دیگه استفاده کرد.

 71. با دورود خدمت شما
  من تو یک ساعت بیشتر از ۳۰ نفر فالو کردم بعد از اون الان دو ماه میگذره تعداد فالورهای من از ۸۰۰نفر رسیده به ۴۰۰ نفر از یه طرفم هر چقدر منو فالو میکنن بازم تعداد بالا نمیره چیکار میشه کرد ممنون میشم ؟

 72. سلام. من دوتااکانت دارم.که اکانت دومم. ازدیروزتابه حال خودبه خودهرکسی رامیخوادفالومیکنه. و درضمن حتی نمیتونم کسی رافالوبدم. وقتی درخواست فالومیدم بعدازچندثانیه درخواست فالوبرداشته میشه وفکرکنم بلاک فالوشدم. لطفا راهنمایی کنید که ازاین حالت خارج بشم.

 73. سلام.مدتیه که اینستاگرام من پست های جدید پیج های قفل رو برام نمیاره . با اینکه فالوشون میکنم . فقط پیج های بازو میاره . الان دو سه روزه که اینطوریه . چیکار کنم؟

  • ربطی به باز یا بسته بودن صفحه نداره. الگوریتم اینستاگرام تغییر کرده و دیگه اساس نمایش پست ها بر اساس زمان نیست. پستهایی که تعامل بیشتری دارن رو زودتر نشون میده.

 74. مطلب خوبی بود ولی سوال من اینه من چندین پستمو ادیت کردم تا هشتگشونو درست کنم بالغ بر ۱۰۰پست یا بیشتر حالا امکان ادیت ندارم این عمل هم شامل بلاک شدن میشه؟پیامی که میاد اینکه امکان ادیت ندارید دوباره سعی کنید

  • سلام،
   بعد از ۲۴ ساعت مجددا تست کنید. اگر نشد احتمالا به این خاطر هست که ویرایش پست فقط تا یه تعداد روز محدود شده است.

 75. سلام ببینید من برنامه ی هابلاگرام رو دانلود کردمو برای پستام لایک فرستادم برنامش مجانی هر چقد بخواید برای هر پستی بخواد لایک میفرسته …اما از یه برنامه ی دیگه شاید بگم توی ۲۰ دقیقه ۳۰۰ نفر رو فالو کردمو اینستاگرام اکنتمو بلاک کرد، جوری بود که وقتی یکیو فالو میکردم بعد دو ثانیه دوباره ب حالت اول برمیگشتو طرف فالو نمیشد…۱ روز و نیم گذشته الان درست شد اکانتم ولی وقتی میرم توی هابلاگرام پیام میده registration has failed و نمیتونم با هابلاگرام وارد اکنتم شم تا لایک بفرستم برا پستام، فقط با همین اکانتم که قبلا یه بار از طرف اینستاگرام بلاک شده نمیتونم برم با اکانتای دیگم که میرم میتونم لایک بفرستم …بعد تو گوگل کا مشکلمو سرچ کردم نوشته بود هابلاگرام اکانتای غیرقانونی( illegal) رو پشتیبانی نمیکنه.
  مگه الان که از بلاکی دراومدم از طرف اینستاگرام هنوز اکانتم غیرقانونی محسوب میشه؟
  مشکل چیه لطفا راهنمایی کنید🙏
  و مقالتون خیلی مفیدو عالیه ممنون❤

 76. اون نسخه اینستا رو ازتنظیمات گوشی قسمت برنامه ها،کلا داده و حافظه اینستا رو پاک کنید و لغونصب بزنید.بعدنسخه ۴.۰.۱ اینستا رو دانلود و اکانتتونو فعال کنید،کانکت که شدین میتونیدبرنامه رو اپدیت کنید.البته میتونیدip گوشیتونم عوض کنید،اگه درست نشد تو اینستا یه پیام بدین. dommavi .البته از مدیریت سایت معذرت خواهی میکنم که دخالت کردم.

 77. سلام
  الان دو روزه که ایتستا خودکار حساب منو غیر فعال کرده و نمیتونم واردپیج خودم بشم و وقتی نام کاربریمو وارد میکنم مینویسه وجود نداره باید چیکار کنم؟؟!

  • سلام، احتمالا اکانت شما پاک شده یا اینکه نام کاربریتون تغییر کرده. با آدرس ایمیل یا شماره تلفن وارد بشید.

 78. سلام میخواستم بگم من میتونم کامنت بذارم و لایکو فالوهم میتونم انجام بدم اما نمیتونم وقتی میخوام پست بذارم نمیتونم کلیپ بزارم فقط عکس میشه در این صورت چیکار باید کنم؟لطفا جواب بدید

 79. سلام،خواهشا جواب بدید.
  من بیش از حد لایک کردم و ۱ روزه نمیتونم کسی رو لایک کنم،چقدر طول میکشه آزاد بشم؟
  و سوال بعدیم اینه که امکان داره اینستاگرام کسی رو برای همیشه بلاک کنه؟

 80. سلام اکانت من رمزش یادم رفته بود بازیابی زدم منتها ۲۰ -۳۰ سری هی لینک میفرستاد رمز عوض میکردم عوضش نمیکرد الان دیگه کلا رمز نمیفرسته برام –چیکار باید کنم ممنون میشم ایمیل بفرستین برام

 81. من با ربات ۱۰k فالور گرفتم بعد اینستاگرام مسدودم کرد الان وقتی ایدی و پسوردم رو میزنم میگه شماره‌موبایلتو بزن که یه‌کد بیاد اما‌نمیاد و کلا اکانتم مسدوده

 82. سلام وقتتون به خیر.مدتی بود که در اینستاگرام پیغام اکشن بلاک میومد برام وقتی میخواستم لایک کنم.اما برطرف شد.ولی امروز تو اینستاگرام بودم که یه دفه پیجم بسته شد و وقتی که دوباره خواستم وارد اینستاگرام بشم کلا باید از اول ثبت نام میکردم یا رمز قبلیمو میزدم هر دوی اینکارارو انجام دادم اما وارد نمیشه و گزینه singup block رو میزنه برام ممنون میشم راهنماییم کنید.

 83. سلام.من میتونم فالو و لایک و کامنت بذارم.ولی نمیتونم هیچ عکسیو پست بذارم.فیلم میتونم ولی عکس نه.هیچ اخطاری هم نمیده.لطف میکنین راهنماییم کنین

 84. سلام. مشكل من اينه كه كسي پستي ميزاره براي من نمياد. ولي ميرم تو پيجش اون پيت هست. الان چند وقته كه همينجوريه ممنون ميسم جواب بديد

 85. من احتمالا بخاطر فالو کردن زیاد بلاک شدن و دیکه نمیتونم فالو کنم. این خیلی بده که اینستاگرام نمیگه تا کی بلاکی. اینجوری باعث ریزش فالوئرا میشه. اونایی که پیجی با ۲ میلیون فالوئر دارن اینستاگرام خیلی راحت میتونه با این حررکت ازز صحنه رقابت حذفشون کنه. این حرکت اینستا اصلا درست نیس

 86. سلام دوسا عزیز من اینستاگرامم نه کلیپش اکسپلور میشه نه بازدید داره پیجم عمومیه ۱۳۷کا فالودارم بازدید لایکش فوق العاده بود ولی الان بازدیدش تا ۱۵کا میشه و بینهاید انفالومیشم ینی روزی پنصدتا انفالومیشم در روز چک میکنم یکی فالوم نمیکنن محبورشدم دوکا افزایش فالوی فیک بزنم تا به چشم مردم نیافتم واقعاخجالت اوره من روزی صدخوردی فالومیشدم کمکم کنین مشکلموبگین چیه تا برسیش کنم به ایمیلم پیام بدین چه کارا باید بکنم هرچی هست کامل برام توضیع بدین توروخدا جواب بدین ابروم درخطره یک عمردعات میکنم باتشکراز سایت خوبتان منتظرتم

 87. سلام من کسانی ک قبلا فالو کردم اصن پستاشون برام نمیاد استوری ها میاد ولی پست ها نه ولی افراد جدید ک فالو میکنم پستاشون میاد الان چ کار باید بکنم؟!

 88. سلام و خسته نباشيد
  من يه پيج لباس دارم كه ٣٥كا فالور داره
  اون اوايل اشتباهبي كه كردم رفتم از برنامه هاي جمع كردن فالور يا لايك زيادي استفاده كردم
  شايد ١٠كا حالا بيشتر يا كمتر نميدونم فيك باشه
  ولي نميدونم چرا لايكام انقدر كمه
  هر كاري ميكنم جديدا بيشتر از ٣٠٠ يا ٤٠٠ تا لايك نميگيرم
  در صورتي كه شايد تا يه سال قبل خيلي بهتر بود ، بعضي از پستام ١٠٠٠ شايدم بيشتر لايك ميگرفت
  يهو خيلي كم شده
  دليلش چي ميتونه باشه
  اگه راهي هست لطفا راهنمايي كنين

  • سلام،
   به فعالیتتون ادامه بدین و سعی کنید با هشتگ گذاری، اشتراک گذاری پست از طریق استوری و منشن کردن افراد بیشتری رو به دیدن پست دعوت کنید.

 89. سلام میخواستم بپرسم من الان ۴یا ۵ ساعته نمیتونم کسیو فالو کنم میتونم لایک کنم کامنت بنویسم ولی نمیتونم کسیو فالو کنم الان من بلاک شدم یا ریپورت ترو خدا جواب بدین دارم دیوونه میشم

 90. باسلام متاسفانه نمیتونم کسی رو فالوکنم البته با گوشی دوستم اکانت اینستاگرامم رو چک کردم و متاسفانه خارج نشم و احتما میدم ایشون هم چک کرده باشه حسابم رو احتمال داره بخاطر استفاده همزمان دو نفر بلاک شده باشم چه باید کنم البته هیچ پیامی از سمت اینستاگرام مبنی بر باک برام نیومده فقط نمیتونم کسیو فالو کنم

 91. مطالبتون خوب بود و دلیل مسدود شدن خودم رو هم فهمیدم ولی یه راهکار سریع ندارین تا مسدودیتم رو زود درست کنم شاید اگه بایستم تا اینیستاگرام خودش منو رفع مسدودیت کنه چند ماهی طول میکشه 😢

 92. سلام من وقتي اكانت كسي و سرچ ميكنم نمياد ولي ازش پيام داشتم تو صفحه دايركتمم ديگه پياماش نيست وقتي سرچش ميكنم تو دايركت مينويسه instagrammer ميزنم روش پياماش ديده ميشه ولي تو صفحش پستاشو نميتونم ببينم و حتي نميتونم دوباره فالووش كنم. با ي اكانت ديگه هم رفتم بازم سرچ ميكنم نيستش. بنظر شما اكانتش و كامل پاك كرده ؟

 93. سلام.مقاله ی خوب و مفیدی بود ولی من مشکلی دارم که نه توی مقاله ی شما بلکه هرچه توی سطح نت گشتم جوابش رو پیدا نکردم
  من اکانت اینستا با حدود ۳۰۰ فالوور دارم چندین پست گذاشتم و پروفایلم هم تکمیله.
  ولی چند وقته هرچی ویدیو میزارم و زیرشون هشتگ# میزنم پست هام توی هشتک ها قرار نمیگیرند ینی وقتی سرچ میکنم پست من بالا نمیاد
  اگه میتونید کمک کنید😍😘

 94. سلام ببخشید من دوروزهست که فقط پستهارولایک نمیتونم بکنم نمیدونم مشکل ازچیه وبایدچکارکنم میشه لطفاًمنوراهنمایی کنیدممنون

 95. سلام بسيار مطالب شما آموزنده و خوب بود .سوالي داشتم :كليپ ميخواستم به اشتراك بزارم با خطا مواجه ميشم و تو كلماتش هم بلاك نوشته بود و ميگفت بايد اين كليپ حذف بشه .

  • سلام،
   احتمالا کلیپی که ارسال کردید کپی رایت داره و برای همین باید حذف کنید. در غیر این صورت اکانتتون مسدود میشه.

 96. سلام من چند روز است که به هیچ عنوان نمیتوانم وارد حساب خودم شوم از طریق اینستاگرام و اینکه حتی نمیتوانم حساب جدید بسازم به وسیله ایمیل یا شماره تلفن جدید تمام راه ها رو امتحان کردم چیکار کنم ممنون

 97. سلام وقتتون بخیر… من مدتیه هر ۳ ۴ روز یکبار اکانتم بلاک میشه اونم کاملا بی دلیل… هیچکدوم از کارهایی که باعث بلاک شدن میشرو من انجام ندادم… پس دلیلش چی میتونه باشه؟!

 98. سلام من چندباری برای خودم آیدی های مختلف درست کردم و سریعا اینستاگراممو پاک میکردم ولی الان چند هفتس هرچقدک تلاش میکنم نمیتونم یک پیج جدیددرست کنم signup blockedمیاد واسم میخواستم بدونم برای رفع بلاکی باید چیکارکنم ..ممنونم

 99. سلام من پنج روزه بلاکم البته اینستا اصلا نمیگه بلاک شدی.کامنت میزارم فرستاده میشه فقط خودم میتونم ببینم بقیه نمیتونن ببین..اکانت زیادی دارم و زیاد تگ کردم چیکار کنم?

 100. سلام
  هفته پیش یه پیج درست کردم و برای اینکه فالورام زیاد بشه چندتا عکس و فیلم نسبتا ناجور خارجی گذاشتم توش .اما بعد از یک ساعت عکس ها پاک شد و یه پیغام برام اومد که پیج من با خط مشی اخلاقی ایناستاگرام مغایرت داره و نیم ساعت بعدش کلا پیج حذف شد.پیج قبلیم رو دارم و توی گوشی های دیگه باز میشه.اما با گوشی خودم نمیتونم وارد اینستاگرام بشم.
  انگار آی دی گوشی من مسدود شده چون هیچ پیج و اکانت دیگه ای رو هم نمیتونم باز کنم. همه روشهارو امتحان کردم اما بازم نشد.اگه بتونید راهنماییم کنید ممنون میشم.?

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

                               

دوره‌های آموزشی اینستاگرام

همین حالا شرکت کنید

دوره‌های آموزشی اینستاگرام
×

همکاران ما پاسخگو خواهند بود

نیاز به مشاوره دارید؟

021-41897111
با دیدوگرام در ارتباط باشید

تماس با ما

ارسال